Bolszewicka kanalia Trzaskowski: "Odsuniemy was od władzy. Zlikwidujemy machinę propagandy i hejtu"

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Nazwa serwisu: 
wpolityce.pl
Cytat: 

Trzaskowski oburzony na decyzję Sejmu ws. TVP Info. "Odsuniemy was od władzy. Zlikwidujemy machinę propagandy i hejtu"

„Zbudujemy telewizję naprawdę publiczną. Polki i Polacy na to zasługują” – przekonuje Rafał Trzaskowski w swoim wpisie na Twitterze.

Prezydent Warszawy odniósł się do faktu, że Sejm odrzucił w pierwszym czytaniu obywatelski projekt ustawy w sprawie likwidacji TVP Info i zniesienia opłat abonamentowych. (...)

Zapowiedź Trzaskowskiego

Wiceprzewodniczący PO zwrócił się też do PiS. Przekonywał, że opozycja odsunie obecną partię rządzącą od władzy. Trzaskowski pisze też o „zbudowaniu telewizji naprawdę publicznej”.

* * * * * * * * * *

Mafiozi z PO posługują się hejtem i nienawiścią do polskiego patriotyzmu i polskich patriotów niemal od początku utworzenia tej partii. Jednak TVP pokazuje prawdę o mafijnych działaniach łgarzy z PO, przestępców i pedofili z PO siedzących w aresztach i zakładach karnych.

Dlatego mafiozów z PO ogarnęło ostatnio bolszewickie szaleństwo nienawiści do prawdy, polskości i polskiego patriotyzmu. W tym festiwalu bolszewickiej nienawiści do prawdy bardzo aktywny udział bierze lewacki łgarz i cynik Trzaskowski - na nieszczęście miasta st. Warszawy wybrany przez lewackich degeneratów na włodarza stolicy Polski.

Nienawidzący polskiego patriotyzmu i polskości, zbolszewizowany łgarz, narcyz i cynik Trzaskowski finansuje szkolenia dla bandytów z bolszewickiej, zbrodniczej Antify i zbrodniarzy z SB i WSI. Łącznie z POstbolszewicką i mafijną PO Tuska - współpracują we wszystkich antypolskich działaniach podejmowanych przez mafie w PL, UE, ruską agenturę i lewackich degeneratów w UE i w Niemczech.

Po to, by zbrodnicze mafie z UE znów mogły rabować i Polskę, czyli "żeby było jak było". A przestępcy i pedofile z PO znów mogli być bezkarni.

* * * * * * * * * *

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (6 głosów)