Saletrę potasową do peklowania sprzedam z dostawą na adres.

Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Kraj

No nie wytrzymałem i parsknąłem śmiechu, tak, że bogu ducha winny ekran laptopa ucierpiał.

Przecież ten „podgatowlen” przez WSIe służby PO zamach pod kryptonimem BYŁA - „Jakie państwo taki zamach” śmierdzi na milę WSIowo eSBecką prowokacją.

W każdym razie, odwracają moskiewski wahadło nowego czasu przyjaźni i braterstwa i zaczynają gardłować, że to teraz nasz p.rezydĘt mógł zgiąć, że jest biedny i z heroiczną charyzmą nadaną przez ślepoWRONa, a Smoleńsk czy smoleński trotyl, aerozolem, perfumy i kremy choćby i od Diora i inne wysokoenergetyczne substancje idą w zapomnienie.

No i przy okazji mamy niebywale wzrastające zagrożenie polskim nacjonalizmem, antysemityzmem i ch.. wie czym jeszcze.

Pewnie teraz szukają usilnie nowe związki terrorysty PolBeverlika , które pokażą w głównych sztandarowych programach TiVi zaprzyjaźnionych i rządowych stacji.

Znajdą, a jakże by inaczej niepodważalne związki rzekomego zamachowca ze środowiskami tworzącymi wszelakie Ruchy Narodowe Czy Społeczne ... a potem to tylko już pozostanie im zadać tradycyjne pytanie, czy aż do tego musiało dojść w demokratycznej III RP?

Ciekaw jestem jaka kreatura wystąpi w TiVi i ogłosi, że to ostatnia chwila na powstrzymanie faszyzmu i faszystów, antysemitów, oszalałych polskich nacjonalistów, sekty smoleńskie, lud pisowski.

Kto wystąpi z takim orędziem do ogłupiałych odbiorców telewizyjnych rezonatorów - może Koziej, skoro BUL nosi tylko stare zapocone gacie i takie koszulki.

Ci z konferencji ABW nie muszą zdejmować gaci, bo to widać i czuć bez tego, bo są posrani i zasrani ze strachu, no bo kto może pierdzieli te wszystkie bzdury o antysemityzmie, faszyzmie, nacjonalizmie….. oraz o inne brednie, tylko ubabrani w gównie po czubek pusteckich czerepów.

Pytam się więc tych POsrańców od "Jakie państwo taki zamach" czy ci też chcą wysadzić III RP legalnymi, bo oficjalnie sprzedawanymi materiałami "wybuchowymi" do rolnictwa, ogrodnictwa i peklowania?
Chyba tą inscenizację z zamachem wymyślili ludzie z PSL vel. ZSL, jako podgatowkę do podmiany turystów łonowych w PSLoZSLo.

http://www.google.pl/#hl=pl&gs_nf=3&cp=17&gs_id=7k&xhr=t&q=saletra+potasowa+cena&pf=p&sclient=psy-ab&oq=saletra+potasowa+&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=e2759a4a396b4fa2&bpcl=38625945&biw=1280&bih=626

Czy to jakieś świadome zaniechanie obowiązków przez ABW, czy może ci sprzedawcy na Allegro to są ich prowokatorzy?

http://allegro.pl/listing.php/search?category=0&change_view=1&order=p&string=saletra+potasowa

Można zamówić z dostawą do skrytek sejmowych dla każdego posła i senatora razem 560 skrytek po 25 kg. daje ni mniej ni więcej tylko 14 ton a nie jakieś tam niby 4 tony, prawda?

Sprzedający z Allegro wyślą na wskazany prze każdego zamawiającego adres, sejm, KPRM, Belweder czy pałac namiestnika ruskiego.

Jakie państwo taki zamach, ot co?

Jaki zamach takie służby specjalne chciało by się kontynuować ale po co, wszyscy wiedzą co i jak, prawda?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Z informacji „Dziennika Gazety Prawnej” wynika, że potencjalni wspólnicy niedoszłego zamachowca w rzeczywistości mogli być funkcjonariuszami ABW działającymi pod przykryciem.

- Uważam, że jet to klasyczna metoda działania służb specjalnych. Mogą o tym świadczyć choćby wypowiedzi prokuratorów zapewniających, że osoby będące niby członkami grupy zostały przesłuchane w charakterze świadków, ale nie zostały zatrzymane. Istnieje zatem bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że była to kombinacja techniczno-operacyjna mająca na celu weryfikację zamiarów tego człowieka, a także być może i prowokacja mająca na celu sprawdzenie jak daleko jest on w stanie się posunąć. W związku z tym, że służby przez ponad rok rozpracowywały tego człowieka, w moim przekonaniu nie było żadnego bezpośredniego zagrożenia zamachem. Proszę zwrócić uwagę, że ma on postawione tylko zarzuty przygotowywania zamachu, a nie usiłowania. Tego typu metody stosowały służby PRL, gdy w celu wyłapywania opozycjonistów dostarczano im drukarki i powielacze, a następnie dokonywano zatrzymań. Także dzisiaj podobne metody stosują służby na całym świecie. Ostatnio w USA gdy złapano osoby przygotowujące zamach terrorystyczny okazało się, że materiały wybuchowe dostarczał im funkcjonariusz FBI pod przykryciem. Natomiast w tej sprawie bardzo ważne jest wyjaśnienie, czy podejrzany nie był namawiany przez funkcjonariuszy ABW do podjęcia działań i planowania zamachu, bo gdyby tak było, należałoby to natychmiast wyjaśnić – tłumaczy w rozmowie z portalem Niezależna.pl były szef ABW Bogdan Święczkowski.

Na fakt prowadzenia wobec Brunona K. operacji służb specjalnych zdaniem ekspertów świadczą informacje przekazane przez krakowskich prokuratorów na specjalnej konferencji prasowej.

Według ich oświadczenia, cała czwórka została już przesłuchana w śledztwie, jednak nie usłyszała żadnych zarzutów karnych.

Za:

niezalezna.pl/34979-zamachowiec-zwerbowal-agentow-abw

Czterech z ABW i jeden wrobiony wielbłąd, którego urobili pod potrzeby do "wyższych" celów turystycznych w III RP i potrzeby turystów łonowych.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#308409

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#308410

rekwizyty do przeprowadzenia zamachu na warszawski murowany cyrk w okrągłym po części gmachu i zamachnięcia się na najwyższe głąby kapuściane w III RP.

 

Ujawniamy: ABW zaprezentowała gadżety, które można dostać na… Allegro!

 

Jak ustalił portal Fronda.pl, większość przedmiotów, jakie zaprezentowano podczas dzisiejszej konferencji prasowej to rzeczy, które może posiadać każdy szary Kowalski, a granat mający być koronnym dowodem przeciwko niedoszłemu zamachowcowi jest dostępny w sprzedaży na… Allegro.

- W wyniku przeszukań odnaleziono materiały wybuchowe takie jak: heksogen, pentryt, trotyl, proch – powiedział dziś Mariusz Krasoń z Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie. Równie złowieszcze były kolejne doniesienia medialne nt. zatrzymania 45-letniego Brunona K. „Oprócz materiałów wybuchowych i zapalników, mężczyna zgromadził także kilkanaście sztuk nielegalnej broni palnej i ponad 1100 sztuk amunicji różnego kalibru, a także elementy specjalistycznego ubioru – kamizelki kuloodporne z wkładami ceramicznymi, hełmy kewlarowe i snajperskie stroje maskujące” – czytamy na portalu tvn24.pl.

Media obiegła również informacja, że ABW zabezpieczyła spreparowane polskie i zagraniczne tablice rejestracyjne, instrukcje saperskie i minerskie oraz publikacje na temat pirotechniki. Prokuratura Apelacyjna w Krakowie poinformowała również, że mężczyzna szkolił kolejnych adeptów. Zapewne na wyjaśnienie sprawy potrzeba czasu. Pytanie tylko, dlaczego prokuratura mówiąc o broni zgromadzonej przez Brunona K. prezentuje przedmioty, które każdy przeciętny Nowak czy Kowalski może kupić na portalu aukcyjnym Allegro. Jak twierdzi nasz informator, jeden z przedmiotów, to granat F1. Co ciekawe, dokładnie taki sam granat znaleziono w mieszkaniu Artura Ł., pierwszego „polskiego Breivika”. – Taki sam był w moim domu, jako pamiątka z wojska mojego ojca. Taka replika kosztuje 30 zł na allegro (http://allegro.pl/granat-f1-metalowy-i2801099679.html – przyp. red.) – mówi Tomasz Łętowski, brat niedoszłego „zamachowca”.

Granat, to nie jedyny przedmiot, jakim ABW do spółki z prokuraturą straszą opinię publiczną. Jako dowód przeciwko Brunonowi K. wskazano również… kulki łożyskowe (http://www.tvn24.pl/zdjecia/arsenal-zgromadzony-przez-zamachowca,27235.html#p5 – przyp. red.). – Rzeczywiście można nimi wzmocnić siłę wybuchu bomby, tak aby ranić jak największą liczbę osób, ale to jest coś, co każdy może posiadać bez żadnych zezwoleń. Mój ojciec ma sporo narzędzi w domu i takie kulki na 100% też ma – mówi Łętowski, który – co ciekawe – z wykształcenia jest analitykiem ds. bezpieczeństwa i zagrożeń terrorystycznych.

Oprócz specjalistycznych książek, które może nabyć również dziecko, zaprezentowano również hełmy (http://www.tvn24.pl/zdjecia/arsenal-zgromadzony-przez-zamachowca,27235.html#p8) oraz kamizelki kuloodporne (http://www.tvn24.pl/zdjecia/arsenal-zgromadzony-przez-zamachowca,27235.html#p10). Wspomniane przedmioty również są dostępne na rynku bez żadnych ograniczeń. Można przekonać się o tym korzystająć z niezawodnego Allegro. I tak, kamizelki możemy nabyć np. tutaj: http://allegro.pl/kamizelka-kuloodporna-rozmiar-l-i2772972835.html czy pod adresem http://allegro.pl/kamizelka-kuloodporna-taktyczna-polska-olv-lubawa-i2782094976.html. Jeśli chodzi o hełmy, to ich kupno również nie stanowi problemu: http://allegro.pl/helm-model-kewlar-pokrowiec-woodland-i2804392550.html.

Takie działania nie są zaskoczeniem dla brata Artur Ł. Gdy zatrzymywano pierwszego “polskiego Breivika”, funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego również zabezpieczyli mnóstwo przedmiotów, które zaliczono na poczet niedoszłego zamachowca, trąbiąc o sukcesie polskich służb. – Amunicja? No cóż. Mój ojciec jeździł z sąsiadem (zawoził go razem z bronią i amunicją) na polowania. W naszym mieszkaniu zabezpieczono ponad 60 naboi należących do sąsiada z naszego piętra. Po prostu kiedyś prawdopodobnie zostały w samochodzie po polowaniu i ojciec zabrał to w jakiejś torbie do domu i zapomniał o tym zupełnie. Facet, którego teraz zatrzymali był fanem militariów. To jest pewne – mówi portalowi Fronda.pl Tomasz Łętowski.

ABW zaprezentowała również baterie, trochę kabli, starą komórkę (http://www.tvn24.pl/zdjecia/arsenal-zgromadzony-przez-zamachowca,27235.html#p10 – przyp. red.). – Nie jestem ekspertem od bomb, ale większość z tych rzeczy można znaleźć w co drugim polskim domu – mówi z przekąsem Łętowski.

Powyższe fakty stawiają w wątpliwość spektakularną akcję ABW. – Trzeba dowodów w postaci np. gotowych bomb, a nie rzeczy, które można użyć do zamachu, jak komórka. Taki telefon czy trochę przewodów może posiadać każdy obywatel. Np. ja mam w domu sporo wiertarek, narzędzi, elementów które można wykorzystać w budowie bomby. Każdy Polak takie rzeczy posiada. Brunon K. miał zdetonować 4 tony materiałów wybuchowych, a przecież do tego potrzeba sporego samochodu, może nawet ciężarówki. Pytanie, gdzie składować takie ilości materiałów wybuchowych bez wykrycia przez kogokolwiek? Niech funkcjonariusze pokażą te materiały wybuchowe, bo tego jeszcze nie zrobili – mówi nasz informator.

Wygląda na to, że przedstawiciele Agencji – na razie – nie mają ochoty rozwiać naszych wątpliwości. Konferencje Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego wzmagają tylko poczucie zagrożenia. Często wśród kawiarnianego gwaru i oparów alkoholu można usłyszeć, że jakiś zmartwiony obywatel ma ochotę „wysadzić w powietrze Sejm”. Czy to oznacza, że na każdym rogu ulicy czai się kolejny Breivik? W końcu w każdym domu agenci ABW mogą zabezpieczyć telefon komórkowy, trochę kabli i innych – mogących budzić „podejrzenia” – przedmiotów.

W końcu władza musi być czujna wobec wroga narodu…

Aleksander Majewski • fronda.pl

wzzw.wordpress.com/2012/11/21/ujawniamy-abw-zaprezentowala-gadzety-ktore-mozna-dostac-na-allegro/

Co jeszcze wymyślą te klauny moskiewskie?

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#308734

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iguSuJg1I2o

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#308737

przedmioty, które przez wiele lat zgromadziłem by bombę jakąś do wysadzenia wszystkich a nie tylko sejmowych głąbów kapuścianych.
Jak pizdnie to gównem zaleje cały kraj, a gnojówka wciece w każdą szczelinę III RP.
Mam nadzieję, że ABW nie zarekwiruje moich starych FiZZów, Sagemów, Simensów, Nokii, Łoki Toki z imperialistycznego Berlina Zachodniego, pilotów do aut, bram, TiVi i wież muzycznych, włącznika oświetlenia, przekaźników czasowych i zmierzchowych, młotka, wkrętaka, wiertarek, lutownic, cyny ze srebrem,.... perfum, wody przemysławki, kremu na odciski i szarej maści na mendy.
No i peklującego się w saletrze potasowej szynki i boczku do wędzenia na święta, bo tego to już nie zdzierżę. O!!!

;O))

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#308743