Homoseksualny mąż premiera robi za pierwszą damę NATO

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

Pierwsze damy na szczycie NATO zapozowały do zdjęcia. Dołączył do nich mąż premiera Luksemburga”...”Premier Luksemburga - podobnie jak wielu przywódców - pojawił się na szczycie NATO ze swoją drugą połową. Był to jego mąż, Gauthier Destenay.”..”Premier Bettel poprosił swojego przyjaciela o rękę w 2014 roku. Pobrali się rok później. Wśród gości byli m.in. premier Belgii Charles Michel - podaje "Deuche Welle".
Premier Luksemburga jest obecnie jednym na świecie szefem rządu, który jest w oficjalnym związku z osobą tej samej płci. Światowe media zainteresowały się mężem premiera Luksemburga już wcześniej - gdy para razem odwiedziła Watykan. „..(źródło )(link is external)

Uwiodła Macrona, kiedy był jeszcze dzieckiem. Francja będzie mieć pierwszą damę-pedofila?”...”Nie rusza się bez niej prawie nigdzie. Kiedy przez dwa lata kierował resortem gospodarki, jego starsza o 25 lat żona uczestniczyła niemal we wszystkich spotkaniach. W czasie kampanii prezydenckiej kamery wielokrotnie, jak poprawia jego sposób mówienia. Czy jeśli Emmanuel Macron wygra wybory, to rzeczywiście on będzie rządził Francją, czy raczej jego 64-letnia żona Brigitte? Kobieta, która uwiodła go, gdy był jeszcze dzieckiem? „...”Poznali się w 1992 roku. On miał wtedy 14 lat i był uczniem kolegium jezuickiego w Amiens. Ona – 39-latka – uczyła tam francuskiego i prowadziła kółko teatralne. Brigitte Trogneux miała męża i dzieci, kiedy rozpoczęła romans ze swoim młodszym o ćwierć wieku uczniem. W wielu krajach takie zachowania byłyby ścigane z mocy prawa jako uwiedzenie osoby nieletniej, ale we Francji wymiar sprawiedliwości jest pod tym względem wyjątkowo łagodny. „..”tajemniczeni wiedzą, że madame Brigitte w tym związku rolę dominującą. Jeśli ktoś chce dotrzeć do Macrona, powinien załatwiać sprawy właśnie przez nią. Często jest też nieoficjalnym emisariuszem swojego męża w szczególnie ważnych sprawach.
„Jestem jej dłużnikiem. To ona przyczyniła się do tego kim teraz jestem” – mówił Macron w jednym z telewizyjnych wywiadów. Kto więc będzie rządził Francją, jeśli oczywiście wygra wybory – Emmanuel Macron czy jego pani? „ „..(więcej )
-------

Mój komentarz

Facet robiący za pierwsza damę w Luksemburgu , pedofil starszy od swojej ofiary o 25 lat pierwszą damą we Francji . Azjaci i Afrykanie muszą mieć niezły ubaw. Europejski dom wariatów. Spazmy orgiastyczne upadłej Europy. Niepoważny ,śmieszny ekshibicjonizm preferencji erotycznych Gdyby nie zbliżająca się wojna chińsko amerykańska to można by na ten cyrk patrzeć tylko z politowaniem. Społecznie dysfunkcyjny homoseksualista jako premier Luksemburga , czy prezydent Francji chory na syndrom sztokholmski. Ludzie którzy wymagają terapii psychologicznej i psychiatrycznej.

Europa robi z siebie pośmiewisko. Nabijamy się z szejków przywożących po kilka okutanych w czarne łachy żon, mormonów walczących w USA w sądach o swoje prawa do posiadania haremu., to dlaczego mamy się nie nabijać z europejskich mających poważne osobowościowe problemy przywódców .

Chciałem napisać coś poważnego , ale jak zobaczyłem zdjęciem męża mającego męża z żonami przywódców to cała powaga mi odeszła.

Ciekaw jestem co o prezydencie Francji , czy premierze Luksemburga myślą poważni , prawdziwi gracze tacy jak prezydent Chin Xi Jinping , czy premier Indii Narendra Modi . W najlepszym razie ,że normalni to oni nie są

Marek Mojsiewicz
film Tęczowa rewolucja. Jak lobby homoseksualne osacza społeczeństwa W jaki sposób działa lobby LGBT? Jakie są jego cele? Na te i inne pytania odpowiedzi udziela doktor Paul Cameron.
film Kim są poliamoryści?
Film Jak wyglądają ZAROBKI W SZANGHAJU?

Drodzy Czytelnicy,
Nadszedł moment w którym po 1,5 roku skończyłem książkę. Jej pierwszą cześć . Zostanie ona wydana w ciągu 3 tygodni, ale już można składać zamówienia preorder, aby dostać ją w pierwszej kolejności. Opublikowałem 3 pierwsze rozdziały w formie nie redagowanej, żeby każdy miał możliwość zobaczenia zarysu całej powieści. Rozdziały te przebudowałem pogłębiając ich warstwę psychologiczną. Powieść należy do gatunku science fiction, a dokładnie political fiction, czy tez fantastyki socjologicznej.
Opowiada historie romansu osadzoną w społeczeństwie przyszłości.Jeśli mógłbym ja do czegokolwiek przypisać jako do gatunku literackiego to byłyby to powieści Zajdla - "Cała prawda o planecie Ksi" i "Paradyzja". .
Postanowiłem wydać książkę w wersji elektronicznej, ponieważ daje mi to między innymi możliwość stworzenie mecenatu nad powieścią. Proponuję Państwu kwoty w wysokości 300 złotych w wypadku osób fizycznych i 500 złotych w wypadku firm i organizacji. W zamian nazwiska i nazwy firm mecenasów zostaną umieszczone na pierwszej stronie. Po wpłaceniu pieniędzy proszę o wysłanie na adres emailowy paskuipera@onet.pl(link sends e-mail)(link sends e-mail)(link sends e-mail) imienia i nazwiska lub nazwy firmy jakie mają być umieszczone w wśród mecenasów w książce . Oczywiście wszyscy ,którzy obejmą patronat nad powieścią otrzymają książkę bezpłatnie.
Cena za pierwsza część powieści będzie wynosiła 35 złotych. Dla tych, którzy zdecydują się na jej zakup teraz , przed premierą cena wynosi 29 złotych. W tym wypadku też proszę wysłanie na adres emailowy paskuipera@onet.pl(link sends e-mail)(link sends e-mail)(link sends e-mail) nazwy skrzynki na którą ma zostać wysłana powieść. Osoby te otrzymają książkę w pierwszej kolejności.
Wpłaty proszę kierować na konto Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 87 7999 9995 0651 6233 3004 0001
Mam nadzieję ,że lektura sprawi Państwu przyjemność, a jednocześnie skłoni do przemyśleń
Przy okazji dziękuje tym , którzy już kupili moja powieść
Pozdrawiam serdecznie
Marek Mojsiewicz
osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie Facebooka ( link tutaj(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)) Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści Pas Kuipera”
Rozdział drugi . Rozdział trzeci
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
Dobre złego początki „ 2 Na końcu którego będzie o boginiKali3 Nienależynerwosolu pić na oko 4 O rzeźbie NiosącegoŚwiatło 5 Impreza u Starskiego „ 6 Tych filmów już się oglądać nie da 7.Mutant 8 Anne Vanderbilt „ 9 Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:5)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Trmp n jdnym zdjęc z gjm!

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1540614

Incitatusa. To też spuścizna Europy, jak by nie patrzeć...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1540632