Kiedyś za zdradę była kara śmierci, dziś jest laurka w TVN

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Nazwa serwisu: 
wpolityce.pl
Cytat: 

Kiedyś za zdradę była kara śmierci, dziś jest laurka w TVN

No cóż, to chyba nie są tylko polskie wybory. Za dużo w nich interesów obcych, tak chętnie reprezentowanych przez uczestników wyścigu.

Ruskie ataki na infrastrukturę kolejową tłumaczą nieudolnością rządu.

Turystów Łukaszenki witają pizzą i kręcą o nich łzawe filmidła.

Próbują sabotować budowę zapory na granicy z wrogim, agresywnym sąsiadem.

Bezprecedensowe i priorytetowe zbrojenia w obliczu realnego zagrożenia nazywają rozwalaniem armii.

Biorą na szczyty list wyborczych agentów komunistycznego wywiadu i pachnących ruską onucą watażków.

Domagają się rezygnacji ze strategicznych wielkich inwestycji, na czym skorzysta tylko państwo niemieckie. To samo, które oczekuje od nich (i to dostaje) torpedowania walki o reparacje wojenne.

Klaszczą swojemu faworytowi, który na berliński rozkaz przymyka oko na zbrodnie nowego Stalina, czapkuje mu i otwiera wrota do zgładzenia polskiego prezydenta.

Gdy w serialu dokumentalnym powyższe zostaje pokazane - nomen omen - czarno na białym, dokument po dokumencie, kadr po kadrze, najpierw drą się, że to propaganda, a gdy czują, że dowody są zbyt mocne, wdrażają sowiecki plan B - zamilczanie.

Nigdy wcześniej chyba nie było tak wyraźnie widać, że mamy do czynienia ze starciem obozu propolskiego z antypolskim.

Nie, to nie domaganie się wieszania kogokolwiek, lecz odnotowanie znaku czasów. Kiedyś za zdradę była kara śmierci, dziś jest laurka w TVN.

Marek Pyza

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

Politycy krytykują spot Tuska. "Zdrajca mówi o patriotyzmie, jego partia głosowała za wstrzymaniem środków"

 

Donald Tusk opublikował w czwartek spot, w którym skrytykował działania rządu wobec unijnego Funduszu Odbudowy. Szybko odpowiedzieli na to politycy PiS. Przypomnieli, że to jego partia głosowała za wstrzymaniem wspomnianych środków z UE i podkreślili, że "za jego rządów fundusze publiczne były rozkradane przez mafie VAT-owskie".

W ocenie posła PiS Janusza Kowalskiego, "zdrajca mówi coś o patriotyzmie". "Szkoda czasu na niemiecki i unijny bełkot" - dodał.

Cytat za: ]]>https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/2899966,politycy-krytykuja-spot-tuska-zdrajca-mowi-o-patriotyzmie-jego-partia-glosowala-za-wstrzymaniem-srodkow]]>

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1654047