charakterystyczny zestaw

Obrazek użytkownika markowa
Kraj

Właśnie ogłoszono skład rady prezydenckiej. Prezydent - wiadomo - potrzebuje doradców, by sie nie pogubić.

Przejrzałam skład owego gremium: wiele nazwisk nic mi nie mówi, ale zapewne sa to osobistości niezbędne prezydentowi Dudzie.

Nie sądzę, by tak liczne towarzystwo było w stanie cokolwiek sensownie ustalić. Tymbardziej, że - w moich oczach jest to  zbieranina.

Zapewne, jak wszędzie - będa osoby dominujace i te tworzące tłok.

Obecność niektórych odczułam jako osobisty policzek (Jarubas, Balicki, Modzelewski na przykład) Dlaczego użyłam słowa: "zbieranina" ? Ponieważ nie widzę wspólnego mianownika pomiędzy członkami rady. Jeszcze większą zgrozą napawa mnie myśl, że może ta wspólna nić istnieje, ale zakryta przed pospólstwem?

Jeszcze większy ból - kiedy szuka się nadaremnie nazwisk pożądanych. Gdzie Romuald Szeremietiew? Stanisław Michalkiewicz? Grzegorz Braun?

postscriptum

Czy nie macie państwo wrażenia, że na tej fotografii prezydent Polski sprawia wrażenia adoptowanego dziecka?

Ten buńczuczny tytuł na okładce: "Prezydent Duda podbija świat" Koń by się uśmiał!

 

 

 

 

 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.8 (18 głosów)

Komentarze

Ja to rozumiem tak : Prezydent wysłucha "zbieraniny" , rozważy i podejmie właściwe decyzje. Taki byl chyba cel takiego , a nie innego doboru członkow Rady. Ale moze jestem zbytnim optymistą.

Jak na stalą Radę to fakt , ze trochę tego duzo. Ja widzialbym duzo mniej stalych czlonkow , a do konkretnych spraw dobierałbym każdorazowo (na czas okreslony)  fachowcow w danej dziedzinie.

Niestety  nie mam odpowiedniej wiedzy co do osób wybranych do Rady, pozostaje więc wiara w Prezydenta i jego zaplecze polityczne (myślę tu konkretnie o Jaroslawie Kaczyńskim , jego doświadczeniu i wielkiej wiedzy). Wątpliwości jednak są.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1495955

Pesymista: "gorzej być nie może!"

Optymista: "może, może!"

Pozdrawiam 'zbytniego optymistę' świątecznie - na Boże Narodzenie - i Noworocznie.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1611958

skąd się biorą kandydaci na prezydentów? Z kapelusza? Czytałam ostatnio "sensacje" na temat siostry prezydenta, Dominiki Dudy. Przejrzałam informacje na temat tej rodziny, ich trudnych warunków życia i wzajemnych relacji. Skąd A.D. się znalazł w kancelarii L.K.? Za czyim poparciem został wybrany na dość wysokie stanowisko? Wątpliwości mam coraz więcej. Co z B'nai B'rith ? Czy A.D. zdobędzie się na jej rozwiązanie? Takie kroki są ważniejsze niż wszelkie aneksy i śledztwa.
Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
-10

Verita

#1495960

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

wszak został poparty przez ŻIH

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/poparcie-zydowskie-dla-kandydata-na-prezydenta-polski-andrzeja-dudy-2015-04

 

Vote up!
7
Vote down!
-12

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1495983

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

że to teść promuje zięcia ...ale nie to mnie aż tak bulwersuje, nic nowego. Przykre jest to, że Polacy ciągle w swojej naiwności lub głupocie dają się nabierać. Widać nie zasługujemy na wolne państwo.W dodatku emigranci...dopust Boży. Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
-12

Verita

#1495990

Kiedyś byliśmy potęga a teraz mamy Dudę który mógłby pracować na poczcie i znaczki … jak nie organizuje Chanuki czy konferencji przeciw Iranowi, do którego wg raportu brytyjskiego oficera A. Rossa od marca do września 1942 r. wyjechało do Iranu łącznie 75 003 wojskowych i 41 128 cywili, w tym ok. 20 tys. dzieci. Ponadto przez Meszhed wyjechało 2 694 osoby, głównie cywili. ogłoszona przez Stalina „Amnestia” „wolnych przesiedleńców” /Polaków / po agresji niemieckiej w czerwcu 1941r. otwarła drzwi do opuszczenia „nieludzkiej ziemi” dla ok. 37 tys. matek i dzieci, którym udało się wraz z armią Andersa wyjechać do Iranu! Jednak niepewna przyszłość tego kraju była przyczyną wysiłków rządu polskiego w różnych krajach o ich przyjęcie! Gdy rządy USA i Wlk. Brytanii w imię przyjaznych stosunków z Rosją odmówiły gościny, pierwszym krajem, który to uczynił były Indie! Ich śladem podążyły władze krajów Afryki Wschodniej, Meksyku i Nowej Zelandii!!!

Wstyd i hańba. Tyko Konfederacja może tu coś zmienić.

Vote up!
2
Vote down!
-2

panMarek

#1614580

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 raczej ich publikowanie - drodzy pałkownicy - swoimi pałkami nie poradzicie nic, tak było i basta

Vote up!
9
Vote down!
-11

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1495997

Witam, w tym kontekście otrzymywanie punktów ujemnych to zaszczyt :-)

A dodatnich, to jakby dostać obecnie Nobla...po Wałęsie i Obamie... to jak za karę: -)))

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-2

chris

#1564290

...być może po Owsiaku :-)

Nobel się całkowicie zeszmacił, nagradzając panią O. T. - antypolską propagandystkę.Czytałam, że pani >>noblystka<< będzie zwolniona z podatku przez polskie służby skarbowe. Mam nadzieję, że to nieprawda.

Tak, czy owak - podła konfabulatorka jest gloryfikowana przez najwyższe władze naszego "nieszczęśliwego kraju" - a jej nazwisko wyświetlane jest na tle pałacu namiestnikowskiego. Ciekawe, czy będzie zaproszona na zapalanie świeczek przez pana Andrzeja.

Vote up!
3
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1579207

dzięki któremu już można zauważyć pozytywne spojrzenia zagranicy na Polskę i czy to, że jakieś żydowskie organizacje napiszą coś pozytywnego o nim, ma być argumentem przeciwko niemu? Wygląda tak, jak gdybyś chciała, aby POlszewicy z Efką Kopaczkową wygrali wybory i dalej niszczyli Polskę. Czy nie potrafisz liczyć, czy nie znasz politycznych realiów i czy nie wiesz, że nie jesteśmy potęgą ani militarną , ani gospodarczą. Cel jaki chcemy osiągnąć, możemy osiągnąć tylko krok po kroku, cierpliwością i sprytem, a nie wykrzykiwaniem głośno, tego co myślimy. Gdyby A. Duda spełniał Twoje życzenia i słuchał Twoich rad, popełniłby polityczne samobójstwo, takie są realia. Jaką mamy alternatywę, wyciągięcie ręki do Putina? Daj więc prezydentowi trochę czasu, on teraz potrzebuje bardzo dużego wsparcia.

Vote up!
9
Vote down!
-5

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1496005

Niedawno czytaliśmy tutaj na Niepoprawnych o heroicznym  wyczynie  wielu Polonusów , którzy pragnęli uniemożliwić podpisanie wiadomej ustawy, co zresztą Tramp uczynił. W tej beznadziejnej walce " z wiatrakami" nie słyszeliśmy wsparcia polskiego rządu czy też polskiego prezydenta... I to jest barometrem Romanie... Czyż w tych relacjach nie czytaliśmy,  że... " było odczucie, po wizycie Dudy w Stanach, iż akcja tamtejszych Polaków... KOMUŚ PRZESZKADZA ?...

pzdr.

Vote up!
7
Vote down!
-3

chris

#1564293

drodzy pałkowicze, choćbyście tu osiemset pałek postawili - nic nie pomoże. Taki jest fakt.

Romanie, czy wysłanie w tym tygodniu sześciu polskich F16 do Izraela (za bezdurno) tak Cię cieszy? O Polaka - dyżurnego frajera chodzi? nie przerobiłeś lekcji 'marszu wyzwolicieli'??? Na miłość Boga!

Vote up!
9
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496059

Skoro czytałaś "sensacje" to podziel się z nami tymi sensacjami. Chcielibyśmy też dowiedzieć się skąd pochodzą itd., nie bądź taką egoistką, podziel się ze wszystkimi. O tym jak znalazł się w kancelarii Lecha Kaczyńskiego wszyscy wiemy, jeżeli Ty nie wiesz, to trudno. Poczytaj także o rodzicach A. Dudy, a wtedy dowiesz się co to za rodzina. Czy te "sensacje" były podane przez GW, lub TVN, czy to takie jak te o wypowiedzi A. Macierewicza podczas jego ostatniego spotkania z Polonią w Chicago?

Vote up!
9
Vote down!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1496006

.....łatwiej jest kogoś oszukać niż przekonać, że został oszukany. Ofiary manipulacji wymagają podobnej terapii jak narkomani czy alkocholicy , bo apele do świadomego rozumu mijają się z celem. Leming - to osoba zniewolona wewnętrznie, egzystująca w świecie mitów.

Vote up!
10
Vote down!
-9

Verita

#1496041

A może jednak spróbuj przekonać nas lemingów faktami. Ja jestem otwarty , ale na fakty , a nie na ogólne bleble.Ustosunkuj sie do rzeczowej wypowiedzi Romana  , zadał Ci konkretne pytania, a Ty ... insynuacje i ble ble

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1496045

Napisałam, że wypowiedzi Dominiki D. można obejrzeć na YouTube. Wydawało mi się ,że to wystarczy, że to konkret i że jak sie korzysta z Google to każdy wie.Linku do szafy lesiaka nie posiadam. To ble ble....to odpowiedź na zignorowanie lub niezrozumienie poprzednich informacji.

Vote up!
10
Vote down!
-7

Verita

#1496056

.... już słyszę syrenę prywatnej policji  pt/ Markowej .

"Biiedna" będziesz jak ONA to dostrzeże :-))))))

Ukłony i 3maj się !

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1496046

ale policją ortograficzną, i ponownie proszę, panie S. o pozostawienie w spokoju mojej skromnej osoby; doprawdy nie mam ochoty na przyjmowanie przeprosin po 25-tym pażdziernika

Vote up!
7
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496060

a przd 25-tym to tak ?????

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1496119

szanowna Pani, "przypalowanie" moich komentarzy skierowanych do Pan,i ale tez i do innych nie robi na mnie wrazenia, ale prosze pamietac ze i takowa "bron" ja posiadam , jeszcze tego nie czynilem ale widac zostaje zmuszony:-)))))))

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1496141

... już słyszę syrenę prywatnej policji  pt/ Markowej .

                      

 

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1496071

To nieprawdopodobne jak mozna czuc taka nienawisc do drugiego czlowieka. Markowa to naprawde skrajny tu przypadek

                                 

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1496072

Parafrazując można dopytać ... jak można czuć taką nienawiść do markowej? By ją ciągle ośmieszać i wyśmiewać?  Czy to również nie jest formą pogardy? 

Kolejne pytanie do pasjonatów...

Kto jest ważniejszym... kolejne marionetki polskiej poliTryki czy Rzeczposolita ?

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-3

chris

#1564294

prawdopodobnie został dobrany tak, aby zamknąć mordy POlszewickim mediom. Jestem pewien, że prezydent Duda wie co robi i wie kogo słuchać, mam podobne zdanie co zdzisie. Takim doborem rady prezydent wytrącił POlszewickim mediom możliwość oskarżania go o to, że dobrał sobie samych "pisiorów", a decyzje podejmie i tak, takie jakie sam będzie uważał za właściwe. Wieszanie "psów" na prezydencie na początku jego urzędowania i tuż przed arcyważnymi wyborami, jest rzucaniem kłód pod jego nogi i mówiąc językiem Wiesia Gomułki, jest to "woda na młyn" POlszewików. Przypuszczam, że niektórzy ocenili niektóre komentarze tak jak i ja, stąd te minusy. Widzisz markowa, nawet zdjęcia czepiłaś się, oj nieładnie.

Vote up!
8
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1496003

Nawet zdjęcia się czepiłam, ponieważ od prezydenta Najjaśniejszej - na którego głosowałam w drugiej turze - mam oczekiwania na miarę suwerennej Ojczyzny - a nie na miarę klienta państwa O.

co do rady prezydenckiej: czy jej celem jest zamykanie komukolwiek mordy? czy raczej wskazywanie mozliwości rozwiązań trudnych problemow?

A cóż doradzą panu prezydentowi szakale typu Rotfeld? czy prezydent ośmieli się zignorować żydowskie sugestie?

rada pezydencka - to autorytety, więc co tam robi pan Jarubas? Takie autorytety obdarza zaufaniem Prezydent Najjaśniejszej?

Czy dudomania zaćmiła wam oczy?

Jeszcze sprawa kosztów - to liczne gremium, jak przypuszczam, nie będzie poświęcać za darmo swego bezcennego czasu....

 

Vote up!
8
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496058

http://lustracja.net/index.php/tajni-wspolpracownicy/82-adam-daniel-rotfeld
Lepiej gdyby nie wiedział...niż miałby to robić swiadomie.

Vote up!
10
Vote down!
-6

Verita

#1496088

Ogólnie dostępnego, na którym postaci nie wyglądają jak wiejski fotomontaż?

Znajdź różnice:

 

 

To raz. 

Dwa - i przykro, i śmieszno, że małostkowość i osobiste anse przycinają niektórym horyzonty do leminżego "tu i teraz". 

A jeśli wybór takiej nie innej Rady to skanalizowanie przez prezydenta pewnych osób i ich środowisk w pewnym celu/celach (myślenie nie boli dlatego nie wyjaśniam dalej) oraz demonstracja, że A.Duda nie jest "prezydentem PiS-u"? A jeśli wspomniany prof.Gliński ma być członkiem rządu po wyborach? Jako minister albo doradca? 

A jeśli...?

A jeśli....?

...

"Narodowa Rada Rozwoju składa się z dziesięciu sekcji. Problemami, jakie ma podjąć to: gospodarka, praca, przedsiębiorczość; ochrona zdrowia; wieś, rolnictwo; samorząd, polityka spójności; kultura, tożsamość narodowa, polityka historyczna; bezpieczeństwo, obronność; polityka zagraniczna; nauka, innowacje; edukacja, młode pokolenie, sport oraz polityka społeczna oraz rodzina. "

To są 22 dyscypliny. Ma się nimi zająć 90 osób. Ilu doradców wypada na jedną dyscyplinę? 4 z małym haczykiem. Czy to jest "tłok"? 

Naprawdę - myślenie nie boli, brak tylko wciąż woli trzeźwej, obiektywnej oceny, bo wolę zdominowała chęć przyprawiania Dudzie gęby "tu i teraz".

Wiesz, Markowa? Gdyby wybory prezydenckie wygrał G.Braun to ja bym się na niego nie rzucała, a przeciwnie - choć mi nie pomyśli to i tak bym się starała się dbać o jego wizerunek jako głowy państwa i mu nie ujmować bez powodu.

********

Cytat pochodzi z: http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/268535-jarubas-rotfeld-gilowska-orlowski-kluska-to-niektore-z-nazwisk-narodowej-rady-rozwoju-przy-prezydencie-dudzie-zobacz-pelna-liste

Vote up!
7
Vote down!
-4

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1496094

Dziekuję za wyostrzenie i wyprostowanie okładki "Wprost".

Myślenie nie boli - i wszystkie te "jeśli" - łącznie z profesorem Glińskim przemyślałam.

Stanęłaś w chórze z marusiem przypisując mi osobistą animozję do prezydenta Dudy, bez ogródek sugerując, ze głównym wobec niego zarzutem ( z mojej strony) jest to, że nie jest Grzegorzem Braunem.

Owszem, ci dwaj ludzie różnia się między sobą - i dawałam wyraz swojej opinii, z nosem na kwintę postawiłam krzyżyk przy A. Dudzie w II turze, ba! pół nocy ślęczałam w komisji przy liczeniu głosów. Czuję się uprawniona do wyrażania swojego zdania.

Czyżby na "niepoprawnych" rodziła sie pro-dudowska poprawność?

Ja przytaczam fakty, a te są niezbite. Na przykład - skwapliwość A. D. w serdecznościach dla Szewacha Weissa - rzecznika ograbienia Polaków na rzecz Żydów. Serdecznosci dotyczyły 80-tej rocznicy urodzin pana Szewacha. Niekonieczne z punktu widzenia protokołu dyplomatycznego, ponieważ w dniu urodzin szanownego solenizanta - żaden nie pełnił publicznej funkcji. Fakty! Nie osobiste leminże chimery tu przytaczam.

Co do mojego wpływu na wizerunek prezydenta Dudy - przeceniasz moje znaczenie. Pan prezydent sam najlepiej o niego dba.

P.S. jednakowoż mój balkon to nie sławojka.

P.S.2 nigdzie nie mogę znależć składu sekcji obronnej - a wojna puka do drzwi.

 

 

 

Vote up!
8
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496097

wydaje mi się ,że to stanowi największą wadę NP. Jest grupa, klan ,którzy właśnie "stają w chórze" za przywódcą, nie zwracając wcale uwagi na merytoryczne argumenty. Taki nawrót do cywilizacji plemiennej zwiastuje upadek mentalności chrześcijańskiej. Podobne zjawisko obserwuje się w sektach , mafiach i GW. Czy to się zmieni?

Vote up!
9
Vote down!
-6

Verita

#1496124

dziękuję za to, że mnie rozumiesz, to rzadkie

Vote up!
10
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1496212

Pozwalam sobie odgrzac ten wątek, schlastany niemilosiernie przez taką Gwiazdę NP jak Contessa.

Minęło trochę czasu - i co?

Bardzo sie pomyliłam dwa lata temu?

Polska wstała z kolan? czy tylko w innej kapliczce się pochyla? U innej klamki skamle?

 

Vote up!
7
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1546273

Jaki prezydent - taka marilyn

Vote up!
9
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1564261

Brakuje tylko tortu, takiego z jakim pobiegł Duda do Dody.

Vote up!
8
Vote down!
-3

Verita

#1564264

w poniedziałek nie mogłam przejsc przed pałacem - zatrzymał mnie potężny mężczyzna - i powiada - idź pani dookoła przez mostek do góry - kierunek aleje ujazdowskie. Ja na to - jak to, dlaczego, ja chcę przejśc właśnie przed pałacem. Niestety.

Jestem wolną obywatelką wolnego kraju. Teoretycznie.

Te dwie zdziry mogą.

Gwoli wyjaśnienia dodam, że Łazienki były miejscem spotkania z Wiktorem Orbanem. Czy moja skromna osoba mogła zagrozic komukolwiek?

Vote up!
6
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1564279

Jak widzimy powyżej, Pani skromna osoba zagraża wielu na tym portalu, stąd i takie " zdecydowane " natarcie...i to na Pani własnym blogu...,  a co dopiero... " na żywo "  :-))))

Dobrze, że uszła Pani z życiem z tego spaceru... tam bowiem nie było tyłu pasjonatów jak tutaj, tam byli rzeczywiści " dudowcy "  :-)))

Byłaby Pani mężczyzną,  to włożyła by jarmułkę i rozwinęli by czerwony dywan, a do łazienek obstawę dali...

A tak ? Jako kobieta" trza" było najpierw głowę ogolić i " jaką " wymowną peruke założyć: -))))

A do tego z menorą w dłoni spacerować... Duda pospołu z Daniels-em zaczęli by świece zapalać ... nawet przy sztormowej pogodzie :-))))

Pozdrawiam serdecznie

 

 

Vote up!
8
Vote down!
-3

chris

#1564291

Nie będę kopac leżącego, ale wyrażę swoją bolesną refleksję: 'niepoprawni' - naprawdę wierzyliście w tego maminsynka?

Zostałam bezprzykładnie zbesztana przez jedną z najiteligentniejszych NP-pków. Contessę.

oto cytat: " i przykro, i śmieszno, że małostkowość i osobiste anse przycinają niektórym horyzonty do leminżego "tu i teraz". Naprawdę - myślenie nie boli, brak tylko wciąż woli trzeźwej, obiektywnej oceny, bo wolę zdominowała chęć przyprawiania Dudzie gęby 'tu i teraz'."

bardzo zabolało mnie to zdanie Contessy (gdzie jesteś, Contesso?) i proszę ocenic, (po trzech latach) czy było wobec mnie sprawiedliwe?

Na okładce tak pięknie wyostrzonej można przeczytac: 'Polska wstaje z kolan'. Co za pustosłowie. A dlaczego PAD pada na kolana przed tablicą na Dworcu Gdańskim, bo paręnascie tysięcy Żydów (w tym oprawców sądowych) w 1968 postanowiło dobrowolnie opuścic Polskę? Za co przeprasza? Jakim prawem???

Tych milionów młodych wykształconych Polaków wygnanych z Ojczyzny za chlebem mu nie żal?

Vote up!
10
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1564407

Nie będę kopac leżącego, ale wyrażę swoją bolesną refleksję: 'niepoprawni' - naprawdę wierzyliście w tego maminsynka?

17 października 2015 Roman z USA był łaskaw pouczac mnie następującymi słowy:

(cytuję z niniejszego wątku) "gdyby A. Duda spełnił twoje życzenia i słuchał twoich rad - popełniłby polityczne samobójstwo"

Co masz teraz do powiedzenia Romanie z USA? Słyszałeś o popisach PAD-a na forum publicznym? A co się działo zakulisowo? Tego na razie nie wiemy. Możemy tylko się domyślac. Polacy zostali wystrychnięci na dudka.

 

Vote up!
11
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1564408

Przemówienie Andrzeja Dudy trwało ponad 2 godziny. W międzyczasie wyemitowano cztery spoty, które odnosiły się do filarów kampanii kandydata PiS-u, a więc: rodziny, pracy, bezpieczeństwa i dialogu. Na koniec, Andrzej Duda oficjalnie podpisał swoją umowę programową, w której zobowiązał się jako prezydent do wypełnienia 10 punktów.

Będę prezydentem, który słucha i służy obywatelom;

Będę prezydentem dialogu, porozumienia i rozmowy;

Będę prezydentem, który przywróci Polakom zaufanie do państwa i poczucie godności;

Będę prezydentem, który troszczy się o bezpieczeństwo Polaków;

Będę prezydentem, który buduje państwo uczciwe i sprawiedliwe;

Będę prezydentem, który z troską i zrozumieniem odnosi się do każdego obywatela;

Będę prezydentem Polski przyszłości. Silnego, sprawnego państwa w centrum zjednoczonej Europy;

Będę prezydentem Polski dumnej ze swojej historii, swoich przodków i korzeni, Polski, która pamięta i czci swoich bohaterów;

Będę prezydentem, który nie unika trudnych sytuacji, który nie ucieka, kiedy powinien być arbitrem;

Będę prezydentem aktywnym, który chce korzystać z inicjatywy ustawodawczej.

Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3768571,10-zobowiazan-andrzeja-dudy-kandydat-pis-na-prezydenta-podpisal-umowe-programowa-zdjecia-video,id,t.html

Niepoprawni - czy wreszcie dociera do was miałkośc tego tekstu? I co teraz z tą 'umową' panie PAD? Jaką odpowiedzialnośc bierze pan za niespełnione obietnice? Nie unika pan trudnych sytuacji i nie ucieka? "Spójrz nam w oczy" wołali Polacy, a pad - NIC. Wielkie NIC.

Vote up!
6
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1564492

“Prawicowe” media jak „Gazeta Polska”, „Niezależna” czy „Telewizja Republika” lansowały na przyjaciół Polski Szewacha Weissa i Johnego Danielsa. Ci "niezależni patrioci" spieszyli, by w pierwszej kolejności napiętnować „antysemitów”, którzy snuli teorię, że Żydzi będą chcieli jakichś pieniędzy – przypominał G.Braun.

Rząd Warszawski negocjuje przejście Polski do rezerwatu.

Pan Gowin wrócił z USA niejako namaszczony na następce Dudy. On już wie, że dostaniemy te bazy USA, jak tylko wycofamy ustawę o IPN. On już wie, że ustawa 447 to zupełnie nieważny dokument .

On jako minister niesprawiedliwości w rządzie zdrady narodowej (Donalda Tuska) zapewniał, że z trumnami smoleńskimi jest wszystko w porządku. O Gowinie Braun mówił tak: Ten człowiek powinien wisieć na najbliższej latarni obok urzędu, który mu tam przysługuje. Mam nadzieję, że tego dożyjemy. Oczywiście żadnych samosądów, a jedynie sąd za zdradę stanu. Zobacz także: Korwin-Mikke ostro o Żydach próbujących wyłudzać majątki od Polski: „Należy ich aresztować, tak jak tych, którzy wyłudzali kamienice”

http://www.bibula.com/?p=101691

https://www.youtube.com/watch?v=oSqMYcFqMA8

Vote up!
8
Vote down!
-2

Verita

#1564510

Pamiętasz, jak żywiołowo nasz nieodżałowany Seawolf reagował na Gowina? Nie znosił go i miał rację. Świętoszkowatośc tego cwaniaka budzi odrazę.

czyta Kornel Mierzwinski - syn Seawolfa

http://blogpress.pl/node/18170

Vote up!
5
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1564552

"Animal farm"

Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1564657

Mnie bardziej ujął książką pt. 1984... i tak to już dzisiaj wygląda... A co będzie później...? Samo wyobrażenie przeraża... 

Widząc dzisiejsze cienie człowieczeństwa odziane ludzką " powłoką " i to nieistotne w jakim z europejskich krajów,  oscylujacych między konsumpcją,  potrzebami fizjologicznymi i kilkoma błachostkami dla rozrywki i to na poziomie szympansa... można poczuć się już dzisiaj wyobcowanym z danego środowiska. Tym bardziej, że wszystkie świeckie uniwersytetu stały się kuźnią  lewactwa i wszelakiego libertynizmu...i o zgrozo dołączyło  do nich wiele katolickich czy w ogóle chrześcijańskich ... Sprzedali się niczym stara panna koło pięćdpięćdziesiątki... 

Pzdr.

Vote up!
3
Vote down!
-2

chris

#1564686

ten pląs neo-pogański, podczas, kiedy w Warszawie kilkanaście tysięcy ludzi wyszło na ulice walcząc o bezpieczeństwo najmłodszych, o powstrzymanie szczepionkowego holokaustu - który duda umożliwił swoim podpisem - woła o pomstę do Nieba!

Vote up!
3
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1565441

ten pląs neo-pogański, podczas, kiedy w Warszawie kilkanaście tysięcy ludzi wyszło na ulice walcząc o bezpieczeństwo najmłodszych, o powstrzymanie szczepionkowego holokaustu - który duda umożliwił swoim podpisem - woła o pomstę do Nieba!

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1565442

Vote up!
5
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1573170

Vote up!
5
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1587896

Załatwią nas podobnie ... jak załatwili szwajcarskie banki. Ichniejsze kancelarie prawnicze mają w tym względzie doświadczenie. Zostały zarekwirowane pieniądze żydów  z czasów II wojny św.złożone w bankach. Dało się załatwić?

Dało... to był rok 2000.

https://www.youtube.com/watch?v=iIKOLmuzJ2U

https://www.youtube.com/watch?v=2B3xngXnfAA

Vote up!
5
Vote down!
-2

Verita

#1587914

ale bronić się trzeba, 11-go maja godz. 14:00 pod URM-em następna odsłona.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1589133

kto zmarnował swój głos - piewca marionetki-budynia - czy Człowieka prawego?

Vote up!
2
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1599061

ohohoho szybciej niż myślałam - nożyce się odezwały!

Vote up!
2
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1599071

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kiedyś byliśmy potęga a teraz mamy Dudę który mógłby pracować na poczcie i znaczki lizać ... 

Vote up!
0
Vote down!
-2

panMarek

#1613700

Bezpieczeństwo, obronność, polityka zagraniczna

Przemysław Żurawski vel Grajewski - Koordynator sekcji

Jerzy Chmielewski

Rafał Dzięciołowski

Antoni Z. Kamiński

Piotr Kozakiewicz

Jakub Kumoch

Edward Pietrzyk

Andrzej Przyłębski

Filip Seredyński

Tomasz Szatkowski

Jan Zielonka

no i oczywiście - konsultant od jazdy na nartach

Vote up!
1
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1614515

podkuli i popluli

 

chazarskie buty sobie podkuli

i z Putinem na Polskę popluli

Vote up!
1
Vote down!
-1

jan patmo

#1614596