Uderz w stół ,a nożyce się odezwą

Obrazek użytkownika falcon1958
Świat

Dzisiaj na portalu WP.pl przeczytałem szumny artykuł pt.
"Umowa o tarczy wchodzi w życie".Ten,kto pisał ten artykuł podaje w nim konglomerat nieprawdziwych moim zdaniem informacji,dość sprytnie -przyznaję-zmontowanych.Nie wytrzymałem i skrytykowałem autora w swojej odpowiedzi w tym portalu.Jednocześnie odesłałem zainteresowanych do swojego bloga na portalu Niepoprawni.pl. O dziwo po powtórnym wejsciu na portal WP.pl już nie było na nim ani wspomnianego artykułu,ani mojej odpowiedzi.
Do tej pory miałem portal WP.pl za raczej rzetelny w komentowaniu wydarzeń.Jednak po zaistnieniu opisanej tu sytuacji stwierdzam,że coś jest z nim nie-teges.Czyżby przysłowie przywołane w tytule UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ miało tutaj jakieś zastosowanie?

Brak głosów

Komentarze

portal z Polską w nazwie, nie ma nic wspólnego z rzetelnością. To zwyczajny, internetowy odłam propagandy. Wystarczy zwrócić uwagę z jakim namaszczeniem trzymają na swych stronach wszelkie neuwsy dotyczące opozycji - mowa rzecz jasna o PiS, bo SLD trudno nazwać opozycją.
Równie długo błyszczą wszelkie artykuły wychwalające bohaterskiego premiera.
Jednocześnie, wszelkie informacje, będące krytyczne wobec rządzących, pojawiają się i znikają.
O sondażach serwowanych przez portal nie wspomnę.
Cóż, niestety, aby wiedzieć jak daleko posuwa się tuskowa propaganda, trzeba tam zaglądać i komentować to, co się tam pojawia.
Co do moderowania wpisów internautów... normalka. Tak właśnie wygląda wolność słowa w tuskowych mediach.

Harpoon

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#183881

Przepraszam, jeśli to zabrzmi "ex catedra"....
Ale dopiero teraz?
Taka refleksja na temat wp.pl?

Onet, interia, wp (i mnóstwo innych) od lat są portalami cenzurowanymi. Szczególnie w zakresie komentarzy czytelników, bo, wiadomo, artykuły piszą ci "po linii".

Vote up!
0
Vote down!
0
#183885