APEL

Obrazek użytkownika poeta
Historia

Dziś 15 Sierpnia. Rocznica Cudu Nad Wisłą. Święto ŻOŁNIERZA POLSKIEGO.  

Ile  Cudów wydarzyło się w Naszej Tysiącletniej Historii. Ile razy Polacy musieli się bić o TO by trwać. O to by istniał ich Dom, który wciąż najeżdżali  wrogowie, sąsiedzi ze wschodu i sąsiedzi z zachodu, z południa i z północy. Hordy Tatarów i Turków, i niemieckie i ruskie i szwedzkie.... A dziś, A Smoleńsk ???  Jakie morze Krwi  Przelanej. Serdecznej Polskiej. Ile istnień ludzkich. Ile bólu i łez na przestrzeni wieków. Dzieci chwytały za broń, Księża ginęli od kul. Jak pod Ossowem Ksiądz Skorupka. Jak w Powstaniu Styczniowym. Jak w Powstaniach.....Jak Ksiądz Jerzy. Ksiądz Zych. Ksiądz Suchowolec...,...Długo by wymieniać.

Studenci. Młodzież. Orlęta. Młodzi i Starsi. Kobiety, Matki Polki. Dziewczęta. Weterani....

Żołnierze Naszej Polski. Przypomnę dziś mój wiersz "Apel", który tu już wisi na Niepoprawnych.

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !

Dzięki Wam. Dzięki Waszej Walce, Dzięki Waszej Ofierze, Dzięki Waszemu Wysiłkowi Polska Przetrwała i Polska Trwa....

Jeszcze Polska Nie Zginęła póki my żyjemy......

http://niepoprawni.pl/blog/1644/apel

na_duzy_news

<iframe width="560" height="315" src="]]>https://www.youtube.com/embed/S5xniB5i46o]]>" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

]]>http://niezalezna.pl/69977-prezydent-w-radzyminie-odrodzenie-ducha-ktory...]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

 

Patriotyzm Polaków to rasizm i be ! "Patriotyzm" prezydęta Bronisława "burack"-Komorowskiego - to poświęcenie i oddanie polskiej racji stanu, wyraz odpowiedzialności za ciągłość i dobrość państwa polskiego...

 

Wielowieczna  pobożność Polaków jest be, wybiórczo-wyborcza "pobożność" buraka Komorowskiego - od lutego 2015 do 24 maja 2015 regularnie i obowiązkowo na Sumie i regularnie u Komunii św., choć przedtem bardzo sporadycznie na mszach z tytułu "obowiązku sprawowania urzędu Prezydenta RP" ale za to regularnie z przycięciem komara (są "kwity") - jest wyrazem wielkiego "patriotyzmu" Bronisława Marii...

Wielowieczny patriotyzm Polaków i ich przywiązanie do Praw Bożych, zapisanych w jeszcze bardziej wielowiecznym Dekalogu  to dla dziś władzę sprawujących w chrześciańskiej Polsce  - złodziei, pijaków, paserów, sutenerów i karierowiczów spod znaku Platformy Obywatelskiej (są kwity, tylko wciąż jeszcze nie ma "inaczej rozgrzanych" sędziów, a jeśli są - to się zwyczajnie boją o posadę)  - jest "faszyzm", "zbydlęcenie", "ciemnogród", odmęty szaleństwa, mowa nienawiści, agresja  itd.! 

 

...Za śp.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego było podobnie :

 

Idąc za "logiką"  troglodytów i kretynów z Czerskiej (a i Wierniczej też) - żołnierz polski, salutujący wczoraj Komorowskiemu  to obrońca Rzeczpospolitej, jej honoru i suwerenności ale ten sam żpłnierz - salutujący przedwczoraj śp.Prezydentowi Lechowi i dziś Prezydentowi Dudzie to już zdrajca!

Tego co prawda jeszcze żaden cyngiel czersko-wiertniczy nie wyartykułował wprost, ale to tylko kwestia czasu i właściwie nie ma potrzeby - to się czyta "między wierszami", że żałoba po "krotochwilnym"  Bronku, "swoim chłopie"  od palem, bigosu, kaszalotów, wody co ma do siebie że spływa,  japońskim skoczku itd.  tam trwa i trwać będzie.

 

Im mocniejsze i stanowcze będą działania prezydenta Andrzeja Dudy w przywracaniu Polsce honoru, wdeptanego przez rządy Tuska, Kopacz i Komorowskiego w polskie, europejskie, unijne i światowe gówno (tak! - gówno!!!,  "purystki/puryści" - paraszuciści - dość "dewocji, rzeczy zwie się po imieniu), tym bardziej nie powinny zaskakiwać i szikować  wrzaski mend z Czerskiej i Wierniczej, poszukiwania przez Tuska (to już się dzieje), Kopacz, Komorowskiego "skutecznych sojuszników" w walce z "Dudo-PiS-owsko-kaczystowskim imperializmem". Wzrost decybeli  wrzasku  tych "źródeł" to tylko znak skuteczności działań nowego prezydenta RP.

Dla tych, którym serce bije tonem czystym i szlachetnym jak Dzwon Zygmunta, niech te czersko-wiertnicze, nałęczowo-tomczyk-rutnickie wrzaski i jęki będą rękojmią i bodźcem do jeszcze większego wsparcia dla nowego Prezydenta RP - Andrzeja Dudy !

Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polskiej, Andrzeja Dudę wraz z Rodziną i Bliskimi niech Pan Bóg i Maryja, Królowa Polski, w opiece Swej mają !

O "resztę" musimy zadbać my, Polacy !

 

Pozdrawiam Wszystkich wciąż jeszcze świątecznie bo... Święto Świętej Patronki mej córki się...

...Przez najmłodszą contessinę cokolwiek przeciągnęło na niedzielę. :):):)

 

 

 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1490606

naprowadzający premierę na właściwy kurs - przypuszczam że nawet w najlepszych akademiach wojskowych nie uczyli - jak naprowadzać zabłąkaną owcę na właściwy kurs (50-ta sek)

http://niezalezna.pl/69976-ewa-kopacz-znow-zabladzila-tym-razem-w-czasie-swieta-wojska-polskiego-wideo

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1490607

 

"Bonus" :

 

"Komętasz" w dziale "Grafika"...

Pozdrawiam.

 

PS. Za literówki w komentarzu wyżej przepraszam - klawiatura do wymiany co stanie się w najbliższym czasie jak tylko znajdę czas na sprawy rangi "klawiatura do wymiany". Póki co mam ważniejsze sprawy na głowie, a kto chciał przeczytać to i mimo mych chochlików przeczytał. :):):)

 

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1490609

Choć można odnieść wrażenie, że pan oficer kieruje zbłąkaną do garderoby, żeby się jakoś przyodziała...

O, konfuzjo! Co za wstyd przed światem.

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1490610

tłumaczy jej jak dziad krowie na granicy. Szczęście, że nie maszerowała w samych majtkach i staniku.

Vote up!
3
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1490612

ale żeby zaraz za cycki łapać to naćpane koromysło

Vote up!
2
Vote down!
0

emilia plater

#1490623

musiał złapać za dójki aby nadać jej właściwy kurs. :-)

Vote up!
3
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1490652