Smierć A.Leppera

Obrazek użytkownika falcon1958
Kraj

Uważam,że śmierć pana A.Leppera nie była przypadkowa.A że morderca czy mordercy nie zostawili śladów? No cóż,fachowcy w tej "branży" są także w Polsce i z łatwością upozorują na przykład samobójstwo.A jakby wpadli? To też jest wyjście w ucieczkę w chorobę psychiczna sprawcy,jak to próbuje się zrobić z mordercą pana Rosiaka z biura PIS w Łodzi.Jest dla mnie "oczywistą oczywistością",że POmyjowe towarzycho dla wygrania wyborów i usuniecia konkurencji politycznej ZROBI ABSOLUTNIE WSZYSTKO: od fałszowania wyborów(przykład z Wałbrzycha) do stworzenia doskonałych wprost warunków do wykonania smoleńskiej katastrofy,od eliminacji niewygodnych władzy dziennikarzy z mediów publicznych(przykład programów Gargas,Ziemkiewicza,Pospieszalskiego) do eliminacji niewygodnych kibiców(przykład kibiców Legii czy Jagiellonii),od eliminacji niewygodnych portali internetowych(przykład Antykomora.pl) po POspolite morderstwo POlityczne(zamordowanie śp.M.Rosiaka w biurze poselskim PISu w Łodzi),od pacyfikacji manifestantów na Krakowskim Przedmieściu po zatrzymania studentów z antyrządowymi transparentami.Polska staje się coraz bardziej zaściankiem demokracji,a raczej mówiąc wprost-państwem o POdłożu totalitarnym starego PRLu,gdzie wszystkie służby i organa wymiaru sprawiedliwości,skanalizowane na rzecz utrzymania władzy POtuskokracji,czytaj:kasy,wpływów i parasola ochronnego dla "swoich" PO-korumpów,zrobią wszystko,byle tylko się tej władzy przypodobać.Dlatego tym bardziej konieczna staje się publiczna kampania informacyjna piętnująca tego typu zachowania POtuskokracji.Naczelne hasło kampani wyborczej tuskowych POmyj to UTRZYMAć WŁADZĘ CHOćBY PO TRUPACH ELIMINUJĄC ,TAKŻE FIZYCZNIE, OPOZYCJĘ.Mam nadzieję,że JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Masz niestety rację Falkonie. Na rozgrabionym majątku narodowym ("sprywatyzowanym" za symboliczne kwoty) wyrosły fortuny, ich właściciele potrzebują korzystnych ustaw, by pomnażać majątek, kupują polityków i media. Cały ten układ trwa w symbiozie pod kontrolą służb specjalnych, tych rozwiązanych, które oficjalnie nie istnieją. Zagrożeniem był rząd Olszewskiego oraz Kaczyńskiego. Propagandę i manipulacje doprowadzono obecnie do perfekcji, dlatego wiele osób wciąż pozytywnie ocenia obecny rząd nie zadając sobie trudu wyciągania wniosków z faktów. Tylko - jak to zmienić?
Prokurator przed śledztwem już ogłasza przyczynę śmierci Andrzeja Leppera, a p. Żakowski sugeruje, że to skutek nacisków Kaczyńskiego i Czuma powinien źle się poczuć z powodu uwolnienia rządu Kaczyńskiego od takich zarzutów.
"Rozgrzane" sądy, "zaprzyjaźnione" media i każde sq..stwo uchodzi płazem. Większość społeczeństwa tego nie dostrzega? Kolejni porywacze Krzysztofa Olewnika wieszają się w monitorowanych przez całą dobę celach i nie udaje się ustalić winnych? W części prywatnej biur Samoobrony takiego monitoringu na pewno nie było... A nawet, to mógł się akurat wtedy nie nagrać, jak przy lądowaniu 10 kwietnia.
ps. ktoś napisał, że śp. A.Lepper miał zezwolenie na broń i posiadał rewolwer. Czy taki rodzaj śmierci nie jest lżejszy od uduszenia przez powieszenie, gdyby zakładać samounicestwienie, w co absolutnie nie wierzę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#175622