Konfederacja i reszta, czyli bluzgi na NP

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Nie mam zamiaru przekonywać nikogo do głosowania na Konfederację. Decyzje zapewne już dawno podjęte. Chodzi mi o styl, dobry obyczaj, kulturę wypowiedzi. Ważne też są tematy wątków. Na przykład ostatni wybryk "kukuńka" zasłużył na sześć (!!!!!!!!) osobnych wątków na NP. Zamiast wytwornie zlekceważyć kapusia. Wypowiedzi pro-pisowskich uczestników portalu, niestety - wyróżniają się niezwykle zajadłym, wręcz zjadliwym stylem komentowania, gdzie główną rolę gra epitet, pomówienie, insynuacja i zwykły bluzg. Tym właśnie różnimy się my, Konfederaci od "płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm" (autor aforyzmu - Stanisław Michalkiewicz) Cytować nie będę, każdy się tego naczytał do bólu. Kilkoro najbardziej wstrętnych autorów zwyczajnie omijam. Gwoli ścisłości muszę przyznać, że są też pro-pisowscy "niepoprawni", którzy nie bluzgają, ale bardziej subtelnie deprecjonują adwersarzy (głównie za pomocą szantażu emocjonalnego pod tytułem "zmarnowany głos")  Byłoby dobrze, gdyby administrator rozważył opcję "zablokowani" / "czarna lista". Prawie na każdym forum dyskusyjnym jest takowa. Co do ocen - od dawna postuluję ich jawność. Dopiero wtedy nabrałyby znaczenia.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.1 (głosów:21)

Komentarze

W takim przypadku, pewnie zacząłbym od zablokowania nienawidzącego polskich patriotów bolszewickiego politruka pseudo "markowa"...

Propagandystka “markowa” wielokrotnie już udowodniła na “Niepoprawnych.pl”, że w pluciu jadowitą żółcią oraz nienawiścią do polskich patriotów najbliżej jej do politruków z portalu filorosyjskiego portalu znanego jako “ścierwoneonówka”.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1605437

... i nożyce się odezwały, ale ale - nie obrażajmy poczciwego narzędzia! Oczywiście - pałka byłaby za dużym zaszczytem.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-9
#1605439

AntyPiS się domknął. Każdy głos nie na PiS to głos na III RP. Ważny wniosek po laurce TVN dla Konfederacji

(...)

Chcą przekonać, że Polska taka, jaką ją widzą, może być inna i lepsza. Ich Polska to nowoczesna i tradycyjna zarazem

— mówił pan Paweł Płuska [Fakty TVN], a brzmiało, jakby zachwalał Platformę Obywatelską.

Może to niechcący tak wyszło? Może sympatyczny nagle w kamerze TVN pan Robert Winnicki, uśmiechnięty radośnie Grzegorz Braun, całkiem ciekawy Janusz Korwin-Mikke, fragmenty teledysku partyjnego, piękna na planszy prezentacja obietnic, to tylko tak przez przypadek?

A może nie, bo jak pisałem po debacie w TVP, Konfederacji naprawdę bliżej do opozycji niż do PiS. (...)

Po pierwsze, każdy głos oddany na jakąkolwiek inną niż Prawo i Sprawiedliwość partię, bez względu na to jak bardzo patriotycznie ona się przedstawia, jest głosem na system III RP. Na powrót ekipy z lat 2007-2015 do władzy. (...)

autor: Michał Karnowski

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1605486

Nie przejmuj się pałkami. Poniżej zamieszczam krótki cytat z wczorajszej wypowiedzi Glińskiego.

"Budowanie polityki historycznej musi trwać"- "Budowanie polityki historycznej, instytucji, które bronią polskiej racji stanu w obszarze narracji historycznej, to nie jest taka prosta rzecz, to musi trwać. "Mamy olbrzymie zaniedbania w tej kwestii." Po raz pierwszy tłumaczymy na taką skalę relacje polskich ofiar totalitaryzmów. Świat o nich nie wiedział - stwierdził minister."

Odpowiem na te słowa krótko: a kto tobie panie Gliński przeszkadzał przez te cztery lata, że macie olbrzymie zaniedbania w tej kwestii? Kto was zmuszał do wypłacania olbrzymich sum wrogom Polski, aby mogli czynić jeszcze większe spustoszenie w tej kwestii? Wydano miliony na jakiś jacht, który uszkodzony utknął w jakimś porcie, tak się promuje Polskę?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1605514

... zawłaszczają sobie patriotyzm, jako ich jedyny, przyrodzony atrybut. PO-KO również gra w tę nutę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

...

#1605463

- wsparli konfederację i reklamują ich darmo !

- bo zasadzka na Polaków w postaci ruskiej agentury o nazwie >>>CCCP >>>konfederacja <<<

- która miała posłużyć do obalenia Polskiego Rządu nie przynosi spodziewanego wyniku w sondażach i jest wciąż pod progiem wyborczym.

Przestrzegam Was wszyskich przed tymi "ludźmi" bo to giertych i lepper w jednym. Z nimi nie da się rządzić i oni chcą zatopić Polski Okręt pod nazwą Wolność i Niepodległość.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-7

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1605454

... socjotechnika nie jest najmocniejszą Twoją stroną.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

...

#1605464

Miej nadzieję, ze się mylisz, bo jeśli nie to wszyscy jesteśmy udupieni, bo sam PiS też nie da rady rządzić, tylko wykonywać posłusznie żydowskie rozkazy, a polskie sądy, policja, prokuratura, słuzba zdrowia itd. będą dalej na tak samym żenujacym POziomie jak za PO

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9
#1605468

Przecież ci osobnicy których formy i treści komentarzy się nie akceptuje (kłamią, manipulują, pomawiają, nie rozumieją treści, używają wulgaryzmów) mogą się produkować u siebie lub u innych którym to nie przeszkadza.

Komentarze pod moją notką https://niepoprawni.pl/blog/piko/zagadkowa-konfederacja są tego świetnym przykładem. Widać że niektórym nie zależy na normalnej dyskusji tylko na agresywnej propagandzie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1605472

Brakuje oficera prowadzącego?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1605483

Obawiam sie, że z tego stylu, dobrego obyczaju, kultury wypowiedzi to sama jakoś nie słyniesz.

Nieładnie uogolniać ale to zwolenników Konfy można łatwo rozpoznać po ich poziomie. Nie tylko tu.

No i chęć cenzury o czymś świadczy tak jak zazdrość o wpisy o Wałęsie. No brednie brauna są bardziej ciężkostrawne i maskowane słowotokiem. Czy aby to on właśnie nie wskazuje na swój monopol co patriotyzmu? czy aby brzydko nie mówi o innych? Proponuję zresztą mały eksperyment umysłowy. Anonimowy typ, pochodzący do nas na ulicy i nawijający jak braun- czy byłby uznany za mędrca i zbawiciela, czy za wariata. No to dlaczego traktować go inaczej na yt- bo ma brodę, kołysze się i mruży ślipia w ekstazie nad swą gadaniną? ? Inną sztuczką mogłoby być wierne zapisanie jego słowotoku. Może ktoś z wyznawców się pokusi?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1605488

Wskazywanie, że głos na innych tu: Konfederacji) zabiera PiS-owi ewentualną możliwość samodzielnego rządzenia i jest głosem zmarnowanym nie jest żadnym szantażem moralnym czy emocjonalnym. To jest fakt i realizm ludzi, którzy mimo zastrzeżeń zagłosują na PiS jako jedyną partię mogącą się przeciwstawić PO-KO, Lewicy czy PSL-owi. 

Ja osobiście nie wyobrażam sobie, żeby PO znów rządziła, nawet z innymi partiami opozycyjnymi. 

Jeszcze niedawno myślałem, że ewentualnym koalicjantem PiS-u mogła by być Konfederacja, ale po wyczynach JKM i Sośnierza już tak nie myślę. 

Głosując na Konfederację naprawdę marnujemy patriotyczne głosy. Jest czas na zmianę decyzji.. Zostało jeszcze kilka dni. Niech zwolennicy Konfederacji zastanowią się nad tym czy faktycznie warto znów wejść w koleiny PO czy SLD czy PSL. 

Konfederacja niestety dołączyła do tych ugrupowań z programem 'antypisu". Szkoda. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

krzysztofjaw

#1605499

Głosuję na Konfederację - bez najmniejszej wątpliwości. Co do prożydowskich klakierów - niech Pan Bóg ma ich w swojej opiece.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8
#1605501

kto powiedział: jak przedsiębiorca nie jest w stanie zapłacić godnie pracownikowi ( minimalne 4000zł) to niech zajmie się czym innym.
Wiesz jaka będzie konsekwencja jeżeli wprowadzą płacę minimalną 4000 zł?

Pogląd kto nie z nami ten przeciw nam jest błędny.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1605502

Katastrofa

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7
#1605503

"…(głównie za pomocą szantażu emocjonalnego pod tytułem "zmarnowany głos")…".

To wcale nie musi być szantaż emocjonalny.

Jeśli błąkająca się przy progu wyborczym Konfederacja nie przekroczy tego progu, będzie to jednak "zmarnowany głos".

Czy na dzień dzisiejszy stać nas na takie ryzyko?

Nie szkoda róż, gdy płonie las.

Pozdrawiam.
dratwa3

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1605504

Może Markowej się rozchodzi, że głos nie będzie zmarnowany, jeśli da się wytargać dotację. Wypić i zakąsić jednak kosztuje a konto brauna w rublach to jednak za mało, choć już i paru mniej do podziału. Takie ratowanie ojczyzny, panie, to nie są tanie rzeczy, to musi kosztować. Branie kasy to oczywiście już nie układ, partyjniactwo, bezbożny socyalizm, tylko "przechytrzenie systemu". Znałem ja paru narodowców, którzy tak liczą na minimalną emeryturę (służbę zdrowia też), nie chcąc nic wpłacać- i jeszcze się przechwalali takim swoim cwaniactwem, że oni patrioty a oszukali system.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1605506

Narodowcy, dla których dobro Ojczyzny jest wartością wyższą od dobra własnego są bliscy mojemu sercu.

Na temat innych nie wypowiadam się.

Ciepło pozdrawiam.
dratwa3

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1605507

;)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1605508

Oczywiście o dobro wspólne.

Kapitalny remont wymaga więcej nakładów i czasu od przemalowania pokoju.

Jeśli obecna ekipa rozpoczęła i konsekwentnie przeprowadza taki remont, trzeba ją poprzeć w kontynuowaniu tego dzieła.

Prowizorki prowadzą do katastrofy budowlanej.

Pozdrawiam.
dratwa3

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1605509

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

 Nie jest ważne czy Konfederacja przekroczy  i co przekroczy...

Dobro jako dobro musi pozostać celem wszelkiej polityki, stąd zło mniejsze czy większe nie wchodzi w strategię wyborczą jakiegokolwiek prawego obywatela państwa.

Jako wyborca muszę mieć wewnętrzną pewność, że ten, kogo wybieram, nie paktuje ze złem jako złem, lecz że jest w swoim rozumie i wolnej woli zdeterminowany do dobra wspólnego. W innym przypadku zaciągam winę, którą należy wyznać w spowiedzi św. swojemu spowiednikowi.

: https://naszdziennik.pl/mysl/213671,zadania-prawej-polityki.html

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1605547

Tu również się zgadzamy, że "dobro jako dobro musi pozostać celem wszelkiej polityki".

Jednak już przy nazywaniu po imieniu dobra, pewnie nie zawsze mamy podobne zdanie. Bo często dobro nie jest tak bardzo oczywiste, jak nam się to na pozór wydaje.

Choć Bóg obdarowuje człowieka roztropnością, by łatwiej mu było odróżnić dobro od zła, często jednak dopiero zasada "po owocach ich poznacie" daje szanse na odróżnienie tego, co dobre, od tego, co złe.

Po owocach, nie po obietnicach.

W ciemno to ja tylko Panu Bogu ufam. I to nie zawsze mi się to udaje.

Pozdrawiam.
dratwa3

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1605586

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

 

Trzeba dokładnie sprawdzić wszystkich kandydatów z PiS pod kątem stosunku do aborcji.

Absolutnie nie wolno katolikowi głosować na tych, którzy są za utrzymaniem kompromisu aborcyjnego.

Poniżej lista ...okaże się, że nie ma na kogo głosować w PiS...

Modlitwa, modlitwą...a tu trzeba brzytwą, albo jeszcze gorzej...sprężynowym nożem.

A to Polska właśnie !

https://www.gosc.pl/doc/3482819.Jak-poslowie-glosowali-ws-projektu-Stop-aborcji/2

https://www.youtube.com/watch?v=14Q4FyR7qyY

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1605594

 Biedronia - pewnie dlatego, że szczerzy do niej zęby w z TVN24 w fałszywym bolszewickim uśmiechu...

Tak samo jak i Schetyna...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1605595

Aborcja jest złem globalnym.

By więc tą wojnę wygrać, musimy najpierw uzbroić się "po zęby".

Dlatego tak ważne są te wybory.

Również dlatego, by ideologia LGBT nie panoszyła się po polskich ulicach.

dratwa3

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1605600

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Na konfederację się głosuje !

https://www.youtube.com/watch?v=XjCWu-HXTvk

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1605603

Vercia, to już kosę chcesz komuś sprzedać w imię obrony krześcijaństwa? To może jeszcze wszczynać wojny o pokój albo bzykać się dla dziewictwa? 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1605605

Cierpisz dolę ( niewoli emocjonalnej ) z POwodu bolesnego wzwodu niecierpliwości.

Takie  obsesje gnębią znaczną liczbę Polaków zaangażowanych w POchanianie i (o zgrozo) przyswajanie antypolskich ( medialnych) dezinformacji, zmierzających do POwstrzymywania społeczno-wyborczego rozprawienia się rozsądnych Polaków, z totalnie nierozsądnym - antypolskim "sądownictwem".

Nie Jesteś (chyba) zaGorzałą...przeciwniczką Polski prawej i sprawiedliwej i z pewnością Masz rozum, który umożliwi Tobie podjęcie kluczowej, życiowej, trzeźwej decyzji...

Cierpisz dolę niedoli, niewoli - PO rozdarciu  emocjonalnym  proWadzącym  Twój intelekt w niecierpliwość, PObudzającą zewnętrznie manifestowane znamiona - charakteryStyczne dla Ludzi POdejmujących fatalne wybory...

Na złość Ojczyźnie, na koszt Ojczyzny, co prawda - w końcu odmrożą sobie uszy, ale dopiero PO kolejnym nieświadomym, niecierpliwym zmrożeniu uszu Cierpiących dolę niedoli PO szkodzeniu sobie i Ojczyźnie.

Oj, czy Zna "markowa" antypolskie tajemnice ugruPOwań, od POkoleń wkręcanych w ewidentne szkodzenie Polsce -  "ludzkimi" UJMAMI... - POstawami  "POlaków" nadużywanych do wyborCzego pieczętowania ujemnych wyborów.

Tylko samoDzielnie Możesz przeprowadzić sumienny rachunek sumienia, aby rozsądnie opowiedzieć się za zGodnymi wyborami - prawej i sprawiedliwej Polski, Ojczyzny sum mień materialnych i intelektualnych aktualizacji ludzkich SPRAWiedliwości...

@markowa, proszę Spraw Sobie  FAKTyczną pro-polską satysfakcję, niezawodną  wiaryGodną kuRacją - świadomego (wiaDOmego, mego) dobra wartości ...

Ludzkich Wyborców dodających Się do wartości Polski prawej i sprawiedliwej, zgodnej z pokoleniowymi pragnieniami, przeważającej liczby rozsądnych Polaków, tym bardziej Wyborców zabiegających o własny i rodzinny, wieloletni dobrobyt.

Serdecznie pozdrawiam.

J. K.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1605540

@markowa, proszę Spraw Sobie  FAKTyczną pro-polską satysfakcję, niezawodną  wiaryGodną kuRacją - świadomego (wiaDOmego, mego) dobra wartości ...Ludzkich Wyborców dodających Się do wartości Polski prawej i sprawiedliwej, zgodnej z pokoleniowymi pragnieniami, przeważającej liczby rozsądnych Polaków, tym bardziej Wyborców zabiegających o własny i rodzinny, wieloletni dobrobyt..

Przeczytałam trzy razy, pozdrowienia przyjmuję, ale nie kumam, o co biega??? OSOHOZI??? w cziom dieło??? what is the matter???

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1605565

Uwielbiam inteligencję kobiecą – obiecującą satysfakcję - z pożądania porządnego głosowania na Prawo i Sprawiedliwość.

Prawi i sprawiedliwi mężczyźni ( w komisjach wyborczych) będą kulturalnie podziwiać inteligentne Panie, wybierające wierność Polsce.

Sprawiedliwie pozdrawiam.

Janusz K.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1605591

Czy wiadomo Ci ci coś na temat tej afery PiSu?

https://www.youtube.com/watch?v=nsPt4aQsJZw

P.S. Zastanawia mnie niezwykłe zaangażowanie naszego ojca-gawriona w sprawy Polski.

Całe lata mało się pokazywał na NP, sprawy Ojczyzny powierzył całkowicie  "sztucznej  inteligencji" - AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion...

i nagle, przed wyborami ...nie śpi, nie je, nie pije....tylko chodzi i bije..na okrągło-

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1605549

i bije... na okrągło" bolszewickimi łgarstwami w polskich patriotów z PiS - to dlaczego odmawia © Gawrion prawa do zaangażowania się w sprawy jego patriotycznego portalu?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1605556

"Arytmetyka sejmowa"?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1605563

Veritas zwykle ruga Gawriona za nieobecność i nieingerowanie, lecz jeśli się w pojawi, to jeszcze gorzej.

 

Najwyraźniej jest w nim tragicznie zakochana, tak często wspomina i wszystko się kojarzy. Chyba chce czegoś więcej, niż jego ciała i pieniędzy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1605577

Głodnemu chleb na myśli.

Z własnej autopsji to o Verocie sugerujesz.

A teraz ból intymnej części twego ciała ci dolega, jest maść na tę dolegliwość w aptece.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1605578

Następny, któremu wszystko się kojarzy, tyle że z działalnością przeciw ukochanej rossijuszce, a tego na dupoprawicy się nie wybacza. Nie muszę zgadywać, by wiedzieć, jaki to elektorat. Zdradziłeś swego Macierewicza, bo nie chciał bić żyda i pedała oraz był zaniepokojony prorosyjskimi organizacjami i nawet wybrałeś hucznie neonitów, bo tam kacapy nie nazwą onucą :-D Czyżby Konfederat? Jak tam odwracanie sojuszy i rozłamowy tradycjonalizm, jak pan Dugin zaleca? 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1605583

Von do swoich sotni i tam swe mądrości przygłupawym rezunom wciskaj.

I nie kozacz, tu jest Polska.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1605593

jeszcze parę dni temu - Konfederacja NIE istniała!

Teraz JKM bohaterem newsów. O innych np. narodowcach nadal cisza.

Musi coś tam się zmienia skoro telewizornia walczy z takim, co to progu nie przekracza:)

"Zmarnowany głos" mówią miłośnicy wolności osobistej!

Nigdy nie głosowałam na lansowanego Bolka czyli do "marnowania głosu" przywykłam... wybieram samodzielnie i w sposób wolny. To tylko odrobina prawdziwej wolności, bo cały system wyborczy RP i liczenie głosów są antydemokratyczne i niesprawiedliwe, skwapliwie utrzymywane przez magdalenkowych beneficjentów.     

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

CISZA

#1605592