Czy to już fin de siècle Niepoprawnych?

Obrazek użytkownika krisp
Blog

Smutno mi niepomiernie gdy widzę, jak z Niepoprawnych kolejno znikają autorzy blogów, którzy budowali przez lata moc i doskonałą opinię tego portalu, a ich miejsce zajmują albo "wędrowne ptaki", przemieszczające się od portalu do portalu, albo jakieś zadaniowane trolle wchrzaniające się z głupimi komentarzami "od czapy", nazywane dowcipnie przez "znikniętego" już blogera obiboknawłasnykoszt łonowymi turystami, albo specjaliści od wpychania jakichś przedmiotów w, obrazowo mówiąc, "szprychy dyskusji", jako to widły, miotła, czy co tam jeszcze mają na podorędziu.

Jeszcze do nie dawna podsyłałam linki do Niepoprawnych wpisów moim znajomym, z których wielu, wiem to na pewno, zaczęło regularnie odwiedzać nasz portal, lecz od jakiegoś czasu zarzuciłem to, bo poza coraz mniej licznymi chlubnymi wyjątkami, cała reszta nie nadaje się do pokazania przyzwoitym ludziom z powodu żenującego poziomu dyskusji, czy agresywnych prowokacji nowoprzybyłych osobników, nie umiejących uszanować gościnności i zacności tego miejsca.

Portal, który bazował na Niepoprawnej sztamie tu obecnych autorów, gdzie były możliwe wspólne akcje jak ta z ratowaniem męża ossali, wspólnego zaakcentowania obecności na kolejnych rocznicach smoleńskich, czy wsparciu Rodziny Seawolfa po Jego śmierci, teraz umiera na moich oczach, a kolejni ciekawi ludzie odchodzą zniesmaczeni zmianami, jakie tu maja miejsce.

Nie mnie wnikać w tajemnice właścicielsko-administracyjnych tarć, czy nieporozumień, które spowodowały zniknięcie wielu znaczących blogerów, ale z mojego punktu widzenia, jeśli obecna sytuacja będzie eskalować, już całkiem niedługo portal obumrze, a któryś kolejny wyrzucony/wypchnięty/ zniechęcony/opluty* taki bloger zgasi za sobą światło, by nasi przypadkowi czasem goście nie musieli oglądać tej żenady.

Pozdrawiam Niepoprawnie i smutno zarazem.

krisp (na Niepoprawnych od 4 lat i 13 tygodni)

* - niepotrzebne skreślić

Brak głosów

Komentarze

Tryumf prostactwa. Jak we wszystkich dziedzinach życia zresztą.

Smutne to i przerażająco prawdziwe.

Brutalnie pozbawia się ludzi szlachetnych, sprawdzonych w wielu sytuacjach miejsca, gdzie mogli się spotykać a oddaje się portal w pacht osobnikom o dziwnych celach, mocodawcach.

 

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#394813

Ja bym tego tryumfem prostactwa nie nazwał. Ale kolejny sukces na pewno. Przy niewyraźnej dla mnie postawie Administracji, którą skądinąd ceniłem do tej pory.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#394821

Każdy właściciel bloga na SWOIM blogu MUSI MIEĆ PRAWO GOSPODARZA.
Jeżeli ktoś u mnie na blogu zaczyna trollować, zachowywać się natrętnie, rozbija dyskusję, pisze nie na temat, zachowuje się wulgarnie wobec moich Gości ----

To wtedy JA, [a nie admin] powinienem mieć prawo wyprosić go od siebie, najpierw ostrzegając, a potem banując. I takie techniczne narzędzie powinno być dostępne.

Administracjo ratuj Niepoprawnych --- OD ZARAZ!!!!

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#395125

Niestety smutna to prawda.
Ja wpadłem na NIEpoprawnych parę lat temu całkiem przypadkiem. Od razu ujęła mnie ta niepoprawność a raczej szczerość i prawda.
Teksty niektórych blogerów czytałem na jednym łyku kawy.
Sam nie piszę bloga bo nie umiem przelać na klawiaturę tego co myślę. Jednak sporo czytałem tych którzy to umieją robić i dzięki nim rosła we mnie nadzieja.
Przez te lata zaglądałem na niepoprawnych codziennie.
Od pewnego czasu niestety obserwuje upadanie tego miejsca.
Mam nieodparte wrażenie że administracji to lata.
Wygląda na to że nie ważne jest dla nich kto i co pisze a liczy się tylko ilość tu zaglądających.
Tolerując dyżurnych trolli administracja sama przyczynia się do niszczenia tego miejsca.

KOCHANA ADMINISTRACJO NIEPOPRAWNI UMIERAJĄ!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#394817

Nie wiem, czy ilość zaglądających na NP gości jest najważniejsza dla Administracji, ale nawet jeśli był taki sukces, to trend się właśnie odwrócił.

Wystarczy policzyć "mocnych" Kolegów Blogerów, którzy stanowili o jakości portalu choćby rok, czy dwa lata temu i tych, których mogę się doliczyć dzisiaj. Nie dalej jak wczoraj, Niepoprawny Adam Dee pożegnał się z nami.

A różni POpaprańcy i czerwona hołota, specjaliści od miłosnego traktowania Polaków pałą i atakami merdialnych szmat na pewno się cieszą.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#394824

I żal, że już raczej nie spotkamy się pod bannerem Niepoprawnym, na żadnej demonstracji w sprawie WAŻNEJ dla nas sprawy, bo z tego co widzę, jest tu coraz mniej "ważnych spraw", które łączą uczestników tego portalu.

Bardzo sie cieszę, że Cię poznałam i mam nadzieję ,że jeszcze i Ty nie odejdziesz, jak AdamDee.

To w końcu też nasz portal, jesteśmy tu na tyle długo, że może powinniśmy coś zrobić, aby nie dać się z niego wypchnąć?

Pozdrawiam serdecznie z 10.

Vote up!
0
Vote down!
0
#394825

Co znaczą te złowrogie zapowiedzi:
"...Nie spotkamy się pod banerem Niepoprawnych..."?

Przecież Portal istnieje.Wierzę też, że Niepoprawni powrócą.
Zawsze wraca się do Gniazda...

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#394832

Na razie nie zwiewam, ale ze smutkiem komentuję to, co widzę.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#394856

gość z drogi

żal ,serdeczny żal,bo byliśmy tu jak rodzina...mimo,ze reprezentowalismy różne nie raz opcje...ale wspólnym mianownikiem była zawsze Polska,troska o Nią,o Tradycję,Kulturę

Była również świetna część Niepoprawnych,tzw Polecanki i ciekawe linki....

ale nic co dobre,serdeczne i ciepłe jak widac nie jest wieczne...

a wdawanie  się "w semantyczne przepychanki" nie nazwę tego dosadniej przez szacunek dla dawnej Braci...nie każdemu odpowiada,wszak ma y tego na codzień multum...leje sie toto z telewizorni,z ulicy ,czy z innych miejsc...Niepoprawni nagle stali sie kroplą wody,w której przegląda sie Polska,ale ta  ,której ja osobiscie nie akceptuję..czyli "piekne słowa o naprawie Polsce,i zero naprawiania...wręcz terroryzm słowny..i jeszcze pretensje tzw huraganu,że się bronimy...i to jest własnie TO,co zniechęca ...do portalu...mam dosyć udawadniania w życiu od lat ,że nie jestem wielbłądem...by jeszcze grać w takie gry w Sieci z anonimowymi graczami..jakie ostatnio  nas dotykają.

Co raz mniej zostaje nas...w imię huraganu...a ja mam pytanie,czy walczyć w obronie miejsca,które zasiedliliśmy poswięcając swój czas,emocje,zawiązane przyjażnie,i próbę naprawiania Polski od podstaw,bo wątki historyczne naszych Blogerów ,temu właśnie służyły

 czy zamknąć drzwi i powiedzieć,żegnajcie...

wiem jednak,że gdy rozejdziemy się po Sieci,już nigdy nie spotkamy się w tak serdecznej grupie...bo takie jest życie...

 i jeśli nawet wymienimy swoje adresy...to już nie TO...

a więc czy warto ?

ile jeszcze Polski w Polsce,ilu nas w Niepoprawnych...?

 po każdym huraganie zostają ruiny i ofiary...pamiętajmy o tym...i zanim odrodzi się nowe życie...to ten proces TRWA i trwa...

a tymczasem zamiast rozmów Rodaków o Polsce ...nigdy niedokończonych ...mamy nawalankę w imię rzekomo Dobra Portalu :(

Jeszcze nie jest za pózno,jeszcze Ci ,co zamykają za sobą drzwi...mogą wrócić,zawróćmy więc  ICH..bo naprawdę rzetelny Kawał Roboty tu zostawili...

Dobrego Dnia piszącym TU,Dobrego Wszystkim...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#394836

nie widzę na niepoprawnych JWP,Tutejszego.Natomiast pamiętam,jak całkiem niedawno tych blogerów na niepoprawnych oskarżono o agenturę,zrobili to właśnie "nowi".A przecież wspomnieniowe refleksje JWP,z charakterystycznym"a teraz z innej beczki"były urzekające,a cięte riposty polityczne Tutejszego dosadne i trafione w 10!Zal!Ja też pamiętam nasze spotkanie w Warszawie pod wspólnym bannerem,przypinaliśmy sobie wtedy krzyżyki smoleńskie,pamiętam,że straż miejska się do nas przyczepiła:-)Pozdrawiam wszystkich "starych" blogerów i komentatorów!

Vote up!
0
Vote down!
0
#394839

Jeszcze nie tracę ducha. :)

Wierzę w pozytywne myślenie Ojca Dyrektora i Jego zawołanie "Allejuja i do przodu".

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#394866


-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394834

Jesteśmy trochę w sytuacji teatru w Krakowie. Nagle pojawili się dekonstruktorzy, którzy koniecznie muszą coś zmienić, coś przemeblować, przewietrzyć pokój poprzez otwarcie drzwi do kibla z zepsutą kanalizacją... Pojawiły się protesty publiczności, odchodzą starzy aktorzy. Ale minister kultury jest za, więc dekonstrukcja będzie trwała.
Dyskusja u Traubego wystarczy za tysiąc oświadczeń. Mi pozostaje poprosić - w imieniu swoim, ponieważ nie wypowiadam się jako administracja - żeby do Bożego Narodzenia z najbardziej dramatycznymi decyzjami się wstrzymać.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#394835

... udało!:):):)
Trafiony - zatopiony!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394844

@SpiritoLibero 09:54:26
Zdarza się to czasami i właśnie tutaj jesteśmy zgodni. Tam panuje bardzo gęsta atmosfera.
Oni sami się rozwalają. Ja byłem tylko detonatorem.

Pozdrawiam
nadużycie link skomentuj
jazgdyni 05.12
http://jazgdyni.neon24.pl/post/102745,jazgdyni-wsrod-ludozercow
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#394846

Może niektórym rozjaśniłoby się w głowach

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#394849

gość z drogi

ot ,drugi onet...

a my to te świry i coś tam jeszcze...

pozdrowienia :)

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#394878

I cóż za marksistowsko-leninowski styl!!!
Próbki kału: "dyskusja była owocna", "utrzymywania wyprostowanej postawy", "zaprawioną w boju metodą"(???)...
Reszta to nędzne kalki językowe i wyświechtane zwroty posklejane bezładnie w nadziei, że ktoś to uzna za erudycję.
Może tylko w kantynie dla politruków, bo nawet średnio wyrobiony leming-aspirant potrafi się lepiej wysłowić:):):)
Żenada!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394851

Przegapiłem "komenty" pod linkowanym przez Smoka "wpisem"!
Jejku, ale "mniut"!!!:):):)
PS
I ta hałastra chciała "reformować" Niepoprawnych.
Z Gawrionem, którzy ich tu szybko uznał za swoją frakcję (rozumiem, że "z braku laku") i promował.
Ale wolność słowa by była!!!!
A wystarczyło pociągnąć za rączkę spłuczki... -------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394870

@jazgdyni 10:00:01
Chyba się mylisz Jazgu, tam są konflikty, ale portal przetrwa jestem tego pewna.
nadużycie link skomentuj
Astra 05.12.2013 10:07:05
@Astra 10:04:48
Tak u was poczucie żartu to jak zapach starych skarpet. :)))))

Spirito, to kiedy dzwonisz po nowe wytyczne do administracji NIEPOPRAWNYCH, to z nimi też się spotykasz i masz z nimi kontakty, och ty ty niedobry. Ciebie kiedyś te telefony zgubią Spirito. :)))))))
nadużycie link skomentuj
Paweł Tonderski 05.12.2013 10:08:11
@Astra 10:07:05
portal przetrwa.

Właściciel to bardzo rozsądny gość, tylko nie może sobie dać rady z tym, co mu tam wyrosło.
PS
Macie tu poszlaki co do planowanego "wrogiego przejęcia" Niepoprawnych przy udziale Gawriona!

PS
Czytam dalej :):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394871

"Proszę mi się tutaj ładnie zachowywać!

Smok Gorynycz z Krainy Deszczowców przeprowadza na Neonie wizytację!

Bidulek chce się czegoś nauczyć...

Więc poprawić koszule, nie garbić się, Spirito wciągnij brzuch!"
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394882

Witajcie... ;) To nie ma sensu... "Tutejsi" czytają "Tamtejszych", "Tamtejsi" czytają "Tutejszych"... Nawet nie mogę napisać "nasi" i "tamci", czy podobnie, wszak zbiór wspólny jest w miarę liczny... Potem jedni i drudzy piszą o tym, co znaleźli "tam"... Potem powtarza się proces czytania i cykl się zamyka...;P Spirala się nakręca, padają mocne i często absurdalne stwierdzenia... I jest tylko gorzej... Tutaj mam na myśli zwykłych, w miarę neutralnie nastawionych blogerów... To, co wypisują Przyjaciele Portalu, na miarę SL czy PT, w ogóle nie powinno być brane do głowy...

(Szalom, Spirito, dziękuję w imieniu NP za pamięć, przesyłam pozdrowienia... jak sam nie tu nie wpadniesz, to pewnie ktoś podlinkuje...;);)... peace and love ;), Twój Hunstein).

Uważam, że naprawdę warto wygasić emocje, z kimś może pogadać na spokojnie, kogoś innego zignorować - ale tez na spokojnie... Nie mam zamiaru dłużej "mądralować" w głupi sposób, dodam tylko, że nigdy nie widziałem tak zażartych i nie do pohamowania kłótni, jak tych "klikanych" na portalu. I to nie na tym nawet, a na wcześniejszym... Pozdrawiam reflexyjnie, Hunstein

Vote up!
0
Vote down!
0
#394889

... gasisz ducha Narodu i zatruwasz go!:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394892

No, coś robić muszę w tych warunkach... Szekli mi się tu tyle wala, że sześciopaka na dyżur zadaniowy nie mam gdzie postawić... To jak nie jestem nieuczciwy, wrogi i grożący, to gaszący i zatruwający Go.. Ducha, znaczy, tego z Chochoła, tak?...

Szalomcirely Yours,

Hunstein ;P

Vote up!
0
Vote down!
0
#394896

Mam takie same odczucia.

Nie każdy pływający po wodnych akwenach zostanie Seawolfem. Nie ta wrażliwość na sprawy Ojczyzny i nie ta klasa.

I dobrze.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#394874

Na Niepoprawnych mam dużo mniejszy staż niż wielu z tych, których cenię. Mimo, że pojawiają się zarzuty o niegościnności "starych" Niepoprawnych, przyjęta zostałam bardzo serdecznie i życzliwie, od początku mojego niepoprawnienia ;) przylgnęłam do Was bardzo mocno. Pamiętam naszą wspólnotę 10.04.

I coraz smutniej się robi...

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#394837

Jest mi coraz bardziej smutno, ale też coraz większa złość wzbiera. Tym razem wcale jej nie tłumię. Dość tego!

Ktoś w imię jakiś praw właścicielskich, opierając się na dziwnym towarzystwie, próbuje zniszczyć olbrzymią wartość, jaką jest ten portal.

Ciekawe, czy ta własność obejmuje również tysiące wpisów, komentarzy, godzin spędzonych na portalu przez Niepoprawnych?
Marki Niepoprawni nie stworzył akt jakiejkolwiek własności, tylko praca i serce wielu ciekawych, niezwykłych, wspaniałych ludzi.

Bez nich portal nie miałby żadnej wartości!

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#394841

Co to znów za insynuacje ? Jakie dziwne towarzystwo ? O kim pani mówi ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394847

...

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#394848

....
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394853

Otwartych, ciekawych, budujących wspólne dobro Kolegów Blogerów zawsze witaliśmy tu z radością. Inna sprawa, że to zaufanie było często nadwyrężane.

Przecież, tak to widzę, NP to wspólne dobro i wspólna praca u podstaw ogromnej grupy kochających Polskę ludzi. Przykro patrzeć, jak ten dorobek marnieje wśród zaczepek i połajanek agresywnej "młodzieży" portalowej. Nie pamiętam przypadku, by "starzy blogerzy" traktowali się tutaj z równym brakiem szacunku, choć dyskusje często bywały i zażarte i ostre, ale zawsze ad meritum.

Ech, żałko.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#394859

Każdy z nas kiedyś zaczynał swoją przygodę z Niepoprawnymi. Każdy z nas przez jednych witany był serdecznie i radośnie, przez innych z pewną ostrożnością. Zdarzały się też drobne incydenty. Ale jeśli wchodzący pamiętał, że na razie jest w roli gościa i powinien liczyć się ze zwyczajami "domowników", to bardzo szybko był za tego domownika uznany, a owa "przygoda" zamieniała się w poczucie bliskości z tymi, którzy Niepoprawnych tworzą.
Dlaczego jedni potrafili tu wejść, zadomowić się i zostać, a teraz robią wszystko, by nie stracić tego miejsca, a inni wytaczają działa, wypominają pierwsze nieporozumienia, eskalują konflikty i mają pretensje, że nie zostali przyjęci z otwartymi ramionami?
Może czasem warto poszukać przyczyny w samym sobie, w swoich cechach charakteru i zachowaniach zamiast mieć pretensje do wszystkich?

Piszesz o forumowej "młodzieży". Czy to jest naprawdę młodzież, czy jedynie młodzież - stażem w necie, tego nie wiem.
Jednak widzę, że jest to na pewno "młodzież" w sensie umiejętności zrozumienia i docenienia wagi relacji międzyludzkich. Swiadczy o tym już nawet używane przez nich słownictwo: "mieszać", "wpuścić świeże powietrze", "szczupak w mulistym stawie pełnym karpi" itd... to nic innego, jak opis silnej potrzeby zniszczenia tego, czego zrozumieć, a tym bardziej docenić, nie są w stanie.

Psycholodzy mówią o kompensowaniu sobie w ten sposób frustracji doświadczanej w realu i kompleksów. Tacy ludzie nie nadają się na rozmówców, bo cierpią na chroniczne "manie racji". Nie przychodzą tu - jak większość z nas - po to, by podzielić się swoją wiedzą, ale i zarazem nauczyć czegoś od innych, ale po to, by "nauczać" i "pouczać". Nie przychodzą po to, by budować z innymi wspólnotę, ale po to, by niszczyć istniejące relacje, w których sami uczestniczyć bezkolizyjnie nie potrafią. Uprzejmość biorą za słabość, a brak zdecydowanej reakcji ich rozzuchwala.

Ani my nie jesteśmy dla nich odpowiednim towarzystwem, ani też nie jest to dla mich odpowiednie miejsce. Nie rozumiem powodu, dla którego mielibyśmy obowiązek ich tutaj gościć.
Żeby odwołać się do terminologii dla nich zrozumiałej, to jest jak hodowanie zatruwających wodę glonów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#394873

Witaj dawnoniewidziana.

Dziękuję za dalsze rozwinięcie mojego wątku.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#394877

gość z drogi

się na innych forach...nie szczędząc ników...znanych i uznanych...czy istnieje jeszcze coś takiego jak ETYKA ,ale nie ta od Środy ...

pozdrowienia :)

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#394881

To się nazywa obiektywizm panie Krisp.
A dokładnie " chrześcijański, rozmodlony obiektywizm polski ". Przeszkadzają Panu jakieś narzędzia, a nie widzi Pan jakże kulturalnych, pełnych miłości wpisów, jak choćby ten ;

hela61, 3 grudnia, 2013 - 23:38
Jednak jesteś podłym, cynicznym gnojem. Możesz mnie zgłosić, mam to gdzieś.

A może wreszcie Administracja wyjaśni tym, co pozostaną dlaczego tolerują ciebie, patentowanego głupka i chama i twoich koleżków.

Jeszcze Polska nie zginęła
----------------------------------------
autorstwa Heli 61

Temu, że pan nie widzi, to się nie dziwię, zgodnie z zasadą : Kali ukraść dobrze, Kalemu ukraść żle, ale dziwi mnie, że administracja to toleruje, powodując, że blogerzy, komentatorzy i czytelnicy, widząc takie wpisy, uciekają gdzie pieprz rośnie.
Nie rozwalajcie tego portalu. Zachowajcie obiektywizm, umiar i kulturę.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394845

gość z drogi

mnie też brak TEGO ...i nas z tamtych dni :) dni rozpaczy po Smoleńsku i serdecznej Przyjażni w trudnych chwilach wielu z NAS...

Czas Adwentu..czas wyciszenia ale i może CZAS TRWANIA a nie dowalania...

czy to takie trudne...?

jak widać BARDZO...

co do Heli61 to jedna z NAS,ugodzona boleśnie,nic dziwnego,ze się odgryzła...Ja zawsze będę Ja pamietałą z pieknych akcji solidarności na Niepoprawnych....Zawsze..i Jej akcję na temat pomocy w przekazywaniu sobie chwilowo nieosiagalnych leków w TZW Polsce miłości.i "dobroci".gdy chorzy latali od apteki do apteki ...nadarmo...

kąsanie,zaczepianie...to nie droga...do przodu...to droga do przepasci ..a sieć typu Neo ,czy coś tam niech się szerzy ,ale u siebie,a nie TU...

PIS też jest brzydki ,bo zaczepiany ma czelnośc sie bronić

Mohery głupie ,bo TRWAją...

blogerzy i komentatorzy jeśli bronią swego Miejsca... są żli ...bo się bronią a doprowadzeni "ironią " do pasji,odpowiadają otwartym tekstem...a nie zakamuflowanymi przycinkami...

brzydko.oj brzydko się panowie bawicie z nami...

Smoleńska sekta nawiedzona,bo upomina sie o Prawdę i Sprawiedliwość..więc walczyc z Nią

ot malenki wycinek z nienormalnej Polski pełnej "troski i miłosci o blizniego "

 

mimo wszystko

adentowe pozdrowienia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#394852

... ujęłaś!
Opór zawsze był przez najeźdźców nazywany bandytyzmem, a tradycja narodowa i katolicka tępiona brutalnie (nawet po trupach) albo wyszydzana.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394857

Dziękuję za odpowiedź ale wydaje mi się, że miesza Pani sprawy, sytuacje i pojęcia.
Wrzuca Pani krytykowane przeze mnie,niektóre nieodpowiedzialne posunięcia PiS i rzekomo atakowaną przeze mnie sektę smoleńską (Gdzie? kiedy ? Kiedy atakowałem Macierewicza, jego komisję ? To kompletna bzdura wyssana z palca) do jednego worka z jakimiś lekami pożyczonymi komuś .

To są zupełnie różne i nie przystające do siebie sprawy.
To że jakaś Pani koleżanka pożyczyła, czy załatwiła Pani lub komuś leki nie daje jej mandatu na mądrość i patriotyzm i absolutnie nie upoważnia do nagminnego obrażania ludzi na portalu.
Proszę rozgraniczyć te sprawy i patrzeć obiektywnie.

Spokoju, spokoju i jeszcze raz wyciszenia i uśmiechu :))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394860

gość z drogi

PISząc to, co napisałam ,ani przez moment nie myślałam o panu...była to bardzo prosta ocena na to wszystko,co się dzieje dookoła NAS, tak w Realu jak i w rzeczywistości...jeśli obrona Heli zabolała...to nie moja to już wina,ni przyczyna...

Co do 

a PIS

b,Komisji w spr Smolenska

c.Mohery

to ma pan wyjątkowo przeczulone ego...nie do pana były te sformułowania ,a do ogólnie otaczającej nas rzeczywistosci...i szczere moje zdumienie,że pan wziął to do siebie...widać niechcący czegoś dotknęłam,

/przyznaję,że nie wszystko czytam na Niepoprawnych,więc widać coś mi umkneło/

 

 wracając ad rem...

czyli spokoju ,wyciszenia i usmiechu...

Gratuluję ...(

niestety czas ogranicza moje mozliwości na dalszą dyskuje...

 Życie ,to Real...więc jak na RAZie żegnam miło,spokojnie i z usmiechem  w adwentowym nastroju... :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#394865

gość z drogi

Tak sie składa,ze nikt,niczego mi nie "załatwia" jak już to robię to sama...

z miłym usmiechem...ku  wyjaśnieniu tematu leków...i chorej służby zdrowia...

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#394868

Proszę Pani, jeżeli komentuje Pani mój komentarz (proszę to sobie sprawdzić, pani wpis jest pod moim komentarzem), to jest chyba zrozumiałe i oczywiste, że jest skierowany do mnie.
Więc proszę się teraz nie wycofywać w taki dziwaczny sposób.

Proszę też siebie nie przeceniać i nie wmawiać mi, że mnie zabolały jakieś Pani obrony. Nic mnie to nie obchodzi kogo i co pani broni.
Zapewniam Panią, że Pani insynuacje odnośnie ego nie robią na mnie żadnego wrażenie, nawet jeżeli jak widać bardzo by Pani tego chciała.
Pisałem już wielokrotnie, że to co mówią do mnie ludzie wybitnie i w specyficzny sposób ukształtowani, na mnie nie działa i kompletnie mnie nie obchodzi.

Ciepełka i obiektywizmu w sercu życzę :))
IEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394875

Witaj Tańczący...,

Czy nie zechciałbyś może rozważyć zaprzestania dodawania komentów w wątku o "fin de siecle'u NP", zawierających odniesienia o "specyficznym sposobie ukształtowania ludzi"?

Rozważ, proszę...

Pzdr,
Hun (znużony)

Vote up!
0
Vote down!
0
#394880

Rozumiem, to znużenie nawet widać, skoro przeszkadza Ci (obraźliwe ???) : w specyficzny sposób ukształtowani, a nie przeszkadza prowokujący obrażający wpis skierowany do mnie:
Cyt :
-------------------------------------------------
hela61, 5 grudnia, 2013 - 13:07
"Nagminne obrażacie, a cytujesz od trzech dni jeden jedyny wpis. Weź człowieku ogarnij się i nie rób z siebie pośmiewiska bredząc w ten sposób.

Jesteście na straconej pozycji nie dziwota więc, że obruszacie się nawet niezaczepiani, miotacie i mnożycie złośliwości. Ale zapominacie, że świat blogerski jest w sumie mały i nie da się nigdzie narozrabiać bezkarnie.

A to, że każdy wpis bierzesz do siebie, to sprawa dla specjalisty. Ale taką przypadłość już leczą, zapewniam cię i żegnam z ogromną troską o twe zdrowie." kon cyt.
----------------------------------------------------------

Wiesz, Ja to jak jestem znużony to odpoczywam :))

.NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394899

Miło, że się odezwałeś...

No to mam kolejną prośbę: wyluzuj, ok?

Pretensje do mnie, że o 12.29 nie przeszkadzał mi wpis na Twój temat opublikowany o 13.07 są OD CZAPY!! (caps użyty świadomie)

Jedyną intencją mojego komentarza było zasugerowanie, żeby już zaprzestać jazd ad personam i zacząć ze sobą, tak po prostu, rozmawiać...

Szkoda, na razie, jak widzę nici z tego...

Btw. jak sobie wyobrażasz (Ty oraz inni), że 1 czy 2 adminów da radę - na bieżąco - kontrolować pyskówkę w kilku wątkach, w której bierze udział kilkanaście osób? Może wypadałoby zacząć (wszyscy) od siebie, a potem pytać, dlaczego "nikt nie moderuje"?

Jak będą dalej takie "jazdy" - będę blokował na kilka godzin każdego, kto mi się nawinie...

Pozdrawiam, Hun

Vote up!
0
Vote down!
0
#394906

Proszę Pana. Bądźmy precyzyjni zanim posądzimy kogoś, że pisze OD CZAPY.
Ja swój wpis umieściłem o godz. 13:36.
W tym czasie dotyczący mnie wpis z godz 13.07 był już i dla mnie i dla Pana dostępny, a więc skoro ja miałem możliwość go ocenić, to tym bardziej miał tę możliwość Pan.

Pański wpis z godziny z 12.29 nie ma tu kompletnie nic do rzeczy. To tyle w tym temacie.
Zakończyłem z Panem rozmowę.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394915

Proszę Pana również. Bądźmy precyzyjni.

Pański wpis z godziny 13.36 odnosił się do mojego wpisu z 12.29. W Pańskim Komentarzu:

"Rozumiem, to znużenie nawet widać, skoro przeszkadza Ci (obraźliwe ???) : w specyficzny sposób ukształtowani, a nie przeszkadza prowokujący obrażający wpis skierowany do mnie: Cyt : ------------------------------------------------- hela61, 5 grudnia, 2013 - 13:07 "

postawił mi Pan zarzut, że "nie przeszkadza (mi) prowokujący obrażający wpis skierowany...", co jest widoczne powyżej...

Pozwolę sobie pozostać przy swoim zdaniu twierdząc, że podczas pisania komentarza do Pana, który to komentarz opublikowałem o 12.29 nie mogłem znać, biorąc pod uwagę aktualny stan nauki i techniki, treści komentarza, który do Pana skierowała hela61 o 13.07.  Nie potrafię bowiem przenieść się w czasie do przodu o 38 minut i wrócić po chwili na miejsce startu. Dodam z żalem, że w ogóle nie potrafię przenosić się fizycznie w czasie, ani do tyłu ani tez do przodu. Jeśli więc Pan to umie - szczerze podziwiam i bardzo zazdroszczę.

Pozwolę sobie pozostać również przy opinii, że Pański "strzał' w moim kierunku, z godziny 13.07 jest "od czapy" (dziś bez caps...). Zdaję sobie sprawę, że użyty kolokwializm jest trochę niegrzeczny, proszę jednak złożyć to na karb mojego, nagannego oczywiście, chwilowego wzburzenia oraz braków w zakresie kindersztuby.

Na tym moja dyskusja z Panem na temat zjawisk czaso-przestrzennnych ulegnie najprawdopodobniej zawieszeniu. Jeżeli zaś Pańska dyskusja z innymi Niepoprawnymi będzie naruszała netykietę (flame, trolling), to Pańska dyskusja również prawdopodobnie ulegnie czasowemu zawieszeniu.

 

Pozdrawiam Pana,

Hun

Vote up!
0
Vote down!
0
#395006

gość z drogi

i współczuję  :) Dzisiaj jest Dzień Swiętego Mikołaja,więc mam Nadzieję,ze Mikołaj wynagrodzi Panu...Wszystko :) serdeczności i Dobrego Dnia i podziw za Cierpliwość...:)

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#395008

Szanowna Pani Gościu z Drogi :)

Dzięki za miłe słowa :), przepraszam, że ja z opóźnieniem, ale dziś koło kompa to tylko przebiegam...

Serdeczności :)
Hun

PS. będzie dobrze...:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#395025

gość z drogi

szanowny Adminie,a szepnął mi to na ucho Sw Mikołaj,gdy zamykałam kompa :)))

a Sw.Mikołajowi należy wierzyć

:)serdeczności 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#395034

Nagminne obrażanie, a cytujesz od trzech dni jeden jedyny wpis. Weź człowieku ogarnij się i nie rób z siebie pośmiewiska bredząc w ten sposób.

Jesteście na straconej pozycji nie dziwota więc, że obruszacie się nawet niezaczepiani, miotacie i mnożycie złośliwości. Ale zapominacie, że świat blogerski jest w sumie mały i nie da się nigdzie narozrabiać bezkarnie.

A to, że każdy wpis bierzesz do siebie, to sprawa dla specjalisty. Ale taką przypadłość już leczą, zapewniam cię i żegnam z ogromną troską o twe zdrowie.

Nie fatyguj się z odpowiedzią, bo odzewu nie będzie.

Bye, Bye.

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#394894

Niestety, jesteś współodpowiedzialny za te kwasy. Może masz przy tym niezły ubaw przy widłach, ale całość na tym traci.

A miewałeś sensowne wejścia, po których już ani śladu, niestety.

Ten portal to nie miejsce na prywatne imprezy.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#394861

Przeczytaj Krisp to, co napisałeś.
To są same insynuacje. Ty bezczelnie insynuujesz mi zakwaszanie portalu, sugerujesz ubaw przy widłach, mówisz, że kiedyś byłem sensowny a teraz nie jestem sensowny. Wmawiasz, że robię tu sobie prywatne imprezy.
Na jakiej podstawie ? Bo masz takie odczucie ?

Czy Ty siebie czytasz ?
To są same insynuacje.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394864

jakoś się dziwnie składa, że to odczucie podziela wyjątkowo duża grupa użytkowników. Ja doceniam chęć bycia "niepoprawnym inaczej" i nawet ją szanuję, ale może warto się zastanowić, skąd się taka a nie inna opinia bierze i może zmienić coś w swojej formule obecności na portalu?
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#394902

O jakiej duże grupie mówisz Budyniu ? Dziesięć wspierających się osób, nawiasem mówiąc w każdej, nawet nie zasługującej na wzajemne wsparcie sytuacji (jak chociażby przyklaskiwanie obrażaniu kogoś z poza tej grupy) to duża grupa ?
To jest jedynie najaktywniejsza i najgłośniejsza grupa, ale to jeszcze nie znaczy, że ta grupa ma rację.
Nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia co mówi pięciu, dziesięciu, stu, czy większość, mam swoje zdanie i nie ulegam wpływom i nastrojom jakiejś grupy.

Inna sprawa, że jak się tak dobrze przyjrzeć, to wcale mnie tak dużo od tej grupy nie różni, zaledwie kilka elementów.
No ale jak ktoś jest uprzedzony, brak mu tolerancji i otwartości, a także nie dopuszcza do siebie krytyki, to trudno, niech się zamyka w swojej grupce i tam szuka wsparcia i zrozumienia.
Czy to go ubogaca, czy wręcz zamyka, izoluje ? Nie wiem. Ja tego nie potrzebuję i nie popieram.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394909

No widzisz tańczący ...itd., oto Twój problem. Nie czuję się ani głupkiem, ani chamem, ale ja widać tak mnie postrzegasz. Ciekaw jestem, na jakiej podstawie. Nie przypominam sobie, bym dał po temu powód komukolwiek.

Mając w sobie taki poziom agresji przestajesz logicznie myśleć. Może modlitwa i egzorcyzmy pomogą?

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#394863

To już naprawdę zaczyna być nie tragiczne ale po prostu śmieszne :))
Kto nazwał Ciebie głupkiem albo chamem ?
Ja ? Kiedy ?
Co to ma być ? Omamy ?

Przeczytaj proszę jeszcze raz i jeżeli Cię stać to przeproś za kolejne insynuacje ?

Dużo spokoju życzę :))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394867

gość z drogi

mimo woli wciągniety w grę tego pana...nie warto, takie pytania będaą zadawane w nieskonczoność...

własnie już wychodziłam i zamykałam kompa,jak zobaczyłam tą " zabawę " w "dyskusję pełną kultury "jako dzieci nazywaliśmy zabawą w ciuciubabkę,dzisiaj na "mondrych" kursach ma ona swoją nazwę...

serdeczności :) i faktycznie pełne adentowego zamyslenia pozdrowienia dla Ciebie i dla Nas :)

"Dużo spokoju życzę "/skąd ja to znam ?/:)

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#394872

Wywołany do tablicy, służę Twoim wpisem.

Cytat: "A może wreszcie Administracja wyjaśni tym, co pozostaną dlaczego tolerują ciebie, patentowanego głupka i chama i twoich koleżków."

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

PS. To mój ostatni komentarz pod Twoim wpisem. Baw się sam dalej.

Vote up!
0
Vote down!
0
#394884

Znów nie czytasz uważnie :))
Ten Twój cytat, to jest dalsza część komentarza Heli 61 skierowana do mnie.
A więc proszę nie rób zamieszania przyjacielu.......wyraźnie oddzieliłem ten cały komentarz od reszty mojego wpisu.

Ale nie ma już sprawy Hela już przeprosiła za to co napisała.
Co prawda nie mnie osobiście ale urażonych (nie zaliczałem się do tego grona), ale mi to wystarcza, przeprosiła innych i uważam sprawę za zamkniętą. :))

Pozdrawiam :)
Teraz czekam na Twoje przeprosiny za nieuważne czytani i w konsekwencji insynuacje pod moim adresem.
Stać Cię na to ??
Byłbym rad, bo znaczyłoby to, że Niepoprawni zmieniają się na lepsze :))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394893

Zgłosiłem Cię Krisp ponieważ insynuowałeś mi, że uważam Cię za głupka i chama a przecież z wklejonego przeze mnie komentarza wynika wyraźnie, że to ktoś nazwał mnie głupkiem i chamem, mnie a nie ja Ciebie.............i to ta osoba jak słusznie zauważyłeś miała w sobie wysoki poziom agresji i przestała logicznie myśleć.

A dwa, za to, że nie umiesz przeprosić.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394883

Starałem się komentować sytuację. Zapewne nie należałęm do "jastrzębi", wiem że nie wszyscy z nas zgadzali się z moimi konkluzjami. Nie zamierzam odejść z portalu. Gdybym odszedł zniechęcony narzucaną nam notorycznie atmosferą kłótni, po prostu bym się poddał. Niedoczekanie. Orientuję się już nienajgorzej kto "rozrabia" jako prowokator i żadnej dyskusji z tymi personami podejmował nie będę. To jest mój bojkot, ale wierzę że podjęty solidarnie spowoduje ucięcie konfliktów. Wierzę też że ci dla których te konflikty były celem w końcu będą musieli odejść. To co się dzieje traktuję jak trudną próbę dla nas wszystkich którą warto przetrwać.
Pozdrawiam wszystkich dla których ważna jest idea i tradycja "Niepoprawnych".
Honic

Vote up!
0
Vote down!
0
#394850

Masz rację Honic. Uważam, że nikt, komu bliscy są Niepoprawni nie powinien odejść z portalu. Ja też nie mam najmniejszego zamiaru. To oni mają problem.

    Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#394876

gość z drogi

czyimś komentarzem,za pisanie nie w konwencji odpowiedzi..na :)

więc witaj Hela  i na pewno serdecznie witaj...:)

zastanawiałąam sie nad Twoim wpisem...i chyba masz Rację...mimo oczerniania wręcz w odpowiedzi na nie i mimo  bluzgów na Nasz Temat ,czyli Niepoprawnych i Ników

  na jakimś tam portalu...może Warto zostać i bronić Dobrego Imienia Naszej Strony ?

Żal tylko ,że odchodzą najlepsi...i nie dziwię się ,zby wiele RAZy w życiu nas oczerniano  i wyszydzano,by dalej taplać sie w takim czymś...trzeba przemyśleć TO wszystko...:)

serdecznie i  w tonie adwentowym pozdrawiam :)

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#394886

Mam nadzieję, że ci, którzy zadeklarowali odejście w ostatnich dniach wrócą do nas gdy sytuacja uspokoi się ,choć widząc wpisy w rodzaju "na pohybel im" nie sądzę by szybko to nastąpiło. Muszą wrócić, bo tu jest ich miejsce nr 1.

    Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#394891

gość z drogi

serdeczne pozdrowienia :)

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#394921

Niniejszym przepraszam wszystkich, którzy poczuli się zniesmaczeni moimi emocjonalnymi komentarzami. Hela 61

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#394887

Gdyby dodała Pani : a przede wszystkim adresata, to byłaby już klasa.
Ale i tak cieszę się, że stać Panią ta te słowa skruchy.

Zapewniam jednocześnie, że tak jak pisałem wcześniej, nie zabolały mnie one ani odrobinę, ponieważ, wiedziałem, że to ból niemocy i smutku przemawiał przez Panią (podejrzewam, że z powodu odejścia jednej z komentatorek) i chciała się Pani na kimś wyżyć, a że ja robię tutaj za chłopca do bicia i odgromnik stresów, to wyżyła się Pani na mnie.

Cieszę się :)) Tak postępuje prawdziwa Polka i katoliczka. Wie że zbłądziła i stać ją na przeprosiny.

Tylko tak jak mówię. Następnym razem (kindersztuba tego wymaga), przepraszamy najpierw adresata a dopiero potem resztę. W przeciwnym razie może to świadczyć, że chciała Pani przeprosić jedynie czytających a samego obrażanego nie.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394895

 Za ostatnie zdanie 10. Jak żesz ty mnie znasz, jak przenikliwie rozpracowałeś moje intencje.   Brawo!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#394897

W takim razie gratuluję :))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394901

gość z drogi

tak,przepraszam :)  zastanawiam sie czy mam nadal pana zaliczać do lubianych ,czy nie ?

i naprawdę ...nie kpię ...lecz się zastanawiam ..:)

co do koleżanek ,kolegów....dajmy sobie spokój z tymi rozważaniami...szczególnie,gdy nazywa sie nas kólkiem rózancowym...przepraszam..to nie tak,chyba było kółkiem szydełkujących ?

Jest pan niewątpliwie inteligentnym człowiekiem..ale po co ta niechęć do nas,ta kpina i pogarda...? i właśnie nad tym sie zastanawiam..tu  i w Realu...gdzie /nie dotyczy to pana wypowiedzi j.w/ na każdym kroku jak nie pogarda,to szyderstwo,lub nachalna "kaszka manna dla ubogich" nie do pana

a teRAZ do Pana  :)

lubiłam pana wpisy ,te dawniejsze..mimo,ze z wieloma się nie zgadzałam..ale ...

Dzisiaj zastanawiam sie nad pogardą zakrapianą kpiną i niedobrym napuszczaniem Ludzi na siebie...

Jest Czas Adwentu

ale jest i CZAS grudniowych wydarzeń...czy to ma byc preludium dla ????

właśnie dla KOGO ?

pozdrawiam pana nadal serdecznie ,mimo niewielkiego potencjału ....umysłowego...?

szkoda,naprawdę szkoda...

nie czekam na odpowiedz ,bo już dawno powinnam byc w Zyciuu rzeczywistym...więc zobaczenia..gdzieś w sieci...

 

bez uśmiechu,bo smutno mi i przykro za siebie i za tych pozostałych ,"zapyziałych"...i coś tam jeszcze

bardzo przykro...bo własnie po panu tego sie nie spodziewałam..ale widac naiwnym człowiek będzie do końca swych dni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#394898

Witaj Gościu z drogi. Jesteś dobrym człowiekiem Starasz się nawracać nienawracalnych :-)

Ja jestem zwolennikiem moderowania wpisów, Niewielkie doświadczenie, ale już w ciągu 3 lat nabyłam. Gdy pewnego dnia po logowaniu zobaczyłam, że jestem administratorem portalu - zdębiałam. Koledzy bez uzgodnień podnieśli mnie do rangi. Zaufania nie mogłam sprzeniewierzyć, więc jak przysłowiowa "nowa miotła" bardzo dokładnie sprawdzałam osoby, które zgłaszały się do rejestracji.
W tych "przeglądaniach" wielu portali zauważyłam,że niektórzy są spamerami, inni umawiają się i celowo wywołują kłótnie. Niektóre portale śledzone przeze mnie już nie istnieją. A to z powodu odejść ludzi, których nie interesowały spory "o niczym" Trolom o to chodzi.Pewnego razu któryś z kolegów wpuścił hakera... portal nie istnieje. Ten, na którym obecnie jestem, powstał w 2011r.
Tutaj też były kłótnie. Przyszły trole z sympatycypis.pl (stamtąd powstało stowarzyszenie) i obecnie jest tylko czytelnia.
Niepoprawni nie mogą zakończyć tak jak WiS - trzeba wiedzieć "kto to jest", bo i haker może się zdarzyć.
A trolli nie wolno karmić, karmą jest dyskusja z trolem, który odciąga od tematu, bo o to trolowi chodzi. Sprawy merytoryczne go nie interesują. On niejkednokrotnie wykonuje rozkaz.
A są też ludzi, którzy niszczą dla... satysfakcji???

********************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#394911

gość z drogi

ileż to już lat nasze drogi się spotykają :)))

dziękuje za serce i za DOBRE słowa ,bo takich co raz mniej w sieci w Realu,dziękuję raz jeszcze..:)

co do "zamierania stron" TAK wiem,ze tak własnie sie dzieje,gdy odchodzą Ludzie,którzy tworzyli serdeczną Grupę...ludzi rózniących się pogladami nie raz ale nigdy nie sercem :)

jak to mówił Mały Książe> Miej serce i patrzaj w serce...?a moze to był ktoś inny ?:)

Droga Ciociobabciu,zawsze byłaś PODPORĄ w ciężkich chwilach....:)

dzięki...bo żal stron,ktore umarły i nigdy juz nie wrócą do siebie

TU pisał Wilk ,nasz Kapitan pisali i inni,ale wiatr rozwiał ich gdzieś po sieci...warto więc walczyć,masz Rację WARTO...

ukłony z drogi do Polski Wolnej Zasobnej i bez wewnętrznych wrogów...:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#394920

Nie wiem, kto napuszcza ludzi na siebie. Jeśli chodzi o mnie, to komentuje jedynie notki, lub wpisy innych komentujących pod notkami.
Z częścią moich komentarzy interlokutorzy się nie zgadzają i niepotrzebnie denerwują się czasami z tego powodu, Nie ma to natomiast nic wspólnego ze skłócaniem.

Nie powinna być Pani mną rozczarowana, lecz dumna. Dumna z tego, że można pójść dalej i nie zasklepiać się we własnej skorupie i we mówionym, nieprzystającym do rzeczywistości światopoglądzie.
Kiedyś wierzyłem w Kaczyńskich i PiS jak w obrazek. Dziś już wiem, że to była naiwność granicząca z uzależnieniem religijnym.
Zrobiłem sobie analizę zwycięstw i porażek wyżej wymienionych i dziś patrzę na nich realnie i widzę ich błędy, widzę ich takich jakimi naprawdę są. Ciut lepsi od innych ale nie idealni.
I tak jak ich widzę, tak ich piszę. Czego też Pani życzę i pozdrawiam.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394937

Przypomnę znaną dykteryjkę o Angliku, który trafił na bezludną wyspę. Jak to Angol - wybudował najpierw dom, a potem dwa puby - jeden, do którego chodził i drugi, do którego nie chodził.

Mamy swoich przyjaciół na forum, lecz czy my na siłę nie szukamy też wrogów ? Bo Polak to MUSI MIEĆ jakiegoś oswojonego wroga, bo bez wroga życie jest nudne i pozbawione przypraw. Oczywiście pomijam tu knajacką chamówę, ale od tego jest administrator i zapewne kilku moderatorów.
W pogoni za popularnością (?) każdy chwyt jest dozwolony na zasadzie: nie ważne jak o mnie mówią ...
Wydaje mi się, że atakujący nawet nie czytają dokładnie wpisów, wystarczy sam nick lub logo.
Kiedyś przeprowadziłem z ciekawości taki eksperyment:
Na jednym forum umieściłem dwa IDENTYCZNE komentarze - jeden z nickiem i logo, drugi jako tyldziarz anonimowy.
Skutek był do przewidzenia - nick dostał kilkadziesiąt czerwonych łapek lub dymków, natomiast wypowiedź tyldziarza zazieleniła się od kilkunastu pozytywnych opinii.
I jeszcze jedno - chamskie wpisy, pomówienia od anonimów i znanych hejterów spływają jak po kaczce. Jednak komentarze od kolegów, których znamy od lat mogą zaboleć.
Jeżeli mamy osobiste pretensje, nie róbmy wycieczek na forum, ale załatwiajmy i wyjaśniajmy to pocztą prywatną.
Chyba że ..... wrzód narośnie i dokucza wielu osobom, ale to już inna historia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#394903

to bez urazy

Vote up!
1
Vote down!
0
#394904

... eksperymentuj sobie gdzie indziej.
A o diagnozę nikt Cię nie prosił.
PS
Skoro piszesz o nas per "wy", sam stwierdzasz, że nie jesteś Niepoprawnym.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394908

btw. czytaj ze zrozumieniem i nie obrażaj

Vote up!
1
Vote down!
0
#394916

... odwrotnie.
Ale dzięki, będę pamiętał!
Ciebie i innych, którzy nas obrażają.
Że zacytuję następnego "jednorazowego":
"Jak dzieci, jak dzieci".
Dyletanci:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394918

Ja jestem tylko szarakiem i do tego nowym, szanuję jako czytelnik wielu Niepoprawnych - mam swoich ulubionych :) Wielu podziwiam i kibicuję Niepoprawnym, przytoczono tu Seawolfa, zwróciłem na to uwagę gdyż łączy mnie z Kapitanem morze i poglądy...Kapitan jest teraz na wiecznej wachcie ale z całym szacunkiem wiem co by na to chyba powiedział - jak dzieci, normalnie jak dzieci......:):)
ardawl

Vote up!
0
Vote down!
0

ardawl

#394914

Kiedy wszedłem na NP 2,5 roku temu,była jedność,blogerzy i komentatorzy,nie pozwalali trollom,kretom,prowokatorom,tu się zagościć.

A dziś ten portal nasz NP,jest tak zachwaszczony,i POwoli zawłaszczany trollstwem i dyżurnymi komentarzami.

Jad trolli rozbija nas od środka,a blogerzy śpią,a trolle harcują.

Nawet mi odchodzi ochota do komentowania wpisu trolla,bo to zaczyna wyglądać jak walka z wiatrakami.

Zacznijmy odchwaszczać ten nasz portal NP,zacznijmy o niego walczyć,tak jak dawniej bywało.

Ten nasz portal,to kawałek naszej wolności,i mamy go stracić
na rzecz wrogów,którzy próbują go zawłaszczyć.

Czy jest w nas siła jeszcze do obrony,tego niezależnego portalu,przed ubeckimi ścierwami.

Czy tylko udajemy ze chcemy mieć wolność,i godzimy się na taką rzeczywistość jaka się wytworzyła na NP.

Ja się nie godzę,na to by portalu NP dominowały trolle.

Odejdę gdy mnie wywalą za walkę z trollami,ale wyprostowany.

I będę mógł spokojnie spojrzeć w lustro.

pozdrawiam cię Krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#394926

Ale skoro "Jad trolli rozbija nas od środka..." to nie wiem czy sobie z tym poradzimy bez pomocy Administracji. Widocznie komuś chodzi o to, aby ten portal przestał istnieć.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#394927

to nie wiem czy sobie z tym poradzimy bez pomocy Administracji"   A Administracja przypadkiem nie jest tym "środkiem"? 

Powiedzmy sobie jasno - od pewnego czasu na portalach tzw. prawicy patriotycznej zachodzą nieprzyjemne zjawiska, mianowicie trollizna jest dopuszczana do głosy jako równorzędny partner w rozmowie, w wymianie opinii na istniejącą rzeczywistość, na real. 

Nie upieram się, że mam rację, ale była na NP informacja o "balu u redaktora" i wyraźna reakcja blogera na zmiany na portalu wPolityce. O nieprzyjemnych zmianach na niezależnej.pl i na naszeblogi.pl chyba nie pisano, więc czynię to niniejszym. Wpisy, które jeszcze niedawno nie miały prawa tam zaistnieć, teraz błyszczą całą swoją bezczelnością. 

Wyszczególnione wyżej zjawiska, być może mogłyby zaistnieć na jednym portalu z jakichś tam niejasnych powodów. Ale zaistniały co najmniej na trzech. To nie może być przypadek.

Tym bardziej, że jest PO sławnym balu, a widać zbieżność kalendarzową. Przypadkowe przypadki chyba należy odrzucać.

 Wniosek? Ktoś za państwa blogerów podejmuje decyzje. Nie za wszystkich, rzecz jasna.
I dzięki Bogu, jest jeszcze nadzieja.
 

pees
zdaje się, że Timur i jego drużyna komentują sobie wzajemnie. To bardzo wiarygodna lista, trudno o wiarygodniejszą :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#394948

... niedawno pouczała Smoka, jak się administruje (powołując się na własne, bogate doświadczenie).
Kolejka do stanowisk już się ustawia, albo stanowiska rozdane, a funkcyjni nie umieją się cieszyć po cichu.
JazeWSI też chwalił się kontaktami z waaaaadzą, której myśmy się "zapuścili".
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394954

Pozdrawiam oczywiście Niepoprawnie.

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#394930

Kto Panu wmówił, że ktoś chce coś przejąć ? Mówi Pan to na podstawie jakiś dowodów ?
Niektórzy to nawet nie mają rangi blogera, to jak mieliby coś chcieć przejmować ?
Życzę dużo dobrej woli i przede wszystkim otwartości i uśmiechu :)))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#394935

Krecia robota poprostu pod plaszczykiem troski o portal dalej sie go rozbija, a autor miesza faktystwarza bezpodstawne insynuacje obrazajc innych.

Nagle od paru dni czyta sie jak to NP spadaja w czelusc i i jaka to zla jest administracja i ze NP niedlugo siegna dma itd... a sa to bzdury totalne rozpowszechniane i z uporem maniaka, powtarzane tylko zeby zniszczyc NP i zmanipulowac
tutaj piszacych.

Probuje sie wywierac naciski na administratorow zeby traktowano innych lepiej a innych gorzej tych innych gorzej co to nie kracza jednakowa jak jakas tu "elita".

Z takiego obrazu jaki tu autor i niektorzy komentatorzy pokazuja o NP tylkocieszy sie PObolszewicka banda ktora tu wpadlazeby namieszac i powrocila do PRLowskiego agenta Opary dostajac emailowe zaproszenia na NEon.
I tam te kundle zaczely sie odszcekiwac.Niestety autor daje im tym wpisem amunicje.

Nie wiem skad sie nagle u autora wzielo przeswiadczenie ze to od neidawna sie tak dzieje zle na NP otoz tak jak teraz jest bylo zawsze tylko autor spal.

Autor nie zauwazyl moze jak wielu dobrych blogieriow juz okolo 2 lat temu opuscilo portal NP w tym Jan Bogatko bo NP zaczeli cenzurowac co odwazniejsze nie wulgarne wcale wypowiedzi.
Tu cenzura trwala od poczatku na POprawnosc i byli rowniejsi od rownych dla admistratorow ktorzy za nic banowali swoich adwreserow na blogu, ale tego malo kto zauwaal,a teraz wielkie larum na rozkaz czy co?

Portal jest wlasnoscia prywatna i nic nie zmienimy jak nam sie nie podoba mozemy go opuscic albo tolerowac,a naciski na administracje nic nie dadza zeby ktos byl lepiej traktowany in tak admini sa subiektywni zreszta jak wszedzie.

Podsumowujac ten defetystyczny wpis jest szkodliwy dla NP.

Vote up!
0
Vote down!
0
#394929

... jest portal?
To ciekawe.
PS
Jan Bogatko nie został wyrzucony, tylko sam odszedł.
I dobrze, bo to właśnie on uważał, że jest "świętą krową" i może co tydzień publikować autoreklamy (nie posty), choć miejscem na polecanie czegokolwiek są "polecanki"
Odchodząc zostawił Niepoprawnym obrazek sracza z napisem: "DIXI".
Tyle na temat poziomu wzmiankowanego pana.
Łżesz jak pies!
Jeśli ktokolwiek odważy się jeszcze powtórzyć to kłamstwo, potraktuję go tak samo jak ciebie, albo jeszcze ostrzej.
Spotka to każdego bezczelnego prowokatora, próbującego mieszać w głowach osób nieświadomych, co się na Niepoprawnych wyprawia i jątrzyć.
Jesteś wypasionym, agresywnym, zaczepiającym wszystkich na prawo i lewo, na przemian, trollem-harcownikiem (o dziiiiiwnie niesprecyzowanych, porąbanych poglądach - o ile jakieś w ogóle posiadasz) i wrogiem portalu, próbującym od dawna rozsadzać go od wewnątrz.
Rozsiewanie kłamstw to podłość i dywersja.
Zdrowy organizm dawno już by cię wydalił.
PS
Wyraźnie już widać, że "ktoś" tu bardzo liczy na umowę z "właścicielem", który "pozwala na wszystko".
Desantowi.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394934

zostal wywalony!
Tak ze DIXI pod stul i odszcekaj jak masz honor albo wiesz co to jest honor.

Vote up!
0
Vote down!
0
#394936

"Autor nie zauwazyl moze jak wielu dobrych blogieriow juz okolo 2 lat temu opuscilo portal NP w tym Jan Bogatko bo NP zaczeli cenzurowac co odwazniejsze nie wulgarne wcale wypowiedzi.
Tu cenzura trwala od poczatku na POprawnosc i byli rowniejsi od rownych dla admistratorow ktorzy za nic banowali swoich adwreserow na blogu, ale tego malo kto zauwaal,a teraz wielkie larum na rozkaz czy co?
PS
Najpierw naucz się po polsku pisać.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394938

co to tylko opluwaja innych bo nie sa POprawni klaswtow za klamstwem i obelgi wylgarne bez dowodow,.
Mysle ze cie Admini odizoluja od NP bo moze wsciekloscia zarazic innych.
Oczywiscie twoje zachowanie zglosilem, bo zanizasz jakikolwiek poziom dyskusji.Merytoryka jest u ciebie slowem obcym jak widac.

Vote up!
0
Vote down!
0
#394940

... który chce zrobić z Niepoprawnych Onet (w sam raz miejsce dla ciebie).
Nie odpowiedziałeś na pytanie: KTO JEST WŁAŚCICIELEM NIEPOPRAWNYCH?
Odpowiadaj, albo spadaj!:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394941

poscie,tyle z on nawet tego nie zauwazyl, ale to nikogo kto spotkal sie z Dixim tutaj nie dziwi, czlowiek ktory zaniza poziom wprowadzjac onetowskie opluwanie i wyzywanie zamiast merytorycznej duyskusji odstrasza wszytkich i niszcy tym NP.
Z autorem sie o tyle nie zgadzam ze to teraz sie zaczelo takie zachowanie DIxi jest od poczatku jego pracy tutaj.Takich jak Dixi co to sparwdazjha jakie kto ma poglady zeby je zaszufladkowac w lewej albo w parwej szufladzie jest wiecej ale oni sa od dawna tylko czasem NIKI zmieniaja.

Vote up!
0
Vote down!
0
#394947

Uwaga Drużyna. Ponieważ zdobycie obiektu okazało się trudniejsze niż wynikało z założeń Timur wzywa wszystkich na operatywkę. Bejarty z gablami, jazie i wszystkie wilki w owczej skórze są już obecne. Zbiórka o 20 zero, zero w miejscu wiadomym.

 

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#394952

... ciągle powtarzane kłamstwo o biednym, skrzywdzonym Bogatce.
Chciałem zwrócić ponownie uwagę Szanownej Publiczności na coraz wyraźniej rysujący się układzik "właściciela" Niepoprawnych (fajnie to brzmi, nie?!) desantem, trollami i całym portalowym śmieciem, którego do nas nawiało dzięki realizacji wizji "wolności słowa".
Nie mam też zamiaru przejmować się insynuacjami na temat "awanturników".
Mamy dać się zagonić, sprzedać i zarżnąć jak barany, a jeszcze na dodatek milczeć???
PS
Portal jest nadal konsekwentnie psuty, a wartość "brandu" spada na łeb na szyję.
Za chwile rzeczywiście nie będzie już czego bronić, ani do czego się przyznawać:(:(:(
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394953

 Musiałeś. Wiem i rozumiem. Trudno godzić się na opluwanie, kłamstwa. Pamiętam historię z panem B. i podzielam Twoje zdanie. Ale miej na uwadze swoje zdrowie. Ja nie mam siły już gadać z chochołami i skoro żadne argumenty nie trafiają zmieniam taktykę na zabijanie śmiechem.

PS. Przecudnie wyglądają wpisy Timura /copyright wicenigga/ pod którymi dyskutują wyłącznie jego czterej wyznawcy.

ps. a moja poprzednia notka poszła się paść, a może jakiś wilk mi ją zeżarł, bo była prawie jak instrukcja.

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#394956

...ale widzę, że obłąkanie twoje sięga zenitu...brand może spada...a może zastanowiłeś się, że to przez takich pianobijców jak ty ?? hę?
...ten konflikt trwa już od dawna Jazgdyni i ja napatoczyliśmy się w nieodpowiednim dla nas momencie...a dla was, rebelianci w odpowiednim...znaleźliście sobie chłopców do bicia i kozłów ofiarnych...ciekawe ile jeszcze wam energii wystarczy na ten śmieszny teatr pt. "desantowcy"..to już się ograło jak stara harmonia dziadka Teofila..brand spada, bo nikt juz może niechce widzieć tego histerycznego wycia do księżyca ...zgłaszaj nadużycie ..ja żegnam szanowne gremium...

Vote up!
0
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#394955

boldandcharm
Ciągle w walce na szpicy. Obiłeś mi kiedyś twarz za naiwność. Czas podziękować za ten policzek i przeprosić za Pixi. Jesteś krwiście wyrazisty i konsekwentny. Początkowo wbrew woli, teraz z wyboru, budzisz u mnie sympatię i szacunek. Gdyby trzeba było iść się lać, dobrze byłoby mieć Ciebie za kompana.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

boldandcharm

#394960

Jestem zawsze taki sam, więc i zdziwienie powinno być małe i moja zasługa niewielka:):):)
Pozdrawiam!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394962

Twoje reakcje i stanowczy upór w sprawie pryncypiów mogą wkurzać zarówno "nowych", a zwłaszcza "nowych młodych", którzy do innych szkół chadzali, którym nie dane było poznać w realu całego syfu PRL-u i nie rozumieją na dobre, jak to działa obecnie, jak też i takich, którzy zwyczajnie nie mieli okazji poznać Ciebie na NP wcześniej.

Cenię Cię za biblijne TAK-TAK, NIE-NIE w każdej sprawie. Gdyby taki swoisty non possumus stał się kanonem postępowania Polaków, zmietlibyśmy tę swołocz od jednego ruchu ręki.

Dobrze, że jesteś i się nie zmieniaj. Mnie pasuje. :)

A tym głośno huczącym na Niepoprawnych przypomniałbym jeszcze bajkę ks. biskupa Krasickiego o dzwonie. :)

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#394966

No, co ja mam odpowiedzieć???:):):)
Pozdrawiam serdecznie!
-----------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394967

Sun Zi razy kilka...

Ci, którzy pierwsi staną na polu bitwy i oczekują wroga, są wypoczęci. Ci, którzy przybywają na pole ostatni i od razu przystępują do walki, są wyczerpani. Dlatego mądry wojownik sprawia, by wróg przyszedł do niego, natomiast sam nie udaje się do innych.

Gdy chcesz atakować armię, oblegać miasto lub zabić kogoś, musisz najpierw zdobyć wiedzę o broniących generałach, ich gościach, strażnikach ich bram i ich sługach. Niech zajmą się tym twoi szpiedzy.

Walcz zbiegając ze wzgórza, a nie wspinając się na nie.

Twoim celem musi być zdobycie wszystkiego bez zniszczenia czegokolwiek.

Pozdrawiam i jaj tu nic nie piszę

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#394971

Stoimy tu od dawna:):):)
Jasne, że szpiegów trzeba demaskować i tępić.
Szpiedzy wyszukują sprzedawczyków.
Co można poradzić na zdradę?
W historii wiele miast było plądrowanych, bo ktoś potajemnie otworzył bramę wrogom, inne zaś były oddawana na mocy układów (czasem tajnych) bez walki przez kogoś, kto miał dowodzić obroną.
Niektóre i tak potem spłonęły, a ludność była wymordowana lub poprowadzona w niewolę.
PS
Na mnie nadal i nadal ogromne wrażenie robi Kato Utyceński.
Nie mój temperament, ale co za klasa!!!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394975

On potrafił zrobić "wrażenie".

Nie obraź się, ale może jednak byłeś pierwszą "gęsią" dzięki której ocalimy...

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#394979

Dawno Ciebie nie było, więc dobrze, że jesteś. :)

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#394972

W sumie jestem tak, jak by mnie nie było.

A czy będę, tego nie wie nikt.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#394973

Dobrze, że walczysz, Dixi! Jestem z Tobą!
Ja już byłam (no prawie) na etapie poddania się (Nie oczekuję dziś nikogo...).
Wpis Huna mnie pokrzepił, Ty - wlałeś nową energię.
Muszę wobec tego odpowiedzieć - na forum - "Jasieńkowi", bo te pseudo-polityczne analizy, skierowane przeciw Jarosławowi Kaczyńskiemu mocno mnie "wkurzają" (ale może już ktoś zareagował).
Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#394974

... rodząca się solidarność Niepoprawnych.
Niech będzie przez małe "s"...
I tak to dużo.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394976

Wiesz, że czuję podobnie jak Katarzyna. Wczoraj również byłam bardzo bliska zamknięcia za sobą drzwi na Niepoprawnych.
Wiesz także, że jestem Ci wdzięczna za to, że nie tylko sam się nie poddajesz, ale i innym potrafisz dodać otuchy.
Wiesz, że jestem po Twojej stronie. Zdecydowanie.

Pomyślałam sobie jednak czytając te wyrazy wsparcia dla Ciebie napisane tu przez kilka osób, że może właśnie nie wystarczy, byś Ty wiedział. Że powinnam to powiedzieć głośno.
Niech wszyscy wiedzą, że solidarnych Niepoprawnych jest tutaj więcej.

Dobrze, że jesteś :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#394981

... Niepoprawni!
Czyli... my:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#394985

gość z drogi

czyli @Dixi nie była samotną,ja też dołączam do Gęsi....solidarnie i ponad podziałami...TAK ...Nie...Białe -Czarne...itd :)

i jak za dawnych lat RAZEM moi Drodzy RAZEM a nie osobno ...:)

serdecznosci....:)

PS w Realu nawracałam pewną osobę typu leming od lat ...i nawróciłam...mimo upływających lat...

zagęgała po naszemu ...więc nie żal mi wydawanych pieniędzy na lokalną bibliotekę czytelniczą typu "podaj dalej" wraz z naszymi notkami...

 stara Lemingowa "zagęgała w Realu"po naszemu tzn  czy pani widzi co te dranie z Polską wyrabiają ?

/ja to widzę od zawsze,Ona od wczoraj i zagęgała  nie wyborczą ani tvłenem ale po naszemu ,lać drani...póki czas

 .to Real a Sieć ?/

Uszy do góry pogromcy lwów i lwic,kto to powiedział ?

Trzymajcie się Drodzy Niepoprawni...:)

solidarnościowe pozdrowienia z dawnych lat...idzie grudzień i 13 za pasem ...a towarzysz jenerał niech nie śpi spokojnie...tuskowe,plastelinowe ludzie,też NIE...

serdeczności i Dobrego Nowego DNIA :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#395000

... nie czuję się najlepiej w roli gęsi:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395003

gość z drogi

nawet jak gęgająca gęś :)))wszak o Rzym idzie a nie o ....?

serdecznosci :)))

 a tusku i jego banda robi tymczasem skok na kasę...i CO ?

Dobrego Dnia ...byłam wstrętnym oszołomen solidarnościowym ,pózniej PISowskim,to mogę być i gęsią w odróznieniu do kółka szydełkujących babć..czy coś tam podobnego...:)

trzymaj się i nie zapomnij o Św Mikołąju...:)

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#395009

Myślmy o sobie właśnie jak o grupie solidarnych przyjaciół.
Taki maleńki... etos:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395012

gość z drogi

oni nas lali pałami a my ? no pamietasz czym ?

Razem ponad podziałami :) 

trzymaj się droga Strono Niepoprawni.pl

i niech Swiety Mikołaj nie zapomni o Nas ,o WAS  :)

znikam do Reala ...bo zycie też ma swoje prawa...za niedługo przyjdzie zanieść Znicze na groby Starych Przyjaciół,co to byli za Młodzi na  Śmierć...i na Grób tego Jednego z Dziewięciu ,gdzie Chełm Górniczy nie pozwala zapomnieć o Grudniu 13 -tego

Dixi pamietaj ,ze młode pokolenie to często Ci urodzeni już po 13 tym i nie wiele wiedzą o zbrodniarzach tamtych lat...serdeczności z drogi do Polski...

serdeczności dla Starej Solidarności i dlaPolski :)

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#395015

A pomoże na w tym Żółty Brat.
Kiedy Amur przejdzie Żółty Lud,
Wróci do nas Litwa, Wilno oraz Lwów.
Drżyj Moskalu, Bóg pomoże nam!
Rozpieprzymy ten czerwony kram.
Za krew ojców zapłacimy ci,
A na twej mogile będą wyły psy."

Cholerka, to nadal aktualnie!!!:):):):)

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395017

Dziękuję wszystkim Niepoprawnym Blogerkom i Blogerom za Wasze głosy w dyskusji. Czuję się podniesiony na duchu przez trzy rzeczy:

1/ że wszyscy jesteśmy zatroskani o dobrostan naszego portalu, na przekór obecnym tutaj wychowanym inaczej,

2/ że zobaczyłem przy okazji dawno nie widzianych Niepoprawnych co dla mnie oznacza, że jesteście blisko,

3/ że przeważa przekonanie o konieczności TRWANIA, bo tak najzwyczajniej się godzi postąpić, na przekór okolicznościom.

Dzięki raz jeszcze i dobranoc.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#394988

Wszyscy na Niepoprawnych szukają trolli i kretów rozwalających portal. Pomogę Wam.
Myślę, że na NP nie ma trolli, a jeżeli są to uśpieni i się nie ujawniają.
Natomiast dość łatwo odpowiedzieć sobie na pytanie kto rozwala ten portal. Według mnie jest to jedna, no może dwie osoby plus ich naiwni, wierni.
Nie, nie chodzi o mnie, bo pewnie niejednemu na myśl przyszedł najpierw mój nick, ja jestem tylko odgromnikiem niektórych blogerskich złych emocji .
Tą osobę bardzo łatwo znaleźć. Według mnie jest to ten, który w ostatnich kilku tygodniach, najwięcej razy wypowiedział słowo troll i desant.
To ta osoba podgrzewa atmosferę, wmawia wszystkim, że portal jest zagrożony, wskazuje winnych, skłóca i podburza całe towarzystwo, przy wykorzystaniu pokładanego w nim zaufania i tzw. autorytetu.
Czy robi to świadomie (wówczas byłby to jednak trolling), czy z błędnego przekonania, że robi portalowi dobrze, tego nie wiem.
Wiemy natomiast, kto przyczynił się bezpośrednio do odejścia kilku najcenniejszych blogerów (Jan Bogatko, nawet zostawił ślad tego zdarzenia.)
Czasami wystarczy spojrzeć z dystansu na sprawę, wyjść poza stan hipnozy i już się widzi kto tu jest prowodyrem.

Drugą osobą jątrząco-podżegającą może być jakiś szperacz portalowy. Gdy tylko atmosfera uspakaja się, zaraz coś przekleja, żeby zaognić i wesprzeć kolegę.

To jest moja zupełnie prywatna opinia, napisana na podstawie moich obserwacji i zastrzegam, że wcale nie musi być w 100% pewna , wystarczy, że mieści się w moim przekonaniu w przedziale 99%-100%.

WINNI SĄ CI, KTÓRZY NAJGŁOŚNIEJ KRZYCZĄ (słowo troll, desant)

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#395001

Zgłoszenie potwierdzające fakt ? :))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#395005

Korzystając z uprawnień moda blokuję Tańczącego z Widłami na 48 godzin i przekazuję sprawę Działowi Naruszeń (przepraszam Koleżanko).
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#395007

...jak będziesz kupował dzban...sprawdzaj dokładnie uszy :-) Trochę mi przykro, że jesteś na "dołku". Mam nadzieję, że masz co jeść pić i dali Ci kilka papierosów. Mój "bul", jest większy ... bo czytam, że to Smok wsadził Cię do Kozy.. To strasznie przykre, że nie dał Ci - w zawieszeniu :-)) Mam nadzieję- jestem pewny - zniesiesz to dzielnie. Jak już będziesz wolny...to kilka słów, będę miał do Ciebie. 3maj się Chłopie ! ps. ... jest małe pocieszenie : niektóre Smoki zapadają na autokanibalizm - zjadają swój ogon :-))) póki co słuchaj dużo muzyki :
Vote up!
0
Vote down!
0
#395057

Wolę koncepcję sprawiedliwości. Niemniej jednak:
1. Przepraszam za ingerencję polegającą na zablokowaniu TzW.
2. Blok zdejmuję.
3. Znikam na dobre (i złe).

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#395066

A to z jakiego powodu??? Tzw jątrzy od kilkunastu już dni, drwi w żywe oczy ze wszystkich, otrzymuje wreszcie blokadę, by doczekać się jej zdjęcia nie po 48 a 4 godz. Wróci tu z triumfem i dopiero wszystkim pokaże. Czy wtedy Marusiu też będziesz interweniował? Czy to Ty jesteś Timurem?

Ciężko niepoważne.

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#395071

... to nie była intrwencja.
Natomiast kiedyś interweniowałem, jak Ty "trzasnęłaś drzwiami" i błagałem Cię...prawiae na kolanach abyś została na NP...pamiętasz ?
To nie jest "wypominka", tylko mój flar, że należę do tych, którym zależy na tym "MIEJSCU" !!
Tak jak Ty..., też bardzo lubię i cenię *Dixiego*, ale ktoś musi Go zapytać ... gdzie jest klucz do zrozumienia jego zapatrywania i spojrzenia na NP ?
To właśnie takie osoby jak Ty, Ossala, Ellenai i inne ?, powinny być "katalizatorami", złych chwil na tym Portalu.
Wiesz Helu, zanim postanowimy zmieniać Nasz Kraj, zajrzyjmy w swoje serca i nauczmy się ze sobą rozmawiać !!
ps.
Błagam i proszę nie pozwalaj mi zrobić kwerendy ilu kapitalnych ludzi odeszło z NP ....
Jak możesz mnie pytać czy jestem Timurem ??? na jakiej podstawie ,przyszło Ci to do głowy ?
Nasłuchałaś się jakiś "pierdoł o kaszce krakowskiej" ??
To jest proste jak drut !
excusez moi, Droga Heleno.

Vote up!
0
Vote down!
0
#395081

Po pierwsze nie pisz do mnie sloganów w typie " zanim postanowimy zmieniać Nasz Kraj, zajrzyjmy w swoje serca i nauczmy się ze sobą rozmawiać", bo to nic nie znaczy w sytuacji gdy czterech czy pięciu panów postanowiło urządzić sobie igrzyska kosztem Niepoprawnych, których efektem będzie prędzej czy później - lecz jak wszystko wskazuje prędzej-  rozwalenie portalu. Po akcjach, które w minionych latach podejmowaliśmy wspólnie /szacunek dla Ciebie za to/ przychodzi gostek i poucza od pierwszego dnia jak TU ma być. To Cię nie zastanawia? Czy mamy rozumieć, że przez te wszystkie lata robiliśmy z portalu rzadkie g... i dopiero przybył Odnowiciel i nam pokaże co i jak? Z kim mamy się nauczyć rozmawiać? Z tym panem?  A może to on zacząłby od próby nauczenia się rozmawiania z nami, bo przyszedł tu parę dni temu? Ty arbiter elegantiarum tego nie rozumiesz i zarzucasz Dixiemu  a więc nam wszystkim którzy podzielamy jego zdanie złe podejście do portalu? Ja mam się uczyć patriotyzmu od kogoś kto nie ruszył czterech liter w najtrudniejszych  chwilach tylko udzielał "mundrych" rad? W chwilach, które budowały wielkość, brand tego portalu.

Po drugie, nie nasłuchałam się żadnych pierdoł o kaszce krakowskiej tylko bacznie obserwuję co się od kilkunastu dni tu dzieje, a ściślej co się dzieje od opublikowania bardzo mocno nieświeżego tekstu Twego kolegi z Gdyni, Twoją niejednoznaczną reakcję na kpiny urządzane z nas przez, jak zrozumiałam, Twoich kolegów i stąd skojarzenie z Timurem, Nie stwierdziłam tego lecz tylko zapytałam. Miałam Cię za Brata. Chyba błądziłam. A swoją drogą jako rzeczony arbiter elegantiarum mógłbyś ważyć słowa gdy piszesz do kobiety.

A co do owego feralnego tekstu, to gdybym kiedykolwiek przyniosła naczelnemu tekst który był publikowany przed laty gdzieś tam i nie powiedziała o tym, to wywaliłby mnie na zbitą facjatę bez uzasadnienia i miałby rację, bo istnieje coś takiego jak rzetelność nie tylko dziennikarska, pisarska ale też blogerska i "archeologii"  nie sprzedaje się jako nowalijki. Teraz to towarzystwo każdy swój tekścik opatruje drwiącą notką "autoplagiat". I to ma być śmieszne? Dla nich na pewno jest, bo Twój kolega każdy komentarz opatruje jakże zabawnym salonowym tytułem "he, he, he". Jest żałosne, bo pokazuje ich poziom, ich niedostatki przyzwoitości i prawdziwe intencje czyli przyspieszenie rozwalenia portalu na którym wielu ludzi odnalazło swój patriotyzm, znalazło przyjaciół i daje dowody zafrasowania losem Polski. Chyba zapominasz, że dla wielu ten portal jest drugim domem i pytam jakie moralne prawo ma ktokolwiek rozwalać to? Bo się Dixi nie podoba, bo Hela wulgarna gdyż gnojka nazwała gnojkiem a nie sukinsynem?

Po trzecie,  jaki Dixi jest wiem lepiej niż ktokolwiek, bo pozwoliliśmy sobie kiedyś na ostry konflikt na NP,  lecz nie zaprzeczysz, że jest może jedynym tutaj, który potrafi w sposób bezkompromisowy walczyć o pryncypia, a nie tylko rozmydlać tematy, jak wielu, przerzucać się miałkimi uogólnieniami lub tasiemcowymi wyłuszczeniami swych przemyśleń. Jest jedynym, który potrafi znosić razy i nie dziwię się, że i je rozdaje, bo  tylko święty wytrzymałby drwiny tego towarzystwa.  Nie podoba się niektórym to, że jest wrażliwy na "obce ciała"? Mnie to nie przeszkadza, bo takim ciałem nie jestem, nie gram na kilka frontów, nie jestem "kluzikiem". A komu i dlaczego przeszkadza odpowiedz sobie sam

Tzw przez cztery dni cytował moją jedyną, jaka mi się zdarzyła od 3,5 roku brzydką uwagę, ale nie zgłosił mnie. Dlaczego? Bo taki wpis był mu potrzebny, jak powietrze, by uwiarygodnić rzekome nękanie tego towarzystwa wzajemnej adoracji, by znaleźć pretekst do usunięcia nas, by uzasadnić w jakikolwiek sposób rozwalenie tego wszystkiego i może coś potem zbudować. Tylko na gruzach czyichś emocji niczego już nikt nie zbuduje. A portal ten zasadzony jest na emocjach. Patriotycznych emocjach, jakkolwiek ktoś sobie ten patriotyzm definiuje.

Gdybyś chciał być obiektywny, to przeczytałbyś może to, co tzw pisał o mnie po tym jak nazwałam go gnojkiem. Może też przeczytałbyś co pisali wcześniej Twoi koledzy o kaczystowskim stawie, jakie mało dowcipne lecz porażające pogardą opowiastki tworzą na nasz temat, z jaką satysfakcją tzw żegnał wczoraj Ossalę? Żenada do potęgi n-tej. Z tymi ludźmi każesz mi uczyć się rozmawiać? Wybacz.

Ciekawa jestem Twojego "zapatrywania i spojrzenia na NP", bo w żadnej z gorących dyskusji w ostatnich dniach nie miałam sposobności Cię czytać.

Ja bez robienia kwerendy potrafię powiedzieć którzy cenni  dlaczego odeszli stąd i bajdurzenie, że pan B. uczynił to przez Dixiego właśnie Ty powinieneś włożyć między bajki lub faktycznie zrób kwerendę.

 

Pozdrawiam Cię, Hela61 /nie Helena/

 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#395100

Lepsza niż niejeden post (zwłaszcza ostatnio).
Hela61, jesteś wielka!:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395101

Ciekawa dyskusja oddająca najlepiej kto jest kim. Są tak pewni siebie, że zapominają, że robią to po sąsiedzku.

http://niepoprawni.pl/blog/2718/jak-wyczaic-trollaporadnik#comment-455235 

 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#395105

...dziękuję za łaskawość, bo mogłaś napisać :
"spieprzaj dziadu" !
Nic, kompletnie, nie zrozumiała Pani, co chciałm Jej wyrazić.
Oczywiście jest to, li tylko moja wina.
Natomiast, nigdy nie brałem udziału w "gorących dyskusjach".
Zawsze starałem się dyskutować normalnie. ??!
Po prostu nie jestem " kieleckim scyzorykiem".
Nikt nigdy nie dobiera mi przyjaciół.
Jest to bardzo dziwne, ale była Pani w głębokiej, Niepoprawnej, hibernacji i nagle się zjawiła, aby dolać trochę oliwy do ognia ? Widocznie było to niezbędne ?
Ja nie wiem kto to jest pan "B". ale wiem kim jest Sigma,Markowa, Satyr, Mukuzani, i może jeszcze kilka Osób.
Nasza Koleżanka *Contessa*, obroniła się sama , bo ma cięte pióro.
No ale Pani o tym nie wie,, bo Jej nie było ...czy tak ?
Ta "lokalna awanturka", była by mniejsza, gdyby nie "chórek,
Zacnych Świtezianek", które przerwały pauzę .
ps.
...a to grono z NE, które się śmieje z NP....to nie moi koledzy, OK ??
z UKŁONAMI i serdecznie dziękuję za rozmowę.
roger

Vote up!
0
Vote down!
0
#395110

Spodziewałam się po Tobie czegoś innego, czegoś na Twoim dawnym poziomie, ale rozumiem koledzy drą łacha i musiałeś się w sposób tak mało wyszukany odgryźć. No cóż - z jakim przestajesz takim się stajesz.

To Ty niczego nie zrozumiałeś Marku. A na dodatek starasz się być oryginalnie dowcipny, przeczysz sam sobie.

Ja nie wybieram Ci przyjaciół lecz mam prawo, jak każdy tu,  ocenić wpisy tych panów. A że przypadkiem są Twoimi przyjaciółmi, to ani moja zasługa, ani wina.  Sądziłam raczej, że szepniesz im słówko, by wyluzowali. Identyfikujesz się z ich poziomem, ich celami, metodami działania? Twoja wola. I wszystko jasne.

Gratuluję poczucia humoru z Satyrem, który nie mając pojęcia o sprawie sprzedawał nam tu rewelacje na temat polskich wynalazków na poziomie merytorycznym godnym brukowca.

To chyba Ty pozostajesz co jakiś czas w hibernacji, bo ani Cię tu widać, skoro nie wiesz o co chodzi z panem B.

Piszesz - "Jest to bardzo dziwne, ale była Pani w głębokiej, Niepoprawnej, hibernacji i nagle się zjawiła, aby dolać trochę oliwy do ognia ? Widocznie było to niezbędne ?"   Sugerujesz, że jestem agentem? A to przecież Dixi jest zdaniem niektórych od tropienia tutaj agentów, nieprawdaż?  Nie kompromituj się Marku. Proszę, nie kompromituj się.

Zawiodła Cię Twoja kwerenda na temat mojej aktywności na portalu. Jestem tu od 3 lat i 31 tygodni dzień w dzień, a że nie zawsze zabieram głos? Bo nie muszę. Ja nie mam potrzeby wypowiadać się w każdej sprawie, nie czuję się niedowartościowana.

A co do "gorących dyskusji" i unikania ich przez Ciebie, to chyba nie pamiętasz pewnych sytuacji. Nie będę Ci przypominać, bo Twoi koledzy padną ze śmiechu, że zadawałeś się - jak to pięknie określiła przed chwilą markiza - z trollami.

Miło mi było pogawędzić z Tobą. Bywaj.

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#395120

bardzo serdecznie dziękuję Ci za te słowa. Przyznam ze wstydem, że powoli zaczyna ogarniać mnie zmęczenie i znużenie, bo ile razy można pokazywać swoje racje, intencje i spotykać się ze złą wolą i kpiną.
Twoje słowa pomogły mi zebrać myśli.

Z Dixim również zdarzało mi się spierać i wzajemnie zgrzytać zębami ;). Staram się jednak patrzeć na intencje ludzi i po tym ich oceniać, a we wszystkich słowach, które Dixi wypowiada widzę olbrzymią troskę o portal. To jest dla mnie niezwykle cenne.

Serdecznie pozdrawiam!

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#395116

bardzo lubię i cenię *Dixiego*, ale ktoś musi Go zapytać ... gdzie jest klucz do zrozumienia jego zapatrywania i spojrzenia na NP ?

Skoro masz taki problem, to sam zapytaj. O ile zauważyłam, spora liczba osób znalazła ten "klucz" bez najmniejszego problemu.

To właśnie takie osoby jak Ty, Ossala, Ellenai i inne ?, powinny być "katalizatorami", złych chwil na tym Portalu.

Z tego, co wiem, to katalizator przyspiesza reakcję.
Chyba nie to Ci chodziło?
A więc? Jak wyobrażasz sobie taką moją rolę "katalizatora"? Pewnie chodziło Ci o to, ze powinnam uśmiechać się do każdego, słuchać z zaciekawieniem, że jestem karpiem taplającym się w mule (autor: Jazgdyni), że Niepoprawnym brakuje intelektu (autor: TzW) i głaskać, gdy jeden z drugim obraża ludzi, do których mi nieporównanie bliżej i którzy również okazują mi swoją sympatię? "Nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało?"
Wybacz. Od tych rad bliższe mi jest jednak męskie stawianie sprawy przez Dixiego.

zajrzyjmy w swoje serca i nauczmy się ze sobą rozmawiać

Jakoś wielu z nas udaje się ze sobą rozmawiać.
Może nauczyłbyś rozmawiać swojego kolegę- marynarza i tak lubianego przez Ciebie TzW? Maruś, nie próbuj zagłaskać wszystkich na śmierć.

Błagam i proszę nie pozwalaj mi zrobić kwerendy ilu kapitalnych ludzi odeszło z NP

Chcesz powiedzieć, że odeszli z powodu Dixiego?
Obibok, Tł, Ossala i kilkoro innych przestraszyli się właśnie Dixiego? JWP prawie nie pisze, a wczoraj kilka osób nosiło się z zamiarem odejścia z powodu Dixiego?

Tragiczne, jak Ty kompletnie nie znasz się na ludziach.
Dixi czasem używa ostrych słów, może nawet zbyt ostrych.
Wiem, bo i ja także na samym początku dostałam od niego prztyczka, mimo że nie rozpychałam się łokciami, jak Twój kumpel. Tylko że ja potrafię wyczuć czyjeś dobre intencje, a kiedy je wyczuwam, to owszem - mogę nawet "katalizować", co mi radzisz. Ale nie w każdym przypadku.
Dixi ma niezwykle dziś cenną cechę, którą - jak widać - nie tylko ja szanuję. Odróżnia dobro od zła i ma wystarczająco mądrości, by nigdy nie próbować tych dwóch przeciwieństw łączyć.

Co do TzW, to nauczyłam się go omijać i nie czytać, skoro nie mogę go po prostu "wyłączyć". Szkoda. Lata temu na portalu GW była taka opcja, że można było sobie w ustawieniach wpisać na "czarną listę" tych, których postów nie chciało się widzieć. Niezwykle przydatna.

Niemniej w swojej gorącej obronie TzW weź proszę pod uwagę, że to według netykiety najgorszy, najbardziej toksyczny rodzaj trolla, który pod pozorem włączania się w dyskusję, uprawia permanentny flaming.
Takich, zgodnie z netykietą, wyrzuca się z portalu na zbitą twarz i bezterminowo, a nie daje się im bana na 48 godzin "w celu przemyślenia swojego postępowania", bo on ma to już od dawna doskonale obmyślone.

Dziwisz się Heli, że ma kłopot z dokładnym określeniem Twojej roli w tym konflikcie? Ja niestety mam dokładnie ten sam problem :(

Vote up!
0
Vote down!
0
#395115

... tak, może masz rację...może słabo się znam na ludziach ?
Ale wiesz, jakoś dziwnym trafem na *Dixi*, poznałęm się od razu.
Podczas "piekielnej" portalowej awanturki, to ja napisałem wprost : Odwalcie się od Dixiego, to jest Kapitalny Gość!
Po tym szczerym stwierdzeniu, byłem strasznie "dołowany"
Takie zdanie mam do dzisiaj i On o tym doskonale wie.
Natomiast, mam równiez dobre zdanie o Jazgdyni , Trybeusie i kilkoro innych blogerach z NE.
Wiem i ubolewam, że JzG, popełnił taką głupią gafę ,tym drugim postem... ale dałbym dużo aby Dixi i Jazgdyni, mogli się "dogadać".
Wiem, że to są inne temperamenty...ale ??
Natomiast nie potrzebuję klucza do zrozumienia *D*.
Mamy prawie taki sam pogląd na sytuację w naszym Kraju, identyczne na działalność NE, i parę innych stycznych.
Na usprawiedliwienie mojej obecności na tamtym portalu, mam tylko jedno : tam poznałwm JWP, AdamaDee, Contessę, Circ,
Jazgdyni, Trybeusa, KOSSOBOR, Sigmę,Galluxa i kilkoro innych.
Sam nie wiem dlaczego...Tobie to powiem,.... byłbym rad gdyby Ci wymienieni byli u Nas na NP.
ps.
...nigdzie nie napisałem, że jacyś Niepoprawni odeszli przez Dixi!!
pps..
...Pani Mgr. Chemii :-))
rozróżniamy katalizatory dodatnie i ujemne ...czy tak ?
ppps.
...nie, nie dziwię się, ani Tobie tym bardziej, Pani Hela61-
Jestem ORMOWCEM
roger

Vote up!
0
Vote down!
0
#395140

Wiem i ubolewam, że JzG, popełnił taką głupią gafę

JzG popełnia gafę za gafą.
Przed chwilą popełnił kolejną.
Z tym, że ja nie szukam na siłę eufemizmów i nazywam to po prostu chamstwem.

Natomiast nie potrzebuję klucza do zrozumienia *D*.

W takim razie jaki sens miało to zdanie:
bardzo lubię i cenię *Dixiego*, ale ktoś musi Go zapytać ... gdzie jest klucz do zrozumienia jego zapatrywania i spojrzenia na NP ? ???

Na usprawiedliwienie mojej obecności na tamtym portalu

Nie sądzę by potrzebne były jakieś usprawiedliwienia. Mnie także ŁŁ zaprosił i zdążyłam nawet napisac tam chyba dwie notki. Przestałam chcieć mieć z NE cokolwiek wspólnego, gdy okazało się, że ma powiązania z nazwiskiem Opara, a pierwszym wywiadem był wywiad z generałem Wileckim.
Każdemu zdarza się błądzić. Gorzej, gdy nie potrafimy wycofać się z błędu.

rozróżniamy katalizatory dodatnie i ujemne ...czy tak ?

Nie. Czasem błędnie pojawia się określenie "katalizator ujemny" w podręcznikach szkolnych. Bez długiego wyjaśniania - po prostu nie ma nic takiego. W kontekście spowalniania reakcji należy mówić o inhibitorach.

Nie jesteś ormowcem. Nie jesteś też agentem.
Wiem to oczywiście i właśnie dlatego nie rozumiem o co chodzi. podejrzewam, że o... "do serca przytul psa, weź na kolana kota, weź lupę, popatrz - pchła!
Daj spokój, pchła to też istota."

Vote up!
0
Vote down!
0
#395154

... a ja się cieszę, że tak hardo "dajesz mi do wiwatu"/
To, jest flara, że jest OK ?!! Cieszę się, naprawdę.
To dzięki Tobie, tulę do siebie moją Sandy... nie wie co jest "grane", skąd taki przypływ miłości :-))
Czekam kiedy wróci *TŁ*.
- Z Nim fajnie rozmawiać o psach.
Jeśli możesz ? to wybacz ! Już mam tego dość.
Dobrej, spokojnej nocy...bez ksawerego :-))
ps.
...szkoda, że nie masz psa >>>
M.

Vote up!
0
Vote down!
0
#395173

Pozdrów Sandy. Piękna lwica!

Psa nie mam, ale mam kota na punkcie psów.

Dobrej nocy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#395177

Nieprawdaż, Smoku?

Kowal zawinił, Cygana powiesili.

A podobno miałeś już tu nie pracować?
To pewnie tak jak z tym odchodzeniem z głośnym trzaskaniem drzwiami przez Dixi.

Klub Myszki Miki.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
-1

Lotna

 

#395090

... nie staje się prawdą.
Stosowanie goebbelsowskiej zasady: "Należy pluć jak najobficiej, zawsze się coś przylepi", może przynosić doraźne zyski, ale też jednoznacznie kompromituje tych, którzy taką taktykę uprawiają.
"Kłamstwo ma krótkie nóżki".
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395093

.... Witaj Dziewczyno spod, Klonowego Liścia !
Tak bardzo Cię proszę , już wystarczy tej oliwy.
Doskonole wiesz, że ten Portal, bez Smoka, Dixi, Lotna, Ossali....
to będzie "ersatz coffee".
KLUB NIEPOPRAWNYCH

Vote up!
0
Vote down!
0
#395094

Czemu zablokowales Tanczacego?Przeciez on napisal tylko to co mysli.Ja mysle podobnie.
Najbardziej rozrabia tu ostatnio DIXI.
Zaatakowal mnie tylko za to ,ze pozytywnie odpowiedzialam na wpis Jaz`a.Nad Tanczacym zneca sie niemilosiernie od tygodnia.Przyczczepia sie do nieistotnych drobiazgow.
O co w tym wszyskim chodzi?

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#395010

Od dawna, za przeproszeniem, zlewam Widelca ciepłym moczem.
Dodam, korzystając z okazji, że do tego samego gorąco zachęcam Koleżanki i Kolegów Blogerów.
PS
Przez rok i siedem tygodni "wymyśliłaś" "coś"... warte 94 punkty.
Blogerka ze stażem... śpiocha?
Za chwilę skończą się wam "legendy":):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395014

Nie ma nic o nieumarkowaniu w słowach. Ale proszę Cię bez takich... ciepłych słów. Chvatit, jak mawiali starożytni Rzymianie.
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#395023

Tylko o jakie słowa chodzi?
"Zlewam", "mocz" czy "verita"? :):):)
OK
Satis, jak mawiali Moskwiczanie:):):)
PS
Mam jeszcze jedno pytanie.
Kłamać jak canis lupus familiaris wolno???
To się powinno nazywać gawrion prawda!:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395026

Ale Tego, to ja zniknę, jakby co, ok? ;P;)
Tak, jak Go osobiście lubię, tak wkurza mnie doklejanie ludziom "śpiochów" etc etc...

Szalom,
Hunstein ;P

PS. zresztą mojej aktualnej tożsamości to chyba nawet wypada, czy jakoś tak...;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#395028

... "śpiochy w czach":):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395029

Tyś jest Biczem, ja tylko bacikiem...
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#395030

Nie, no tak oficjalnie to tego nie traktujmy...;) Żyjemy w wolnym Necie i każdy Admin może sobie swobodnie znikać każdego Użytkownika jak mu tam pasuje... ;)
Kurde, herbata mi się wylała na szeklę...

"w oczach" miało być chyba? ;):)

Szalom ;)
Hunstein

Vote up!
0
Vote down!
0
#395033

"Żyjemy w wolnym Necie i każdy Admin może sobie swobodnie znikać każdego Użytkownika jak mu tam pasuje... ;)"

Aby było fair, napiszcie w Regulaminie:
Regulaminiu nie ma, Regulamin ustanawiają Admini ad hoc, w zależności od humoru. Po co się oszukiwać?

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
-1

Lotna

 

#395091

 

 

Pozdrawiam mikołajkowo...

"ad hoc" Hunstein........

Vote up!
0
Vote down!
0
#395097

I tak sobię myślę, że TzW ze swoimi komentarzami jatrzy, podburza, prowokuje, obraża, obrzuca epitetami i inwektywami, gra obłudnie i perfidnie, mąci, skłóca, intryguje.
Tak jak powiedziałem: 48 godzin. Na ochłonięcie dla TzW i dla DN na przemyślenie kilkudziesięciu flag, jakie onże otrzymał za swoje wpisy.
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#395013

gość z drogi

a ze Smok ma rację,to wiemy ,czytając nie wyrywkowo,lecz na bieżaco...nier chciałąm zgłaszać pewnej uwagi bardzo niepochlebnej o nas czyli o kólku szydełkującym i o poziomie ponnizej poziomu...bo akurat uwagi na temat naiwności pomijam milczeniem,wybory kto kogo lubi,lub nie też... ale jezeli ktoś nas ocenia tak jak to zrobiono TU w pewnej rozmowie..to 48 godzin nikomu zła nie wyrządzi...:)

życząc Dobrego Dnia ,wielu prezentów od Swiętego Mikołaja i serdecznej atmosfery  znikam do Reala...:)

dużo uśmiechu,ciepła i i uwaga na straszliwy WIATR...zmiata wszystko co spotka po drodze...ten huragan/nie mylić z niczym innym/jest naprawdę grożny szczególnie dla osób z wieńcówką...i dla kierowców...boczny wiatr na otwartej przestrzeni

Dobrego DNIA :)

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#395018

Iiiiiiiijaaaahiiiiii - dupppp!:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395022

gość z drogi

a ze Smok ma rację,to wiemy ,czytając nie wyrywkowo,lecz na bieżąco...nie chciałam zgłaszać pewnej uwagi bardzo niepochlebnej o nas, czyli o kólku szydełkującym i o poziomie ponizej poziomu...bo akurat uwagi na temat naiwności pomijam milczeniem,wybory kto kogo lubi,lub nie, też... ale jezeli ktoś nas ocenia tak jak to zrobiono TU w pewnej rozmowie..to 48 godzin nikomu zła nie wyrządzi...:)

życząc Dobrego Dnia ,wielu prezentów od Swiętego Mikołaja i serdecznej atmosfery  znikam do Reala...:)

dużo uśmiechu,ciepła i i uwaga na straszliwy WIATR...zmiata wszystko co spotka po drodze...ten huragan/nie mylić z niczym innym/jest naprawdę grożny szczególnie dla osób z wieńcówką...i dla kierowców...boczny wiatr na otwartej przestrzeni

Dobrego DNIA :)

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#395021

Widzisz na co Ci to było? Zostałaś śpiochem, ale nie przejmuj się, ja już od dawna jestem bolszewikiem i agentem.
Jeszcze trochę poczekam, może w końcu go z tąd wywalą i w ten sposób uratują ten portal.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#395032

zaczelo sie pod krzyzem smolenskim.Teraz to przenosi sie na niepoprawnych.Czy ci to smoku naprawde nie przeszkadza?
Pozdrawiam niepoprawnych ..i tego sikajacego tez...moze sie opamieta.

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#395038

http://niepoprawni.pl/blog/803/czy-juz-fin-de-siecle-niepoprawnych#comment-455149
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#395040

Nie bloguję z prostej przyczyny: pisząc notatkę trzeba mieć wiedzę dogłębną, być na bierząco z zachodzącymi zdarzeniami i mieć pewne rozeznanie co i dlaczego. Mądry pisze o tym co wie, głupi o wszystkim. Pewne rozeznanie jednak mam i na pisanie komentarzy czasem wystarczy. Lubię niepoprawnych czytać i nic tak nie przeszkadza,jak pyskówki, czy bijatyki, zdarzają się nawet chamskie.
Ad Meritum: Zauważam, że jest nierówne traktowanie przez Was piszących. W tej dyskusji w równym stopniu, co widlasty, na odpoczynek zasłużył DIXI. I nie mów, że to Twoje prawo admina, bo dobry admin, tak jak dobry redaktor, musi być obiektywny.
Przepraszam Cię, DIXI, jest to moje odczucie i zdanie
Serdecznie pozdrawiam Adwentowo.
PS. Przykre, że niektórzy przywołując Adwent piszą to, co piszą.

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#395052

... jest taka, że często ja piszę przede wszystkim merytoryczne komentarze, a wyzłośliwiam się tylko czasami, zaś ten troll nigdy, bo zajmuje się tylko prowokowaniem wszystkich z godnym lepszej sprawy samozaparciem.
Jeśli tego nie zauważyłeś (a powinieneś, zważywszy naszą dzisiejszą dyskusję o Służbach), to nic Ci na to nie poradzę.
Mogę się tylko dziwić.
PS
Niejaka Verita kłamała w żywe oczy, co łatwo sprawdzić.
Ignoruję Widlastego od dawna.
Dostała po łbie za łgarstwa i... ujada dalej.
Widzę, że "komuś" bardzo przeszkadzam na Niepoprawnych, bo w wywalenie mnie stąd zajmuje wiele czasu i wiele energii wielu "blogerom".
Komu i dlaczego?
Sam się musisz domyślić.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395084

Jakby nie było, to Mikołajowy Dzień Prezentów jest, więc krótka odsiadka TzW pozwoli Mu na chwilę prywatnego czasu, rozpakowanie swoich prezentów i zabawę. :)

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#395044

Już od dawna Dixi "miesza" na tym portalu w sposób dość obsceniczny, bez żadnych konsekwencji.
Oto jeden z przykładów:

http://niepoprawni.pl/blog/29/orgia-polaczkow-i-polaczyszkow

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#395047

DIXI satyrem? No, bez przesady

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#395055

W dwóch kolumnach można zestawić komentarze ''naszych'' i ''ich''. Może być z tej notki.
Obraźliwe komentarze będą jak na dłoni.
Póki co to wstrętna i natrętna manipulacja w wykonaniu''szczerze'' zatroskanych o los portalu.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#395103

Specjalistka od eksperymentów. Pamiętam, że pomoc mężowi Ossali również nazwałaś eksperymentem. Eksperymentem socjologicznym.

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#395106

Tak. Później ją przeprosiłam.
Eksperyment,który teraz zaproponowałam będzie bolesny dla niektórych. Prawda Helu?
Na tym kończę pomna rady TzW,żeby nie karmić...

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#395109

Może i przeprosiłaś ale nie publicznie choć zarzut uczyniłaś publicznie.

Łatwość rzucania oszczerstw i podejrzewania każdego o najgorsze Ci została.

Twój typ tak ma?  

Tak jestem i będę trollem Waszych poczynań. Idź po instrukcje do" ...he, he, he..", jak mu tam, bo sama nie dasz chyba rady?

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#395111

Jestem odporna na Twoje prowokacje.
Żegnam.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#395118

Prawda prowokacją?

Nowa kategoria etyczna? 

Żegnam

 

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#395121

Dostałem właśnie informację, że moje konto zostało odblokowane.
Bardzo dziękuję administracji NP za ten miły gest.
Pragnę poinformować, że na razie nie skorzystam z niego i zawieszam swoje komentowanie na Niepoprawnych.pl, do czasu ustania przetaczających się tu sporów i waśni, polepszenia nastrojów i wyciszenia emocji, co mam nadzieję niedługo nastąpi.

Pozdrawiam wszystkich Niepoprawnych i życzę dużo spokoju i uśmiechu. Jesteście (jesteśmy) wielcy.

P.S. Osobne pozdrowienia dla Lotnej i Markizy :)))
Dziewczyny, buźka :))

Maruś. Dzięki, mam wszystko o czym piszesz a nawet więcej, z wyjątkiem papierosów, których nie palę :))
Będę zaglądał i "śledził" czy przestaje być toksycznie :)))
Pozdrawiam :))

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#395130

Też pozdrawiam i obiecuję nie karmić trolli! :)

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#395142

wyzszy z administracji co potarfi czytac i byc sprawiedliwym i nie karmi trolli ? no to nie jest jeszcze az tak zle jak myslalem.
Jest wpis obscesyjny Dixiego z 2011 roku on juz wtedy zaczol walczyc z czarownicami czyli z desantem - obsesja czy co? moze to mozna leczyc.

stara strategia -LAPAJ ZLODZIEJA KRZYCZY UCIEKAJACY ZLODZIEJ

Vote up!
0
Vote down!
0
#395211

.

Vote up!
0
Vote down!
0
#395210

Dziękuję za pozdrowienia, tańczący i również pozdrawiam i życzę miłego week-endu.
Następnym razem, kiedy tu zajrzysz, na pewno nie będzie toksycznie, no bo przecież te toksyny są głównie zasługą Twoich wideł, jeśli uwierzyć co poniektórym starszym i mądrzejszym bywalcom, bogatym w staż i doświadczenie. :)) Zerkniesz, dajmy na to, w poniedziałek, a zobaczysz, że portal jeno samym miodem będzie spływał i aż będzie Ci się chciało wrócić w takie miłe miejsce, pachnące jedliną i przedświątecznymi wypiekami przekładańców, pierników i różnych innych słodkości i zapraszające swoim przyjaznym ciepełkiem. Kto wie, może świeża rybka też się znajdzie, pływająca pod choinką. :))
A więc duża buźka i do zobaczenia wkrótce! :)

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
-1

Lotna

 

#395218