Sekielski płatny prowokatorze, nie udawaj

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Sekielski prowokatorze dziennikarski, nie udawaj niewiedzy, że pedofile po sądowych wyrokach z udowodnionym przestępstwem, nie byli odsuwani od posługi kapłańskiej, ale byli też usuwani pomówieni fałszywie o te czyny i po sądowych umorzeniach z braku dowodów, byli przywracani. Oskarżenia bez wyroków i po kilkudziesięciu latach od zdarzenia, z punktu Prawa i Kodeksu Karnego, trudno traktować poważnie.  

Oto tylko jeden z przykładów, a jest ich więcej:

 -  przypadek oskarżenia o molestowanie przez księdza 15-letniej dziewczyny, która na nagraniu zwierzyła się, że wszystko zmyśliła dla sensacji. Oto one (Całość- TYGODNIK "wSIECI" nr 3 z 2014 r. tytuł: "Wrobić Księdza")

 Nagranie przyznania się koledze do pomówienia, w sądzie zaginęło, tak jak i 4 kopie dostarczone przez księdza. W efekcie ksiądz Mirosław Bużan ma wyrok gdańskiego Sądu Okręgowego z 12.12.2011 r.- 16 mies.kary więzienia w zawieszeniu i jest odsunięty od posługi w parafii Św. Jadwigi w Bojanie k. Gdyni.

 Tu stenogram przyznania 15-latki do fałszywego oskarżenia księdza, zrobiony z kolejnej kopii, której sąd nie dopuścił z braku "zaginionego" oryginału:

S.: […] To prawda, że całowałaś się z tym

księdzem? […].

A.M.: No co ty, zwariowałeś? Myślisz, że mogło

być coś między mną a księdzem? W życiu,

chłopie.

S.: No to czemu ludzie tak gadają?

A.M.: No, była taka sytuacja wymyślona. Ale

tak naprawdę nic między nami nie było. I się

trochę zrobiła sprawa, ale nie rozmawiajmy

na ten temat, bo nie ma o czym nawet […].

S.: K…, jak nie ma o czym gadać? Jak sprawa

została tak nagłośniona, to kiedy masz zamiar

mi o tym powiedzieć naprawdę? […].

A.M.: To wszystko, no to była pewnego rodzaju

gra, kumasz? […] Chodziło o jakieś

pieniądze. Naprawdę nie mogę ci nic więcej

powiedzieć, bo znamy się za krótko. Jeżeli

ci na mnie zależy, to musisz mi zaufać. Nie

okłamuję cię – nic między mną a tym księdzem

nie było. Kumasz?

 

 Dla ciekawostki, obrońcą dziewczyny, która została potem pozwana za kłamstwa i  uniewinniona z powodu braku oryginału nagrania, był adwokat Senyszyn- mąż wojującej ateistki posłanki SLD Joanny Senyszyn.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (6 głosów)

Komentarze

Myślicie że Platformie i ich antyklerykalnemu elektoratowi chodzi o pedofilów i dzieci?
Nic podobnego! 
Tu chodzi o walkę z wiarą, wprowadzenie homolobby LGBT, ideologii gender i całkowite zniszczenie Kościoła który stoi im na drodze

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1590841

Uderzać, ale w twoją łysą pałę ruski trollu, żebyś oprzytomniał po bolszewickich bełkotach, zaszczepionych na służbie w stalinowskim raju 1942/43

Vote up!
5
Vote down!
0

anty bolszewik

#1590845

On nie może się w łeb uderzyć bo to to co na szyi nosi to nawet łbem nie można nazwać, to raczej czaszka obleczona skórą, pusta jak wydmuszka.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1590847

Bolszewik, a w dodatku z kompleksami naukowego wykształcenia, połączonego z megalomanią doktora pisanego z dużej litery, z brakiem logiki w argumentacji i językiem zaśmieconym agitkami perelowskich prelegentów, z tytułami doktorskimi uzyskanymi na Wieczorowym Uniwersytecie Marksizmu Leninizmu- w skrócie dawny WUML. Tyle można było wywnioskować, z krótkiego wpisu tego trolla "Doktora".

Vote up!
5
Vote down!
0

anty bolszewik

#1590856