Nietykalni - Zamach na Biura ds. przestępczości zorganizowanej

Obrazek użytkownika basia
Kraj

Jak prowadzić śledztwo aby nic nie wyjaśnić dowiedzieliśmy się na podstawie case study pp Olewników oraz np. Zagninięcia kobiety z Kolna .

To tylko wierzchołek góry. Rząd Tuska, Ćwiąkalski nie ukrywa, że był i jest w opozycji do Ziobry. Nie podoba się im to co robił Ziobro. Czym zasłużlył, zapadł w pamięć Ziobro? - swoim bezkompromisowym stanowisku do wszelakich mafii, grup trzymających władzę, korupcji. W końcu, słynny raport Rywina, to dzieło Ziobry.

Co dał nam Tusk jako inną formę walki z korupcją, zamiast Ziobry? - Piterę skalibrowaną na poszukiwanie 5 dkg dorsza i Ćwiąkalskiego badającego obrażenia laptopa ziobrowego. 

Tak jak, Rząd Tuska, broni prywatyzacji szpitali nazywając ją komercjalizacją, tak samo liwidację Biur ds. przestępczości zorganizowanej nazwie zapewne reorganizacją.

Jak podaje Rzepa  "rząd zaplanował, by przenieść je [pezety-przy moj] do prokuratur apelacyjnych"

Jednocześnie sejmowa podkomisjia do spraw reformy prokuratury złożyła propozyjcję, aby zlikwidować prokuratury apelacyjne.

W takim razie owe pezety trafią do prokuratur okregowych i teczka ze sparwę typu Dochnal  będzie grzać półkę razem z defraudacją 5 gr.kawy i groszka słodzika służbowego.

Mozna otrzepać łapki. Z radości osobnicy typu Kwatkowiski przebierają nóżkami juz teraz."Były prezes TVP Robert Kwiatkowski chce od Sejmu przeprosin za "nieprawdziwe stwierdzenia" raportu komisji śledczej do spraw afery Rywina, jakoby prezes TVP był w grupie, która miała wysłać Lwa Rywina z korupcyjną propozycją do Agory."

A pan Olewnik bedzie się tłumaczył za pobicie prokuratora.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jak skomentować?

Chyba tylko okrzykiem przerażenia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#6104

1. Wprowadzić nabój do komory.
2. Zaryglować zamek.
3. Przyłożyć kolbę do ramienia i oko do lunety.
4. Naprowadzić krzyżyk na cel.
5. Oddychając powoli i równomiernie ścisnąć dzwignię spustu.
6. Powtarzać powyższe czynności aż do skutku.

Bo ja jakoś żadnych prawnie usalcjonowanych metod to nie widu.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#6107