Łapówki i przywileje - układ korupcyjny - mówi profesor Wolniewicz

Obrazek użytkownika Anonymous

Znakomita analiza - szczegolnie dla lemingów, a dla nie-lemingów - amunicja!

Proszę, rozpowszechniajcie, gdzie się da!

Wideo: 
Ocena filmu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:9)

Komentarze

Te trzy wierzchołki trójkąta równobocznego, tj.:

- Biurokracja (B),

- Plutokracja (P),

- Lewactwo (L)...

... będące zajadłymi przeciwnikami demokracji (D) wypełniającej trójkąt, a więc jawność życia publicznego, w której suwerenem jest naród - świetnie obrazują wzajemne ich relacje. Ale by w tak prosty sposób wyjaśnić te mechanizmy - trzeba mieć wiedzę i talent przekazywania nawet tych najbardziej skomplikowanych. Taką wiedzę i talent "belferski" ma właśnie prof. dr hab. Bogusław Wolniewicz. I chwała Mu za to, tym bardziej że - jak sam siebie określił - jest ateistą. Ale jak lekko występuje w roli obrońcy krzyża katolickiego i wiary katolickiej, prawda? Znam Jego wiele wykładów, chociażby z anteny Radia Maryja i TV Trwam, gdzie zawsze jest mile widziany. To nie kto inny, jak właśnie prof. Wolniewicz był bardzo aktywnym uczestnikiem marszu w obronie TV Trwam, kiedy ta ubiegała się o miejsce na cyfrowym multiplexie.

Jestem bardziej niż pewny, że po wysłuchaniu tego wykładu przez któregoś leminga, on skomentuje go tak: - ten stary ramol Wolniewicz, będący nad grobem,... jeszcze chce dać upust swoim chorym dywagacjom, bo z wykładu nie wynika, skąd on wie o tych wzajemnych relacjach. Po czym doda: - stary i głupi!

A ja twierdzę, że to leming choć młodszy od profesora... jest znacznie głupszy, niż wynika to z definicji pojęcia "leming".

Prof. Wolniewicz przedstawił Komoruskiego i Tuskoliniego jako polskich przywódców w wierzchołkach "B" i "L". Wiemy o nich dość dużo. Ale jeśli chodzi o jednego z prominentnych polskich przedstawicieli wierzchołka "P" - Janusza Lewandowskiego, to niejako w uzupełnieniu przedstawiam tę postać w moim materiale tekstowym, który napisałem 24 marca 2013 roku na Niepoprawnych tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/jeszcze-nie-przypisane/z-cyklu-od-mazowieckiego-do-tuska-8-janusz-lewandowski, a nagrany dźwiękowo w studio NiepoprawnegoRadia.PL tutaj:

 

 

 

 

Pozdrawiam Cię Markowa i dziękuję za ten materiał,

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1488707

Czytałam wszystkie Twoje teksty z cyklu od M do T - ale w wersji dżwiękowej są jeszcze lepsze!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1488719

Znakomity wykład pana profesora Wolniewicza, słuchało się jednym tchem.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

Beata Szydło premierem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1488740

lepiej póżno, niz wcale - mogę go słuchać godzinami.

Tylko w jednym momencie zadrżałam, kiedy zakrzyknął, że łodzie z imigrantami należy zatapiać. Co gorsza - pomyslałam, że jesli nie zatopimy tych łodzi, to za kilka lat islam zatopi nas.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1488744

Szanuję i doceniam  P. Profesora dr hab. Wolniewicza. Niestety wiek ma swoje przypadłości ... jeśli się zgadzam z tym co Wielce szanowny Phian profesor mówi okej,  okej, wszystko jest okej ale....  jeśli Pan profesor mówi że jest ateistą to albo mu się kredki w "rańcu" (taki tekturowy tornister za naszych czasów) poprzestawiały albo rzeczywiście jest to ateista a być może mason. Idąc ścieżką naszego Wielce czcigodnego profesora doktora habilitowanego Guza..... Ateista to nie  człowiek który nie wierzy w Boga. Dlaczego? Ponieważ  "a teos" znaczy..... przeciw Bogu....ateiścei to taki produkt "rewolucji francuskiej" zakamuflowany mówię Jestem niewierzący a DeFacto walczy z Bogiem... W historii kończy się pewien etap i zaczyna nowy który trwa do dzisiaj mamy po kolei dla starożytność średniowiecze itd. i czasy nowożytne ....demokrację dualizm partyjny satanistyczny.... czyli  służba dwóm panom....  (BAZYLOW który jeszcze funkcjonuje w programach nauczania na uczelniach wyższych  muszę korzystać do tej pory kurwa i nie będę cytował) Ale wracając Ateista to nie jest człowiek niewierzący to jest człowiek, który walczy z kościołem .......

A teos. .... przeciw Bogu....

walczę z kościołem....

...jestem daleki od tego żeby negować cokolwiek co JWP Pan profesor doktor habilitowany Wolniewicz mówi, niestety nie doczytał a jeśli nie to doczytał się w jednej kwestii.... później można doszukiwać się manipulacji w innych... albo starczej demencji która wszystkich nas kiedyś dosięgnie... albo nie ...

vide

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1625364

...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1625365

...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1625366

...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1625367

...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1625368