Św. Paweł a pedały

Obrazek użytkownika Kajeka
Idee

Po moich twierdzeniach na blogach, że skłonności pedałów winne być skryte w ścianach ich domów i nie powinne być propagowane na paradach równości, 50 osób z moich 3.050 znajomych na facebooku wykluczyło się ze znajomości ze mną.
>Dla tych co uważają że nie mam racji, przytoczę co głosi nauczyciel ewangelii ludom i narodom Św. Paweł z Tarsu w liście do Rzymian

Cytat „..zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze… zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapalali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając SROMOTĘ i ponosząc na sobie samym należną za ich ZBOCZENIE karę. …przeto wydał ich Bóg na pastwę niecnych zmysłów…/29/ Są oni pełni WSZELKIEJ ZŁOŚCI, CHCIWOŚCI, NIKCZEMNOŚCI, PEŁNI są również zazdrości, MORDERSTWA/*/,zwady, postępu, podłości. Potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, wynalazcy złego,.. Nierozumni niestali, bez serca, bez litości, 32 NIE TYLKO TO CZYNIĄ ALE JESZCZE POCHWALAJĄ TYCH KTÓRZY TO CZYNIĄ 2Nie ma przeto usprawiedliwienia dla ciebie kim kolwiek jesteś…”

>Nijaki Biedroń od Palikota byłego posła PO i przyjaciela tuska jak donosiły media w swoim biurze poselskim zatrudnił seksuologa, za opłacane przez nas wszystkich apanaże posła /który uczył młodzież jak pedalik/
Głosujący na PO, palikota, komuchów -/0d zarania i w 1920r. też wrogów niepodległości kraju/ niech rozważą w sercach i łepetynach swoich czy glosując na tą hałastrę i przysparzając im apanaży poselskich nie są również winni demoralizacji młodzieży i czy nie ułatwiają im i obcym działalności antypolskiej i anty społecznej.
Niech też przypomną sobie o kamieniu młyńskim i o tym co lepiej dla takich gorszycieli /dzieci/ jak przestrzegał Zbawiciel .
>Z życzeniami oleju w głowach tych ludzi kajeka
/*//Zamordowanie 96 osób dla nich to pestka

Brak głosów

Komentarze

" zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapalali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając SROMOTĘ i ponosząc na sobie samym należną za ich ZBOCZENIE karę."

Czym jest w tym przypadku AIDS -choroba pedałów....

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376587

co wedlug tej teorji zakazenie byloby mozliwe tylko przy odbywaniu stosunku analnego ,co jest bzdura.

"Wirus HIV przenosi się poprzez[2]:

kontakt zakażonej krwi z krwią lub błoną śluzową osoby niezakażonej, np. używanie tej samej igły, niewysterylizowanych narzędzi dentystycznych itp.,
kontakt seksualny (sperma, preejakulat, śluz szyjkowy), dot. także kontaktów oralnych[3],
przeniesienie z matki na dziecko (krew kobiety i dziecka nie miesza się, jednak może do tego dojść np. podczas jakichś komplikacji porodowych).

Do organizmu wirus może dostać się podczas stosunku płciowego. Możliwe jest także zakażenie przez transfuzję krwi, podczas dializ, przeszczepów, zabiegów chirurgicznych i przyjmowanie preparatów krwiopochodnych (zdarza się to obecnie bardzo rzadko, ze względu na badania dawców). Bardzo duże ryzyko stanowi używanie wspólnych żyletek, igieł i strzykawek (tatuaże).

Matka seropozytywna (HIV+) może zakazić płód, jednak przy zachowaniu odpowiednich procedur podczas ciąży i porodu można znacząco obniżyć ryzyko. Badania wykazują, że istnieje możliwość przeniesienia wirusa podczas karmienia piersią[4]. Nie ma możliwości zakażenia przez owady z aparatem gębowym ssąco-kłującym (komary, kleszcze etc.)."

Vote up!
0
Vote down!
0
#376614

Pozwoli Pan, że przytoczę Pański pogląd na świat, co do ostatniego „ogonka”, kreski lub kropki, albo braku tychże: „ci rownoparwni obywatele chca sobie wywalczyc rownouprawnienie w traktowaniu ich jak ludzi” ... I zaraz potem chce Pan pouczać, „ze tolerancja to trudna sztuka”.

Panie, zastanów się Pan gdzie Pan żyje?

Znajdź Pan prawo obywatelskie, opierające się na prawie naturalnym, którego by oni nie mieli.

Tolerancja? Żyje Pan na księżycu? Homoseksualiści żądają afirmacji. Więcej, prawa do gorszenia maluczkich. Pomimo, że badania psychospołeczne wskazują na ciężką patologię, której ofiarami padają dzieci w związkach lesbijskich (ale o tych badaniach Pan nie przeczyta w NIE i w Gazecie Wyborczej) homoseksualiści żądają prawa do adopcji.

Biedne dzieci ...

PS. Jeszcze kilka dekad temu homoseksualizm był zaburzeniem psychiatrycznym. A nie cnotą jak teraz ...

Vote up!
0
Vote down!
0

kassandra

#376615

to nawet Hitler pozamykał ich w obozie i kazał ciężko pracowac.
Oto pederasi z komunistami na apelu
http://www.polskieradio.pl/39/248/Artykul/806630,To-Heinrich-Himmler-zdecydowal-o-powstaniu-KL-Dachau-
Hitler to by im dal paradowac.
Podobnie Putin - zabronil reklamowac sie pederastom i DEPRAWOWAC mlodziezy.
Proste jak drut.
Normalny czlowiek jak zrobi cos zlego /popelni grzech/
to sie tego wstydzi.
a tamte osobniki pedaluja sie i probuja nam wmowic, ze to jest powod do chwala a my tez to powinnismy robic a nawet oddaci im nasze dzieci na wychowanie lub do adopcji.
Pedaly do Dachau albo kamieniołomów jak sie obnosza ze swoja marna obyczajowoscia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376681

znajomych.

Czy nie powinno sie zabraniac ludziom ulomnym przebywania w miejscu publicznym bo zniesmaczaja swoja ulomnoscia innych normalnych.

Czy np.propagowanie religji i obnoszenie sie z nia w innych miejscach jak dom i kosciol powinno byc karalne bo dewocjonalizm drazni innych ludzi.

Czy w miejscach publicznych powinni przebywac ludzie o innych pogladach politycznych, jak jedynie sluszne poglady obecnej wladzy gdyz te inne poglady sa zagrozeniem dla innych normalnych.

Wreszcie czy nie nalezy zakazac bikiniarstwa , golizny, picia alkocholu po za domem i kazac wszytkim nosic jednakowe kufajki zeby sie nie wyrozniali od tych co ich nie stac na to.

Marsze pedalow i lezbijek sa po to zeby spoleczenstwo przestalo reagowac na ta orjetacje sexualna bez histerji i obludy,ci rownoparwni obywatele chca sobie wywalczyc rownouprawnienie w traktowaniu ich jak ludzi
Ta orjentacja sexualna byla zawsze od zrania historji czlowieka jedynie byla ukrywana i przesladowana z rozna zajadloscia na przestrzeni wiekow i pod rozna szerokoscia geograficzna.

Atakowanie ludzi za ich poglady kolor skory obyczaje czy sexualne orjetacje jest zbrodnia wobec ludzkosci.

Owszem propagowanie zwiazku obojga plci jako rownoprawny zwiazek przeciwnych plci jest bledem, tak jak prowokacyjne, wulgarne obnoszenie sie ze swoja orjentacja zarowno homoseksualna czy heteroseksualna w miejscach publicznych powinno byc zabronione,ze wzgledu tylko na dzieci.
Bo mi jako doroslemu czlowiekowi nie przeszkadza ze gdzies na lonce czy w lesie bzykaja sie dwie dziewczyny czy para hetero.
Ich zycie ich sprawa.
Ja wiem ze tolerancja to trudna sztuka a przeciez tyle w naukach kosciaola sie pisze o milosci do blizniego bez wyjatku czy peadal czy lezbijka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376595

 

"tolerancja to trudna sztuka" - oto sztandarowy truizm, z nutką wyższości.

Że niby tylko wybrańcy z wyższej półki potrafią wznieść się ponad prymitywny lud .

Bełkot polega na używaniu pustych słów - takim jest "tolerancja". Dopiero dopełnienie: kogo? czego? nadaje temu pojęciu sens.

Więc - tolerancja czego jest taką trudną sztuką, pytam wnk.

Bywa też, ze tolerancja jest przestępstwem. Współudziałem w deprawacji.

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#376604

slowniku bo jej nie masz co udawadniasz na kazdym kroku
atakujac innych co inaczej mysla jak Ty.
Ale sprawa jest prosta zeby byc czlowiekiem tolerancyjnym trzeba byc czlowiekim inteligentnym i miec podstwowa wiedze ogolnoswiatowa i znac troche wiecej niz jedna gramatyke jednego jezyka.Niswiadomosc szkodzi tolernacji mozna by najprosciej ujac.
Pamietam jak jechlo sie na wies to wiesniacy cie ogladali jak bys z marsa przyjechal ale to samo bylo w Wrszawie jak zobaczyli czlowieka innej rasy nie wspomne juz o murzynie to malo sobie kregow szyjnych nie poskrecali.
Tak ze slowo tolerancja jest belkotem dla tych co nie maja pojecia co ono oznacza.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376605

"Ale sprawa jest prosta zeby byc czlowiekiem tolerancyjnym trzeba byc czlowiekim inteligentnym i miec podstwowa wiedze ogolnoswiatowa i znac troche wiecej niz jedna gramatyke jednego jezyka.(..)".

W obliczu rażących błędów językowych wszelkiego rodzaju w tekście tegoż Autora, nie traktowałbym tej wypowiedzi li tylko jako metaforycznej paraleli.

O meritum nie wspomnę- powyższy cytat uważam za w pełni miarodajny.

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#376608

jest jezyk polski i jego gramatyka z tego wzgledu wybaczam ci twoja nietolerancje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376617

że: "niswiadomosc szkodzi tolernacji" cokolwiek to znaczy

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#376628

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tolerancja_%28socjologia%29

Problem w tym, że tak rozumiana tolerancja my być tylko jednostronna : w odniesieniu do homoseksualistów, którzy z kolei mają w nosie tolerancję w stosunku do heteroseksualnej części społeczeństwa. Hipokryzja w czystej postaci.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#376606

toleruja z moja zona i moimi dziecmi w moim sasiedztwie, nie czuje sie wcale przez ich sasiectwo inaczej jak by tam byla para hetero.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376616

  Marsze pedalow i lezbijek sa po to zeby spoleczenstwo przestalo reagowac na ta orjetacje sexualna bez histerji i obludy,ci rownoparwni obywatele chca sobie wywalczyc rownouprawnienie w traktowaniu ich jak ludzi

Nawet mogłabym się zgodzić z tą tezą, gdyby te marsze odbywały się tak jak wszystkie inne: z hasłami i proporcami i w ubraniu stosownym na ulicę, a nie na pół nago albo tylko w butach. Taki marsz to nie walka o równe prawa, ale walka z obyczajami i tradycją. Równe prawa nie powinny wykluczać praw innych, jak np. dzieci do nie oglądania roznegliżowanych i niemal spółkujących osobników obojga płci paradujących po ulicy. Ja np. nie mam ochoty tego oglądać, a tym bardziej, nie wyobrażam sobie, będąc dzieckiem.

Ta orjentacja sexualna byla zawsze od zrania historji czlowieka jedynie byla ukrywana i przesladowana z rozna zajadloscia na przestrzeni wiekow i pod rozna szerokoscia geograficzna.

Owszem, ta orientacja była, jest i będzie, i nie zawsze była prześladowana, co nie znaczy, że ta orientacja ma dyktować wszystkim innym sposoby zachowania, zmieniać ich obyczaje i dostosowywać każdą sytuację do własnego widzimisię. Jak np. wysyłać petycje do podpisania apelu o bojkot igrzysk olimpijskich w Rosji.

Ludzie są już bardzo zmęczeni aktywnością tej orientacji w przestrzeni publicznej; najwyraźniej nachalna postawa homo lobbystów wywiera skutek odwrotny do zamierzonego, bo ludzie mają bardzo serdecznie dość codziennego słuchania na temat czyichś preferencji seksualnych i praw rzekomo należnych z tego tytułu.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#376607

oni zamiast transparentow lasnie zakldaja kuse lub kolorowe ubrania nigdy nie widzialem golizny.
Oni stosuja kazde chwyty mdialne zeby sie pokazac takze i polityczne jak z ta olimpiada.Chociaz z ta kacapska olimpiada mi sie podoba bo tam jest lamane prawo czlowieka nagminnie nie tylko gejow.

To zmeczenie wynika z mediow ktore tez chca cos ugrac i zwiekszaj swoja oglondalnosc na czym zarabiaja poprzez lansowanie pikanterji w tym odmiennych orjentacji.
Co ciekawe media ktore sa w rekach zydowskich czesto pokazuja gejow wlasnie zydow i kazdy sprzeciw w ich pokazywaniu bedzie uznawany za antysemityzm.
Ja nie jestem zmeczony tematem gejow w mediach ja jestem zmeczony tymi mediami i ich nie slucham czy nie ogladam.
Tak sie sklada ze parady gejow pod roznymi nazwami na swiecie sa oplacane z jednego zrodla i to nie prosci geje biora udzial w tych paradach.
Znam osobiscie paru gejow i lezbijek i oni mi powiedzieli ze w zyciu by nie poszli na taka parade, gdyz to jest ich osobista sprawa , a na paradach udzial biora nie tylko ci prosci geje ale tez zboczency jak ekscybicjonisci, sadysci,masochisci,transwertysci i inni, ktorzy pod plaszczykiem gejow chca szokowac i to im sie jak widac udaje.
Dodam ze tych gejow co znam sa na wysokim poziomie socjalnym
nie maja zadnych ozdob na ciekle bo sie tym brzydza.
A media przekazuja nam ich obraz w brudny i wulgarny sposob.

Po za tym wiadome media uzywaja gejow, do stwarzania nowego modelu rodziny w zastepstwie normalnej rodziny.
Czlowiek myslacy nie da sie w ta propagande wciagnac gdyz takie zagrozenie nie istnieje nie da sie wyeliminowac u normalnych ludzi popedu do plci przeciwnej i na sile z hetero nie zrobi sie homo,ten procent w naturze jest miejwiecej staly,tak ze ten krzyk jest na nic.
Heteroseksalny mezszczyzna ma w genach wstret i obrzydzenie na sama mysl jak by mial miec stosunek z pedalem i dokladnie to samo dotyczy kobiet. I nie trzeba na ten temat histeryzowac bo to wyglada jakby media chcialy sklucic gejow z nie gejami.

A tu troche stystyki zeby sie przekonac o minimalnym wplywie gejow ja ewentualne wymarcie z tego powodu rodu ludzkiego jak nam sie to wmawia.

"Statystyki demograficzne związane z orientacją psychoseksualną są trudne do ustalenia[7], przede wszystkim dlatego, że osoby homoseksualne są w kulturach heteronormatywnych poddane nieustannemu wykluczeniu[8]. Wskutek tego część z nich obawia się ujawnienia swoich preferencji[9], część internalizuje uprzedzenia homofobiczne, co prowadzi do wypierania homoseksualizmu[10]. Wyparcie homoseksualizmu może być tak silne, że osoby te nie uświadamiają sobie swojej faktycznej orientacji[11]. Badania, które za homoseksualistę uznają kogoś, kto odbywał stosunki seksualne tylko z osobami tej samej płci, zwykle wyznaczają odsetek populacji homoseksualne w granicach 1%[12][13][14]. Według badań przeprowadzonych w krajach zachodnich stałe zachowania homoseksualne wykazuje 2–7% ludzi[15][16][17][18][19][20][21][22][12][13][23], a orientację homoseksualną deklaruje 1,4% kobiet i 2,8% mężczyzn[24][25]. W Stanach Zjednoczonych najwięcej mężczyzn deklarujących orientację homoseksualną lub biseksualną to Latynosi - 3,7%. Wśród osób pochodzących z Azji badanie nie wykazało osób o orientacji homo- lub biseksualnej. Biali i czarni mężczyźni deklarowali odpowiednio 3,0% i 1,5%. Wśród kobiet najwięcej deklarujących orientację homo- lub biseksualną należy do rasy białej 1,7%. Pozostałe grupy etniczne deklarowały: kobiety czarne 0,6%, Latynoski 1,2% i kobiety pochodzenia azjatyckiego 0%. Mniejszości seksualne w 12 największych miastach USA to 9,2% mężczyzn i 2,6% kobiet. Na terenach wiejskich to 1,3% mężczyzn i 0% kobiet. Wyższy poziom wykształcenia jest powiązany z większym udziałem osób homoseksualnych i biseksualnych. Wśród osób, które nie ukończyły szkoły średniej 1,6% mężczyzn i 0,4% kobiet to mniejszości seksualne, wśród osób po studiach 3,3% mężczyzn i 3,6% kobiet to mniejszości seksualne[24].

Naukowcy przeprowadzając badania, definiują homoseksualistę jako osobę, która sama się za taką uważa. Problem w takiej definicji pojawia się, gdy bierzemy pod uwagę kultury niezachodnie, które nie konstruują sztywnego podziału na homo-, bi- i heteroseksualistów[26]. W niektórych kulturach uznaje się, że każdy człowiek posiada potencjalne predyspozycje do uprawiania seksu zarówno homoseksualnego jak i heteroseksualnego[27]. W związku z tym, nawet osoba, która często uprawia seks z osobami tej samej płci, może nie uważać siebie za "homoseksualistę" w znaczeniu kultury Zachodu. Inny problem polega na konstruowaniu przez różne społeczeństwa odmiennych konfiguracji płci kulturowej. Przykładem może być indyjska hidźra, która jest uważana za trzecią płeć i – choć posiada męskie ciało – to seks mężczyzny z nią nie jest uważany za seks homoseksualny[28]. Istnieją także problemy z definicją orientacji seksualnej w przypadku osób transseksualnych.

Sondaż Instytutu Gallupa z 2002 roku pokazał, że zdaniem Amerykanów, nawet 21% mężczyzn to geje, a 22% kobiet to lesbijki. Około jedna czwarta pytanych oszacowała liczbę homoseksualistów na więcej niż 25% populacji. Natomiast, co najmniej jeden na sześciu pytanych nie był w stanie oszacować tej liczby. Mężczyźni podawali niższe szacunki niż kobiety. Co ciekawe, respondenci obu płci uważali, że wśród osób płci przeciwnej jest więcej homoseksualistów niż wśród osób ich własnej płci. Rosnąca liczba homoseksualnych bohaterów w mediach, w większości pozytywnych, może wpływać na akceptację homoseksualizmu wśród społeczeństwa i tym samym powodować to, że Amerykanie zawyżają liczbę gejów i lesbijek w populacji. Wyniki dotyczące liczby homoseksualnych kobiet bazują na sondażu telefonicznym przeprowadzonym na grupie 489 osób, a mężczyzn – 518 osób. Jak podaje Gallup, amerykański spis powszechny z 2000 roku wykazał, że pary jednopłciowe stanowią mniej niż 1% wszystkich gospodarstw domowych[29]."

Vote up!
0
Vote down!
0
#376610

Te parady nie odbywają się na, na przykład, plażach dla nudystów.
One przechodzą przez centra wielkich miast.

W Szwecji doszło do takiego absurdu, że sztokholmska parada jest całkiem serio traktowana jako główne wydarzenie kulturalne roku. Terror moralny jest totalny. Już nie wystarczy, że jakieś duże koncerny ten marsz sponsorują. Oni potrafią publicznie piętnować tych, którzy tego nie sponsorują!
Domagają się wyjaśnień, sugerują homofobię itp. tak, że w końcu, jak to się po szwedzku mówi, koncern "robi pudla" i dołącza do listy sponsorów.
Jak się pisarz Jan Guillou szyderczo o gejach parę lat temu wypowiedział, to mu tak dali popalić, że sam się teraz na te paradę zgłasza i "ochoczo" na niej występuje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376618

 W Kanadzie parady jakimś dziwnym trafem często zbiegają się z  Dniem Kanady, a więc świętem narodowym (dnia zwycięstwa tutaj nie ma) i to one są głównym wydarzeniem politycznym i "kulturalnym". 

Jak widać na zdjęciach, wszyscy bardzo grubo ubrani... a niektórzy jeszcze bardziej

https://www.google.ca/search?q=pride+parade+canada&client=firefox-a&hs=kt0&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=np&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=xwETUrTuFIiqyAHkp4HIDA&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1024&bih=658#facrc=_&imgdii=_&imgrc=lSY1rxDy3yBuWM%3A%3BFjyomtkiXFA61M%3Bhttp%253A%252F%252Ffarm8.staticflickr.com%252F7126%252F7459172066_87ebca0bd3_z.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.flickr.com%252Fphotos%252F48471629%2540N04%252F7459172066%252F%3B427%3B640

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#376623

 Ja nie muszę ich oglądać, ale inni nie mają wyjścia, gdy mieszkają na trasie parad. To nie tylko media, ja też nie oglądam, ale oni są na każdym kroku. Nie dalej jak wczoraj dostałam maila z petycją do podpisania o bojkot Olimpiady w Rosji argumentowaną bzdurami na temt prawa rosyjskiego.  Owszem, ruch gejowski został przejęty przez lewactwo w różnych celach, skłócenie ludzi między sobą będącym jednym z nich, a  parady będące wyzwaniem i prowokacją są tego najlepszym przykładem i właśnie służą celom lewactwa a nie równouprawnieniu homoseksualistów.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#376622

[quote=wilk na kacapy] Bo mi jako doroslemu czlowiekowi nie przeszkadza ze gdzies na lonce czy w lesie bzykaja sie dwie dziewczyny czy para hetero. Ich zycie ich sprawa. [/quote]

Wzorze tolerancji zapomniało Ci się napisać "dwaj faceci". Tylko dlatego że zapomniałeś, czy dlatego że jesteś w stanie tolerować dwie kobiety bzykające się w lesie lub parę hetero? Tolerancja podszyta preferencjami seksualnymi to chyba jednak żadna tolerancja.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376611

czepiasz sie tylko dalem przyklad.Tak naprawde to ich nie widzialem tak ze mogli to byc faceci, awlasciwie pedaly bo facet to okreslenie bardziej meskie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376620

Pozwoli Pan, że przytoczę Pański pogląd na świat, co do ostatniego „ogonka”, kreski lub kropki, albo braku tychże: „ci rownoparwni obywatele chca sobie wywalczyc rownouprawnienie w traktowaniu ich jak ludzi” ... I zaraz potem chce Pan pouczać, „ze tolerancja to trudna sztuka”.

Panie, zastanów się Pan gdzie Pan żyje?

Znajdź Pan prawo obywatelskie, opierające się na prawie naturalnym, którego by oni nie mieli.

Tolerancja? Żyje Pan na księżycu? Homoseksualiści żądają afirmacji. Więcej, prawa do gorszenia maluczkich. Pomimo, że badania psychospołeczne wskazują na ciężką patologię, której ofiarami padają dzieci w związkach lesbijskich (ale o tych badaniach Pan nie przeczyta w NIE i w Gazecie Wyborczej) homoseksualiści żądają prawa do adopcji.

Biedne dzieci ...

PS. Jeszcze kilka dekad temu homoseksualizm był zaburzeniem psychiatrycznym. A nie cnotą jak teraz ...

Vote up!
0
Vote down!
0

kassandra

#376619

nistety, a moze stety nie ma GW NIE i TVP i dlatego mam w moim swiecie nie spaprane wyobrazenie na histerje zwiazana z gejami.
Od lat media szczuja rozne grupy spoleczne na siebie, teraz uzywaja wymslonego tematu gejow zeby spowodowac zagrozenie i zament.
Ja obserwuje i nie kupuje tego klamstwa medialnego i tego szumu.
Tak homoseksualisci zadaja afirmacji bo sa tez ludzmi i prawa do bycia czlowiekiem im nie mozna zabronic.

A pare dekad temu to bylo sredniowiecze w porownaniu z terazniejsza medycyna.

Geje w Polsce to temat zastepczy, jak MADZIA ,a moze bardziej jak folklor, na ktory daly sie zlapac lemingi.

Naczelna lezbija polska nijaka Szczuka zydowka nienawidzca kosciola polskiego i Polakow za czyje pieniadze prowadzi
te rozne parady czy ktos tu sobie zdala pytanie dlaczego ona tym sie nagle zajela Ta sama Szczuka co sprowadzila z Niemiec bojowkarzy zreszta.

W zeszla niedziele odbyla sie parada w Montrelau, w ktorej uczestniczyli tez geje na parade przyszli ich znjomi i koledzy z pracy, aby razem sie bawic w przemarszu,a ludnosc miasta przyszla z rodzinami w tym z dziecmi zeby ten folklor ogladac.
Telewizja pokazla parosekundowe urywki i temat sie skonczyl.
Nikt nie podbijal tam bebenka nie bylo Szczuk Biedroni. grodzkiej Kalisza itd. czy to trodno zrozumiec o co tu chodzi w Polsce?

tu jest link tam sa zdjecia. http://www.fiertemontrealpride.com/en/pride/

Vote up!
0
Vote down!
0
#376624

To jeden z punktów lewackiej kampanii dla przenicowania moralności i wytworzenia idealnego człowieka w tzw. nowym porządku świata. rozseksualizowanego osobnika żyjącego chwilą (głównie rozkoszy seksualnej z kimkolwiek a nawet czymkolwiek),  bez rodziny, bez więzi emocjonalnych i w rezultacie kompletnie uzależnionego od państwa, w stosunku do którego ma największą lojalność.  W takim samym celu wprowadzane są lekcje masturbacji czy nakładania kondomów dla dzieci na poziomie przedszkola i szkoły podstawowej.

Twoi sąsiedzi są akurat przykładem jak powinni się homoseksualiści zachowywać: nie afiszować się i nie narzucać innym swojego homoseksualizmu i nie o nich tu mowa (!), a o paradach gejów  organizowanych przey homo lobby za pieniądze podatników, o ich namolnemu i nachalnemu prowokowaniu reszty społeczeństwa, o terroryzowaniu całego życia publicznego polityczną poprawnością. Nie mów mi, że nikt nie chodzi rozebrany, bo zdjęcia jakie podałam są dostępne w Internecie, pierwszy wynik w google.

Nie wiem na jakim iluzorycznym świecie ty żyjesz, ale czas najwyższy zejść z chmur i rozejrzeć się dookoła i zrozumieć jakie wartości się nam wciska pod pozorami demokracji, równouprawnienia, tolerancji i praw człowieka. Nie mówię tu o twoich sąsiadach, a o ludziach pracujących dla systemu i narzucających jego "wartości". Ci rozebrani paradujący i wiwatujący na ich cześć publiczność i politycy są głupcami wykonującymi pożyteczną robotę powolnego zmieniania wartości moralnych społeczeństw, ale wszyzstko do czasu, bo większość ludzi wyrasta z entuzjazmy dla równych praw GLBT widząc, że ich własne prawa i prawa ich dzieci się kurczą, w zastraszającym tempie.

życzę ci trochę dalszego i szerszego spojrzenia niż najbliźsze sąsiedztwo.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#376748

Bardzo mi się podoba to zdanie:
"Homoseksualiści żądają afirmacji." Z konsekwencjami. Jest to bardzo ofensywne lobby.
Wielkie mam uznanie dla prof. Pawłowicz, która odważnie i konkretnie rozprawia się z fanaberiami gejów i lesbijek. Chcą dzieci - niech je sobie urodzą.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#376630

Bardzo mi się podoba to zdanie:
"Homoseksualiści żądają afirmacji." Z konsekwencjami. Jest to bardzo ofensywne lobby.
Wielkie mam uznanie dla prof. Pawłowicz, która odważnie i konkretnie rozprawia się z fanaberiami gejów i lesbijek. Chcą dzieci - niech je sobie urodzą.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#376631

Nie godze się z propagandą homoseksualizmu. W jakiejkolwiek formie. Mniej czy bardziej zawoalowanej.
Sodomici i lesbijki to zboczeńcy.
Względem praw boskich i naturalnych.
W Sodomie żyli i współżyli sobie jawnie. Jak się skończyło - wszyscy wiemy.
Jeśli ktoś w to nie wierzy to niech mnie nie zmusza abym tego doświadczał. Obojętnie czy w życiu publicznym , społecznym , rodzinnym czy osobistym. Ani mojej rodziny.
Sodomia czy lesbijstwo to wielka tragedia osobista którą jest grzech czyli sprzeniewierzenie się drogi jaką dał nam Stwórca i Jego Syn.
Narkoman , alkoholik czy też inny błądzący przez długi czas jest rozradowany swoim niebezpiecznym stanem oraz próbuje wciągnąć w to innych głosząc rozmaite filozofie aprobujące czy promujące takie postępowanie.
Taki wykolejony człowiek niestety ma też zgubny wpływ na innych w tym na bliskich sobie czy sobie podległych. W każdym przypadku.
Miłość Pana Boga do ludzi sięga tak dalece iż szanując daną im wolną wolę pozwala aby mu się sprzeniewierzyli. Ale to nie oznacza , że ich zupełnie opuścił. Mają w każdej chwili możliwość nawrócenia się, tak jak alkoholik ma możliwość powrotu do trzeźwości.
Ludzie kierowani Wiarą podobnie , nie chcą takich wykolejeńców potępiać w czambuł.
Nie znaczy to jednak aby na grzech się godzić czy go pochwalać. Powszechne i publiczne grzeszenie lub propagowanie grzechu gorszy. Zwłaszcza maluczkich.
I też jest współsprawstwem w grzechu.
Ludzkość to już ćwiczyła wielokrotnie podczas swojej historii i nie ma sensu nabierać się na stare ograne sztuczki.
Sztuczki stosowane zarówno przez władców ziemskich którzy stosują występek jako narzędzie kontroli społecznej jak też i ich władcy duchowego który jak wiadomo jest ojcem wszelkiego kłamstwa i manipulacji.
To , że ktoś zamieszkuje w sąsiedztwie miłych i tolerancyjnych pijaków czy narkomanów to nie jest równoznaczne z tym abyśmy na zjawisko narkomanii czy alkoholizmu patrzyli przychylnym okiem. Albowiem to jest poziom refleksji i wypływającego zeń dyskursu dzieci z podstawówki.
Dwa tysiące ponad lat refleksji and życiem społecznym i regułami życia duchowego w nim, jaka miała miejsce w cywilizacji chrześcijańskiej do czegoś zobowiązują.
Biblioteki stoją otworem.
Te cyfrowe również.
P.S.Co do HIV; "Przypadek zero" w USA to był sodomita , który przywlókł tę chorobę z Afryki ( niektóre źródła podają , że celowo zarażono tam plemiona skupione wokół tajnego ośrodka chorób epidemicznych w celach eksperymentalnych w pracach nad nowymi chorobami).
Początkowo więc była ta choroba rozpowszechniana głównie w środowiskach sodomitów i narkomanów. Te informacje uznaję za bezsprzeczne a potwierdziłem je u mojej znajomej amerykanki , której śp brat był niestety jednym ze 100 pierwszych zarażonych. Później epidemia rozprzestrzeniła się coraz dalej. Jej nośnikiem była...ludzka słabość prowadząca do grzechu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#376644

... bardzo szybko stwierdzeniem: "Chcą dzieci - niech je sobie urodzą". I miała rację. Nie można w sposób nienaturalny tworzyć "rodziny" (lesb. + lesb. + dziecko czy też pedał + pedał + dziecko). Dlaczego nie można? Ano dlatego, że jeśli ktoś chce poprawiać samego Boga w tworzeniu świata, to jest chory na umyśle. A miejscem chorego jest szpital.

Jakże często ludzie wycierają sobie buzie słowem "tolerancja". Ale nie zastanowili się, że z definicji wynika, iż nie można pod żadnym pozorem tolerować zła! Kto toleruje zło, tym samym daje przyzwolenie na zło i jest współwinny za jego czynienie, a w konsekwencji jest współodpowiedzialny za jego skutki. 

Jestem zdania, że wszelkie dywagacje na temat tzw. związków partnerskich homoseksualnych i adoptowanie przez nie dzieci są bezprzedmiotowe wobec tego, co napisałem wyżej wytłusczoną czcionką.

Pozdrawiam,
                     

__________________________
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
0
#376649

pewnie ja za PRLu wyksztalcili a na religji ksiadz ja straszyl djablem i cnotliwa wyszla za maz.
Tylko czlowiek bez inteligencji i wyobrazni takie debilizmy moze innym debilom wciskac jak slogany.Czy Pawkowicz uwaza ze lezbijak nie ma narzadow rodnych albo ze pedal nie moze miec tymczasowo zony co zreszta sie czesto zdaza zreszta.
Mojego kolege w Wrszawie wychowywal samotny ojciec ktory okazal sie pedalem, moj kolega ma normalna rodzine i dwoje dzieci.

Takze ograniczenie Pwlowicz PRLowskiej profesor jest powalajace.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376724

dobrze wiesz, ze przesadzasz albo sam udajesz mało umnego.
prof Pawłowicz chodzi o to by pederasci nie robili takich min. rzeczy jak ten bogaty facet
rzekome małżeństwo
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/elton-john-ma-drugie-dziecko_300726.html

[ wlasnie, dział rozrywka - czyli sprowadzanie dzieci na swiat przez pederastę z surogatka. O tempora o mores ]

gdzie za kase mozna sobie wynajac pochwe i macice jakiejs zdesperowanej kobiety z biednego kraju [tzw surogatka], która potraktowana przedmiotowo bedzie zboczonym dostarczać dzieci.
Dlaczego ser Elton John Pedał nie wydobył dzieciaka ze swojej "zony -chłopa"?
BO z przyrodniczego pktu widzenia jest to NIEMOŻLIWE.

Jesli ktos byl pederasta/lesbijka i pozniej pozostal samotnym rodzicem to jest inna rzecz.
Ale przeciez panstwo ingeruje rowniez gdy dzieci sa w rodzinie damsko-meskiej tylko rodzice zachowuja sie jak mama Madzi lub inni, ktorzy przechowywali swoje dzieci w duzych plastikowych beczkach.
Chodzi o ograniczenia patologi a umowmy sie ,ze dwie samice lub dwu samcow to niezbyt dobry material na wzorzec dla przyszlego Mlodzienca/Panny

Vote up!
0
Vote down!
0
#376749

mayterjal na rodzine ale to sie zdaza a mordowanie czy patologiczne wychowanie dzieci w niby normalnych rodzinach zdaza sie dosc czesto.
Odpowiedz niby profesosr Pawlowicz jest ponizej jakiejkolwiek krytyki.
Tak jak pisalem moj kolega byl wychowany przez samotnego ojca ktory byl pedalem i jest normalnym ojcem rodziny w 2 dzieci.
I takich przypadkow jest duzo wiecej i tak samo dotyczcy lezbijek.
W PRLu nie bylo pedalow nie bylo zboczencow ani narkomanow bo nie moglo byc wedlug zalozen socjlaizmu tak ze nie bylo tematu nagle jak sie w Polsce zrobil kapitalizm okazalo sie ze jest problem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376808

w PRL-u nie bylo pedalow?
bardzo ciekawy poglad lecz niestety mylny całkowicie.
Byli pederasci tylko nie obnosili sie z tym.- dobrze gdyby bylo tak nadal niestety wahadlo poszlo maksymalnie w druga strone.
No niechby pederasci zrobili sobie w PRL-u
marsz obnazonych i wymalowanych
toby im MO dalo niezlego czadu.
Zreszta duzo pederastow bylo namierzonych przez milicje
i ta wiedza byla wykorzystywana do szantaży.
Wiesz ilu pederastow to byli milicyjni kapusie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#376814

... z tobą absolutnie żadnej polemiki, bo jakoś trudno mi znaleźć w tobie partnera do dyskusji. Mimo moich usilnych starań, mimo nawet specjalnie adresowanej do ciebie dość obszernej notki

(tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/6583/jesli-nie-potrafisz-nie-pchaj-sie-na-afisz-–-odpowiedz-dla-wilka-na-kacapy ),

nadal piszesz bzdury pod względem merytorycznym i… w beznadziejnym stylu, z mnóstwem błędów ortograficznych. Nic, ale to kompletnie nic do ciebie nie dociera. Piszesz byle co, byle jak, ale za to… dużo. Tym deklasujesz się totalnie! Tym się wyzbywasz poszanowania, – proporcjonalnie do ilości swoich wpisów. Pierwszy raz mam do czynienia z tak odporną istotą ludzką! 

A tyle razy prosiłem: - napisz sobie tekst „na brudno” w edytorze Word, podeprzyj się materiałem źródłowym (by być wiarygodnym), skoryguj błędy, a potem skopiuj go na portalu NP. Ale ty wolisz pisać „po swojemu”. No i wychodzi kolejny twój gniot. Szok!!! Jak można być takim tępym? Jesteś tego przykładem, że… można.

Nie pisałbym tego komentarza, gdyby nie to, że zdeprecjonowałeś publicznie Panią profesor Pawłowicz. Co zatem znaczy twój tekst, który napisałeś, cyt.: „Za przeproszeniem ta profesor Pawlowicz to jakas malo umna pewnie ja za PRLu wyksztalcili a na religji ksiadz ja straszyl djablem i cnotliwa wyszla za maz. (…) Tylko czlowiek bez inteligencji i wyobrazni takie debilizmy moze innym debilom wciskac jak slogany. Czy Pawkowicz uwaza ze lezbijak nie ma narzadow rodnych albo ze pedal nie moze miec tymczasowo zony co zreszta sie czesto zdaza zreszta. Takze ograniczenie Pwlowicz PRLowskiej profesor jest powalające”?

Powalające jest to, co napisałeś! Po prostu… piszesz bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury!!! Nawet nie chciało ci się sprawdzić, kto zacz… owa pani Krystyna Pawłowicz. Czy znasz tę kobietę osobiście? Nie sądzę. To skąd u ciebie taka wiedza, nawiasem mówiąc… fałszywa?

Krystyna Pawłowicz ukończyła aplikację sędziowską w roku 1979. Nawet, jeśli były to czasy komuny, to nie każdy mógł ukończyć studia na kierunku prawniczym. Trzeba było nawet wówczas mieć „coś pod sufitem”, o co ciebie nie posądzam. Ponieważ nie miała koneksji rodzinnych i innych w aparacie ówczesnego wymiaru sprawiedliwości, nie znalazła w nim zatrudnienia. Zatem poszła inną drogą. Uzyskała stopień doktora nauk prawnych, po czym w roku 2005 habilitowała się na podstawie rozprawy zatytułowanej: „Przedsiębiorca wobec Najwyższej Izby Kontroli”.

W latach 2007–2011 była zatrudniona na Uniwersytecie Warszawskim na etacie profesora nadzwyczajnego, a przez następny rok na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W okresie rządu Jana Olszewskiego pracowała w Biurze Prasowym Rządu. 14 listopada 2007 Sejm wybrał ją na stanowisko członka Trybunału Stanu przy rekomendacji PiS-u. W roku 2008 zakwestionowała zgodność traktatu lizbońskiego z Konstytucją. W wyborach parlamentarnych w 2011 była bezpartyjną kandydatką i liderem listy PiS do Sejmu w okręgu siedleckim. Uzyskała mandat poselski, otrzymując 20 681 głosów. Została przedstawicielką Sejmu VII kadencji w Krajowej Radzie Sądownictwa.

Ale zyskała rozgłos medialny dzięki temu, że w styczniu 2013 zaprezentowała stanowisko Klubu Parlamentarnego PiS w sprawie poselskich projektów ustaw dotyczących związków partnerskich. Do dzisiaj jest niezamężna i bezdzietna.

Uznając, iż to co napisałem na wstępie komentarza jest nadal aktualne, – proszę cię o zero komentarza. A pedałów i lesbijki nadal sobie broń, jak lubisz, ale nie tu. Cokolwiek napiszesz, tylko dalej się pogrążysz i… zdeklasujesz do poziomu minus 1, bo poziom zero już osiągnąłeś dawno.  

Zatem EOT !!!

    
__________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
0
#376769

wylewania pomyj na glowe tego skim sie nie zgdzasz,
w jakim ty pcimiu sie wychowales ze takie zachowanie wobec innych tu piszacych inaczej jak ci pasuje przyjoles
Kto ci dal patent na racje.
Ataki na mnie sa twoja jedyna obrona w dyskusji.
Zebys ty chociaz mial troche oleju w glowie a nie tylko papierek z uczelni to moze bys troche dostrzegal inne wypowiedzi.Ale tak cie PRL utworzyl ze przeciwnika jak go nie przekonasz to go musisz zgnoic.

Dziwie sie ze jeszcze mnie sledzisz i sie odszczekujesz bedac tutaj na takich samych prawach jak inni - no moze sie myle
moze ty tu pracujesz i walczysz z niepoprawnymi?.

Twoje pisanie ze ktos pisze bzdury bez uzasadnienia tego jest dnem dna.

Nie lzyj jak zwykle i nie wciskaj ciemnoty ze nie kazdy mogl ukonczyc parawo w Polsce w latach 70 mam kolegow z klasy co ukonczyli bez przeszkod UW.Zebys ie dostac byly egzaminy i jak sie dobrze zdalo nawet przecietny uczen zostawal studentem, a juz studja prawnicze nie byly duzo ciezsze od innych.
Co do aplikantury to bylo roznie komuchy potrzebowali sedziow do czarnej roboty i sobie tych nie ze srodowiska urabiali,bo swoi po prawie sie do tego nie garneli robili aplikanture adwokacka.

Jak taka kobieta ,ktora do dzisiaj jest niezamezna i bezdzietna moze wyrazac i ksztaltowac jakies opinie na temat
zwiazkow partnerskich..
Pawlowicz moze byc ekspertem w dziedzinie prawa co najwyzej ale po tej wypowiedzi z gejami to raczej w szatni moze pracowac nie na jakims stanowisku panstwowym.

Ja tobie nie kaze zaczac myslec bo w twoim przypadku jest to niemozliwe!!
Jak widac program edukacji w PRLu wypral szare.
Tak juz maja niedowartosciowani, wieczni asystenci frustraci, z ktorych sie studenci nasmiewaja , bez nadzieji na awans, ponizaja wszytkich co mysla inaczej i dolki pod nimi kopia zeby sie wywyzszyci w dodatku kaza im jak stalinistowscy nauczyciele milczec i siedziec cicho w koncie - to naprawde musi byc dolujaca przyszlosc.

Zakazywanie pisania komus na niepoprawnych to ciezki przypadek psychiczny to sie leczy.Szczegolnie jak przekrecasz tresc co napisalem mi nie chodzi o gejow mi chodzi o homofobie a portal nieporawny moze byc tak samo portalem walczacym z homofaboami takimi jak ty, nieuznajacymi prawa do czlowieczenstwa gejow.
Skoncz agenturalne cenzurowanie takich osobnikow jak ty to ja wciagam jedna dziurka od nosa, a druga wydmuchuje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376811

Ten bluzg na zasłużonego blogera przechodzi pojęcie.
Porównajcie poziom wpisów wnk i Satyra.
Człowiek, który niechlujstwem językowym przyprawia o ból głowy notorycznie obraża wybitnego blogera, zamiast się od niego uczyć.
Ale cóż, skoro bul prezydentem...na razie nie ma nadzieji

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#376826

kajeka
hi,hi, uderz w stół a nożyce się odezwą. Skąd w niepoprawnych tyle obrońców pedałów.
Mam wrażenie że nawet gdyby kosmos zatrząsł sie przeciw nim to i tak bronili by swojego zboczenia

Vote up!
0
Vote down!
0

kajeka

#376635

moglabys na stosie palic gejow, albo za Hitlera byc kapo i do gazu ich odrazu wysylac, ale jeszcze moze sie przeniesc do arabow tamwciaz scinaja.
Na szczescie Polska to nie ciemnogrod dla wszytkich i tu na szczescie homofobia jest scigana prawnie jak rasizm.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376739

Z braku czasu wklejam pierwszy link, jaki znalazlem w temacie, ale to mozna bez trudu potwierdzic i na stronach Muzeum Auschwitz i gdzie indziej:

"Homoseksualiści więzieni w hitlerowskim obozie Auschwitz-Birkenau stanowili nieliczną grupę. Według niepełnych danych Muzeum, w obozie było ich kilkudziesięciu.

Rzecznik Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau Jarosław Mensfelt powiedział, że w materiałach z sierpnia 1944 roku obozowy ruch oporu wymieniał liczbę 28 więźniów - homoseksualistów na ogólną wówczas liczbę około 100 tysięcy osób. Dodał, że z 202 tysięcy zachowanych danych osób-więźniów, którymi dysponuje muzeum - zdjęć, wpisów, kartotek zgonów - wynika, że homoseksualistów było 48. Wszyscy byli Niemcami. Dwunastu spośród nich zginęło."

http://kobiety-kobietom.com/prasa/art.php?art=858

Vote up!
0
Vote down!
0
#376833

Zastanówmy się: gdzie jest cel homo-lobby?
Nie widać - niknie za horyzontem.
Może ich roszczenia w ogóle nie mają kresu?
Same "baraszki" między osobami tej samej płci są wystarczająco nie-estetyczne, żeby normalny człowiek poczuł dreszcz obrzydzenia.
Jak wielkiego spustoszenia musi dokonać w psychice małego dziecka lesbijska lub pedalska para, by mogło ono przeżyć w tak zdegenerowanej "rodzinie".
Jakby tego było mało, że dziecko zostaje oderwane od biologicznej matki, to jeszcze zostaje rzucone zboczeńcom na żer.
Dodatkowo - widzi ono, ze inne dzieci maja mamę i tatę.

Gdzie jest granica tej dewiacji?

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#376659

Gdzie jest cel homo - lobby?
Polecam książkę " Libido Dominandi"
Tamże w niezwykle rzetelny sposób na ponad siedmiuset stronach wyjaśnione jest kto kiedy , dlaczego , jak i za czyje pieniądze tę sytuację skrupulatnie i z mozołem wykreował.
Jeśli chodzi o granice dewiacji... .
W sensie kresu działań jednostki jest nią samobójstwo.
Zarówno fizyczne jak i duchowe.
W sensie działań polityczno - społecznych , owym kresem jest, ośmielam się sądzić, - przeciwieństwo Paruzji.
Etapem pośrednim miałoby być stworzenie " nowego człowieka" w oparciu o nowy porządek świata.
Czy tak czy inaczej jest to cały czas idea lucyferiańska.
Co do skrzywdzonych w ten sposób dzieci... .
Zło rozprzestrzeniając się w ludzkich sercach i umysłach najbardziej chce krzywdzić słabych , bezbronnych i niewinnych.

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#376668

a jak juz maja nikt im ich nie zabierze i w tym momencie przesladowanie dzieci ze maja naznaczonych rodzicow przez nieludzkie spoleczenstwo.

Sa statystyki ze najwiecej zaburzen seksualnych i nie tylko maja dzieci z rodzin rozbitych i jakos tu nad tym wielkim procentowo problemem sie nie uzala czyzby klapki na oczach przyslanialy szerszy horyzont.
Nie wymyslajcie problemu ktury nie jest znaczacy albo wrecz nie istnieje.
Nikt nie dowiodl ze dziecko wychowywane przez matke lezbijke inaczej sie zachowuja jak dziecko wychowywane przez samotna matke i bacie czy ciocie, z tym ze te drugie przypadki sa na porzadku dziennym obecnie.
W szkole moich dzieci ponad polowa ich kolegow czy kolezanek miala czesto po 8 dziadkow czym te dzieci cie chwalily bo mialy z tego wymierny profit np. prezenty pod choinke czy na urodziny.

Odnoszenie sie do Boga i natury ze porawia sie ja , jest bzdura.
Bo mozna filozofowac czy Chrystus byl pedalem skoro byl Bogiem, a Bog stworzyl luidzi w tym i pedalow na swoje podobienstwo.
Choc ja byl tak nie okreslal tego, ale jezeli BOG stworzyl zeczy doskonale, co nie ulega kwesti to kim sa geje w siwecie stworzyciela?
Ja bym zostawil na boku w tym wypadku religje i szatana i legendy Sodomy i Gomory bo to traci inkwizycja sredniowieczna
albo eksterminacja INNYCH za Hitlera i obecnie w niektorych krajach muzulmanskich.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376721

Tak bardzo propagujesz nowoczesność, oskarżając innych o ciemnotę i średniowieczną inkwizycję.
Odkręć może kran w prysznicu i w nowoczesny sposób spróbuj ochłodzić główkę...

B/O
...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#376726

Ciekawe jak by zareagowali jak by ich dziecko ktoregos dnia przyprowadzilo sobie do domu nazyczonego tej samej plci,i oznajmilo ze jest para gejow i zamierzaja razem zamieszkac?
Czy to by bylo gorsze jak wasz bial corka przyprowadzila by murzyna?
Czy ktos moze mi odpowiedziec na toe pytania odrzucajac myslenie blokowiskowej komunybczy malomiasteczkowej mentalnosci.

Ja z zwiazku ze swoja wykonywana praca mam na co dzien kontakt z wieloma grupami kulturowymi z roznych stron swiata mowiacymi roznymi, jezykami o roznych religjach i orjenytacjach seksualnych.Nikt nie buduje miedzy nimi barjer wszyscy sa rownoprawnymi obywatelami i sa szcesliwi zyjac w wolnym demokeatycznym kraju gdzie homofobia jest marginalna.
Nikt nie uzywa gejow do prowadzenia polityki antycgrescijanskiej czy polityki antypanstwowej tak jak sie to robi w Polsce.Geje sa niezauwazalnym codziennym elementem zycia pracujacy na wszytkich stanowiskach zaczynajac od premiera a konczac na fryzjerze.

Czy ci w Polsce przestana czytac ksiazki znanych polskich i zagranicznych pedalow? czy przestana ogladac najlepsze filmy z gejami badz nakrecone przez gejow,przestana czytac i ogladac wiadomosci spektakle tetarlane i muzyczne gdyz tam zawsze znajdzie sie gej?

Chopdzimy do kosciola gdzie modlimy sie czetso razem z ksiedzem gejem i czseto spowiadmy sie gejowi czy to nam wtedy nie przeszkadza czy tylko udajemy?

Z natura jeszcze nikt nie wygral i czas to przyjac do swiadomosci ze geje sa normalnym na szczescie maloprocentowym skladem naszego spoleczenstwa.
Walczyc nalezy przeciw uzywaniu ich do celow politycznych czy destrukcyjnych.

PS. Chentnie wziol bym prysznic, ale cieply z jakas kotka nie koniecznie szara.

Vote up!
0
Vote down!
0
#376745

"Ja z zwiazku ze swoja wykonywana praca mam na co dzien kontakt z wieloma grupami kulturowymi z roznych stron swiata mowiacymi roznymi, jezykami o roznych religjach i orjenytacjach seksualnych."

Ale nic nie wie o prof.Pawłowicz i dlaczego zajmuje takie właśnie stanowisko odnośnie dewiantów. Dlatego nie dostrzeże, że tu idzie o próby tworzenia ustaw państwowych szkodliwych dla państwa w bliskiej i dalszej perspektywie, a nie o to co myśli Malinowski czy Kowalska o pedałach. contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#376751

Chętnie przeczytam - czy możesz przyblizyć - jakie wydawnictwo i skąd ja wziąć?

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#376791