Prośba o zmianę regulaminu

Obrazek użytkownika Adaś
Blog

W życiu napotykamy różne problemy i przeszkody, które uniemożliwiają nam regularne korzystanie z takich dobrodziejstw jak Internet. Nie zawsze mamy możliwość lub czas na to, aby czynnie i regularnie udzielać się na różnych forach. I tak też jest w przypadku niepoprawni.pl. Znam i akceptuję regulamin obowiązujący na tym forum, jednak czuję się trochę zniechęcony, gdy po dłuższej nieobecności po zalogowaniu mam 700 punktów na minusie. Czuję się jakbym był ukarany za coś czego nie zrobiłem. Rozumiem, że można kogoś ukarać za łamanie regulaminu lub niestosowne wpisy ale karać za nieobecność, być może niezawinioną. To trochę niesprawiedliwe i zniechęcające, kiedy starasz się zdobywać punkty a samą nieobecnością tracisz wszystko i w dłuższej perspektywie nie widać aby można było te minusy odpracować. Ile teraz postów trzeba zamieścić i uzyskać pozytywnych opinii, żeby odpracować 50 minusów za miesiąc nieobecności.

Apeluję do administratora i proszę Szanowne Grono Forumowiczów o poparcie mojej prośby o zmianę regulaminu w aspekcie punktacji za nieobecność na forum.

Pozdrawiam

Adaś

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Wiele kont jest zakładanych i oczekuje na aktywację np. w okresie wyborów czy innych ważnych momentów. Nie jestem w stanie odróżnić konta Twojego, od konta trolla czy agenta wpływu, a portal musi być zabezpieczony. Stąd ujemne punkty za bezczynność. Poczytaj przewodnik - tam szerzej uzasadniam konstrukcję i mechanizmy portalu. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1658112

rozumiem i na początku zaakceptowałem taki regulamin.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1658124

A na co ci punkty, dobry człowieku? Nie udzielasz się a już zaczynasz od fermentu. Dostałeś status blogera i jeszcze mało. Co za ludzie. Jak w realu nie przyjdą do roboty to też się czują ukarani? I co teraz, wyróżnić i skompensować za nic, bo tako chce to roszczeniowe pokolenie i sugeruje, że to będzie sprawiedliwe. Co za ego, aż mnie przytkało. Proponuję dopisać sobie pisakiem parę cyferek na ekranie, skoro to takie ważne.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1658165