Chrońmy dzieci! Zamilczany protest STOP NOP

Obrazek użytkownika markowa

Rodzice protestują przeciw przymusowi szczepień, przeciw eksperymentom na dzieciach w Polsce.

Rażącym kontrastem - są odbywające się równolegle - liczne pikniki/festyny z okazji Dnia Dziecka. Radosne imprezy. Że niby władza kocha dzieci.

Dla mieszkańców Warszawy - dysonans pomiędzy krzywdą wołającą o pomstę do nieba, a "łaską pańską".

nota bene: wielotysięczna manifestacja nie przebiła się do mediów. Znów cenzura.

https://www.youtube.com/watch?v=ptGN7iq7qMU

Wideo: 
Ocena filmu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:14)

Komentarze

http://niepoprawni.pl/video/szczepic-czy-nie-szczepic-hpv-5630

Mój Boże, prawie nikogo to nie interesuje.... biedne dzieci...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541246

Ludzie, myślcie, to boli, ale da się wytrzymać!

Przecież ten protest "stop-nop" i te różne popierające protest dy-markowe, verita-sy, kuraki, spirytus-y to rewers KOD-omitów i czarnych macic.

Wpierw spójrzcie na "malowaną sochę", której nic nie szkodzi etylortęć w tuszu do rzęs, ale będzie "się pluła" (podobnie jak wymienieni na wstępie "protestanci") na polskiego prezydenta, będzie coś gdakać o "psich obowiązkach" itp. itd. Co ciekawe - będzie też (u "protestantów") pieprzenie o Żydach, którzy dążą do depopulacji Polski. 

Zauważcie więc, że do "pomocy" w tym "spontanie" przybyli jacyś lewacy z Zachodu. Oraz że do Europy przybywają cały czas nieszczepieni migranci zarówno z Rosji (ci - przywieźli zwłaszcza gruźlicę do Izraela) jak też wszyscy, nieszczepieni "uciekinierzy" (raczej najeźdźcy) z Afryki, Bliskiego Wschodu i z Azji. Z gruźlicą i wieloma innymi chorobami zakaźnymi (polio raczej nie mają, bo wszystkie dzieci, które zachorują tam na polio - "szczęśliwie" umierają, w pierwszym roku życia). No i te "wolnościowe" kraje, w których nie ma "przymusu szczepień" (Rosja, kraje afrykańskie i azjatyckie - "pełna wolność" - hulaj dusza!).

Gdyby rzeczywiście protest był uczciwy - należałoby ŻĄDAĆ zmian w kalendarzu szczepień. Oraz zmian w zakresie szczepień - z podziałem na obowiązkowe (refundowane) i nieobowiązkowe, odpłatne. Na ten temat wypowiadała się bardzo rzetelnie prof. Majewska (choć nie lekarz!) Ale "stopnopowcy", manipulując wypowiedziami prof. Majewskiej, robią kolejną "zadymę" przeciwko obecnej władzy. Po wszystkich kodomitach, ciamajdanach, czarnych macicach - następna manifestacja "opozycji". I tym razem - jaka "szlachetna" - "biedne dzieci". Durniów ci u nas dostatek (niestety). Ludzie - myślcie!

A oto propozycje prof. Majewskiej:

"PROPOZYCJA ZMIANY PROGRAMU SZCZEPIEŃ W POLSCE
Propozycja zmiany programu szczepień w Polsce, oparta na analizie programów w innych krajach UE (Euvac.net) oraz konsultacjach z pediatrami – jest następująca:
• wyeliminowanie wszystkich szczepionek z thimerosalem;
• zrezygnowanie ze szczepienia noworodków szczepionkami Wzw B (szczepienie tylko noworodków z grupy wysokiego ryzyka, czyli od matek zakażonych żółtaczką). Zaoszczędzone na tych szczepionkach pieniądze przeznaczyć na higienę szpitali, by nikt się w nich nie zarażał.
• zrezygnowanie ze szczepienia noworodków BCG (stosować tylko u dzieci z regionów, gdzie odsetek chorych na gruźlicę wynosi powyżej 40 na 100 000);
• w pozostałej grupie dzieci rozpoczęcie szczepień od 4 miesiąca życia;
• zrezygnowanie ze szczepionki krztuścowej pełno komórkowej;
• zrezygnowanie z podawania więcej niż trzech rodzajów szczepionek w jednym dniu;
• zrezygnowanie z podawania szczepionek zawierających żywe wirusy lub podawanie ich pojedynczo w bezpiecznych odstępach czasu;
• udostępnienie szczepionek mono walentnych;
• zobowiązanie szczepiącego lekarza do przeprowadzenia wstępnego wywiadu z rodzicami odnośnie alergii, astmy i innych chorób typu autoimmunologicznego oraz powikłań poszczepiennych u członków rodziny, co pozwoli przewidzieć, czy u danego dziecka mogą wystąpić groźne reakcje poszczepienne. Takie dziecko powinno mieć opracowany indywidualny, bardzo ostrożny program szczepień;
• zobowiązanie szczepiącego lekarza do monitorowania stanu zdrowia dzieci po szczepieniach, by w porę uchwycić stany zagrażające życiu lub zdrowiu dziecka;
• stworzenie narodowego programu obowiązkowej rejestracji powikłań i zgonów poszczepiennych. Dane te powinny być raportowane do WHO (a nie są) i informacje o powikłaniach powinny być zamieszczane w książeczkach zdrowia dziecka..." (https://prawdaxlxpl.wordpress.com/aktualnosci-2/profesor-maria-dorota-ma...(link is external)
 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541535

lub śmierci ich dzieci na skutek przymusowych szczepień?????  Jacy to "lewacy z Zachodu" przyjechali?  Widać, że z  ciebie taka socjalistyczna "prawiczka" - narodowosocjalistyczna..  Nie dociera do ciebie to, ze ludzie chcą mieć wolny wybór i nie życzą sobie być uszczęśliwiani na siłę przez narodowosocjalistyczne państwo.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

marguar

#1541544

jak pies wokół własnego ogona.

Mądrością jest unikanie zła na przyszłość, wyciąganie wniosków ze złych zdarzeń oraz sensowne propozycje działań - dla uniknięcia możliwości zła.

A przy okazji - kto to mówił, że jest nas więcej bo "dołączyła Europa" tak więc "mamy szansę na sukces"?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541545

(cytuję wszechwiedzącą pro-szczepienną)

"Ludzie, myślcie, to boli, ale da się wytrzymać!"

Pani nie zauważyła, że młodej matce umarła Córeczka? Co ma myśleć ta Matka? Ją boli utrata dziecka w wyniku zbrodniczych praktyk medycznych.

A ile takich przypadków ma na sumieniu hrabina? Może właśnie krzyk sumienia hrabina Katarzyna stara się zagłuszyć.

Oczywiście pani K.T. 'pali głupa', albo nie stosuje do siebie własnej maksymy, że 'myślenie da się wytrzymać'.

Manifestacja STOP NOP - to wołanie o prawo wyboru - i uszanowanie praw rodzicielskich.

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541547

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak katarzyna-sy się biorą do dyskusji....to tak jakby Kopacz dyskutowała z z Arłukowiczem i Klichem.
Hipokrates powiedział….”Różne to dwie rzeczy – świadomość siebie i zarozumiałość ; pierwszą rodzi wiedza, drugą – nieuctwo.” Stąd się bierze tak przeogromna zarozumiałość wśród lekarzy. Oni są poprostu niedouczeni...bo taki jest sytem nauki na akademiach medycznych. Mimo rozwoju techniki....potrafią leczyć tylko ostre przypadki i to raczej na zasadzie przypadku. Przewlekłych chorób nie potrafią wyleczyć. Potrafią tylko leczyć, leczyć ..i leczyć. Nie nauczyli ich myśłeć. Kiedyś farmacja służyła medycynie. Dziś natomiast to medycyna służy biznesowi farmaceutycznemu. Na studiach nie uczy się o przyczynach chorób, o ziołach, o wpływie odżywiania na zdrowie, o profilaktyce....itd, ważne są tylko objawy. A tak powszechna chemioterapia ma tyle wspólnego z leczeniem raka co in vitro z leczeniem niepłodności. Lekarze okopali się w swej głupocie jak mafia, jak kasta prawników. Nie ma sensu z nimi walczyć ani dyskutować.....najlepiej ich unikać jak ognia. Dość dobitnie opisuje stan wiedzy współczesnej medycyny „naukawej” Jerzy Zięba w książce „Ukryte terapie”-czego ci lekarz nie powie. Pozdrawiam tylko myślących...lekarzy później...jak się będą dokształcać, ale nie przez przedstawicieli koncernów farmaceutycznych.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1541567

W swej młodości poznałam wielu studentów medycyny. Wraz z mężem postanowilismy, że będziemy bardzo dbać o zdrowie, aby oni nie mieli okazji nas "leczyć".

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541582

Zespół Delbrücka czy Minderwertigkeitskomplex (guglować, guglować, jak mawia bloger Fedorowicz Ewaryst). Prezydent zły, minister obrony zły,  studenci medycyny - "dno i wodorosty", "hrabina" - oczywiście zła (zapewne doprowadziła do śmierci jakieś niewinne, szczepione dzieci). A Markowa - bohaterka - "walczyła" (sama jedna!) z systemem steinerowskim w szkole. Ciekawe tylko, czemu wpis o tych "przewagach" zniknął z blogu.

Bądźcie jednak dobrej myśli - te kompleksy (czy zespoły) daje się leczyć. Czasem wystarczy kilka sesji u mądrego psychoterapeuty. Polecam, bo wielu już pomogły ;) .

A jakby tak np. o umierających dzieciach i ich rodzicach... Zdarzyło się, że przyszła matka z dzieckiem nieco ponad dwuletnim - chorym na odrę. Stan dziecka dość dobry, leczenie przepisane, dziecko miało być leczone w domu. Następnego dnia do autobusu, którym zmierzałam do pracy wsiadła matka i napadła na mnie - bo "zabiłam jej dziecko". Dowiedziałam się, że było to już trzecie dziecko, dwoje starszych zmarło w niezbyt jasnych okolicznościach, w wieku powyżej dwu lat. Obdukcja wykazała u dzieciątka zapalenie płuc. Z wywiadu wynikało, że matka nie przywiozła dziecka do przychodni wózeczkiem, nie przyjechała też autobusem, ale prowadziła dziecko piechotą. W sumie chory chłopczyk przeszedł ponad 4 km. Potem zostawiła dziecko ojcu, poleciła nakarmić synka, i pojechała po lekarstwa. W trakcie karmienia dziecko zachłysnęło się - i zmarło (zatrzymanie krążenia).

Następne - czwarte dziecko - chowało się bez ingerencji lekarskiej. Nie było "walki" o szczepienia, ponieważ zawsze 1 - 2% dzieci pozostawało niezaszczepione - z różnych powodów, tego malca "włączyliśmy" do owej grupy. W wieku ~6 lat chłopczyk kąpał się, pod opieką ojca, w zalewie Odry, czyli tzw. Bajkale. W pobliżu brzegu, na płytkiej wodzie - dziecko zachłysnęło się - i zmarło nagle. Tej śmierci, w żaden sposób, nie można było łączyć z jakąkolwiek ingerencją medyczną. W tym nieszczęściu nie można było winić "Służby Zdrowia".

A "mędrców pańskich" (walczących z "narodowymi socjalistami pro-szczepiennymi") muszę zapytać czy wiedzą ile dzieci nie umarło w Polsce na dyfteryt (błonicę), ponieważ zostało profilaktycznie szczepionych. I żadne argumenty o lepszej (obecnie) higienie, czy (dawniejszym) ubóstwie itp.nie mają tu zastosowania. Na błonicę zmarł np. najmłodszy brat Juliusza Kaden-Bandrowskiego (ojciec lekarz, matka - pianistka).

Warto, oprócz obraźliwych inwektyw, zainteresować się także faktami. Dziś - dyfteryt "wraca" do nas "ze Wschodu" (stamtąd, gdzie jest "wolność od szczepień").

"Myślenie ma kolosalną przyszłość, ale niewprawnych męczy".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541585

...syndromu 'doktor Quinn', która - przeciwstawiając się odwiecznej mądrości Indian - na wszystko ma zbawczą 'pastylkę', a w tej odsłonie 'szczepionkę'.

Od powietrza, głodu, ognia i wojny i od przymusowych szczepień zachowaj nas, Panie!

Pani Tarnawska wysyła mnie do psychoterapeuty - to dowód niezbity, że sama go potrzebuje.

post scriptum

 czy "herbowa hrabina" jest obraźliwą inwektywą? Inaczej nie ośmielam się zwracać do księżnej pani.

http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/22205

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541590

Żeby nie było nieporozumień - dymarki to dawne piece hutnicze, "veritasy" to humorystyczna nazwa sklepów sieci handlowej (Veritas) która, w "słusznie minionym okresie", prawie całkowicie zmonopolizowała sprzedaż dewocjonaliów i literatury katolickiej, współpracując także z Inco - "dziecięciem" PAX-u. Dziś jakoś tam jeszcze zipie.

"Spirytusy" to inne określenie "Monopolu" (Gdzie twój tata pracuje? - W Monopolu! A tata kolegi? - On - to w "Spirytusach"!). Kur, kurak - to kogut. & co - to "and company" lub "et consortes" - "i towarzysze" albo - "wspólnicy"...

Pisanie o głupocie, niedouczeniu, zarozumiałości, mafijności lekarzy - jako uogólnienie - nie jest zapewne, zdaniem markowej używaniem obraźliwych inwektyw. A czym wobec tego?

I demagogiczne "wycieczki" o młodej matce, która straciła dziecko "przez szczepienia", a której "cynicznie" - nie rozumiem, i nie współczuję, bo zapewne..., w domyśle insynuacje, jak by je elegancko określić? 

No to zapytam - która młoda matka, zrozpaczona po stracie dziecka drukuje kolorowy baner aby demonstrować - przeciwko "władzy"? Czy rzeczywiście to pierwsza reakcja tragicznie doświadczonej matki? Smutno się składa, bo w swojej najbliższej rodzinie (dwie babcie, mama, siostra, córka, jedna z siostrzenic) mam osoby, które straciły małe dzieci... (jedna babcia dwójkę, druga - czwórkę ;(  siostrzenica dwójkę, pozostałe - po jednym), Tego typu tragedie stawały się motorem do "walki" o  ochronę ludzkiego życia - od poczęcia do naturalnej śmierci. Natomiast działania "stopnopowców" noszą wyraźny charakter polityczny a nie "pro-liferski".

Wreszcie - może mi "szanowne towarzystwo" zechce wyjaśnić, czemu nikt nie protestuje przeciwko koncernom produkującym i sprzedającym hormonalne i mechaniczne "środki" antykoncepcyjne, gdzie ilość działań ubocznych i powikłań groźnych dla zdrowia i życia młodych kobiet jest statystycznie znamiennie wysoka. Że wspomnę tylko o uszkodzeniach wątroby oraz powikłaniach zakrzepowo-zatorowych, nie mówiąc o problemach z wtórną bezpłodnością. Dziwnie pojęta taka uczciwość, prawość, "walka" - ale - o co?

A na koniec - pytanie wprost do Verity - co to za dowcip z tymi "katarzyna-sy", bo "nie chwytam". Bardzo mi przykro.

No ale "zrobiła się" dyskusja wokół tematu szczepień, chociaż absolutnie nie takiej dyskusji należałoby oczekiwać. Tamta demonstracja to zwykła, polityczna hucpa oraz robienie sobie, przez p. Sochę (socha to rodzaj pługa) w sposób demagogiczny - politycznej popularności. O czym piszę - od początku, choć może nie tak dosadnie. Myślę, że teraz wyraziłam się jasno.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541690

"katarzyna-sy", kontra  Braunasówne :-)))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1541691

 Protesty antyszczepionkowe odbyły się w różnych miastach Europy. I nie organizowali ich lewacy, bo oni - tak jak ty narodowa socjalistko - są zwolennikami przymusu szczepień.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

marguar

#1541577

A potem jak coś się stanie, to winny będzie rząd, bo nie szczepił. POglądy twoje tyPOwe dla wielbicieli PO.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1541598

Chodzi o to, by rząd zostawił rodziców i szczepienia w spokoju. Matka i Ojciec wiedzą najlepiej, co potrzeba dziecku.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541617

A szczepienie przeciw pneumokokom, też byś dała decydować rodzicom, a ewentualne śmierci noworodków kogo byś obarczyła.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1541620

niż sprzedajni urzędnicy, a już całkiem skurwieni medycy

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541624

http://haptens.republika.pl/pusty/OSwUE.pdf

(fragment z linkowanego tekstu)

"Jak widać z tej listy, szczepienia są obowiązkowe głównie w byłych krajach socjalistycznych.

Pytanie dlaczego tak jest. Czy narzucony przez państwo przymus szczepień jest niechlubną

spuścizną po latach totalitaryzmu i Sanepid pozostał organizacją totalitarną? Czy może ma to

jakiś związek z faktem, że w doprowadzonych do biedy krajach postsocjalistycznych koncerny

farmaceutyczne prowadzą na wielką skalę tanie (dla siebie) testy leków i szczepionek? I czy nie

zdarza się, że niektóre z tych testów odbywają się na nieświadomych dzieciach-królikach

doświadczalnych pod płaszczykiem obowiązkowych szczepień? Te sprawy trzeba zbadać."

na koniec rewelacyjny postulat pani Tarnawskiej: (cyt.)

"• zobowiązanie szczepiącego lekarza do monitorowania stanu zdrowia dzieci po szczepieniach, by w porę uchwycić stany zagrażające życiu lub zdrowiu dziecka"

a jak już pani "uchwyci" , że dziecko umiera - to co dalej? Jakie konsekwencje poniesie lekarz? I czy nie jest za późno na rejestrację post factum?

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541604

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Szczepionka nie jest lekiem...więc nie podlega badaniom klinicznym.
Najpierw się podaje szczepionkę....a potem zobaczymy co będzie. Jeżeli wystąpią skutki uboczne czy zgon...NIKT nie bierze za to odpowiedzialności, ani firma farmaceutyczna ani lekarz.
Lekarze są nie tylko na usługach przemysłu farmaceutycznego ale ostatnio dochodzi wspieranie przemysłu transplantacyjnego, wbrew nauce, wbrew badaniom...kilku hardwardczyków ustaliło, że to i to , od tego i tego roku.....uznamy za śmierć mózgową....i na wszelki wypadek znieczulamy ...przy pobieraniu organów. Mordercy!!!!!
https://wolnemedia.net/zanieczyszczenia-szczepionek/
https://www.youtube.com/watch?v=VW2tzmepGbg
https://www.youtube.com/watch?v=OoFQ90LX9yA
http://tinyurl.com/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1541707

I - nie na temat - czyli - o tzw. "śmierci mózgowej". Kto broni Vericie rozwinąć temat - na własnym blogu?

Natomiast odsetek negatywnych skutków ubocznych występuje w każdym zakresie ludzkich działań, a więc również - w działaniach stricte medycznych oraz  we wszelkich zbliżonych działaniach - znachorskich, zielarskich, "uzdrowicielskich" (co by to nie miało znaczyć) i tym podobnych. Czy, wobec tego, należy zrezygnować z jakichkolwiek działań? "Ręce czyste ma tylko ten, kto stale trzyma je w kieszeni". Bez wątpienia - podczas II Wojny Światowej szczepienia p-wtyfusowe uratowały życie wielkiej liczbie osób. W Ameryce Południowej szczepienia p-w żółtej febrze - podobnie. Szczepienia p-w polio w Ameryce i w Europie - podobnie. To samo - z dyfterytem. Szczepienia p-w ospie prawdziwej spowodowały, że zamiast epidemii powtarzających się cyklicznie - istnieją jedynie nieliczne ogniska endemiczne w Azji - tam, gdzie nie prowadzi się szczepień.

A po niektórych potrawach (czekolada, cytrusy, krewetki, banany, mąka pszenna, mleko i wiele innych) pojawiają się reakcje alergiczne, niekiedy nawet śmiertelne - czy więc należy zaprzestać jedzenia? A wodą można się śmiertelnie zachłysnąć - toteż wody pić nie należy? I nie używać żadnych innych płynów - z tego samego powodu? A kawałkiem jabłka można się zadławić - czyli - nie jeść jabłek?

Żyjemy w określonym czasie, w określonym miejscu, w określonym otoczeniu. Musimy zaakceptować realia i nie tworzyć jakiejś "rzeczywistości alternatywnej". Albo - rzeczywistości życzeniowej. Wyobrażam sobie wrzaski protestacyjne tych obecnych "stopnopowiczów", gdyby np. bezpłatne szczepienia były dostępne tylko dla "wybranych" - zwłaszcza z jakiegoś "klucza". I z całą pewnością nie byłoby wówczas pytań o powikłania czy skutki uboczne, byłyby natomiast banery z podobiznami tych, którzy umarli, bo ich "nie zaszczepiono". (Podczas epidemii ospy we Wrocławiu zmarło 7 osób, w tym 1 lekarz - bo nie pozwolił się zaszczepić uważając, że ma odporność po szczepieniu - "od dzieciństwa"). 

Obecne protesty, powtarzam, to polityczna hucpa, kontynuacja czarnych macic. Cały czas brak jest konstruktywnej, rzeczowej dyskusji na temat szczepień oraz zminimalizowania związanych ze szczepieniami negatywów. Brakuje mi natomiast dobrej woli ze strony zarówno wielu obecnych dyskutantów, jak też prominentnych działaczy "stopnopowych". Są "zagrywki pijarowe", manipulacje, mnóstwo demagogii i, jak dotychczas, niewyjaśnione powiązania finansowe? polityczne? Te zachodnioeuropejskie organizacje "stopnopowe" ciągną ogromne pieniądze z firm farmaceutycznych za rzeczywiste i rzekome niekorzystne skutki szczepień zapobiegawczych. Indywidualne osoby - rodziny - takich pieniędzy raczej nie zobaczą. A gdy nie wiadomo - o co chodzi, to - wiadomo. Nie dajmy się w to "wkręcać"!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541722

Nikt nie kwestionuje celowości szczepień przeciw tyfusowi podczas II wojny, czy przeciw ospie we Wrocławiu.

Chodzi o brak informacji i przymus.

Słowotok pozbawiony argumentów ad meritum - tak odbieram kolejne sążniste wpisy hrabiny.

Szczególnie cenna fraza "socha to rodzaj pługa" zasługuje na naukowe opracowanie - polecam studentom socjologii temat: "Aberracje i kompleksy - na przykładzie dyskusji o wolności wyboru usług medycznych w Polsce". W podtytule: "szydzenie z nazwiska - niechlubnym wyróżnikiem 'wyższej sfery'

 

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541728

Ano, to "poskręcam":

Czy rzeczywiście jest wolnością, gdy palacze tytoniu, chorujący na choroby serca, płuc i nowotwory mają te same przywileje - bezpłatne leczenie i leki jak ci, którzy tytoniu nie palą? Bez żadnej wątpliwości jest udowodnione, w eksperymencie Framingham, że tytoń jako używka ma negatywny, wielokierunkowy wpływ na zdrowie populacji. Wszyscy ponosimy koszty nałogów tych osób, które są "wolne" aby własnemu zdrowiu szkodzić. A jak wygląda problem owej "wolności" u "stopnopowców"? Czy rzeczywiście, w każdym aspekcie, są to osoby zachowujące prawidłową troskę o zdrowie własne i zdrowie własnych rodzin?

Ciekawa byłaby odpowiedź na pytanie, czy owi rodzice, którzy "stracili dzieci wskutek szczepień", albo też utracili zdrowie dzieci "skutkiem szczepień" - nie palili tytoniu, nie nadużywali alkoholu, nie używali "miękkich" ani "twardych dragów".

Niegdyś w Anglii moja córa uczestniczyła w kursie językowym, który poza celem dydaktycznym miał też wspomóc niezbyt zamożne rodziny gdzieś na prowincji. W czasie pobytu na kursie córkę podwoziła samochodem matka trójki niepełnosprawnych dzieci, która "pluła się" na lekarzy, na władze i na rząd, bo "nie pomaga" (wystarczająco) takim dzieciom i rodzinom jak jej "tak ciężko doświadczonym". Byłoby to rzeczywiście przekonywujące, gdyby nie odurzający zapach palonych konopi wewnątrz samochodu.

Obawiam się ponadto, że niektórzy z blogerów (nie wskazując palcem) mają jednak poważne trudności w czytaniu ze zrozumieniem. Na to bodajże nie ma lekarstwa. Osobiście przynajmniej takiego nie znam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541814

W Polsce szczepionki są zarejstrowane jako leki....mimo, że nie są lekami . Wszystko po to aby można je finansować z kieszeni podatnika. To jest kpina z lekarzy i z rodziców. Rygorystyczne badania kliniczne, jakim jest poddawany bez wyjątku każdy lek, zanim będzie dopuszczony do sprzedaży, służą przede wszystkim do ustalenia jego bezpieczeństwa. Gdyby szczepionki były poddawane tego typu badaniom, nigdy nie zostałyby dopuszczone do sprzedaży. Szczepionki zawierają formaldehyd, rtęć i aluminium, oprócz oczywiście wirusa. Każda szczepionka wywołuje mikro udary mózgu (dr Andrew Moulden). Skutki uboczne są zgłaszane w 0,5-5% przypadków. Szczepionki są produkowane na bazie tkanek z małpy lub dzieci, które zostały poddane aborcji. Dzieciom podaje się szczepionki w ciemno, nie mając najmniejszego pojęcia jakie już być może przeciwciała u danego dziecka występują.

To jest film“ Wyszczepieni – od tuszowania prawdy do katastrofy“ ( polska wersja).

https://www.cda.pl/video/1055749b1

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1541820

tak oto prawiła 27-go listopada AD 2015:

 

"W długim, lekarskim "życiu" zaszczepiłam kilka tysięcy osób. I zasadniczo NIE MIAŁAM ŻADNYCH "SKUTKÓW UBOCZNYCH" czy NOP."

 

Czaicie? Zasadniczo! "Tylko lekki przemijający niedowład nóżek."

Ciekawe na jakiej podstawie to stwierdzenie.

jeszcze cytat autorstwa Desmes z 3 grudnia 2015: Desmes zwraca się do doktor Tarnawskiej -

"Zażarcie walczy tu Pani przeciwko ludziom, którzy nie są podatni na propagandę koncernów farmaceutycznych i lobby szczepionkowego.

Skąd u Pani , aż taka pewność, że Pani się nie myli ?"

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541823

że kolejny hochsztapler, dr Andrew Moulden (który "diagnozował" autyzm na podstawie fotografii i sprzedawał "Brainguard" czyli"obrońcę mózgu" za jedne 47 USD/m-c) jest kolejnym autorytetem Verity, Markowej, a być może - jeszcze kogoś. Wg siostry tego doktora - cierpiał on na zaburzenia afektywne - dwubiegunowe (psychozę maniakalno-depresyjną).

I "czaicie" że zdaniem Markowej należałoby "dać wybór", czyli nie szczepić dzieci p-w polio aby uniknąć owego niedowładu (przemijającego!) ale za to "umożliwić" zachorowanie na pełnoobjawowe, wysoce śmiertelne polio ("mama wie, co dla dzieci jest najlepsze - Kinderniespodzianka"). Markowa zapewne chciałaby wrócić do czasów, gdy w Polsce dzieci umierały z powodu polio a te, którym "udało się" przeżyć (leczone m.in. w tzw. "żelaznym płucu") pozostawały niepełnosprawne do końca życia.

A stwierdzenie o rozpoznanym "przemijającym niedowładzie" - właśnie na podstawie obserwacji poszczepiennej. Miałam takich dzieci jedno albo dwoje. Rozwijały się później całkowicie prawidłowo. Wolałabym nie "obserwować" dzieci chorych (takie, jeszcze w moich czasach "nastoletnich" zdarzyły się również w mojej szkole). Byłoby tragedią, gdyby te czasy powtórzyły się. A przy "stopnopowcach" i najeźdźcach z Afryki - jest na to szansa. Ale - jak paplają "mądrzy inaczej" - "mamy demokrację". Czyli - pusty dzwon - dźwięczy najgłośniej.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541824

Obserwowała pani wszystkie zaszczepione przez siebie osoby? Te tysiące??? Do pełnoletności???

Czy tylko się pani śniło?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541825

Trzy tysiące - przez 14 lat. Do pełnoletności.

I tym się różnimy - ja nie insynuuję, nie używam inwektyw, mówię o faktach i nie powołuję się na mocno wątpliwe autorytety (zwykle "kręcące swoje własne, małe lody"). Na temat wielkich firm i kompanii farmaceutycznych mam swoje zdanie i teraz powiem tylko, że ten "spontaniczny ruch stopnop" to także "przekręt". Polityczny, i wbrew pozorom - przeciwny "pro-liferom". A kto tego nie dostrzega - nie ja go ocenię. Takie "stop-nopy" - "kanalizują" czy też zakrywają możliwość ujawnienia znacznie w sumie poważniejszych łajdactw popełnianych przez wielkie, międzynarodowe konsorcja farmaceutyczne. Mataczenie, ukrywanie rzeczywistych, groźnych powikłań po-lekowych, jak np. kryminogenne, wieloletnie "leczenie" antycholesterolowe (to dopiero byłyby pozwy o wielkie odszkodowania), te wszystkie "środki" antykoncepcyjne (nie leki!), te środki wczesnoporonne... A jeszcze wiele innych by się znalazło... Ten glutaminian sodu - "odżywka" dla mózgu, dziś już szczęśliwie wyeliminowany również z żywności... A wszystkie substancje "wzbogacające" żywność (mąki i pieczywo, wyroby mleczne, napoje - tak choćby "pierwsze z brzegu"). Różne "konserwanty"... Ta wieloletnia "walka" z naturalnymi tłuszczami, w miejsce których - margaryna ("i serce mam jak dzwon"). Ta propaganda "antyjajeczna"... To nie szczepionki powodują największe problemy zdrowotne, w pierwszym rzędzie to używki (trujące) i trująca, wysoko przetworzona żywność oraz zatruta woda. 

Jeśli mowa o pokorze - to niektórym bardzo by się przydała. Też palcem nie będę pokazywać. Pycha i przekonanie o własnej racji, absolutnie jedynej i słusznej - to niestety ta "mądrość na odwyrtkę". Nie mniej - każdy jest kowalem swego losu. Warto o tym nie zapominać. Długiego życia w zdrowiu  i jasności umysłu życzę. Oraz świadomości, że negatywne emocje, także kłamstwa, intrygi, nieuczciwość - nie przedłużają życia i nie konserwują zdrowia.

"...

Tak więc bądź w pokoju z Bogiem, cokolwiek myślisz i czymkolwiek się zajmujesz i jakiekolwiek są twe pragnienia: w zgiełku ulicznym, zamęcie życia, zachowaj pokój ze swą duszą. Z całym swym zakłamaniem, znojem i rozwianymi marzeniami ciągle jeszcze ten świat jest piękny. Bądź uważny, staraj się być szczęśliwy." (Desiderata czyli dezyderaty)

Autor: Max Ehrmann - 1927

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541828

....I zasadniczo NIE MIAŁAM ŻADNYCH "SKUTKÓW UBOCZNYCH" czy NOP." Bo skutki uboczne dotyczą szczepionych a nie szczepiących.
Ale te kilka tysięcy wyszczepionych chyba nie dadzą spokojnie spać "chrabinie".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1541826

No to mamy pełny odjazd.

Lista zagrożeń, jaką wymachuje pani Tarnawska wyliczając trucizny i nieuczciwość lekarzy/farmaceutów ma uspokoić działaczy STOP NOP?

Nie uspokaja. Potwierdza obawy i uzasadnia determinację do walki.

Ach, te nauki umoralniające.

Trochę jak komunistyczny agent Zygmunt Bauman ps. Semjon; dowódca oddziału KBW - krwawy kat Żołnierzy Wyklętych - występuje w filmie "The swedish theory of love" - jako słodki dziadunio, piewca miłości. A do tego profesor...

https://www.youtube.com/watch?v=CfyKYeaZcIM&list=PLWtviJtwTA7Hbon_qxDYaCP9S4x7R0l9p

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541831

A w tle Siemjon.

Jeśli "determinację do walki" posiada ktoś niedouczony i prymitywny - to zawsze budzi się  - jak owa Ludmiła u Boya:

"Aż łóżko wpadło w Urynał.

Oto jak nas, biednych ludzi,

Rzeczywistość ze snu budzi"

Powtarzam - po raz enty, że owe protesty i protestanci "stopnopowcy" to działacze stricte polityczni. "Każdy powód jest dobry aby przyłożyć tym, którym chcemy", czy "tym - których nie chcemy".

Tym razem zejdę do poziomu dy-marków. Otóż owi obserwowani przez p. Markową beznadziejni studenci medycyny pochodzą z tzw. "zapunktowanych". Ciekawe nawiasem, czy p. Markowa też "za punkty" dostała się na studia? A dla tych, którzy o "punktach" nie słyszeli - były to "z automatu" przyznawane punkty za właściwe "pochodzenie socjalne", dzięki czemu na studia dostawali się ludzie z niską wiedzą, bez tradycji środowiskowych i rodzinnych, natomiast eliminowani byli tacy, którzy tradycję i kulturę wynosili z domu. Byli też cwaniacy, nowobogaccy, którzy kupowali ziemię na wsi, uzyskując "status" małorolnego i "zdobywając" tym samym "punkty" dla progenitury.

Zachowanie "stopnopowców" oraz ich "wiedza" pochodząca od mocno podejrzanych, nieuczciwych autorytetów są rzeczywiście porażające. Pokazuje to również sposób dyskusji p. Markowej - która cały czas używa argumentów ad personam (personalnych), miast - ad rem (rzeczowych). A basuje jej Verita - nie będąca w stanie "chwycić" troszeczkę wymyślniejszych dowcipów. Przypomina to, mutatis mutandis (zmieniwszy to, co zmienić należy), scenę z "Klechdy krakowskiej" M. Mojsiewicza, w której Grażyna "wygarnia prawdę" Kunewiczowi, jako że nie jest on w stanie "ogarnąć" jej poziomu abstrakcji.

Od siebie dodam że, by pretendować do "marki" blogera - należy również posiadać pewną wiedzę i ogładę. Sama "chęć szczera" to zbyt mało. Przy podstawowym braku kultury - dobrze udaje się jedynie "młócenie cepem".

Smutne, nie mniej prawdziwe. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541862

jakież to srogie merytoryczne połajanki spadły na moja biedną markową głowę, nie usnę ze zgryzoty.

tak mnie schlastała dystyngowana dama

"" by pretendować do "marki" blogera - należy również posiadać pewną wiedzę i ogładę. Sama "chęć szczera" to zbyt mało. Przy podstawowym braku kultury - dobrze udaje się jedynie "młócenie cepem".""

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1541831#comment-1541831

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541905

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie o samą medycynę tu chodzi i bynajmniej nie same zalety lub wady terapii są w tej sprawie ostatecznym kryterium.(...)
Ale w sprawie przymusowych szczepień chodzi o coś znacznie większego – chodzi o fundamentalne zasady, na których wznoszony ma być gmach polskiej państwowości. Władza, która z uporem godnym lepszej sprawy usiłuje egzekwować wobec polskich rodzin przymus korzystania z jakichkolwiek usług urzędowo preferowanych – czy to usług medycznych, czy edukacyjnych, kulturalnych, gastronomicznych czy jakichkolwiek innych – taka władza podcina własne korzenie i podkopuje fundamenty państwa. Przymus szczepień godząc w suwerenność władzy rodzicielskiej uderza w nasze cywilizacyjne, wolnościowe tradycje. Jednocześnie przymus ów pozostaje wciąż niczym więcej, niż tylko jednym ze współczesnych zabobonów – legitymuje się bynajmniej nie certyfikatem bezspornych ustaleń naukowych, ale jeśli już w ogóle sięga po jakąkolwiek legitymację, to najprędzej po tę „ormowską”, wydaną na podstawie zideologizowanych dyrektyw politycznych.
W każdym razie jedyna szczepionka, którą rekomendować mógłby polski patriota i zwolennik cywilizowanej wolności, to skuteczna odtrutka na postępacko-totalniacką wściekliznę, której przejawem jest właśnie zabobon przymusowych szczepień – oby takie antidotum znalazło się jak najszybciej.
https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/12003-tylko-u-nas-grzegorz-braun-przymus-szczepien-owszem-przeciw-totalniackiej-wsciekliznie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1541907

przytoczę jeszcze raz te piekne słowa, niech Bozia da zdrowie Grzegorzowi i jego Bliskim!

Tako rzecze:

W każdym razie jedyna szczepionka, którą rekomendować mógłby polski patriota i zwolennik cywilizowanej wolności, to skuteczna odtrutka na postępacko-totalniacką wściekliznę, której przejawem jest właśnie zabobon przymusowych szczepień – oby takie antidotum znalazło się jak najszybciej.

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1541905#comment-1541905

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541923

- o "takim jednym" co się zaszczepić nie dał na ospę - i zmarło mu się, bo zachorował. W dodatku - był lekarzem.

I o tych co nie zachorowali - zaszczepieni. I o "mamie, która wie, co dla dziecka jest najlepsze", czyli "Kinderniespodzianka". 

I o braku rzetelnej dyskusji, przy agresywnej kampanii "stopnop - musi być wybór", miast dialogu o sensownych zmianach w systemie szczepień.

O upolitycznieniu problemu, zamiast rzeczywistych działań uświadamiających i "pro-liferskich". Te banery z podobiznami dzieci, które zmarły, tak jakoś, mimowolnie, kojarzą się z banerami rozdawanymi w Londynie przez stację CNN "muzułmanom protestującym przeciwko terroryzmowi ISIS" - celem "zrobienia dobrego programu".

I te "wycieczki" pod adresem lekarzy, co to "eksperymentują", "prześladują", "okaleczają" dzieci.

I durnowate rozważania Verity na temat "nie miałam NOP, bo to dzieci je miały". A rozważanie dlatego durnowate, że dla normalnego lekarza (tak, jak dla normalnego np. nauczyciela - OBLANA PRZEZ UCZNIA MATURA) wszelkie problemy niepowodzenia leczenia lub skutków ubocznych, niepożądanych, są WŁASNYMI PROBLEMAMI. I tego stresu zawodowego nie sposób porównać z żadnym prawie innym stresem zawodowym. Tak jak nie sposób porównać satysfakcji, gdy dzięki wielogodzinnemu wysiłkowi, opłaconemu nie tylko nieprzespaną nocą ale też czysto fizyczną aktywnością - udaje się uratować życie człowieka, która towarzyszy takiemu sukcesowi z żadną inną satysfakcją. Tutaj dyskusja może przypominać jedynie "gadanie ze ślepym o kolorach".

Po co teraz piszę? Bo osoby typu politykierki, Justyny Sochy, opierając się w dodatku na rewelacjach różnych medycznych hochsztaplerów, skutecznie podrywają autorytety lekarzy i powodują całkowite zagubienie, dezorientację rodziców. Przy minimum rzetelności i uczciwości - społeczna dyskusja na temat szczepień powinna przebiegać w zupełnie inny sposób. A w obecnej dyskusji, nawet tu i teraz, na blogu, dominuje chęć "dokopania" każdemu, kto nie jest za "stopnop" w jego politycznej formie. Ja jestem przeciw takiej formie demonstracji i politycznego nacisku. i, jak ktoś już pisał - minusy od tchórzliwych głupców tylko nobilitują.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541929

kto według pani Tarnawskiej jest odpowiedzialny za brak informacji i debaty na temat niepożądanego odczynu poszczepiennego, oraz znieczulicę lekarzy: rodzice, czy służba zdrowia?

oto dyskusja - radio Wnet, prowadzi red. Witold Gadowski; rozmowa nagrana już po manifestacji w Warszawie. Uwaga: lewactwo zabiera się do odbierania dzieci rodzicom za niezgodę na szczepienia. HPV - "szczepionka" dla młodych dziewcząt - narzucana nachalnie przez międzynarodówkę korporacyjną. Nie pozwólmy! To element polityki depopulacji Polski!

https://www.youtube.com/watch?v=pE1h_FIpr64

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541936

Kto się "każe" szczepić młodym dziewczętom p-w HPV? Nie ma przymusu! A że "międzynarodówki korporacyjne" próbują? Tytoń, alkohol też długotrwale były/są "promowane". I co? Czy musimy "używać"? A te "miękkie dragi", o które także "idzie walka"?

To, że istnieją patologiczni nauczyciele, urzędnicy, lekarze, pielęgniarki, księża nie oznacza, że nie należy chodzić do szkoły, do urzędów, zaprzestać korzystania z pomocy medycznej, z sakramentów świętych. Gdy różne Jandy, Hollandy, Stuhry, Środy itp. wypowiadają się na temat polityki - wiadomo - co o tym sądzić. Gdy natomiast Sochy, Brauny gadają o..., no właśnie - o polityce w związku ze szczepieniami - to co można sądzić? Że jest to jest ta sama polityka, w innym tylko "opakowaniu". I podobnie mąci ludziom w głowach, jak nawoływania zaprzańców-totalniaków o "demokrację", której jakoby w Polsce nie ma.

Sposób "rozgrywania" problemu szczepień ochronnych przez "stopnopowców" zamyka od początku możliwość uczciwej dyskusji czy dialogu, sprowadzając kwestię do zagadnienia stricte politycznego.

A metoda osobistych ataków na przeciwników politycznych to "stary kawał" erystyczny. Który zresztą, wyłączając racje rozumowe, sprowadza "polemikę" do poziomu emocji czy zwykłej awantury. Że przypomnę choćby te wszystkie "radosne informacje" markowej o lekarzach. Niestety - żałosne.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541955

Był lekarz, Jeff Bradstreet, którego dziecko - po zaszczepieniu - zachorowało na autyzm. Lekarz ten wypowiedział wojnę zbrodniczej praktyce medycznej.

Został zamordowany. Całkiem niedawno. Kto ciekaw, może odszukać informacje przez google.

Po której stronie stoi pani Katarzyna Tarnawska?

To jasne.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1541959

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...jeżeli nie po tej stronie gdzie Braun i Socha, to jasne...że stoi tam gdzie środa ,Janda i Holland. Tam jest miejsce robotów medyczno-biologicznych.Ministerstwo zdrowia , plus podległe mu instytucje, np: Główny Inspektor Sanitarny oraz Izby Lekarskie mają stać na straży nie trucia ludności. Mało tego, już uzasadnienia wyroków norymberskich podają jednoznacznie, że ŻADEN URZĘDNIK NIE MOŻE SIĘ TŁUMACZYĆ OTRZYMANIEM POLECENIA DZIAŁAŃ W ZAKRESIE LUDOBÓJSTWA, CZY DZIAŁAŃ NA SZKODĘ ŻYCIA I Jeszcze 30 lat temu nie wolno było podać szczepionek w odstępie mniejszym, aniżeli 6 do 12 tygodni. Obecnie Roboty Biologiczne wykonując procedury, podobnie jak w obozach, czy łagrach, podają dzieciom kilka szczepionek w jednym dniu.!!!

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&amp;task=view&amp;id=20443&amp;Itemid=119

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1541961

Ten Jeff Brandstreet, kolejny hochsztapler, który "leczył" chelatacją (odtrutka p-w metalom ciężkim) dziecko Colten Snyder, mimo iż nie stwierdzono w organizmie dziecka obecności rtęci powyżej ilości obserwowanej u innych równolatków. Colten "zaliczył" 160 wizyt w praktyce tego doktora. Doktor zresztą stosował szereg innych metod "alternatywnych", czyli robił te (inkryminowane teraz, przez markową i Veritę) eksperymenty na dzieciach. Zginął w tajemniczych okolicznościach, a ja bym nie wykluczała "wdzięczności" któregoś z oszukanych rodziców. Że policja "zatarła" ślady? Może nie chciała "ścigać" zabójcy - uznając, że będąc poważnie oszukanym - w taki sposób "dochodził" sprawiedliwości. 

W każdym razie ów Jeff Bradstreet ma na swoim koncie poważne nadużycia moralne (za nadużycia medyczne w prywatnej praktyce nie mógłby zostać ścigany, ani też "doścignięty" - pacjenci przychodzili "na własne ryzyko"; to jest ta "wyższość" amerykańskiej medycyny nad europejską).

I takie właśnie "autorytety" serwują nam "stopnopowcy". Wśród dotychczas cytowanych nie było ani jednego rzetelnego badacza ani lekarza. Tragedia.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541965

jak ta tutaj pani Tarnawska to omijam szerokim łukiem...określiłbym takich lekarskimi trollami, jest tu jeszcze jeden taki Sosabowski Maruś się tu każe nazywać dochtorem...omijam takich, bo rzetelnej wiedzy, którą rodzicom się należy jak psu miska nie ma, ale za to pierdzielenie o tuszu Sochy:)))ja nie wiem szanowne pani Verito i Markowa po co dyskutujecie z takimi trollami w sieci...szkoda energii, ja takich lekarzy w przychodniach po prostu nagrywam...mam potem rozrywkę...typu jak pani dochtór mi przychodni powiedziała, że "dlaczego się państwo boicie szczepień, przecież w Afryce szczepią dzieci z wydętymi brzuszkami i do tego jedną igłą i się nie boją"...kopać w rzyć takich tfu!! "lekarzy"...pozdrawiam

 

poza tym pani Tarnawska nie wypowiedziała  się jeszcze ze swoich publicznych manipulacji na temat etylortęci:

http://niepoprawni.pl/blog/trybeus/jak-funkcjonariusze-sluzby-zdrowia-matacza-w-sprawie-szczepien

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1541964

W jednej z polskich klinik bezdomni mogli za niewielką gratyfikacją poddać się eksperymentalnym szczepieniom...

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/testy-szczepionek-na-bezdomnych-w-polsce-nowa-sprawa-w-sadzie/spte11h

 

na dzieciach mają lepiej, bo nie muszą dawać gratyfikacji tudzież odszkodowań za NOP y

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1541966

I kurak dołączył do "chórku". Poziom od razu się "wyrównał", a te "radosne teksty" to także "rozrywkowe":

"pierdzielenie o tuszu Sochy", "kopać w rzyć takich..."

Argumenty "rzetelne" i "rzeczowe", jak zawsze dotychczas u kuraka. Troll - miauczy coś o trollizmie. Wszystkiego najlepszego, czyli - Daj Boże zdrowia, bo na rozum za późno.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541967

Pani Kasiu

Daje się tu zauważyć uboczne skutki szczepionki Wistar Rabies PM/WI 38 1503-3M

więc proszę się tym osobom nie dziwić

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1541974

Właściwie nie wiem, po co się wdaję w "karmienie trolla".

W cichości ducha spodziewam się, że trollchrabina skompromituje się do końca - i normalni ludzie (rodzice, dziadkowie) zastanowią się, jakim prawem fanatycy/roboty  ze strzykawkami w ręku - wstrzykują niemowlętom, co im się podoba.

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1542000

Nikt nie ogłosił stanu epidemii. A Prezes bezdzietny kawaler o tym nie wie, lub nie czuje blusa. Oburzenie jest olbrzymie. Problem w tym, że dzieci jak twierdzi Korwin nie są nasze lecz państwowe. Jakoś tak niepostrzeżenie cichcem je nam upaństwowili. Właściwie wszystko co ludzie mają na własność to długi w bankach. O oszczędnościach już nie da się tego powiedzieć.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1542004

Nie mam narzędzi, by zadać kłam opowieściom chrabiny.

Jednak warto zapoznać się z dokonaniami tego lekarza, który wiele wysiłku poświęcił badaniom związku autyzmu ze szczepieniami.

http://prawdaoszczepionkach.pl/pamieci-doktora-jeffa-bradstreeta,55,230.htm

https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/dr-jeff-bradstreet/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1542015

To proponuję pouczyć się angielskiego

Nie zwykłam kłamać i tym się, m.in. różnimy.

A gdy już "znajdą się narzędzia" - to można będzie dyskutować. Obecnie, jak widać, to próżny wysiłek.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1542051

Zamieściłam informację totalnie przemilczaną przez media - o manifestacji przeciw przymusowi szczepień.

Jest ryzyko - musi być wybór

Pani wściekłe a rozwlekłe wpisy świadczą wyłącznie o pani zadufaniu. Żegnam.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1542059

...na ten temat , bo jest ważny, ale nie z ignorantami.
Dziś protestowali rodzice przed sądem, który chciał odebrać dziecko rodzicom za odmowę szczepień.
Przymusowe szczepienia nie są zgodne z konwencją praw człowieka UE powiedział ich adwokat. Ale najlepsza była wypowiedź ministra zdrowia. Ten patos i bełkot jego wypowiedzi ,typowy dla wybitnych znawców szczepionek , był podobny do wypowiedzi naszej chrabiny. Ona ma szanse na stanowisko premiera jak kopacz albo na ministra zdrowia, jak poprzednicy obecnego ministra. Coś z tymi lekarzami jest jednak nie tak. Może sami przyjęli zbyt wiele szczepionek?

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/informacje-14-06-2017-2000/

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1542062

...wypowiada się mniej więcej tak" że rodzice, które nie szczepią to narażają swoje dzieci na niebezpieczeństwo, ale też inne dzieci"...to ja się pytam ...skoro inne dzieci są szczepione, to co może im grozić, skoro są szczepione:))))..czy może debil Radziwił może wyjaśnić tą arcyboleśnie ciekawą ciekawostkę...skoro są zaszczepione te "inne dzieci" to przecież nic im nie grozi...niestety debil na stanowisku ministra zdrowia nie zapewni o tym, bo nawet lekarz przyciśnięty do muru powie, że szczepionka nie daje pewności niezachorowania:))

ciekawostka z mojego podwórka...teściowa bardzo kaszlała ostatnio i lekarz zaczął podejrzewać gruźlicę , a że mamy córkę nie szczepioną na gruźlicę, to mieliśmy obawy...ale!!! znajoma zapytała, czy szczepione dzieci na gruźlice mają odporność...lekarka odpowiedziała , że należy wszystkie dzieci z kontaktu przebadać (nawet szczepione), bo szczepionka nie chroni w stu procentach...te konowały sami się niedługo zapętlą w tych matactwach...

podejrzenia co do gruźlicy teściowej okazały się bezpodstawne, ale przynajmniej konowałka się wysypała, że szczepionki gówno chronią...taka jest prawda...pozdr

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1542072

Władcy życia i śmierci - sprzęgnięci w jedno.

Stawić czoło zmowie dwóch uprzywilejowanych kast - nie będzie łatwo.

Kto i po co desygnował Konstantego Radziwiłła na stanowisko ministra zdrowia?

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1542096

Strony