ketman

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Mocni w gębie propagandziści jedynie słusznej partii PO i jednocześnie nieprzebierający w środkach, by opluć, znieważyć i upodlić Prawo i Sprawiedliwość i jego elektorat cyngle z Czerskiej okazali się małymi, podłymi tchórzami.

Wystraszyli się happeningu zorganizowanego przez byłych działaczy podziemia - m.in. z NZS i "Solidarności".

Byli działacze podziemia - m.in. z NZS i "Solidarności"...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rewident
Blog

  Lewacki ekshibicjonista zabłąkał się na Salonie 24 i poepatował gawiedź internetową soczystym językiem. Matka Kurka przyszedł do nas z Onetu, gdzie pełnił funkcję rynsztokowego komentatora bieżących wydarzeń politycznych. Pisał jak mu sponsor przykazał: prosto i dosadnie, tak, aby Pisiorom przyłożyć i Tuskowi w elekcji pomóc. Na S24 wylądował z kilkoma zabawnymi tekstami, w których najpierw...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika basia
Kraj

Pisze Jan Osiecki:

"Kiedy pojawił się ktoś, kto pisze ze swadą i bez zacietrzewienia - tak ciekawie, że w 10 dni jego strona ma niemal 30 tys. odsłon - kilka osób tak się sfrustrowało własną bezsilnością i brakiem kontrargumentów, że zażądało usunięcia blogera."

Chlip, chlip - wzruszające.

A teraz wyobraźcie sobie jakiś opis seryjnego mordercy dżentelmena o nienagannych manierach, w tle...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rewident
Blog

  Od dziecka chciałem być słuchany i podziwiany. Jako pięciolatek namówiłem babcie i dostałem pod choinkę śliczne cymbałki. Instrumentu używałem zawsze i wszędzie, najczęściej tak, aby zwrócić na siebie uwagę i przeszkadzać w rozmowie dorosłym. Metodę opracowałem do perfekcji i byłem z siebie bardzo dumny. Rodziców miałem łagodnych, więc po tyłku dostawałem tylko z rzadka.

Teraz już jestem...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rewident
Blog

Ketman odliczył kwotę. Długonoga dziewczyna wprawnym ruchem włożyła pieniądze do skórzanej torebki i ruszyła w stronę drzwi. Był tak zmęczony, że nawet nie odprowadził jej wzrokiem.

W ustach czuł cierpki smak alkoholowego i moralnego kaca. Jeszcze raz zasiadł przed komputerem. Szukał nowych przyjaciół. Właściwie poszukiwał jakiegokolwiek kontaktu z ludźmi. Tak bardzo chciał wrócić do tych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rybitzky
Blog

Zawsze byłem zdania, iż imię w Internecie nic nie znaczy. Znaczą dopiero słowa kryjącego się za danym zlepkiem liter człowieka. Dlatego też twardo bronię prawa internautów do anonimowości. Piszący na S24 blogerzy są mi znani ze swoich tekstów. Kwestia ich nazwisk nie ma dla mnie znaczenia.

 

Jednakże nie każdemu blogerowi udaje się zachować anonimowość, zresztą, nie każdy przecież tego chce....

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Wychodźca
Blog
 • SG
 • maleszka
 • Ketman
Ludzie sądzą, że nie da się zidentyfikować osoby po stylu. Są w błędzie. To jak odciski palców.

 

2008-09-12 13:38 Rolex

 1. Panie Maleszka

  Zwracam się w ten sposób, po nazwisku, bo jest
  bardziej osobiście i zezwolił mi pan na używanie nazwiska Maleszka w
  poprzednim wpisie, który zrozumiałem i potraktowałem jako pańska
  osobista obronę fałszywego autorytetu...

0
Brak głosów