Chrońmy dzieci! Zamilczany protest STOP NOP

Obrazek użytkownika markowa

Rodzice protestują przeciw przymusowi szczepień, przeciw eksperymentom na dzieciach w Polsce.

Rażącym kontrastem - są odbywające się równolegle - liczne pikniki/festyny z okazji Dnia Dziecka. Radosne imprezy. Że niby władza kocha dzieci.

Dla mieszkańców Warszawy - dysonans pomiędzy krzywdą wołającą o pomstę do nieba, a "łaską pańską".

nota bene: wielotysięczna manifestacja nie przebiła się do mediów. Znów cenzura.

]]>https://www.youtube.com/watch?v=ptGN7iq7qMU]]>

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (14 głosów)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

http://niepoprawni.pl/video/szczepic-czy-nie-szczepic-hpv-5630

Mój Boże, prawie nikogo to nie interesuje.... biedne dzieci...

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541246

Ludzie, myślcie, to boli, ale da się wytrzymać!

Przecież ten protest "stop-nop" i te różne popierające protest dy-markowe, verita-sy, kuraki, spirytus-y to rewers KOD-omitów i czarnych macic.

Wpierw spójrzcie na "malowaną sochę", której nic nie szkodzi etylortęć w tuszu do rzęs, ale będzie "się pluła" (podobnie jak wymienieni na wstępie "protestanci") na polskiego prezydenta, będzie coś gdakać o "psich obowiązkach" itp. itd. Co ciekawe - będzie też (u "protestantów") pieprzenie o Żydach, którzy dążą do depopulacji Polski. 

Zauważcie więc, że do "pomocy" w tym "spontanie" przybyli jacyś lewacy z Zachodu. Oraz że do Europy przybywają cały czas nieszczepieni migranci zarówno z Rosji (ci - przywieźli zwłaszcza gruźlicę do Izraela) jak też wszyscy, nieszczepieni "uciekinierzy" (raczej najeźdźcy) z Afryki, Bliskiego Wschodu i z Azji. Z gruźlicą i wieloma innymi chorobami zakaźnymi (polio raczej nie mają, bo wszystkie dzieci, które zachorują tam na polio - "szczęśliwie" umierają, w pierwszym roku życia). No i te "wolnościowe" kraje, w których nie ma "przymusu szczepień" (Rosja, kraje afrykańskie i azjatyckie - "pełna wolność" - hulaj dusza!).

Gdyby rzeczywiście protest był uczciwy - należałoby ŻĄDAĆ zmian w kalendarzu szczepień. Oraz zmian w zakresie szczepień - z podziałem na obowiązkowe (refundowane) i nieobowiązkowe, odpłatne. Na ten temat wypowiadała się bardzo rzetelnie prof. Majewska (choć nie lekarz!) Ale "stopnopowcy", manipulując wypowiedziami prof. Majewskiej, robią kolejną "zadymę" przeciwko obecnej władzy. Po wszystkich kodomitach, ciamajdanach, czarnych macicach - następna manifestacja "opozycji". I tym razem - jaka "szlachetna" - "biedne dzieci". Durniów ci u nas dostatek (niestety). Ludzie - myślcie!

A oto propozycje prof. Majewskiej:

"PROPOZYCJA ZMIANY PROGRAMU SZCZEPIEŃ W POLSCE
Propozycja zmiany programu szczepień w Polsce, oparta na analizie programów w innych krajach UE (Euvac.net) oraz konsultacjach z pediatrami – jest następująca:
• wyeliminowanie wszystkich szczepionek z thimerosalem;
• zrezygnowanie ze szczepienia noworodków szczepionkami Wzw B (szczepienie tylko noworodków z grupy wysokiego ryzyka, czyli od matek zakażonych żółtaczką). Zaoszczędzone na tych szczepionkach pieniądze przeznaczyć na higienę szpitali, by nikt się w nich nie zarażał.
• zrezygnowanie ze szczepienia noworodków BCG (stosować tylko u dzieci z regionów, gdzie odsetek chorych na gruźlicę wynosi powyżej 40 na 100 000);
• w pozostałej grupie dzieci rozpoczęcie szczepień od 4 miesiąca życia;
• zrezygnowanie ze szczepionki krztuścowej pełno komórkowej;
• zrezygnowanie z podawania więcej niż trzech rodzajów szczepionek w jednym dniu;
• zrezygnowanie z podawania szczepionek zawierających żywe wirusy lub podawanie ich pojedynczo w bezpiecznych odstępach czasu;
• udostępnienie szczepionek mono walentnych;
• zobowiązanie szczepiącego lekarza do przeprowadzenia wstępnego wywiadu z rodzicami odnośnie alergii, astmy i innych chorób typu autoimmunologicznego oraz powikłań poszczepiennych u członków rodziny, co pozwoli przewidzieć, czy u danego dziecka mogą wystąpić groźne reakcje poszczepienne. Takie dziecko powinno mieć opracowany indywidualny, bardzo ostrożny program szczepień;
• zobowiązanie szczepiącego lekarza do monitorowania stanu zdrowia dzieci po szczepieniach, by w porę uchwycić stany zagrażające życiu lub zdrowiu dziecka;
• stworzenie narodowego programu obowiązkowej rejestracji powikłań i zgonów poszczepiennych. Dane te powinny być raportowane do WHO (a nie są) i informacje o powikłaniach powinny być zamieszczane w książeczkach zdrowia dziecka..." (]]>https://prawdaxlxpl.wordpress.com/aktualnosci-2/profesor-maria-dorota-ma]]>...(link is external)
 

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541535

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika marguar nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

lub śmierci ich dzieci na skutek przymusowych szczepień?????  Jacy to "lewacy z Zachodu" przyjechali?  Widać, że z  ciebie taka socjalistyczna "prawiczka" - narodowosocjalistyczna..  Nie dociera do ciebie to, ze ludzie chcą mieć wolny wybór i nie życzą sobie być uszczęśliwiani na siłę przez narodowosocjalistyczne państwo.

Vote up!
0
Vote down!
0

marguar

#1541544

jak pies wokół własnego ogona.

Mądrością jest unikanie zła na przyszłość, wyciąganie wniosków ze złych zdarzeń oraz sensowne propozycje działań - dla uniknięcia możliwości zła.

A przy okazji - kto to mówił, że jest nas więcej bo "dołączyła Europa" tak więc "mamy szansę na sukces"?

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541545

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

(cytuję wszechwiedzącą pro-szczepienną)

"Ludzie, myślcie, to boli, ale da się wytrzymać!"

Pani nie zauważyła, że młodej matce umarła Córeczka? Co ma myśleć ta Matka? Ją boli utrata dziecka w wyniku zbrodniczych praktyk medycznych.

A ile takich przypadków ma na sumieniu hrabina? Może właśnie krzyk sumienia hrabina Katarzyna stara się zagłuszyć.

Oczywiście pani K.T. 'pali głupa', albo nie stosuje do siebie własnej maksymy, że 'myślenie da się wytrzymać'.

Manifestacja STOP NOP - to wołanie o prawo wyboru - i uszanowanie praw rodzicielskich.

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541547

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak katarzyna-sy się biorą do dyskusji....to tak jakby Kopacz dyskutowała z z Arłukowiczem i Klichem.
Hipokrates powiedział….”Różne to dwie rzeczy – świadomość siebie i zarozumiałość ; pierwszą rodzi wiedza, drugą – nieuctwo.” Stąd się bierze tak przeogromna zarozumiałość wśród lekarzy. Oni są poprostu niedouczeni...bo taki jest sytem nauki na akademiach medycznych. Mimo rozwoju techniki....potrafią leczyć tylko ostre przypadki i to raczej na zasadzie przypadku. Przewlekłych chorób nie potrafią wyleczyć. Potrafią tylko leczyć, leczyć ..i leczyć. Nie nauczyli ich myśłeć. Kiedyś farmacja służyła medycynie. Dziś natomiast to medycyna służy biznesowi farmaceutycznemu. Na studiach nie uczy się o przyczynach chorób, o ziołach, o wpływie odżywiania na zdrowie, o profilaktyce....itd, ważne są tylko objawy. A tak powszechna chemioterapia ma tyle wspólnego z leczeniem raka co in vitro z leczeniem niepłodności. Lekarze okopali się w swej głupocie jak mafia, jak kasta prawników. Nie ma sensu z nimi walczyć ani dyskutować.....najlepiej ich unikać jak ognia. Dość dobitnie opisuje stan wiedzy współczesnej medycyny „naukawej” Jerzy Zięba w książce „Ukryte terapie”-czego ci lekarz nie powie. Pozdrawiam tylko myślących...lekarzy później...jak się będą dokształcać, ale nie przez przedstawicieli koncernów farmaceutycznych.

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1541567

W swej młodości poznałam wielu studentów medycyny. Wraz z mężem postanowilismy, że będziemy bardzo dbać o zdrowie, aby oni nie mieli okazji nas "leczyć".

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541582

Zespół Delbrücka czy Minderwertigkeitskomplex (guglować, guglować, jak mawia bloger Fedorowicz Ewaryst). Prezydent zły, minister obrony zły,  studenci medycyny - "dno i wodorosty", "hrabina" - oczywiście zła (zapewne doprowadziła do śmierci jakieś niewinne, szczepione dzieci). A Markowa - bohaterka - "walczyła" (sama jedna!) z systemem steinerowskim w szkole. Ciekawe tylko, czemu wpis o tych "przewagach" zniknął z blogu.

Bądźcie jednak dobrej myśli - te kompleksy (czy zespoły) daje się leczyć. Czasem wystarczy kilka sesji u mądrego psychoterapeuty. Polecam, bo wielu już pomogły ;) .

A jakby tak np. o umierających dzieciach i ich rodzicach... Zdarzyło się, że przyszła matka z dzieckiem nieco ponad dwuletnim - chorym na odrę. Stan dziecka dość dobry, leczenie przepisane, dziecko miało być leczone w domu. Następnego dnia do autobusu, którym zmierzałam do pracy wsiadła matka i napadła na mnie - bo "zabiłam jej dziecko". Dowiedziałam się, że było to już trzecie dziecko, dwoje starszych zmarło w niezbyt jasnych okolicznościach, w wieku powyżej dwu lat. Obdukcja wykazała u dzieciątka zapalenie płuc. Z wywiadu wynikało, że matka nie przywiozła dziecka do przychodni wózeczkiem, nie przyjechała też autobusem, ale prowadziła dziecko piechotą. W sumie chory chłopczyk przeszedł ponad 4 km. Potem zostawiła dziecko ojcu, poleciła nakarmić synka, i pojechała po lekarstwa. W trakcie karmienia dziecko zachłysnęło się - i zmarło (zatrzymanie krążenia).

Następne - czwarte dziecko - chowało się bez ingerencji lekarskiej. Nie było "walki" o szczepienia, ponieważ zawsze 1 - 2% dzieci pozostawało niezaszczepione - z różnych powodów, tego malca "włączyliśmy" do owej grupy. W wieku ~6 lat chłopczyk kąpał się, pod opieką ojca, w zalewie Odry, czyli tzw. Bajkale. W pobliżu brzegu, na płytkiej wodzie - dziecko zachłysnęło się - i zmarło nagle. Tej śmierci, w żaden sposób, nie można było łączyć z jakąkolwiek ingerencją medyczną. W tym nieszczęściu nie można było winić "Służby Zdrowia".

A "mędrców pańskich" (walczących z "narodowymi socjalistami pro-szczepiennymi") muszę zapytać czy wiedzą ile dzieci nie umarło w Polsce na dyfteryt (błonicę), ponieważ zostało profilaktycznie szczepionych. I żadne argumenty o lepszej (obecnie) higienie, czy (dawniejszym) ubóstwie itp.nie mają tu zastosowania. Na błonicę zmarł np. najmłodszy brat Juliusza Kaden-Bandrowskiego (ojciec lekarz, matka - pianistka).

Warto, oprócz obraźliwych inwektyw, zainteresować się także faktami. Dziś - dyfteryt "wraca" do nas "ze Wschodu" (stamtąd, gdzie jest "wolność od szczepień").

"Myślenie ma kolosalną przyszłość, ale niewprawnych męczy".

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541585

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...syndromu 'doktor Quinn', która - przeciwstawiając się odwiecznej mądrości Indian - na wszystko ma zbawczą 'pastylkę', a w tej odsłonie 'szczepionkę'.

Od powietrza, głodu, ognia i wojny i od przymusowych szczepień zachowaj nas, Panie!

Pani Tarnawska wysyła mnie do psychoterapeuty - to dowód niezbity, że sama go potrzebuje.

post scriptum

 czy "herbowa hrabina" jest obraźliwą inwektywą? Inaczej nie ośmielam się zwracać do księżnej pani.

]]>http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/22205]]>

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541590

Żeby nie było nieporozumień - dymarki to dawne piece hutnicze, "veritasy" to humorystyczna nazwa sklepów sieci handlowej (Veritas) która, w "słusznie minionym okresie", prawie całkowicie zmonopolizowała sprzedaż dewocjonaliów i literatury katolickiej, współpracując także z Inco - "dziecięciem" PAX-u. Dziś jakoś tam jeszcze zipie.

"Spirytusy" to inne określenie "Monopolu" (Gdzie twój tata pracuje? - W Monopolu! A tata kolegi? - On - to w "Spirytusach"!). Kur, kurak - to kogut. & co - to "and company" lub "et consortes" - "i towarzysze" albo - "wspólnicy"...

Pisanie o głupocie, niedouczeniu, zarozumiałości, mafijności lekarzy - jako uogólnienie - nie jest zapewne, zdaniem markowej używaniem obraźliwych inwektyw. A czym wobec tego?

I demagogiczne "wycieczki" o młodej matce, która straciła dziecko "przez szczepienia", a której "cynicznie" - nie rozumiem, i nie współczuję, bo zapewne..., w domyśle insynuacje, jak by je elegancko określić? 

No to zapytam - która młoda matka, zrozpaczona po stracie dziecka drukuje kolorowy baner aby demonstrować - przeciwko "władzy"? Czy rzeczywiście to pierwsza reakcja tragicznie doświadczonej matki? Smutno się składa, bo w swojej najbliższej rodzinie (dwie babcie, mama, siostra, córka, jedna z siostrzenic) mam osoby, które straciły małe dzieci... (jedna babcia dwójkę, druga - czwórkę ;(  siostrzenica dwójkę, pozostałe - po jednym), Tego typu tragedie stawały się motorem do "walki" o  ochronę ludzkiego życia - od poczęcia do naturalnej śmierci. Natomiast działania "stopnopowców" noszą wyraźny charakter polityczny a nie "pro-liferski".

Wreszcie - może mi "szanowne towarzystwo" zechce wyjaśnić, czemu nikt nie protestuje przeciwko koncernom produkującym i sprzedającym hormonalne i mechaniczne "środki" antykoncepcyjne, gdzie ilość działań ubocznych i powikłań groźnych dla zdrowia i życia młodych kobiet jest statystycznie znamiennie wysoka. Że wspomnę tylko o uszkodzeniach wątroby oraz powikłaniach zakrzepowo-zatorowych, nie mówiąc o problemach z wtórną bezpłodnością. Dziwnie pojęta taka uczciwość, prawość, "walka" - ale - o co?

A na koniec - pytanie wprost do Verity - co to za dowcip z tymi "katarzyna-sy", bo "nie chwytam". Bardzo mi przykro.

No ale "zrobiła się" dyskusja wokół tematu szczepień, chociaż absolutnie nie takiej dyskusji należałoby oczekiwać. Tamta demonstracja to zwykła, polityczna hucpa oraz robienie sobie, przez p. Sochę (socha to rodzaj pługa) w sposób demagogiczny - politycznej popularności. O czym piszę - od początku, choć może nie tak dosadnie. Myślę, że teraz wyraziłam się jasno.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541690

"katarzyna-sy", kontra  Braunasówne :-)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#1541691

 Protesty antyszczepionkowe odbyły się w różnych miastach Europy. I nie organizowali ich lewacy, bo oni - tak jak ty narodowa socjalistko - są zwolennikami przymusu szczepień.

Vote up!
0
Vote down!
0

marguar

#1541577

A potem jak coś się stanie, to winny będzie rząd, bo nie szczepił. POglądy twoje tyPOwe dla wielbicieli PO.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1541598

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Chodzi o to, by rząd zostawił rodziców i szczepienia w spokoju. Matka i Ojciec wiedzą najlepiej, co potrzeba dziecku.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541617

A szczepienie przeciw pneumokokom, też byś dała decydować rodzicom, a ewentualne śmierci noworodków kogo byś obarczyła.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1541620

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

niż sprzedajni urzędnicy, a już całkiem skurwieni medycy

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541624

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

]]>http://haptens.republika.pl/pusty/OSwUE.pdf]]>

(fragment z linkowanego tekstu)

"Jak widać z tej listy, szczepienia są obowiązkowe głównie w byłych krajach socjalistycznych.

Pytanie dlaczego tak jest. Czy narzucony przez państwo przymus szczepień jest niechlubną

spuścizną po latach totalitaryzmu i Sanepid pozostał organizacją totalitarną? Czy może ma to

jakiś związek z faktem, że w doprowadzonych do biedy krajach postsocjalistycznych koncerny

farmaceutyczne prowadzą na wielką skalę tanie (dla siebie) testy leków i szczepionek? I czy nie

zdarza się, że niektóre z tych testów odbywają się na nieświadomych dzieciach-królikach

doświadczalnych pod płaszczykiem obowiązkowych szczepień? Te sprawy trzeba zbadać."

na koniec rewelacyjny postulat pani Tarnawskiej: (cyt.)

"• zobowiązanie szczepiącego lekarza do monitorowania stanu zdrowia dzieci po szczepieniach, by w porę uchwycić stany zagrażające życiu lub zdrowiu dziecka"

a jak już pani "uchwyci" , że dziecko umiera - to co dalej? Jakie konsekwencje poniesie lekarz? I czy nie jest za późno na rejestrację post factum?

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541604

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Szczepionka nie jest lekiem...więc nie podlega badaniom klinicznym.
Najpierw się podaje szczepionkę....a potem zobaczymy co będzie. Jeżeli wystąpią skutki uboczne czy zgon...NIKT nie bierze za to odpowiedzialności, ani firma farmaceutyczna ani lekarz.
Lekarze są nie tylko na usługach przemysłu farmaceutycznego ale ostatnio dochodzi wspieranie przemysłu transplantacyjnego, wbrew nauce, wbrew badaniom...kilku hardwardczyków ustaliło, że to i to , od tego i tego roku.....uznamy za śmierć mózgową....i na wszelki wypadek znieczulamy ...przy pobieraniu organów. Mordercy!!!!!
https://wolnemedia.net/zanieczyszczenia-szczepionek/
https://www.youtube.com/watch?v=VW2tzmepGbg
https://www.youtube.com/watch?v=OoFQ90LX9yA
http://tinyurl.com/

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1541707

I - nie na temat - czyli - o tzw. "śmierci mózgowej". Kto broni Vericie rozwinąć temat - na własnym blogu?

Natomiast odsetek negatywnych skutków ubocznych występuje w każdym zakresie ludzkich działań, a więc również - w działaniach stricte medycznych oraz  we wszelkich zbliżonych działaniach - znachorskich, zielarskich, "uzdrowicielskich" (co by to nie miało znaczyć) i tym podobnych. Czy, wobec tego, należy zrezygnować z jakichkolwiek działań? "Ręce czyste ma tylko ten, kto stale trzyma je w kieszeni". Bez wątpienia - podczas II Wojny Światowej szczepienia p-wtyfusowe uratowały życie wielkiej liczbie osób. W Ameryce Południowej szczepienia p-w żółtej febrze - podobnie. Szczepienia p-w polio w Ameryce i w Europie - podobnie. To samo - z dyfterytem. Szczepienia p-w ospie prawdziwej spowodowały, że zamiast epidemii powtarzających się cyklicznie - istnieją jedynie nieliczne ogniska endemiczne w Azji - tam, gdzie nie prowadzi się szczepień.

A po niektórych potrawach (czekolada, cytrusy, krewetki, banany, mąka pszenna, mleko i wiele innych) pojawiają się reakcje alergiczne, niekiedy nawet śmiertelne - czy więc należy zaprzestać jedzenia? A wodą można się śmiertelnie zachłysnąć - toteż wody pić nie należy? I nie używać żadnych innych płynów - z tego samego powodu? A kawałkiem jabłka można się zadławić - czyli - nie jeść jabłek?

Żyjemy w określonym czasie, w określonym miejscu, w określonym otoczeniu. Musimy zaakceptować realia i nie tworzyć jakiejś "rzeczywistości alternatywnej". Albo - rzeczywistości życzeniowej. Wyobrażam sobie wrzaski protestacyjne tych obecnych "stopnopowiczów", gdyby np. bezpłatne szczepienia były dostępne tylko dla "wybranych" - zwłaszcza z jakiegoś "klucza". I z całą pewnością nie byłoby wówczas pytań o powikłania czy skutki uboczne, byłyby natomiast banery z podobiznami tych, którzy umarli, bo ich "nie zaszczepiono". (Podczas epidemii ospy we Wrocławiu zmarło 7 osób, w tym 1 lekarz - bo nie pozwolił się zaszczepić uważając, że ma odporność po szczepieniu - "od dzieciństwa"). 

Obecne protesty, powtarzam, to polityczna hucpa, kontynuacja czarnych macic. Cały czas brak jest konstruktywnej, rzeczowej dyskusji na temat szczepień oraz zminimalizowania związanych ze szczepieniami negatywów. Brakuje mi natomiast dobrej woli ze strony zarówno wielu obecnych dyskutantów, jak też prominentnych działaczy "stopnopowych". Są "zagrywki pijarowe", manipulacje, mnóstwo demagogii i, jak dotychczas, niewyjaśnione powiązania finansowe? polityczne? Te zachodnioeuropejskie organizacje "stopnopowe" ciągną ogromne pieniądze z firm farmaceutycznych za rzeczywiste i rzekome niekorzystne skutki szczepień zapobiegawczych. Indywidualne osoby - rodziny - takich pieniędzy raczej nie zobaczą. A gdy nie wiadomo - o co chodzi, to - wiadomo. Nie dajmy się w to "wkręcać"!

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541722

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nikt nie kwestionuje celowości szczepień przeciw tyfusowi podczas II wojny, czy przeciw ospie we Wrocławiu.

Chodzi o brak informacji i przymus.

Słowotok pozbawiony argumentów ad meritum - tak odbieram kolejne sążniste wpisy hrabiny.

Szczególnie cenna fraza "socha to rodzaj pługa" zasługuje na naukowe opracowanie - polecam studentom socjologii temat: "Aberracje i kompleksy - na przykładzie dyskusji o wolności wyboru usług medycznych w Polsce". W podtytule: "szydzenie z nazwiska - niechlubnym wyróżnikiem 'wyższej sfery'

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541728

Ano, to "poskręcam":

Czy rzeczywiście jest wolnością, gdy palacze tytoniu, chorujący na choroby serca, płuc i nowotwory mają te same przywileje - bezpłatne leczenie i leki jak ci, którzy tytoniu nie palą? Bez żadnej wątpliwości jest udowodnione, w eksperymencie Framingham, że tytoń jako używka ma negatywny, wielokierunkowy wpływ na zdrowie populacji. Wszyscy ponosimy koszty nałogów tych osób, które są "wolne" aby własnemu zdrowiu szkodzić. A jak wygląda problem owej "wolności" u "stopnopowców"? Czy rzeczywiście, w każdym aspekcie, są to osoby zachowujące prawidłową troskę o zdrowie własne i zdrowie własnych rodzin?

Ciekawa byłaby odpowiedź na pytanie, czy owi rodzice, którzy "stracili dzieci wskutek szczepień", albo też utracili zdrowie dzieci "skutkiem szczepień" - nie palili tytoniu, nie nadużywali alkoholu, nie używali "miękkich" ani "twardych dragów".

Niegdyś w Anglii moja córa uczestniczyła w kursie językowym, który poza celem dydaktycznym miał też wspomóc niezbyt zamożne rodziny gdzieś na prowincji. W czasie pobytu na kursie córkę podwoziła samochodem matka trójki niepełnosprawnych dzieci, która "pluła się" na lekarzy, na władze i na rząd, bo "nie pomaga" (wystarczająco) takim dzieciom i rodzinom jak jej "tak ciężko doświadczonym". Byłoby to rzeczywiście przekonywujące, gdyby nie odurzający zapach palonych konopi wewnątrz samochodu.

Obawiam się ponadto, że niektórzy z blogerów (nie wskazując palcem) mają jednak poważne trudności w czytaniu ze zrozumieniem. Na to bodajże nie ma lekarstwa. Osobiście przynajmniej takiego nie znam.

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541814

W Polsce szczepionki są zarejstrowane jako leki....mimo, że nie są lekami . Wszystko po to aby można je finansować z kieszeni podatnika. To jest kpina z lekarzy i z rodziców. Rygorystyczne badania kliniczne, jakim jest poddawany bez wyjątku każdy lek, zanim będzie dopuszczony do sprzedaży, służą przede wszystkim do ustalenia jego bezpieczeństwa. Gdyby szczepionki były poddawane tego typu badaniom, nigdy nie zostałyby dopuszczone do sprzedaży. Szczepionki zawierają formaldehyd, rtęć i aluminium, oprócz oczywiście wirusa. Każda szczepionka wywołuje mikro udary mózgu (dr Andrew Moulden). Skutki uboczne są zgłaszane w 0,5-5% przypadków. Szczepionki są produkowane na bazie tkanek z małpy lub dzieci, które zostały poddane aborcji. Dzieciom podaje się szczepionki w ciemno, nie mając najmniejszego pojęcia jakie już być może przeciwciała u danego dziecka występują.

To jest film“ Wyszczepieni – od tuszowania prawdy do katastrofy“ ( polska wersja).

https://www.cda.pl/video/1055749b1

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1541820

tak oto prawiła 27-go listopada AD 2015:

 

"W długim, lekarskim "życiu" zaszczepiłam kilka tysięcy osób. I zasadniczo NIE MIAŁAM ŻADNYCH "SKUTKÓW UBOCZNYCH" czy NOP."

 

Czaicie? Zasadniczo! "Tylko lekki przemijający niedowład nóżek."

Ciekawe na jakiej podstawie to stwierdzenie.

jeszcze cytat autorstwa Desmes z 3 grudnia 2015: Desmes zwraca się do doktor Tarnawskiej -

"Zażarcie walczy tu Pani przeciwko ludziom, którzy nie są podatni na propagandę koncernów farmaceutycznych i lobby szczepionkowego.

Skąd u Pani , aż taka pewność, że Pani się nie myli ?"

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541823

że kolejny hochsztapler, dr Andrew Moulden (który "diagnozował" autyzm na podstawie fotografii i sprzedawał "Brainguard" czyli"obrońcę mózgu" za jedne 47 USD/m-c) jest kolejnym autorytetem Verity, Markowej, a być może - jeszcze kogoś. Wg siostry tego doktora - cierpiał on na zaburzenia afektywne - dwubiegunowe (psychozę maniakalno-depresyjną).

I "czaicie" że zdaniem Markowej należałoby "dać wybór", czyli nie szczepić dzieci p-w polio aby uniknąć owego niedowładu (przemijającego!) ale za to "umożliwić" zachorowanie na pełnoobjawowe, wysoce śmiertelne polio ("mama wie, co dla dzieci jest najlepsze - Kinderniespodzianka"). Markowa zapewne chciałaby wrócić do czasów, gdy w Polsce dzieci umierały z powodu polio a te, którym "udało się" przeżyć (leczone m.in. w tzw. "żelaznym płucu") pozostawały niepełnosprawne do końca życia.

A stwierdzenie o rozpoznanym "przemijającym niedowładzie" - właśnie na podstawie obserwacji poszczepiennej. Miałam takich dzieci jedno albo dwoje. Rozwijały się później całkowicie prawidłowo. Wolałabym nie "obserwować" dzieci chorych (takie, jeszcze w moich czasach "nastoletnich" zdarzyły się również w mojej szkole). Byłoby tragedią, gdyby te czasy powtórzyły się. A przy "stopnopowcach" i najeźdźcach z Afryki - jest na to szansa. Ale - jak paplają "mądrzy inaczej" - "mamy demokrację". Czyli - pusty dzwon - dźwięczy najgłośniej.

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541824

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Obserwowała pani wszystkie zaszczepione przez siebie osoby? Te tysiące??? Do pełnoletności???

Czy tylko się pani śniło?

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541825

Trzy tysiące - przez 14 lat. Do pełnoletności.

I tym się różnimy - ja nie insynuuję, nie używam inwektyw, mówię o faktach i nie powołuję się na mocno wątpliwe autorytety (zwykle "kręcące swoje własne, małe lody"). Na temat wielkich firm i kompanii farmaceutycznych mam swoje zdanie i teraz powiem tylko, że ten "spontaniczny ruch stopnop" to także "przekręt". Polityczny, i wbrew pozorom - przeciwny "pro-liferom". A kto tego nie dostrzega - nie ja go ocenię. Takie "stop-nopy" - "kanalizują" czy też zakrywają możliwość ujawnienia znacznie w sumie poważniejszych łajdactw popełnianych przez wielkie, międzynarodowe konsorcja farmaceutyczne. Mataczenie, ukrywanie rzeczywistych, groźnych powikłań po-lekowych, jak np. kryminogenne, wieloletnie "leczenie" antycholesterolowe (to dopiero byłyby pozwy o wielkie odszkodowania), te wszystkie "środki" antykoncepcyjne (nie leki!), te środki wczesnoporonne... A jeszcze wiele innych by się znalazło... Ten glutaminian sodu - "odżywka" dla mózgu, dziś już szczęśliwie wyeliminowany również z żywności... A wszystkie substancje "wzbogacające" żywność (mąki i pieczywo, wyroby mleczne, napoje - tak choćby "pierwsze z brzegu"). Różne "konserwanty"... Ta wieloletnia "walka" z naturalnymi tłuszczami, w miejsce których - margaryna ("i serce mam jak dzwon"). Ta propaganda "antyjajeczna"... To nie szczepionki powodują największe problemy zdrowotne, w pierwszym rzędzie to używki (trujące) i trująca, wysoko przetworzona żywność oraz zatruta woda. 

Jeśli mowa o pokorze - to niektórym bardzo by się przydała. Też palcem nie będę pokazywać. Pycha i przekonanie o własnej racji, absolutnie jedynej i słusznej - to niestety ta "mądrość na odwyrtkę". Nie mniej - każdy jest kowalem swego losu. Warto o tym nie zapominać. Długiego życia w zdrowiu  i jasności umysłu życzę. Oraz świadomości, że negatywne emocje, także kłamstwa, intrygi, nieuczciwość - nie przedłużają życia i nie konserwują zdrowia.

"...

Tak więc bądź w pokoju z Bogiem, cokolwiek myślisz i czymkolwiek się zajmujesz i jakiekolwiek są twe pragnienia: w zgiełku ulicznym, zamęcie życia, zachowaj pokój ze swą duszą. Z całym swym zakłamaniem, znojem i rozwianymi marzeniami ciągle jeszcze ten świat jest piękny. Bądź uważny, staraj się być szczęśliwy." (Desiderata czyli dezyderaty)

Autor: Max Ehrmann - 1927

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541828

....I zasadniczo NIE MIAŁAM ŻADNYCH "SKUTKÓW UBOCZNYCH" czy NOP." Bo skutki uboczne dotyczą szczepionych a nie szczepiących.
Ale te kilka tysięcy wyszczepionych chyba nie dadzą spokojnie spać "chrabinie".

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1541826

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

No to mamy pełny odjazd.

Lista zagrożeń, jaką wymachuje pani Tarnawska wyliczając trucizny i nieuczciwość lekarzy/farmaceutów ma uspokoić działaczy STOP NOP?

Nie uspokaja. Potwierdza obawy i uzasadnia determinację do walki.

Ach, te nauki umoralniające.

Trochę jak komunistyczny agent Zygmunt Bauman ps. Semjon; dowódca oddziału KBW - krwawy kat Żołnierzy Wyklętych - występuje w filmie "The swedish theory of love" - jako słodki dziadunio, piewca miłości. A do tego profesor...

]]>https://www.youtube.com/watch?v=CfyKYeaZcIM&list=PLWtviJtwTA7Hbon_qxDYaC...]]>

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541831

A w tle Siemjon.

Jeśli "determinację do walki" posiada ktoś niedouczony i prymitywny - to zawsze budzi się  - jak owa Ludmiła u Boya:

"Aż łóżko wpadło w Urynał.

Oto jak nas, biednych ludzi,

Rzeczywistość ze snu budzi"

Powtarzam - po raz enty, że owe protesty i protestanci "stopnopowcy" to działacze stricte polityczni. "Każdy powód jest dobry aby przyłożyć tym, którym chcemy", czy "tym - których nie chcemy".

Tym razem zejdę do poziomu dy-marków. Otóż owi obserwowani przez p. Markową beznadziejni studenci medycyny pochodzą z tzw. "zapunktowanych". Ciekawe nawiasem, czy p. Markowa też "za punkty" dostała się na studia? A dla tych, którzy o "punktach" nie słyszeli - były to "z automatu" przyznawane punkty za właściwe "pochodzenie socjalne", dzięki czemu na studia dostawali się ludzie z niską wiedzą, bez tradycji środowiskowych i rodzinnych, natomiast eliminowani byli tacy, którzy tradycję i kulturę wynosili z domu. Byli też cwaniacy, nowobogaccy, którzy kupowali ziemię na wsi, uzyskując "status" małorolnego i "zdobywając" tym samym "punkty" dla progenitury.

Zachowanie "stopnopowców" oraz ich "wiedza" pochodząca od mocno podejrzanych, nieuczciwych autorytetów są rzeczywiście porażające. Pokazuje to również sposób dyskusji p. Markowej - która cały czas używa argumentów ad personam (personalnych), miast - ad rem (rzeczowych). A basuje jej Verita - nie będąca w stanie "chwycić" troszeczkę wymyślniejszych dowcipów. Przypomina to, mutatis mutandis (zmieniwszy to, co zmienić należy), scenę z "Klechdy krakowskiej" M. Mojsiewicza, w której Grażyna "wygarnia prawdę" Kunewiczowi, jako że nie jest on w stanie "ogarnąć" jej poziomu abstrakcji.

Od siebie dodam że, by pretendować do "marki" blogera - należy również posiadać pewną wiedzę i ogładę. Sama "chęć szczera" to zbyt mało. Przy podstawowym braku kultury - dobrze udaje się jedynie "młócenie cepem".

Smutne, nie mniej prawdziwe. 

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541862

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

jakież to srogie merytoryczne połajanki spadły na moja biedną markową głowę, nie usnę ze zgryzoty.

tak mnie schlastała dystyngowana dama cryingcryingcrying

"" by pretendować do "marki" blogera - należy również posiadać pewną wiedzę i ogładę. Sama "chęć szczera" to zbyt mało. Przy podstawowym braku kultury - dobrze udaje się jedynie "młócenie cepem".""

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1541831#comment-1541831

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541905

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie o samą medycynę tu chodzi i bynajmniej nie same zalety lub wady terapii są w tej sprawie ostatecznym kryterium.(...)
Ale w sprawie przymusowych szczepień chodzi o coś znacznie większego – chodzi o fundamentalne zasady, na których wznoszony ma być gmach polskiej państwowości. Władza, która z uporem godnym lepszej sprawy usiłuje egzekwować wobec polskich rodzin przymus korzystania z jakichkolwiek usług urzędowo preferowanych – czy to usług medycznych, czy edukacyjnych, kulturalnych, gastronomicznych czy jakichkolwiek innych – taka władza podcina własne korzenie i podkopuje fundamenty państwa. Przymus szczepień godząc w suwerenność władzy rodzicielskiej uderza w nasze cywilizacyjne, wolnościowe tradycje. Jednocześnie przymus ów pozostaje wciąż niczym więcej, niż tylko jednym ze współczesnych zabobonów – legitymuje się bynajmniej nie certyfikatem bezspornych ustaleń naukowych, ale jeśli już w ogóle sięga po jakąkolwiek legitymację, to najprędzej po tę „ormowską”, wydaną na podstawie zideologizowanych dyrektyw politycznych.
W każdym razie jedyna szczepionka, którą rekomendować mógłby polski patriota i zwolennik cywilizowanej wolności, to skuteczna odtrutka na postępacko-totalniacką wściekliznę, której przejawem jest właśnie zabobon przymusowych szczepień – oby takie antidotum znalazło się jak najszybciej.
https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/12003-tylko-u-nas-grzegorz-braun-przymus-szczepien-owszem-przeciw-totalniackiej-wsciekliznie

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1541907

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

przytoczę jeszcze raz te piekne słowa, niech Bozia da zdrowie Grzegorzowi i jego Bliskim!

Tako rzecze:

W każdym razie jedyna szczepionka, którą rekomendować mógłby polski patriota i zwolennik cywilizowanej wolności, to skuteczna odtrutka na postępacko-totalniacką wściekliznę, której przejawem jest właśnie zabobon przymusowych szczepień – oby takie antidotum znalazło się jak najszybciej.

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1541905#comment-1541905

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541923

- o "takim jednym" co się zaszczepić nie dał na ospę - i zmarło mu się, bo zachorował. W dodatku - był lekarzem.

I o tych co nie zachorowali - zaszczepieni. I o "mamie, która wie, co dla dziecka jest najlepsze", czyli "Kinderniespodzianka". 

I o braku rzetelnej dyskusji, przy agresywnej kampanii "stopnop - musi być wybór", miast dialogu o sensownych zmianach w systemie szczepień.

O upolitycznieniu problemu, zamiast rzeczywistych działań uświadamiających i "pro-liferskich". Te banery z podobiznami dzieci, które zmarły, tak jakoś, mimowolnie, kojarzą się z banerami rozdawanymi w Londynie przez stację CNN "muzułmanom protestującym przeciwko terroryzmowi ISIS" - celem "zrobienia dobrego programu".

I te "wycieczki" pod adresem lekarzy, co to "eksperymentują", "prześladują", "okaleczają" dzieci.

I durnowate rozważania Verity na temat "nie miałam NOP, bo to dzieci je miały". A rozważanie dlatego durnowate, że dla normalnego lekarza (tak, jak dla normalnego np. nauczyciela - OBLANA PRZEZ UCZNIA MATURA) wszelkie problemy niepowodzenia leczenia lub skutków ubocznych, niepożądanych, są WŁASNYMI PROBLEMAMI. I tego stresu zawodowego nie sposób porównać z żadnym prawie innym stresem zawodowym. Tak jak nie sposób porównać satysfakcji, gdy dzięki wielogodzinnemu wysiłkowi, opłaconemu nie tylko nieprzespaną nocą ale też czysto fizyczną aktywnością - udaje się uratować życie człowieka, która towarzyszy takiemu sukcesowi z żadną inną satysfakcją. Tutaj dyskusja może przypominać jedynie "gadanie ze ślepym o kolorach".

Po co teraz piszę? Bo osoby typu politykierki, Justyny Sochy, opierając się w dodatku na rewelacjach różnych medycznych hochsztaplerów, skutecznie podrywają autorytety lekarzy i powodują całkowite zagubienie, dezorientację rodziców. Przy minimum rzetelności i uczciwości - społeczna dyskusja na temat szczepień powinna przebiegać w zupełnie inny sposób. A w obecnej dyskusji, nawet tu i teraz, na blogu, dominuje chęć "dokopania" każdemu, kto nie jest za "stopnop" w jego politycznej formie. Ja jestem przeciw takiej formie demonstracji i politycznego nacisku. i, jak ktoś już pisał - minusy od tchórzliwych głupców tylko nobilitują.

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541929

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

kto według pani Tarnawskiej jest odpowiedzialny za brak informacji i debaty na temat niepożądanego odczynu poszczepiennego, oraz znieczulicę lekarzy: rodzice, czy służba zdrowia?

oto dyskusja - radio Wnet, prowadzi red. Witold Gadowski; rozmowa nagrana już po manifestacji w Warszawie. Uwaga: lewactwo zabiera się do odbierania dzieci rodzicom za niezgodę na szczepienia. HPV - "szczepionka" dla młodych dziewcząt - narzucana nachalnie przez międzynarodówkę korporacyjną. Nie pozwólmy! To element polityki depopulacji Polski!

]]>https://www.youtube.com/watch?v=pE1h_FIpr64]]>

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541936

Kto się "każe" szczepić młodym dziewczętom p-w HPV? Nie ma przymusu! A że "międzynarodówki korporacyjne" próbują? Tytoń, alkohol też długotrwale były/są "promowane". I co? Czy musimy "używać"? A te "miękkie dragi", o które także "idzie walka"?

To, że istnieją patologiczni nauczyciele, urzędnicy, lekarze, pielęgniarki, księża nie oznacza, że nie należy chodzić do szkoły, do urzędów, zaprzestać korzystania z pomocy medycznej, z sakramentów świętych. Gdy różne Jandy, Hollandy, Stuhry, Środy itp. wypowiadają się na temat polityki - wiadomo - co o tym sądzić. Gdy natomiast Sochy, Brauny gadają o..., no właśnie - o polityce w związku ze szczepieniami - to co można sądzić? Że jest to jest ta sama polityka, w innym tylko "opakowaniu". I podobnie mąci ludziom w głowach, jak nawoływania zaprzańców-totalniaków o "demokrację", której jakoby w Polsce nie ma.

Sposób "rozgrywania" problemu szczepień ochronnych przez "stopnopowców" zamyka od początku możliwość uczciwej dyskusji czy dialogu, sprowadzając kwestię do zagadnienia stricte politycznego.

A metoda osobistych ataków na przeciwników politycznych to "stary kawał" erystyczny. Który zresztą, wyłączając racje rozumowe, sprowadza "polemikę" do poziomu emocji czy zwykłej awantury. Że przypomnę choćby te wszystkie "radosne informacje" markowej o lekarzach. Niestety - żałosne.

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541955

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Był lekarz, Jeff Bradstreet, którego dziecko - po zaszczepieniu - zachorowało na autyzm. Lekarz ten wypowiedział wojnę zbrodniczej praktyce medycznej.

Został zamordowany. Całkiem niedawno. Kto ciekaw, może odszukać informacje przez google.

Po której stronie stoi pani Katarzyna Tarnawska?

To jasne.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541959

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...jeżeli nie po tej stronie gdzie Braun i Socha, to jasne...że stoi tam gdzie środa ,Janda i Holland. Tam jest miejsce robotów medyczno-biologicznych.Ministerstwo zdrowia , plus podległe mu instytucje, np: Główny Inspektor Sanitarny oraz Izby Lekarskie mają stać na straży nie trucia ludności. Mało tego, już uzasadnienia wyroków norymberskich podają jednoznacznie, że ŻADEN URZĘDNIK NIE MOŻE SIĘ TŁUMACZYĆ OTRZYMANIEM POLECENIA DZIAŁAŃ W ZAKRESIE LUDOBÓJSTWA, CZY DZIAŁAŃ NA SZKODĘ ŻYCIA I Jeszcze 30 lat temu nie wolno było podać szczepionek w odstępie mniejszym, aniżeli 6 do 12 tygodni. Obecnie Roboty Biologiczne wykonując procedury, podobnie jak w obozach, czy łagrach, podają dzieciom kilka szczepionek w jednym dniu.!!!

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&amp;task=view&amp;id=20443&amp;Itemid=119

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1541961

Ten Jeff Brandstreet, kolejny hochsztapler, który "leczył" chelatacją (odtrutka p-w metalom ciężkim) dziecko Colten Snyder, mimo iż nie stwierdzono w organizmie dziecka obecności rtęci powyżej ilości obserwowanej u innych równolatków. Colten "zaliczył" 160 wizyt w praktyce tego doktora. Doktor zresztą stosował szereg innych metod "alternatywnych", czyli robił te (inkryminowane teraz, przez markową i Veritę) eksperymenty na dzieciach. Zginął w tajemniczych okolicznościach, a ja bym nie wykluczała "wdzięczności" któregoś z oszukanych rodziców. Że policja "zatarła" ślady? Może nie chciała "ścigać" zabójcy - uznając, że będąc poważnie oszukanym - w taki sposób "dochodził" sprawiedliwości. 

W każdym razie ów Jeff Bradstreet ma na swoim koncie poważne nadużycia moralne (za nadużycia medyczne w prywatnej praktyce nie mógłby zostać ścigany, ani też "doścignięty" - pacjenci przychodzili "na własne ryzyko"; to jest ta "wyższość" amerykańskiej medycyny nad europejską).

I takie właśnie "autorytety" serwują nam "stopnopowcy". Wśród dotychczas cytowanych nie było ani jednego rzetelnego badacza ani lekarza. Tragedia.

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541965

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

jak ta tutaj pani Tarnawska to omijam szerokim łukiem...określiłbym takich lekarskimi trollami, jest tu jeszcze jeden taki Sosabowski Maruś się tu każe nazywać dochtorem...omijam takich, bo rzetelnej wiedzy, którą rodzicom się należy jak psu miska nie ma, ale za to pierdzielenie o tuszu Sochy:)))ja nie wiem szanowne pani Verito i Markowa po co dyskutujecie z takimi trollami w sieci...szkoda energii, ja takich lekarzy w przychodniach po prostu nagrywam...mam potem rozrywkę...typu jak pani dochtór mi przychodni powiedziała, że "dlaczego się państwo boicie szczepień, przecież w Afryce szczepią dzieci z wydętymi brzuszkami i do tego jedną igłą i się nie boją"...kopać w rzyć takich tfu!! "lekarzy"...pozdrawiam

 

poza tym pani Tarnawska nie wypowiedziała  się jeszcze ze swoich publicznych manipulacji na temat etylortęci:

http://niepoprawni.pl/blog/trybeus/jak-funkcjonariusze-sluzby-zdrowia-matacza-w-sprawie-szczepien

Vote up!
0
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1541964

W jednej z polskich klinik bezdomni mogli za niewielką gratyfikacją poddać się eksperymentalnym szczepieniom...

 

]]>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/testy-szczepionek-na-bezdomnych-w-polsce-nowa-sprawa-w-sadzie/spte11h]]>

 

na dzieciach mają lepiej, bo nie muszą dawać gratyfikacji tudzież odszkodowań za NOP y

Vote up!
0
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1541966

I kurak dołączył do "chórku". Poziom od razu się "wyrównał", a te "radosne teksty" to także "rozrywkowe":

"pierdzielenie o tuszu Sochy", "kopać w rzyć takich..."

Argumenty "rzetelne" i "rzeczowe", jak zawsze dotychczas u kuraka. Troll - miauczy coś o trollizmie. Wszystkiego najlepszego, czyli - Daj Boże zdrowia, bo na rozum za późno.

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541967

Pani Kasiu

Daje się tu zauważyć uboczne skutki szczepionki Wistar Rabies PM/WI 38 1503-3M

więc proszę się tym osobom nie dziwić

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1541974

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Właściwie nie wiem, po co się wdaję w "karmienie trolla".

W cichości ducha spodziewam się, że trollchrabina skompromituje się do końca - i normalni ludzie (rodzice, dziadkowie) zastanowią się, jakim prawem fanatycy/roboty  ze strzykawkami w ręku - wstrzykują niemowlętom, co im się podoba.surprise

Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1542000

Nikt nie ogłosił stanu epidemii. A Prezes bezdzietny kawaler o tym nie wie, lub nie czuje blusa. Oburzenie jest olbrzymie. Problem w tym, że dzieci jak twierdzi Korwin nie są nasze lecz państwowe. Jakoś tak niepostrzeżenie cichcem je nam upaństwowili. Właściwie wszystko co ludzie mają na własność to długi w bankach. O oszczędnościach już nie da się tego powiedzieć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1542004

Nie mam narzędzi, by zadać kłam opowieściom chrabiny.

Jednak warto zapoznać się z dokonaniami tego lekarza, który wiele wysiłku poświęcił badaniom związku autyzmu ze szczepieniami.

]]>http://prawdaoszczepionkach.pl/pamieci-doktora-jeffa-bradstreeta,55,230.htm]]>

]]>https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/dr-jeff-bradstreet/]]>

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1542015

To proponuję pouczyć się angielskiego

Nie zwykłam kłamać i tym się, m.in. różnimy.

A gdy już "znajdą się narzędzia" - to można będzie dyskutować. Obecnie, jak widać, to próżny wysiłek.

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1542051

Zamieściłam informację totalnie przemilczaną przez media - o manifestacji przeciw przymusowi szczepień.

Jest ryzyko - musi być wybór

Pani wściekłe a rozwlekłe wpisy świadczą wyłącznie o pani zadufaniu. Żegnam.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1542059

...na ten temat , bo jest ważny, ale nie z ignorantami.
Dziś protestowali rodzice przed sądem, który chciał odebrać dziecko rodzicom za odmowę szczepień.
Przymusowe szczepienia nie są zgodne z konwencją praw człowieka UE powiedział ich adwokat. Ale najlepsza była wypowiedź ministra zdrowia. Ten patos i bełkot jego wypowiedzi ,typowy dla wybitnych znawców szczepionek , był podobny do wypowiedzi naszej chrabiny. Ona ma szanse na stanowisko premiera jak kopacz albo na ministra zdrowia, jak poprzednicy obecnego ministra. Coś z tymi lekarzami jest jednak nie tak. Może sami przyjęli zbyt wiele szczepionek?

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/informacje-14-06-2017-2000/

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1542062

...wypowiada się mniej więcej tak" że rodzice, które nie szczepią to narażają swoje dzieci na niebezpieczeństwo, ale też inne dzieci"...to ja się pytam ...skoro inne dzieci są szczepione, to co może im grozić, skoro są szczepione:))))..czy może debil Radziwił może wyjaśnić tą arcyboleśnie ciekawą ciekawostkę...skoro są zaszczepione te "inne dzieci" to przecież nic im nie grozi...niestety debil na stanowisku ministra zdrowia nie zapewni o tym, bo nawet lekarz przyciśnięty do muru powie, że szczepionka nie daje pewności niezachorowania:))

ciekawostka z mojego podwórka...teściowa bardzo kaszlała ostatnio i lekarz zaczął podejrzewać gruźlicę , a że mamy córkę nie szczepioną na gruźlicę, to mieliśmy obawy...ale!!! znajoma zapytała, czy szczepione dzieci na gruźlice mają odporność...lekarka odpowiedziała , że należy wszystkie dzieci z kontaktu przebadać (nawet szczepione), bo szczepionka nie chroni w stu procentach...te konowały sami się niedługo zapętlą w tych matactwach...

podejrzenia co do gruźlicy teściowej okazały się bezpodstawne, ale przynajmniej konowałka się wysypała, że szczepionki gówno chronią...taka jest prawda...pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1542072

Władcy życia i śmierci - sprzęgnięci w jedno.

Stawić czoło zmowie dwóch uprzywilejowanych kast - nie będzie łatwo.

Kto i po co desygnował Konstantego Radziwiłła na stanowisko ministra zdrowia?

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1542096

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...jak powiedział "a nie mówiłem"...ale czas się wziąć do pracy.
Jeszcze trochę informacji dla tych lekarzy, co nie mieli czasu aby się dokształcać i dla tych konowałów, którzy nie chcieli się dokształcać i brną w zaparte ja wałęsa.

Największe kłamstwo kiedykolwiek powiedziane...
że szczepienia są bezpieczne i skuteczne.
Chroniczne chore dzieci XXI w.
• Masowe toksyczne szczepienia są odpowiedzialne za to, że
współczesne amerykańskie dzieci i młodzież są najbardziej
biologicznie u neurologicznie uszkodzonym pokoleniem w
historii ludzkości. W wielu innych krajach jest podobnie.
• Pierwszym pokoleniem o inteligencji niższej niż u ich rodziców.
• Ponad 25% amerykańskich dzieci cierpi na jakąś chorobę mózgu.
• Ponad 60% dzieci ma chorobę chroniczną, a 54% - chorobę
poszczepienną.
• Co 8 sek. autyzm jest diagnozowany u jakiegoś dziecka w USA.
• WHO prognozuje, że współczesne dzieci będą żyć średnio o 10-15
lat krócej niż ich rodzice.
• I to się nazywa wspaniałym postępem medycyny XXI w.
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&amp;task=view&amp;id=20475&amp;Itemid=53

Wkrótce rusza pozew zbiorowy przeciw ministrowi zdrowia. To przecież większa afera niż Amber Gold.

Przymusem szczepień i ignorowaniem powikłań poszczepiennych to naruszenie prawa, nie tylko naturalnego
http://prawy.pl/52738-stowarzyszenie-stop-nop-wkrotce-rusza-z-pozwem-zbiorowym-przeciw-ministrowi-zdrowia/

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1542439

Z tych dzieci wyrastają potem dorośli, a upośledzenie umysłowe pogłębia się  jeszcze bardziej. Funkcjonują w domach opieki społecznej wykonując  chałupnicze prace takie jak wyplatanie szczotek, produkcja jarmarcznej biżuterii i bibelotów, wyrób "pseudo kosmetyków" itp, w wolnych chwilach pstrykają.

Vote up!
0
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1542455

Nie mają one absolutnie żadnego związku z wysoko przetworzoną żywnością, z olbrzymią ilością konserwantów, z zaprzestaniem naturalnego karmienia niemowląt przez matki, ze zmianą stylu życia - zerwaniem więzi rodzinnych... A co do autyzmu - niestety, istniał, niezdiagnozowany, "od zawsze". Przypomnę tych wszystkich "chłopców, którzy zawsze zaczynają mówić później od dziewcząt".

Jedna z moich ciotek została przybraną  matką chłopca, który przy dużych zdolnościach technicznych i językowych był całkowicie wyobcowany społecznie. I działo się w czasach, gdy nie było obowiązkowych (ani żadnych innych, poza ospą prawdziwą) szczepień. Podobnie było z ojcem jednego z moich (licznych!) Szwagrów: zdolny i społecznie wyobcowany, nie szczepiony.  Natomiast schizofrenia, wg badań statystycznych na przestrzeni ostatnich dwustu lat, występuje w społeczeństwach badanych ze stałą częstością ok. 1,5%, tzn. że na każde 200 osób istnieją 3 osoby ze schizofrenią.

Co do nie szczepionych Amiszów: założyciele sekty "rozpoczęli" od negacji wszelkiej ingerencji lekarskiej. Gdy dzieci i dorośli chorowali - wspólnota modliła się o uzdrowienie. Jeśli chory zmarł - uznawano to za Bożą wolę. Po czterech pokoleniach - przeżyli najsilniejsi.

A potem "przyszła" epidemia polio, i Amisze, przynajmniej część spośród nich, zaczęli szczepić dzieci na polio... Jest natomiast niepodważalnym faktem, że Amisze przestrzegają higieny życia i żywienia - pokarmy naturalne, nieprzetworzone, bez konserwantów, woda ze źródeł naturalnych, naturalne karmienie dzieci, budynki bez substancji radioaktywnych - domy drewniane, materiały budowlane naturalne (np. zaprawa do budowli z cegieł wapienna, nie cementowa). Uprawy rolne to albo trójpolówka, albo "system starotestamentowy" - co siódmy rok to "rok szabatowy". Nie ma nawozów sztucznych, nie ma pestycydów, herbicydów, nie ma "polepszaczy"  w pieczywie... Długo by pisać o zasadach życia Amiszów... Jakby tak u nas, choć część tych zasad wprowadzić...

Jeśli zaś mowa o "naszym, cywilizowanym Świecie" mamy jeszcze, w Polsce, nieco mniej tej "cywilizacji" niż ma jej Ameryka (przypomnę, że chcieli stworzyć "superludzi", stąd m.in. te pomysły pro-szczepienne, czyli "wolność od chorób").

Nikt i nigdy nie twierdził, że szczepienia (jakiekolwiek) są w 100% bezpieczne i skuteczne. Po co to kłamstwo? Zawsze istnieje ryzyko - ryzyko choroby i ryzyko skutków ubocznych wszelkich działań, zarówno leczniczych, jak też zapobiegawczych. Biorąc natomiast pod uwagę szczególne położenie geo-polityczne Polski - jesteśmy (niestety) narażeni na wiele schorzeń występujących niekiedy w postaci epidemicznej. Znajdujemy się, mówiąc obrazowo - między Scyllą a Charybdą.

Te działania hucpiarskie - to walka polityczna, część walki prowadzonej obecnie przez "totalitarną" opozycję. Gdzież byli ci wszyscy stopnopowcy przez osiem lat rządów Platformy? Pod rozwagę.

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1542456

to będzie daleko "po ptokach". Pozwolę sobie, raz jeszcze, przypomnieć "stan epidemii" czarnej ospy (prawdziwej) we Wrocławiu. Choroby nie przywlókłby, z Azji, jakiś wysoki oficer milicji czy wojska, któremu certyfikat szczepienia p-w ospie poświadczył (nieprawdziwie, czyli - bez szczepienia ówczesny lekarz wojewódzki, dr Andrzej O.) gdyby ów oficer został istotnie zaszczepiony. Stan epidemii ogłasza się nie przed zachorowaniami, a - po wystąpieniu zachorowań. Dzięki szczepieniom udało się wyeliminować ospę prawdziwą w Europie (dziś już dzieci nie szczepimy), nie ma epidemii błonicy (dyfterytu) - ale tylko w Europie Zachodniej, nie ma epidemii polio, ludzie nie umierają na tężec, zasadniczo nie umierają też na gruźlicę. Nie dotyczy to Rosji ani Ukrainy. A uwaga na temat Prezesa - "starego kawalera" to znów - nie ten adres. Problem szczepień, ogłoszenie epidemii itp. to dziedzina Głównego Inspektora Sanitarnego, podległego Ministrowi Zdrowia.

Natomiast - podczas tej "dyskusji" - doczekałam się licznych ataków osobistych, i żadnych konkretnych, konstruktywnych projektów czy propozycji. Taka jest właśnie hucpa "stopnopowców" - robić "zadymę", atakować Prezydenta (bo "Maliniak", elegancko, nie powiem), cytować opinie filmowca i rehabilitantki oraz niejakich (nijakich!) "autorytetów zachodnich" tj. hochsztaplerów "kręcących własne lody" przy okazji "walki" ze szczepieniami dzieci... Nikt natomiast nie zadał sobie żadnego trudu (nikt z krajowych ani zagranicznych "stopnopowców"), aby prześledzić historie rodzinne dzieci z autyzmem jakoby poszczepiennym. Bo, nie daj Boże, okazałoby się jeszcze, że w tych rodzinach, wśród nieszczepionych przodków - były osoby z autyzmem. A wtedy teoria o "autyzmie poszczepiennym" - "poszła by się wozić".

W najbliższej rodzinie mój Szwagier (nie szczepiony p-w żadnym chorobom, bo - wojenny) ma klasyczny zespół Aspergera (googlować, googlować). Podobnie - jeden z jego synów i jeden z (licznych) wnuków. Powtórzę (znów po raz kolejny), że ci "chłopcy którzy zaczynają znacznie później mówić, aniżeli dziewczęta" to bardzo często właśnie chłopcy z zesp. Aspergera. Albo z pełnoobjawowym autyzmem.

Niestety - "dyskusja" osób bez wiedzy merytorycznej, w oparciu jedynie o cudze, niesprawdzone opinie i pogłoski - zawsze wygląda jak ta obecna. Ale - "dobra wiadomość" dla tutejszych "stopnopowców" - niedługo kończę tutaj swoje akcje.

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1542052

"gdyby ów oficer został istotnie zaszczepiony" :)))

"Ostatnie w Polsce ognisko epidemiczne, zwane szumnie epidemią czarnej ospy, pojawiło się we Wrocławiu w roku 1963. Chorobę przywlókł agent służb specjalnych, przeprowadzający kontrolę placówek dyplomatycznych w Indiach, skąd 22 maja wrócił do Wrocławia, a niedługo potem zachorował na nieznaną chorobę zakaźną. Gdy 2 czerwca zgłosił się do szpitala MSW (Ministerstwa Spraw Wewnętrznych), rozpoznano u niego malarię i umieszczono w izolatce. Po dwóch tygodniach wyzdrowiał i został wypisany do domu.

Niedługo potem zachorowała salowa sprzątająca izolatkę chorego rzekomo na malarię, u której rozpoznano ospę wietrzną, a potem jej córka, pielęgniarka, u której rozpoznano białaczkę. Była to pierwsza śmiertelna ofiara tej epidemii, choć nie wiadomo, ile do jej śmierci przyczynił się wirus czarnej ospy, a ile chemioterapia. Salowa szybko wyzdrowiała, ale zdążyła zarazić syna, a także lekarza, do którego udała się po poradę.

W kolejnych tygodniach chorowało coraz więcej ludzi, u których diagnozowano różne choroby, najczęściej ospę wietrzną. Przełom nastąpił półtora miesiąca po pierwszych zakażeniach, gdy czteroletni chłopiec, świeżo wyleczony z ospy wietrznej… ponownie zachorował na ospę wietrzną, co jest mało prawdopodobne, gdyż zachorowanie na tę chorobę uodpornia na nią do końca życia. Podobne niecodzienne przypadki zachorowań należało zgłaszać do Miejskiej Stacji Sanitarno-Epidemicznej, która zainteresowała się wszystkimi zachorowaniami na ospę wietrzną w ostatnim czasie i tym sposobem wyszło na jaw, że we Wrocławiu powstało ognisko epidemiczne czarnej ospy. Oficjalnie stan pogotowia przeciwepidemicznego dla miasta Wrocławia i okolic został ogłoszony 15 lipca 1963.

Wyznaczono cztery szpitale, w których chorych albo podejrzanych o chorobę poddano kwarantannie8, zaś miasto odcięto od reszty kraju kordonem sanitarnym9. Wszystkich mieszkańców (500 tysięcy) wewnątrz kordonu sanitarnego zaszczepiono – większość ponownie, bowiem okazało się, że niemalże wszyscy chorzy byli zaszczepieni wirusem krowianki, czyli konwencjonalną szczepionką stosowaną w ramach szczepień obowiązkowych.

Stan pogotowia przeciwepidemicznego zniesiono 19 września 1963 roku, czyli trzy miesiące od jego ogłoszenia. W tym czasie na czarną ospę chorowało 99 osób (w tym 25 pracowników służby zdrowia), z czego 7 zmarło (w tym 4 pracowników służby zdrowia)."

]]>http://trybeus.blogspot.com/2017/04/bioslone-jak-przemijay-epidemie-ospa.html]]>

czyli mamy "pandemię" 99 osób w tym zmarło 7 ...megapandemia:))) bij pianę Tarnawska bij dalej, z każdym komentarzem ośmieszasz się coraz bardziej:)))

Vote up!
0
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1542053


Nie odpowiadaj głupiemu według jego głupoty, 
byś nie stał się jemu podobnym. 
Głupiemu odpowiadaj według jego głupoty, 
by nie pomyślał, że mądry. (Prz 26:3 - 5)

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1542057

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

z wyjątkiem verity, trybeusa, jjr, marguar i Jacka Mruka - jacy to "niepoprawni"?

Owszem, niepoważni, niestrawni, nieporadni, nieszczególni, niekonieczni, niepewni, niepotrzebni, niekonsekwentni... ale... jak najbardziej poprawni.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1542151

Dopisz mnie do tej listy, tak między Veritą i trybeusem.

A "poprawnymi" się nie przejmuj, zawsze będą udawać "niepoprawnych" :)))

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#1542171

Z przyjemnością to robię, pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1542236

patrzę i patrzę, myślę i myślę...

are you sure ????

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1542174

To tylko pogratulować nowych znajomości i ogólnej oceny kto jest dobry, a kto zły. 

Dzięki że mnie zaszufladkowałaś do tych złych, bo jestem z tego dumny być w takim towarzystwie, niż być w twojej grupie poprawności politycznej "homo-sovietikus".

Teraz widać z kim ci po drodze.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1542444

a więc nie obrażaj się na mnie - i nie obrażaj mnie...

pałkarska szarża na mnie w tym wątku jest znakiem, że dyskutanci nie znoszą jakiegokolwiek słowa krytyki pod adresem 'miłościwie panującego układu'; a zatem - na czym ma polegać ich 'niepoprawność'? Na zatłuczeniu głosu konstruktywnej krytyki?

Zrozpaczeni rodzice zmarłych lub nieodwracalnie chorych dzieci - nazwani 'hucpiarzami' przez lekarską skamielinę -  nic Was nie obchodzą?

To może spotkać każdą rodzinę, czego nikomu nie życzę...

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1542538

Czy ty widziałaś bym ciebie kiedyś obrażał, kiedyś coś sobie powiedzieliśmy i dla mnie jest to dalej aktualne i tak zostanie, nawet gdy w czymś się nie zgadzamy.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1542540

ale już dobrze... pozdrawiam Markowa

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1542565

To dla tych co się do ciebie podłączyli.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1542568

czyli pałki pod moimi wpisami.

I, oczywiście - pałki złe, niewłaściwe, niesłuszne, nieodpowiednie. Te "złe" dotyczą blogerów, których - za "właściwych" uznaje markowa.

O jednym mogę zapewnić (nie tylko markową) - o tym, że w warunkach tzw. cywilizacji zachodniej, jeśli nawet wyeliminujemy szczepienia, to i tak będą istniały dzieci, które umrą, (opisywałam, na tym blogu, taką właśnie historię), które będą niepełnosprawne, nieuleczalnie chore, z wadami genetycznymi.

Już kiedyś pisałam, że w południowej, bardziej "postępackiej" Anglii istnieje więcej dzieci z autyzmem, aniżeli w Anglii północnej, natomiast nie ma tam (na południu) prawie zupełnie dzieci z zespołem Downa (bo te są "eliminowane" przed urodzeniem, czyli zwyczajnie - mordowane), a nie ma metody "rozpoznania autyzmu" w życiu płodowym. Wskutek zabijania dzieci z zesp. Downa - statystycznie wzrasta ilość dzieci z autyzmem (jako że ilość szczepień jest taka sama na południu i na północy Anglii).

Zapewne te informacje są także wyrazem "lekarskiej skamieliny". A "występy stopnopowców", których nie było za czasów rządów Platformy - mają świadczyć o tym, że właśnie teraz, w ciągu ostatniego roku czy półtora, gdy władzę przejął PiS - pojawiły się wszelkie szkodliwe efekty obowiązkowych szczepień. I - teraz należy zaatakować Rząd i Prezydenta, ministra zdrowia, iść do sądu po odszkodowania. To wszystko oczywiście to - zawiniona przez PiS - tragedia rodziców, a w żadnym razie - nie jakaś polityczna hucpa.

Ludzie, myślcie, to boli, ale da się wytrzymać.

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1542566

Petycja ws. zmuszania rodziców i dzieci do szczepień i ochrony dzieci przed odczynami poszczepiennymi (13.04.2011)


ŻĄDAMY:
1. natychmiastowego wstrzymania i uznania za bezprawne wszelkich restrykcji wobec rodziców, którzy kierując się dobrem swoich dzieci, podejmują suwerenne decyzje odnośnie do tego, czy, kiedy i jakie szczepionki będą podane ich dzieciom,

2. wprowadzenia jasnych zapisów w dokumentach prawnych, respektujących prawo rodziców do odmowy szczepienia swoich dzieci,

3. usprawnienia systemu identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych (w skrócie NOP),

4. utworzenia specjalnego funduszu odszkodowań dla osób dotkniętych trwałym uszczerbkiem zdrowia lub utratą bliskich wskutek wystąpienia niepożądanych odczynów poszczepiennych.

Pełny tekst petycji: ]]>http://www.petycje.pl/7000]]>

Proszę zwrócić uwagę na datę - kwiecień 2011. Kto przykleja polityczną gębę ruchowi |STOP NOP niech się zastanowi nad sobą.

Oto strona internetowa

]]>http://prawdaoszczepionkach.pl/]]>


Skarga dotycząca ignorowania powikłań poszczepiennych i niedziałającego systemu NOP (22.09.2013)

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1542657

(oraz dyskusji internetowej pod petycją) były może jakieś demonstracje? banery?

Jakieś publiczne występy?

Kto zdejmuje dziś "polityczną gębę" ruchowi stopnopowców - niech zastanowi się nad sobą. Ruch bardzo łatwo można było upolitycznić i właśnie to dziś obserwujemy.

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1542710

]]>http://prawdaoszczepionkach.pl]]>

]]>https://vaccgenocide.wordpress.com/]]>

]]>https://gloria.tv/article/Zf814FZ9uEbP3LRDgQLirxg7B]]>

]]>http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/morderstwa-lekarzy-w-celu...]]>

dowie się pani więcej.

oto ciekawe fakty:

Przed kilku miesiącami podałem informację o zamordowaniu lekarzy, którzy mówili prawdę o szczepieniach w USA. Przypomnę, że do tej pory zamordowano następujące osoby:

– Dr Jeff Bradstreet, jego ciało znaleziono niedaleko domu w rzece. Szeryf, podobnie jak w Polsce robi to policja, uznano, że to samobójstwo. Jednak po wyciągnięciu z wody i sekcji okazało się, że śp. dr Bradstreet ma olbrzymią ranę postrzałową klatki piersiowej.

– 21 czerwca znaleziono kolejnych dwóch lekarzy martwych. Dr Holt został znaleziony na wschodnim wybrzeżu Florydy. Pozostawił 3-letnią córkę. Dr Hedendal został znaleziony martwy w swoim samochodzie. Przyczyn zgonu nie ujawniono.

– Dr Teresę Sievert, lat 46, 29 czerwca znaleziono martwą w swoim domu. Przed domem w nocy stała półciężarówka i sąsiedzi słyszeli dziwne odgłosy. Dr Teresa Sievers została zamordowana.

– Dr Jeffrey Whiteside zniknął w tym samym dniu, miał 63 lata.

– Dr Lisę Riley znaleziono 10 lipca z raną postrzałową głowy we własnym domu.

– Dr Ron Schwartz został znaleziony 19 lipca martwy w swoim domu na wschodnim wybrzeżu Florydy.

– Dr Nicholas Gonzalez został znaleziony martwy 21 lipca.

– Zwłoki dr. J. Whitesida znaleziono 23 lipca w Door County, obok znaleziono pistolet kalibru 022.

– Nie wiadomo, czy został zamordowany. Dr Patrick Fizpatrick zaginął w wieku 74 lat. Ostatni raz widziano go 3 lipca 2015 roku, kiedy wyjechał z Północnej Dakoty i zniknął.

– Dr Mitch Gaynora – 26 września 2015 roku 59-letniego doktora znaleziono martwego na swoim podwórku.

Jak podaje prasa, wszystkich tych lekarzy łączyło jedno, byli przeciwnikami masowych bezmyślnych szczepień i mówili o tym głośno.

]]>https://jarek-kefir.org/2015/10/14/tajemnicze-zgony-lekarzy-krytykujacyc...]]>

może na dziś wystarczy...

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1542806

A skądeżeś tę pandemię "wymodził"?  "Co dechnie, to brechnie!"

Prawdę to chyba przez pomyłkę udaje ci się głosić. Wiadomo, kto jest Ojcem Kłamstwa. Czyim synem jesteś?

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1542165