Treści z tagiem: Wolszczan

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Teskt naprawdę mocno dyskusyjny! Bo co prawda nie mamy przed sobą klasycznego zwarcia dobra ze złem! To nie zapowiedż pojedynku ludzi posiadających zdolność do czynności honorowej,  bo JKM dał już tyle dowodów na swą karykaturalność , a Boni- to obrzydliwe indywiduum TW esbeckie.  W jego więc w tym przypadku nawet nie ma cienia co do zdolności...

4.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:17)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

We wtorek wybory. Liczy się każdy głos! Więc i Towarzysz Donos i Bękart prl'u też!Kandydaci zabiegają o elektorów!
Jeden z nich biolog prof.A.Tretyn na czwartkowym spotkaniu z astronomami UMK w obserwatorium w podtoruńskich Piwnicach zadeklarował, że po wygranej postara się o powrót prof. Aleksandra Wolszczana i osobiście przeprosi za to...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Łukaszek zachorował. Był z tego powodu bardzo zły, bo przecież mieli grać mecz z chłopakami. Zamiast tego siedział w domu, kichał, kaszlał i wycierał smarki w rękaw.
- Tak dalej być nie może - stwierdził dziadek Łukaszka dając mu chusteczkę.
- Pozaraża nas wszystkich! - wystraszyła się siostra Łukaszka. Rodzina Hiobowskich wpadła w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A
Blog

 

Fragment z tego adresu :

dziennik.pl

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Psuj
Blog

Popełniłem wczoraj notkę na temat prof. Wolszczana, kończąc ją pytaniem o, ogólnie biorąc, powiązanie nauki i etyki. Podczas trwającej ostatnio dyskusji na temat ewentualnego Nobla dla Wolszczana (na szczęście nagrodę otrzymali fizycy badający cząstki elementarne) dość wyraźnie zaznaczało się stanowisko zupełnie te dziedziny rozdzielające-...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Psuj
Blog

Norweski działacz pokojowy F. Heffermehl przyjrzał się w opublikowanej ostatnio książce laureatom Pokojowej Nagrody Nobla pod kątem spełniania przez nich kryteriów zadanych przez samego fundatora. Heffermehl twierdzi, że o ile przed rokiem 1945 kryteria te spełniało 85% laureatów, o tyle w czasach powojennych- tylko 45%.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika trinevo
Blog

Zaczyna się robić ciepło wokół sprawy profesora Wolszczana, który jest bardzo poważnym kandydatem do Nagrody Nobla w dziedzinie bodajże fizyki (nie ma chyba Nobla astronomicznego) za odkrycie układu planetarnego wokół pulsara przy użyciu radioteleskopu.

Oczywiście zaczną się wszyscy zastanawiać, czy to przystoi, żeby tajny współpracownik...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rybitzky
Blog

Okazało się, iż mam duży wpływ na przyznawanie nagród Nobla. I to z dziedziny fizyki. Jestem tym nieco zaskoczony. Z fizyki zawsze bowiem ledwo zdawałem, a w dodatku nie mówię po szwedzku.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rybitzky
Kraj

Dla Polski będzie prawdziwą tragedią, jeśli prof. Aleksander Wolszczan otrzyma Nagrodę Nobla. Naszej nauce w żaden sposób to nie pomoże. Raczej pogrąży ją w niczym nie uzasadnionym, zgubnym samozadowoleniu. Za to już do końca świata będziemy bombardowani Wolszczanem jako koronnym dowodem genialności kapusiów.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej Wilczkowski
Blog

Pan Profesor A. Wolszczan wyrządził mi wielką krzywdę.

Rzecz w tym, że mimo iż temat zła jest mi bliski i sporo o tym pisałem zanim przejdę do meritum muszę moich czytelników zapoznać z moimi wcześniejszymi tekstami na ten temat.
Casus Wolszczan nie jest przypadkiem odosobnionym, ale poprzednie takie zachowania jak na przykład...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika basia
Blog

Prof. Wolszczanowi została sława, bo chwała to raczej nie.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)