Grzegorz Braun - Polskę widzi Niepodległą

Obrazek użytkownika markowa
Kraj

To jest właściwie "polecanka", ale trochę poważniejsza.

Stało się: Nie promowany przez żadne, żadne media, wystartowawszy pod koniec stycznia b.r. i to zza oceanu - w Polsce pojawił się dopiero pod koniec lutego - dogonił czołówkę - i stanął w 'blokach startowych'.

Pozwolę sobie przedstawić program wyborczy, który skupia się na wizji Polski - nie na osobie własnej.

]]>http://www.prawy.pl/z-kraju/8969-sylwetki-11-kandydatow-na-urzad-prezyde...]]>

(Tekst poniższy kopiuję z facebooka.)

1. Obrona wiary katolickiej, (która przestaje być tolerowana a przecież jest generatorem cywilizacji)i Kościoła, (który prowadzi się do dezintegracji i marginalizacji przez nagonkę propagandową).

2. Potwierdzenie władzy rodzicielskiej, która aktualnie jest nieustannie kwestionowana. Niedopuszczenie do tego, by szkolnictwo państwowe wychowywało dzieci i młodzież w dezinformacji (np. dogmat globalnego ocieplenia, nauczanie historii w narracji rewolucyjnej) i demoralizacji (np. pigułki wczesnoporonne, ideologia gender). Temu należy położyć kres.

3. Obrona rodziny, jako fundamentu przetrwania narodu, podstawę jego życia.

4. Obrona prawa własności i wolności ku suwerenności Polski. Tu m.in. prawo do posiadania broni.

5. Przywrócenie kary śmieci dla "rozmyślnych morderców, zdrajców stanu, szpiegów i dezerterów w obliczu wroga".

Grzegorz Braun w swoim programie chce przede wszystkim ustroju monarchii katolickiej na bazie kodeksu etyki chrześcijańskiej. Innymi postulatami są:

1. Zmiana systemu emerytur, czyli ubruttowienia wypłat, z których pracownik z całej pensji będzie decydował o płaceniu składki ZUS. Oprócz tej składki naturalnie

 każdy pracownik ma mieć podatek podstawowy, czyli w wizji Brauna pogłówny - jedna z najstarszych form opodatkowania. Podatki ma zbierać i później procent do rządu centralnego ma wpłacać gmina, a nie odwrotnie.

2. Zakazanie wszystkich odmian aborcji nie pozostawiając żadnej furtki prawnej ku propagandzie przemysłu aborcyjnego w Polsce. Tu też zakaz dotyczy in vitro, które według Grzegorza Braunajest cichym pozwoleniem na aborcję (film Brauna: "Eugenika - w imię postępu,"): "jeśli selekcja zarodków na szkle laboratoryjnym jest prawnie akceptowana, to przeciwstawianie się aborcji eugenicznej traci logiczne podstawy. Dlatego: moje stanowcze "nie" w tej sprawie. Nota bene: szczególnie ohydne jest angażowanie w ten proceder ogółu podatników jako przymusowych" -mówił Grzegorz Braun w wywiadzie do ePrudnika.

3. "Norymberga" dla komunistów, czyli wprowadzenie ustawy dekomunizacyjnej, z zakazem pełnienia służby publicznej przez kilka lat - jak miało to miejsce w Czechach. Odebranie wszystkim byłym pracownikom aparatu komunistycznego przywilejów emerytalnych, w tym nie tylko politykom, ale też redaktorom i producentom medialnym. Nie powinni być wynagradzani, skoro podejmowali decyzje podjęcia pracy w reżimowych organizacjach.

4. Zmiana Muzeum Historii Żydów Polskich z ośrodka antypolskiej propagandy na demonstrowanie rzetelnej historii zarówno Żydów jak i Polaków.

5. Ograniczenie interwencji państwa wyłącznie do wojska, policji, sądów i centralnego aparatu fiskalnego. Reszta zależeć powinna od gmin i regionów, do których obywatele mają dostęp i mogą mieć też wpływ bezpośredni.

źródła: wpolityce.pl, eprudnik.pl, grzegorzbraun2015.pl, Facebook Grzegorza Braun

]]>https://www.youtube.com/watch?v=IXfP9gdm0ec]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-ivdMWpBKog]]>

Bardzo ważny link hufcebrauna

]]>http://www.hufcebrauna.pl/index.php]]>

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (21 głosów)

Komentarze

Witam

 

Sama widzisz, że to dość ubogi program dla narodu i państwa znajdujących się w głębokim kryzysie.

Chociaż, przyznam, godny poparcia (za wyjątkiem tych absurdów z monarchią).

 

Radosnego Alleluja!

Vote up!
10
Vote down!
-8

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1472346

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

za dyletancki osąd i tendencyjny wpis

Vote up!
2
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1617987

5 lat minęło…a w Polsce i na Niepoprawnych coraz gorzej...

Może należałoby się powstrzymać jakiś czas od komentowania.
Zobaczymy o czym „tuzy” będą dyskutować.

Tezeusz będzie pisał o śniegu, Humpty o nowalijkach a patmo o tym , jak to w ciemnocie i głupocie żyje się w szczęściu i cnocie. Andy udekoruje Niepoprawnych onucami i ścierwoneonówkami...i będzie pięknie.
Szef-gawrion zawsze zachowa się jak trzeba i będzie dziękować za pozdrowienia.
Co za czasy!

P.S. Nie dla Polin ! Stop aborcji !...woła pan Zakrzewski.

https://gloria.tv/post/UkKpFW1AJEz92dfhmoR8v2WkH

Vote up!
5
Vote down!
-2

Verita

#1618012

Gorliwi dyżurni, których świetnie zdiagnozowałaś - dysponują wolnym czasem i niekrępowaną inwencją, połączoną z brakiem logiki, morale nieobecne. Trolli-harcowników karmić nie będziemy. Swąd hipokryzji w oczy szczypie, dech zapiera. Niech hecują dalej, do szczęśliwego końca. Znajdziemy lepszy portal. Pozdrawiam!

Vote up!
2
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1618465

(...)

Jednak podążając tokiem rozumowania Grzegorza Brauna, próby wypracowania optymalnej dla Polski strategii pomocy Ukrainie, obecne w dyskursie medialnym od wielu tygodni, dowodzą tego, że Polska – korzystając z naszych skromnych posiłków wojskowych – po prostu szykuje się do wojny z potężną Rosją. "Sądzę, że wojna ukraińska (….) jest przedmiotem wielu rażących, upraszczających interpretacji. W dodatku tradycyjnie już polskie środki masowej dezinformacji więcej na jej temat dezinformują niż informują. Z moich informacji wynika, że jesteśmy w fazie nakręcania kampanii propagandowej, która ma Polskę doprowadzić do tej wojny. Jest ogromne niebezpieczeństwo bardzo bezpośrednio nam zagrażające” – mówi Braun.

Reżyser bezpardonowo rozgrzesza Rosję z odpowiedzialności za rozpętanie agresji na Ukrainie. Twierdzi po prostu, że konflikt to wina Ameryki! USA pomagają dziś Ukrainie z kilku powodów. Jednym z nich jest próba rozbicia osi Berlin-Moskwa, co, jak przyznaje Braun, jest dla Polski bardzo korzystne, jednak mało prawdopodobne ze względu na silne związki Niemiec i Rosji.

Z tego zresztą powodu według wizji amerykańskiej, jak uważa Braun, na Ukrainę miałyby pojechać polskie czołgi. "Na Ukrainie mają Polacy wystąpić „per prokura” – zakulisowo nami jakby pionkiem ktoś mógłby tę wojnę rozgrywać. Polski „pionek” jest trzymany amerykańską ręką" - tłumaczy.

(...)

W PRL-u istniał neoendecki „Pax”, który lansował ten sam co Braun model patriotyzmu, koncesjonowany i zorientowany na Moskwę. Podobny model propagował za Jaruzelskiego inny znakomity reżyser, Bogdan Poręba, twórca Zjednoczenia Patriotycznego Grunwald, skupiający największy beton partyjny PZPR. Poręba, reżyser tak doskonałych obrazów jak „Hubal' czy „Złoty pociąg”. Kiedy reżyserzy tej miary co Braun i Poręba kręcą filmy, te filmy budzą zachwyt. Ale kiedy wchodzą w obszary polityki, to tylko kręcą. I to widać jasno!

Tadeusz Grzesik, Emilia Drożdż

Cytaty za: https://www.fronda.pl/a/grzegorz-braun-pod-grunwaldem,40482.html

Vote up!
5
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1618003

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

nwt npprwn ,mm zdnm,n drśl d wlnj Plsk.

Vote up!
8
Vote down!
-11

Verita

#1472350

Trzeba mieć szeroki horyzont i pojemny umysł, by asymilować śmiałe wizje.

Nie wystarczy być "niepoprawnym" tytularnym. Piję do pierwszego komentatora, oczywiście. Nie uznałam za stosowne odpowiadać na tak niedorzeczne stwierdzenia pana JzG.

Pozdrawiam!

Vote up!
13
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472363

Tylko  pod obcymi się rozstroiła

Bo szarpali sukno na wszystkie strony

Byle mieć bebechy pełne i trony

Z Bogiem zawsze najlepiej się przyjaźnić

Głupi ci co chcą Boga ciągle drażnić

Postawa godna Polaka i dążeń

By nie było zbytnich dla nas obciążeń

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
-3

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1472355

Nic dodać, nic ująć!

Vote up!
9
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472364

Na portalu POLISH CLUB ONLINE 30 marca zakończyła się wstępna ankieta w sprawie oceny przez internautów kandydatów na Prezydenta RP, którzy wcześniej publicznie podali swój zamiar udziały w majowych wyborach.

W ankiecie należało dopowiedzieć na pytanie:

  • Twoim zdaniem, który z kandydatów na Prezydenta RP jest gwarantem pełnienia Urzędu w interesie Polski i Polaków

To badanie zdecydowanie wygrał GRZEGORZ BRAUN.

Poniżej uzyskane wyniki przez poszczególnych kandydatów:

1.   Grzegorz BRAUN              –  57%
2.   Andrzej DUDA                        –  13%
3.   Marian KOWALSKI               –   7%
4.   Paweł KUKIZ                          –   6%
5.   Bronisław KOMOROWSKI  –   2%
6.   Adam JARUBAS                    –   1%
7.   Magdalena OGÓREK            –   1%

Vote up!
8
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472367

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Polska najlepiej się miała..gdy miała króla.Wraz z "demokracją" zaczął się jej upadek.Nawet zbyt pojemny umysł nie jest potrzebny.To każde dziecko wie.

Vote up!
7
Vote down!
-9

Verita

#1472369

Król musi być.

Wyobrażacie sobie "demokratyczną" partię szachów?

Taką bez króla, z samymi tylko pionkami?

Dlaczego nasze życie ma przemijać w nonsensie?

Bo jacyś durnie nie kumają monarchii?

Vote up!
9
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472370

... to stwierdziła dziewczynka z pierwszej klasy gimnazjum - bardzo "zapóźniona" :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

//   Polska najlepiej się miała..gdy miała króla.Wraz z "demokracją" zaczął się jej upadek.Nawet zbyt pojemny umysł nie jest potrzebny.To każde dziecko wie. //

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Masz rację, drogie dziecko !

Zwłaszcza ten ostatni niejaki Staś , który z miłości do pewnej Kurewny Kasi, oddał we ładanie swoją ojczyznę, wraz z wiernymi poddanymi.

ps.

.... jeśli masz problemy z edukacją , zapisz się na tajne komplety  :-)))

 

Vote up!
13
Vote down!
-7
#1472386

Jakieś argumenty - co pan proponuje?

Bo "demokracja - demokracją, a ktoś rządzić musi" jak powiada G. B.

Zjadliwość nie jest dobrym argumentem.

Vote up!
6
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472388

.... już bardziej prosto nie potrafię odpowiedzieć :

Radosnego Alleluja i niech  zacna rączka nie zadrży przy malowaniu pisanek :-)) !

Vote up!
10
Vote down!
-8
#1472392

Dziękuję za życzenia - które odwzajemniam, lecz co do meritum - słabo pan wypada

Vote up!
5
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472393

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...toś jednak stary, tępy grzyb niereformowalny jest...nie widzisz "znaków czasu"...nie widzisz, że znów będzie zmiana warty przy żyrandolu, że ten twój Duduś, to marionetka...Układ pomagdaklenkowy dalej bedzie rządził następne 25 lat...aż z Polski zrobią Judeopolonię...wiem, tobie to pasuje, zatańczysz skrzypka na dachu...

...a jak masz problemy z edukacją, to faktycznie są tajne komplety, są na You Tube...tam demaskują twoich pejsatych pobratymców...

Vote up!
7
Vote down!
-12

http://trybeus.blogspot.com/

#1472394

.... jako naczelny rabin Rabki Zdroju, zawsze będziesz za żydkami.

Jak kandydat Braun zostanie królem , ty masz zapewnioną robotę jako nadworny Błazen.

Staraj się, jesteś ambitny :-))

ps.

\pozdrów Jarka Spirydonowa

Vote up!
12
Vote down!
-6
#1472396

Tylko tyle jest pan w stanie wyeksplikować na temat wyboru Prezydenta Polski?

Jakoś nie mogę się doczekać rozwinięcia pańskiej złotej myśli z 31 marca. Ponawiam pytanie - o co chodzi ? :

(cytuję)

"Droga szanowna pani Markowa, cz pan Braun ma świadomość, że działa na korzyść kandydata Komorowskiego ?"

Slowa "droga, szanowna" może pan pominąć jako nic nie znaczące.

Vote up!
6
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472397

....jeśli można coś zasugerować ? : proszę sobie zaaplikować "kwiat lotosu"- może umysł się otworzy ?

Każdy głos oddany na konkurentów pana Dudy- wzmacnia pozycję Komorowskiego.

Jeśli pani tego nie ogarnia- proszę przejść z Joga na szydełkowanie, OK ?- Wielce droga Pani.

Vote up!
10
Vote down!
-6
#1472399

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

kwilenie proszę na priv

Vote up!
5
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472400

... póki co, proszę uwolnić dzieci z tej szafy, tej zaczarowanej/zaczadzonej klasy :-)))

Na priv. to ja gaworzę z taką dziewczyną, jaką mam w moim avatorku :-))))))

Vote up!
12
Vote down!
-5
#1472401

Pan nie odróżnia, które wpisy są istotne dla społeczności blogerów, a które tylko pana prywatnymi "czknięciami".

Osobiście - nie marzę o prywatnej korespondencji z kimś takim.

EOT

 

Vote up!
5
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472403

....  wszystkie Pani wpisy - są dla mnie wyrocznią !

Nie dosyć, że ONA  nie ma wyczucia politycznego - to ma symptomy  braku poczucia humoru.

Boziu Moja,,,, gdzie ten Marek miał oczy :-)))??

ps.

Tereniu, ja też Cię lubię !

Sorry, wiem odrywam Cię od pisanek ? !!

Vote up!
9
Vote down!
-5
#1472405

... powiedz, dlaczego tak wywijasz tą pałą ?

Naprawdę lubisz ten kawałek..... ? Nie możesz rozmawiać normalnie ?

Vote up!
9
Vote down!
-4
#1472414

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

t był wyjątk - ptrt nczj ,pdbn jk  Mrś .   nnych  włdców Plsk krs śwtnśc Plsk n znsz?Jk sę n chcł chdzć d szkły ,nwt dl zpóźnnych ,t wystrczy wygglwć.Dzś n wypd być gnrntm.Pwm c cś jszcz gnlny mrs.T c dyskwlkj cb jk Plk rsztę  twjj bndy czwrg t brk szcnk d drgg człwk.N ptrfc dysktwć mrytryczn wtdy drz lcą ptty ..w rdzj &qt;głptk&qt; (jzg9) czy &qt;zpóźnn&qt;. Nwt w plskch szkłch dl &qt;zpóźnnych&qt;czą szcnk d drgg człwk.  Tk prymtywn chmstw chrktryzj szczgóln tych gnlnych,śwtwych,wyróżnjących sę rpjczyków.

Vote up!
5
Vote down!
-8

Verita

#1472408

.. ty też jesteś wyjątkiem.Dlatego póki co- zasuwaj na Noeon24 !

PS.ego

.... po ch- chu tak się katujesz ? Macie swój grajdołek, więc  znoście jajka Trybkowi w waszym kurniku .

ps.

Trypleus, już jest obrzezany - krzywdy wam nie zrobi :-)))

Vote up!
10
Vote down!
-6
#1472412

Też agent.

I cóż, że Łazienki, że obiady czwartkowe? Trzeba było armię zbroić o wschodnią granicę fortyfikować.

Polecam nieznaną trylogię Reymonta "Rok 1794"

http://biblioteka.kijowski.pl/reymont%20wladyslaw/rok1794_t_i.pdf

Vote up!
8
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472413

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...dzięki za temat...gdyby G Braun został Prezydentem, byłby zwierzchnikiem Sił Zbrojnych...nigdy by nie dopuścił do tak bezczelnego rozbrojenia polskiej armii...każdy Polak umiałby strzelać...wtedy i wróg nie byłby taki zuchwały...

...PiS sam najlepiej rozbroiłby Polaków..swiadczy o tym uciszenie Artura Nicponia...właśnie przez Prezesa Kaczyńskiego

...Pis jest szkodnikiem w polskiej polityce, najgorsze, że zakamuflowanym...pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-11

http://trybeus.blogspot.com/

#1472395

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Po pierwsze - moja notka nie została uznana za godną pierwszej strony. Czy ja tak słabo piszę, czy Pan Grzegorz Braun i tu jest solą w czyimś oku?

Po drugie - W minutę po opublikowaniu - już pałkarz przyłozył,a więc "ormo czuwa".

Po trzecie z wyjątkiem Verity i Jacka Mruka - nieprzychylność.

Czy ludzie nie kochają Polski?

Czy nie widzą miałkości i nijakości kandydata PiS-u??? (Dlaczego u Boga Ojca nie wystawili Joachima Brudzińskiego!)

I jeszcze dręczy mnie niezrozumiała postawa ojca Tadeusza Rydzyka.

Takie fory daje Andrzejowi Dudzie, a Brauna ignoruje.

I co jest warte hasło "Obudż się, Polsko"? Te wszystkie marsze - manifestacje, petycje? Czy Polska ma się obudzić tylko na jedno oko?

Vote up!
7
Vote down!
-9

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472398

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

..bardzo dobry tok rozumowania...mnie też dziwi postawa Ojca Dyrektora...nie posądzałbym go o jakąś lemingozę (ma bardzo dobre rozeznanie polityczne), zwłaszcza gdy relacje PiS - Radio Maryja nie były specjalnie nigdy cudowne...

...poza tym ostatnymi czasy zelżyli z krytyki "mojżeszowych" ...bodajże @Satyr wie dlaczego, ale obowiazuje go omerta:)))

...ja postrzegam Radio Maryja teraz w trochę innym świetle...jesli chcą nadawać, to muszą być ciszej...czy można nazwać cudem przyznanie koncesji ? A może układ, "tisze budiesz dalsze zajdiosz"...w zasadzie np wiadomości na temat wojny na Ukrainie podają takie same jak łże media, więc nie za bardzo są już obiektywni...to moje prywatne zdanie, na podstawie obserwacji...

 

G Braun jest spoza układu, ale chce większej symbiozy z Watykanem (co inni mu zarzucają na minus), ale RM powinna to dostrzec i dać szansę Braunowi...natomiast promują środowisko Pisu, któremu z Kościołem Katolickim nie jest po drodze, raczej bardziej PiSowi jest po drodze z Synagogą niz KK...wszystkie te Msze, w których uczestniczą są pod publiczkę, aby złapać elektorat katolicki...ja już nie dam sie nabrać na świętojebliwych polityków...pozdrawiam

 

..notka nie została uznana, ponieważ ten portal ma tyle wspólnego z niepoprawnością co koń z koniakiem :))...ale nie trzeba sie tym zrażać...ja mam ramkę w avatarze taką banderowską:))...pewnie za karę, ze krytykowałem właśnie banderowców :D

Vote up!
6
Vote down!
-11

http://trybeus.blogspot.com/

#1472402

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

t są prwdpdn tk mżlwśc ; lb jszcz zprs, lb n zprs,b w węcj nż my...lb współprc   G.B z TV Rpblk nmżlw .Dyrktrw zprszn.Myślę ,ż tg n msmy plnwć:-)Pzdrwm

Vote up!
4
Vote down!
-7

Verita

#1472472

To pomoc dla Bredzisława.

Gdyby pan Braun miał takie poparcie jak ma pan Duda, to wtedy bym głosował na pana Brauna, ale nie ma takiego poparcia, i nie będzie takiego miał, i dla tego nie ma co kombinować, tylko głosować na Dudę.

Jeśli na prawdę chcemy wywalić WSIowego rezydenta z urzędu, to tylko pan dr Duda może pokonać WSIowego rezyna Bredzisława.

I czas skończyć z prywatą, bo widzę że tylko dużo piszecie, o wolności dla Polski, a jak przychodzi czas prawdy, jaka ta Polska ma być, to wtedy wszystko robicie by tą jedność rozbić, chcecie głosować na kandydata co dostanie góra 5%, i tak zawyżyłem te procenty.

A jak pan Duda wejdzie do drugiej tury, to nie będziecie na niego głosować, bo go nie lubicie, taki to wasz patryiotyzm, oparty na prywacie, nie bo nie.

Vote up!
12
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1472406

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Gdyby dr Andrzej Duda startował z pozycji Grzegorza Brauna  - bez partyjnej kasy - nie zebrałby nawet ułamka jego liczby głosów, ponieważ jest miałki i nijaki. Owszem porządny z niego człowiek i wykształcony.

Znakomity, lojalny urzędnik.

Lecz nie urzędnika nam trzeba. Zwierzchnika sił zbrojnych rozumiejącego polską rację stanu.

Nadchodzi wojna, na ulicach obwieszczenia o poborze do wojska.

Potrzebny jest prezydent - wojownik. Nie salonowy pieszczoch, choćby nie wiem ile głosów zebrał. (również jego mama od studentów)

Więc nie spekulujcie - tylko przetrzyjcie oczy - mamy szansę na Męża Stanu - nie przegapmy dziejowej szansy.

Na deser - mały linczek

https://marucha.wordpress.com/2011/05/18/grzegorz-braun-i-tak-nie-powiedzialem-wszystkiego-o-zycinskim/

Vote up!
8
Vote down!
-10

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472409

Takich jak ja, jest nas ponad 40%, a takich jak pani myśli, jest was znikomy ułamek, więc kto ma przetrzeć oczy.

Mnie też wiele rzeczy się nie podoba, ale gdy Polska staje w obliczu zagłady jako państwo, moje fochy, dąsy, uprzedzenia, idą w kont, idą precz, bo moja wiara, miłość i obrona Ojczyzny, jest na pierwszym miejscu, jak moje prywatne życie.

Bóg Honor Ojczyzna

Vote up!
12
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1472411

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Patrzysz przez pryzmat lemingozy.

Polecam patrzenie przez pryzmat Niepodleglości.

Vote up!
8
Vote down!
-10

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472415

Może się nie zgadzamy, ale ja pałami nie macham, gdy z panią prowadzę konwersacje.

Vote up!
9
Vote down!
-6

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1472421

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Sądzi pan, że sama sobie stawiam pałki? :-)

Co do naszego sporu dotyczącego "poparcia" kandydatów - zobaczymy, jakie ono będzie, kiedy Grzegorz Braun przebije sie wreszcie do publicznej TV.

Niejednemu "opadnie szczęka" - myślę, że ruszą się ci, którzy zwątpili we wszystko. Czytałam kilka takich wypowiedzi: "miałem nie głosować, ale na G. B. - pójdę".

 

Vote up!
3
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472620

Niejednej "opadnie szczęka" - jak bedzie 0.05%
Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1472851

Tak powiedział Jjj w 2015. roku 

Vote up!
4
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1618025

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Bibrus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

witam wszystkich Jego sympatyków.

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-12

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1472420

Rewolucja bez rewolucji - tak by można hasłowo ująć program Grzegorza Brauna, który pokazuje jak my Polacy możemy odbudować cywilizację życia, którą głosił całym swoim życiem Jan Paweł II. Grzegorz Braun jest wojownikiem zaprawionym w bojach z lewactwem, które to poczyna sobie coraz śmielej  także w naszym kraju, i wcale nieodległa jest chwila, kiedy to z wyroków nagrzanych sadów wysyłać będą Niepoprawnych do obozów reedukacyjnych.

Gdyby obok Orbana na Węgrzech i Brauna w Polsce znalazł się jeszcze ktoś taki na Ukrainie, wówczas marzenie o Międzymorzu szybko stałaby się rzeczywistością.

Vote up!
9
Vote down!
-5

jan patmo

#1472427

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

//Gdyby obok Orbana na Węgrzech i Brauna w Polsce znalazł się jeszcze ktoś taki na Ukrainie, wówczas marzenie o Międzymorzu szybko stałaby się rzeczywistością.//

...w samo sedno !!! pozdrawiam...

Vote up!
4
Vote down!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1472476

Chcecie wychować nową rasę Polaków, czy co, taką która chce mieć króla? Nie znam ani jednej osoby. która chciałaby głosować na coś takiego. To naprawdę niepoważne poglądy i szkodzące Braunowi jako realnej kandydaturze.

 

I chciałabym, żeby ktos przybliżył w kilku zdaniach, co Braun sądzi o stosunkach z Rosją.

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1472464

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

(cytuję)

"I chciałabym, żeby ktos przybliżył w kilku zdaniach, co Braun sądzi o stosunkach z Rosją."

 

Dlaczego ma to robić ktoś za panią?

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472699

Informacje, na które trafiłam nie usposabiają mnie pozytywnie do tego kandydata. Może więc ktoś zechce wyprowadzić mnie z błędu.

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1472843

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Skoro nie ma pani ochoty sama wyprowadzić się z błędu - nikt za panią tego nie zrobi.

W internecie pełno jest materiału na ten temat.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472845

Na przykład ten materiał, w którym piszą, iż Braun uważa, że Putin broni sie przed agresją Ukrainy?

http://www.fronda.pl/a/grzegorz-braun-pod-grunwaldem,40482.html

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1472850

Przejrzałam ten materiał.

A więc dobiera sobie pani lekturę, która w fałszywy sposób interpretuje poglądy Brauna, zamiast siegnąć do oryginału.

Przekonywanie pani, że to paszkwil uważam za bezcelowe.

Dla ew. czytelnika podlinkowanego artykułu - polecam ostatni komentarz - znalazł się ktoś rzetelny.

Vote up!
4
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1472853

wzory

 

na początek zdekonstruujmy

ślepych lewackich dekonstruktorów

ażeby móc w pełni korzystać

z dobrodziejstw własnych wzorów 

 

PS Nie ma przecież najmniejszych powodów, aby nie wzorować się na tym, co najlepsze w naszej rodzimej, szeroko rozumianej polskiej kulturze?!

Vote up!
9
Vote down!
-2

jan patmo

#1472622

nie chcieli by miec ponownie monarchi w Rzeczpospolitej ?

Czyzby, te cale lata bolszewizmu w Polsce az tak wypaczyly umysly ???

Przeciez po I wojnie swiatowej tylko przez przypadek oddano wladze Marszalkowi...,

o maly wlos a mielibysmy wowczas monarchie, przeciez Rada Regencyjna...,

no ale poszla, ze tak powiem nas kroty, gdyz owczesna sytuacja tego niejako wymagala...

 

Ze caly, albo ze tak powiem prawie caly swiat durnieje, to wcale nie znaczy,

ze Polacy maja rowniez spiewac rownym glosem i nie wychylac sie z szeregu...

Czy Panstwu jest swiadomym, kto gra ?

albo, kto komponuje ?

 

KTOS,co sie zowie OMILKA czy jako tak,

 po drodze dopytuje

" co to za urojony pomysl z krolem ? "

a ja sie pytam, a co to za urojony pomysl z DEMOKRACJA ?

albo innym  REPUBLIKANSTWEM ?

OMILKA nie zna nikogo takiego, ktory chcialby bysmy mieli krola ???

Ja z kolei znam wielu takich przeciwnych i rowniez nie moge sie nadziwic ich ...niewiedzy, a w porywach nawet glupocie...

 

Pana Grzegorza  Brauna Niebo nam przysyla, ale jak zwykle LUDZIE slepi i glusi...

 

Co do adwersarza powyzej, ktory idac na skroty odpowiada, a wiec lepiej DUDA, bo ma wiecej ...i takie tam...

 

Panie Kolego !

czasami idac na skroty, to mozna w jakies gowno wdepnac i nawet nie wiadomo czyje,

bo pies juz odlecial i nawet nikt nie wie  jakiej rasy...

 

moze LON jaki reolucyjny ?,

albo czosnkem z pyska mu smierdzi ?

albo jaki angelski, francuski albo...albo...

W Rzeczpospolitej dzisiaj zwierzyniec dostadni...

 

a poza tym, to co to za zdziwienia ?

czy Krol nie moze sobie pisac na komputerze,

albo latac samolotem ?

Przeciez mamy w Europie kilka dynastii i dobrze im sie wiedzie...,

no w kazdym razie lepiej niz nam...

Sa to co prawda bardziej kroliki niz krolowie,

bo niestety ich rozmontowano...,

ale sa !

A tutaj panie dziejku taki brak zrozumienia...dziwne to jakos ?...

 

Inny adwersarz znowu, ze no taaaaaaaaaaaaaak,

ale Stas i takie..tam,

Panie no doooobra, ale takim Stasiem, to przeciez nie bedziemy mierzyc ponad 1050 lat istnienia Rzeczpospolitej...

 

Prosze nie odbierac tego doslownie, bo to nie jest moim zamiarem,

lecz czasami, gdy czytam, to widze,

ze niektorzy ...

NIE POTRAFIA ODROZNIC GOWNA OD TWARODU !

 

pzdr.

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-4

chris

#1472833

największe prawa do korony polskiej ma dynastia Romanowych. A personalnie wielka księżna, pretendentka do tronu Rosji, tytularna Imperatorowa Wszechrosji Maria Władimirowna Romanowa.
Poślubiła ona Franciszka Wilhelma Hohenzollerna, księcia Prus, który przeszedł na prawosławie i przyjął imię Michała Pawłowicza. Parze urodził się syn Jerzy Michjłowicz, wielki książę i cesarzewicz Rosji, książę Prus (jako Georg Michael Prinz von Preußen). Po rozwodzie pary cesarskiej, Jerzy Michajłowicz pozostał przy nazwisku Romanow.

Nasza ewentualna królowa Maria Władimirowna mieszka obecnie w Hiszpanii. Biegle mówi i czyta po rosyjsku, angielsku, francusku i hiszpańsku, rozumie również niemiecki, włoski i arabski. Od 1992 roku, podobnie jak syn, posiada paszport rosyjski. Ma też więzi z Polską. Jej babką była Helena, córka Zygmunta Złotnickiego herbu Nowina, żona Jerzego, księcia Bagration-Muchrańskiego – pretendenta do tronu Gruzji.

Jeśli z jakichś, trudnych do zrozumienia powodów, wielka księżna odrzuci koronę polską będziemy musieli dokonać wyboru innej dynastii.

http://www.debata.olsztyn.pl/blogi/71-adam-kowalczyk/2402-my-chcemy-krola.html

Vote up!
9
Vote down!
-3
#1472852

tutaj rozumie, ze rozchodzi sie o WYBOR POPRZEZ WOLNA ELEKCJE ,

nikomu sie nie marza jakies " KRZYWE SUKCESJE DYNASTYCZNE "...

Tutaj idzie o zdrowy system, a nie ponownie o politykowanie ludzi z zewnatrz..., 

Pozniej wkleje Panu troszke w tym temaie...

pzdr.

 

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

chris

#1472888

..... a, "One majo w swojej rodzinie, cholernie wielkiego przodka "......

Panie Józiu, bardzo pana proszę - pan nic nie "kompinuje", bo my mamy swojego kandydata na TRON - potomka cesarskiego

radu, który czeka na odpowiedni moment i ten właściwy płot.....

Będziem mieli Cysorza , Bolka I -Walese.

https://www.youtube.com/watch?v=vbq9XSZJLNo

Z wiosennym pozdrowieniem,

Marek

ps.

...... proszę o relację jak szan. Pana traktowali w Londyńskim szpitalu .... po królewsku :-))) ?

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1472892

....

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1472894

Bolek sie spaskudzil,

a dokladniej, to juz pewnie od dziecka byl spaskudzony :-)

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

chris

#1472917

Ujadanie propagandzistów od Sakiewicza, Targalskiego i spółki tylko to potwierdza.

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1618000

Pokaż mi, kto na Ciebie ujada - powiem Ci, kim jesteś!

Vote up!
3
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1618002

sekciarski cyc

 

przyssał się do Brauna

cóż za sekciarski cyc

poza guru nie ma nic!

Vote up!
6
Vote down!
-4

jan patmo

#1618001

Bardzo sie ciesze z powrotu artykulu i komentarzy, sprzed siedmiu lat. To bardzo cenny material. WIdac na nim jak bardzo sie mylilem - podobnie jak JJJ, w ocenie Dudy. Pokladalem w nim duze nadzieje. Zadziwia mnie owczesna trafnosc sadow tak wielu komentatorow. Wyszedlem na glupa. Osobiscie jestem duzym zwolennikiem Monarchii, pod warunkiem, ze krolem nie bedzie Bolek, tylko ktos o charakterze Pilsudskiego. Ciesze sie tez, ze Braun z Bosakiem tworza obecnie bardzo dobry zespol. Nie wazne sa kalkulacje na temat ich szans. Gdy uczciwi ludzie zaglosuja na nich, te szanase sie zwieksza, a my bedziemy wiedzieli jaki procent w Polsce stanowia Polacy.

Vote up!
3
Vote down!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1618038

Vote up!
5
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1620075

Gdzie Ty ten wpis znalazłeś?.Ciekawa była już tu wtedy polemika.No i Verita jakby ta sama co dziś.To historia ,ale warto było to odnaleźć.Brawo

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1620077

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Coraz więcej publikacji odbrązawia "Ziuka": książki, wywiady, dokumenty. Warto się zapoznać.

Vote up!
1
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1620118

tylko nie...

 

tylko nie na "żarliwych patriotów"

niby od Dmowskiego

co zdają się na łaskę i niełaskę

pana moskiewskiego!

Vote up!
4
Vote down!
-2

jan patmo

#1620126

Masz racje, moja droga. Powstaly juz chyba setki publikacji "odbrazawiajace" nie tylko Ziuka, ale prawie wszystkie osiagniecia Dwudziestolecia, z Zaleszczykami na czele. Jest to sowiecka propaganda, ktora przedziwnie wzrosla w ostatnich latach. Jezeli pragniesz zapoznac sie z dokumentami i ksiazkami, moge Ci podac linki, lub tytuly ksiazek. Oczywiscie, jezeli naprawde chcesz poznac prawde o tym wielkim czlowieku. Tak dla zabawy prosze, podaj jeden, lub kilka przykladow grzechow glownych Marszalka, a ja postaram sie Ci wyjasnic jak to bylo naprawde. Juz kilkakrotnie prostowalem tu rozne bajki i potwarze na te tematy.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
3
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1620324

Jezeli chcesz prowadzic dyskusje na temat Marszalka - prosze zadaj pytania pod artykulem o niewielu komentarzach, bo tu chyba ich tysiac.

Vote up!
1
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1620325