#u p a i n a

Obrazek użytkownika wilre
Kraj

PIASECZNO W sobotę wieczorem na ul. Armii Krajowej, na wysokości stacji Shell, grupka mężczyzn idących skrajem jezdni zaatakowała jadącą od strony Góry Kalwarii kię

Świadkiem zdarzenia był pan Andrzej, który akurat tankował na stacji Shell samochód.
– To wszystko wydarzyło się około godz. 22 – opowiada. – Najpierw usłyszałem huk i trzask. Gdy odwróciłem głowę zauważyłem kię z rozbitą szybą, stojącą w rowie po przeciwnej stronie drogi. Dopiero później od pracowników stacji dowiedziałem się, co się stało.
Z relacji naszego czytelnika wynika, że grupka mężczyzn, jak się potem okazało Ukraińców, szła skrajem jezdni w kierunku skrzyżowania z ul. Chyliczkowską. Gdy kierowca kii na nich zatrąbił, jeden z nich podniósł leżący przy drodze kamień i rzucił nim w szybę jadącego auta. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i wjechał do rowu. Nie był to jednak koniec całego zajścia. – Gdy mężczyzna z kobietą wysiedli z auta, zostali obstąpieni przez Ukraińców – dodaje pan Andrzej. – Na szczęście obok zatrzymał się kierowca jadącej od strony Warszawy lawety i rozgonił to towarzystwo.
Tę wersję zdarzeń potwierdza także policja.
– Mamy takie zgłoszenie, grupa osób uszkodziła samochód, trwają poszukiwania sprawców – mówi asp. sztab. Maciej Blachliński z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

______________________________

54 KOMENTARZE

Zybi 13/09/2019 at 18:21

Brawo brawo więcej dawać pracy im a nie długo dojdzie do tego co było Wołyniu !!! Dajecie im prace wygnać dziadostwo na Ukrainę !!!!

Odpowiedz

Omg 15/09/2019 at 09:19

Wrzucaj dalej wszystkich do jednego worka to daleko zajdziesz

Odpowiedz

Deuter 15/09/2019 at 11:51

worek 1 czy 2 …
owszem daleko zajadę, ukraińcy to nie lekarstwo koleżko. pracodawcy to banda złodziei skalpujących autochtonów i tyle. najwyższy czas wymusić poprzez czynniki finansowe – a jakże – na nich inwestowanie w nowoczesne technologie i automatyzację procesów produkcyjnych czy logistycznych.
bardziej restrykcyjne traktowanie przestępstw zagrażających życiu i zdrowiu oraz bezwzględność policajów byłaby wskazana. o szowiniźmie wśród przybyszy, który “dotyka” przytłaczającej ich większości wspominać już nie będę …

Odpowiedz

Martin 13/09/2019 at 18:46

To całe dziadostwo ukraińskie bo inaczej napisać nie mogę ,miało swoje porachunki pod blokiem przy Młynarskiej 39 w sobotę W tych godzinach zjechali się na kilka aut w ruch poszły pałki drewniane, metalowe skakali po samochodach gorzej niż zwierzęta jak przyjechała straż miejska rozgoniła towarzystwo, pobiegli w stronę Shella prawdopodobnie to ta Grupka która napadła na kierowcę. Nie wspomnę że rzucali kamieniami w elewację i po oknach ludziom. U nas w bloku mieszka ich co najmniej 30 osób większość jeździ na uber. Nie wspomnę w jakim stanie w siadają do samochodu i jaki Huch mają rano… kiedy to sie skonczy?

Odpowiedz

Adam 14/09/2019 at 13:41

Mam nagrane 5 minut nocnej awantury tego bydła

Odpowiedz

Omgg 15/09/2019 at 09:21

To daj policji – zamiast się chwalic – może ich ujmą i będzie dzięki Tobie bezpieczniej.

Odpowiedz

Janusz 14/09/2019 at 15:28

… na Albatrosów to samo- jeżdżą najebani a wszyscy udają że nie widzą , a dodatkowo gdy są% to np. piąchami po szybach samochodowch zaparkowanych samochodów.

Odpowiedz

Ten gorszy sort 13/09/2019 at 19:00

Gratulacje dla Pana Burmistrza i Policji, mimo prośby, ha, ha, ha, Pana burmistrza, (co jest śmieszne i żenujące), nielegalnie czekający na tym nielegalnym targu pracy, a co gorsze ich ewentualni pracodawcy, niestety polscy obywatele, maja poczynania tego Pana głęboko w ……. . Co tu dużo pisać, Własny interes mnie tylko obchodzi i nic więcej, wstyd, wstyd, Panowie. Były wyborca (wstyd mi się też przyznać, że oddałem na tego Pana głos). Panowie jak macie jeszcze honor to ……… . Pozdrawiam

Odpowiedz

ziuta 14/09/2019 at 20:45

Akurat Polacy nie mają wyjścia. 3 miliony młodych, zaradnych i wykształconych Polaków wyjechało za granicę i ani myśli wracać do tego PO-PiSowego syfu. W UK masz 200 ZUSu i kilka funtów rocznie podatku za pracownika. U nas nawet pisać się nie chce. Póki w Polsce się nie zmieni będzie jeszcze więcej Ukraińców i innych nacji bo pisiorki aktywnie ich ściągają.

Odpowiedz

zła jak osa 13/09/2019 at 20:04

więcej wpuszczajcie tej swołoczy, więcej dawajcie możliwości pracy mniej lub bardziej legalnej.
zapijaczone, cwane, agresywne duraki, jawnie lejące na przygłupawych polaczków, którzy w imię oszczędności 100 zł wolą zatrudnić pijaczynę z ukr.
(tak, wiem nasi specjalisci sie powykruszali, ale mozna zatrudnic młodego polaka, przyuczyc do zawodu, niż zatrudnić zapijaczonego obrzydliwca; i to jeszcze na tyle bezczelnego ze kaze mowic do siebie w swoim języku)

włodarze! wiecej wpuszczajcie, granice otwórzcie na ten straszny, parszywy, chamski i niebezpieczny dla innych, normalnych ludzi naród. powybijają nas jak mrówki.
kto normalny rzuca kamieniem w jadące auto?? mozna rzucic mięsem, soczystą k.ą, ale nie kamieniem na boga!

więcej godności drodzy rodacy – nie trzeba tego bydła tu trzymać.
zabijają bez mrugnięcia oka, prowadzą pojazdy bez prawa jazdy – to sa niebezpieczni ludzie.
przestańcie dawać im pracę – sami się wykruszą.

Odpowiedz

Mila 15/09/2019 at 11:45

Opanuj się kobieto… Czy w Polsce niema alkoholików Polaków….? Co ty pleciesz? Czy mało Polaków są za granicą po całym świecie…Oczywiście winni powinne być ukarane…. Ale nie wszyscy są tacy….

Odpowiedz

Piotr 13/09/2019 at 20:27

Fakt. Kiedyś w Piasecznie było bezpiecznie. Teraz strach iść oświetloną ulicą do godzinie 20 w tygodniu w rejonie Zalesia, czy nawet dworca PKP. Na osiedlu Orężna przybywa “hoteli pracowniczych” dla tych ludzi.

Na mieście żadnych patroli, sieć monitoringu też nie jest rozbudowywana. Kiedy wreszcie rejon PKP będzie obserwowany 24/7, tu naprawdę kręcą się wieczorami dziwni ludzie. Nie wiem jak obecnie, ale swojego czasu na Facebook’u było dużo o różnych podejrzanych typach zaczepiających/śledzących/dziwnie zachowujących się…

Odpowiedz

Piseczniak 15/09/2019 at 09:23

To prawda. Patroli prawie w ogóle nie ma w Piasecznie. Strach chodzić nocą po osiedlu.

Odpowiedz

andy 13/09/2019 at 20:37

to jest jakaś masakra ostatnio dwóch pogoniłem z prywatnej posesji sąsiada, i wyskoczyli do mnie z łapami jak tak dalej pójdzie to będziemy do nich strzelać k……..a

Odpowiedz

Prawda 13/09/2019 at 20:43

Jak tak dalej będzie w tym mieście to masakra, przecież to równia pochyła w dół samorząd nic z tym nie robi cała ta Piaseczyńska klika umożliwia rozwój takiego gówna począwszy od Putkiewicza, całej grupy złodziejskiej tych radnych.

Odpowiedz

mieszkaniec 13/09/2019 at 20:50

no tak ale są wybory i co !? ————–dalej ta sama ekipa !// więc czego się spodziewacie ? // walczymy ze smogiem !? — a Chyliczkowska często od Puławskie stoi – obwodnica od Staszica (super decyzje i zmiany) / przy okazji zmian możemy podziękować za nowe ścieżki rowerowe na tych odcinkach

Odpowiedz

Zybi 13/09/2019 at 21:29

Problem jest i to bardzo poważny tylko ze przyczyna tego problemu zaczyna się od policji bo policja nie chce robić porządku z Ukraińcami kontrole drogowe z udziałem ukraińca kończy się ze dają łapówkę i jadą dalej bo oni nikomu nie doniosą i dlatego tak się u nas dzieje my Polacy i jako mieszkańcy Piaseczna powinnismy zaprotestować przed urzędem burmistrza przeciwko tej Ukrainie zróbmy coś razem bo jak będzie tak dalej to stanie się to co kiedyś stało się w Mławie jak chcieli wygnać cyganów

Odpowiedz

Basia 13/09/2019 at 21:31

Całe Piaseczno pełne jest pijanych Ukraińców, aż strach iść po ulicy. Ja się pytam gdzie jest policja? Kto dopuścił do tego, żeby ta pijana swołocz terroryzowała miasto? Czekacie aż dojdzie do prawdziwej tragedii? Aż kogoś zgwałcą albo jeszcze gorzej, zabiją? Chociaż pewni już to robią.

Odpowiedz

Jacek 13/09/2019 at 21:41

Gowin chce 2 mln tej stepowej dziczy dać obywatelstwo i tworzyć z nich nowe elity w kraju Polin

Odpowiedz

na nie 13/09/2019 at 21:46

przestańcie ich zatrudniac i temat sam się skonczy.
nie bedzie pracy to wrócą do siebie.

u mnie ukraina nie ma czego szukac – ani nie zatrudnię, ani nie obsłużę.
nie zarobią na mnie, ani ja na nich.
i świetnie

Odpowiedz

arek 15/09/2019 at 15:32

problem polega na tym, że dopóki uber będzie legalny i będą mogli nim jeździć jako kierowcy to nigdy się nie wyniosą.

Odpowiedz

j23 13/09/2019 at 21:58

więcej emerytur dla morderców z Wołynia skandal czas na przebudzenie ciemny narodzie POLSKI!!!

Odpowiedz

Ja 14/09/2019 at 01:15

Ukraina kupuje mieszkania i domy a Polak coraz biedniejszy

Odpowiedz

staryman 14/09/2019 at 08:08

To, że w Polsce mamy prawdopodobnie ze 2 mln Ukraińców (nikt tego nie liczy, a nawet jak liczy, to dane te nie są podawane do publicznej wiadomości) nie jest winą władz Piaseczna ani żadnego innego miasta, z jakiej by one partii nie były. Politykę sprowadzania taniej siły roboczej ze Wschodu (czyli praktycznie głównie z Ukrainy) prowadzą nasze władze centralne od wielu lat – zaczęło PO/PSL, kontynuuje PiS. Taka polityka prowadzona jest pod presją lobby tzw. „pracodawców”, a chodzi oczywiście o to, żeby mieć tańszą siłę roboczą. Dochodzą względy polityczne – „wspieranie” Ukrainy przeciwko Rosji. Rujnuje to oczywiście rynek pracy w Polsce i hamuje wzrost płac (szczególnie w grupach pracowników wykonujących prace fizyczne, nie wymagające wysokich kwalifikacji), a także w konsekwencji zmusza wielu Polaków do emigracji na Zachód, ale widać to nie jest tak naprawdę zbyt istotne dla naszych rządzących, chociaż oczywiście mówią zupełnie coś innego.

Imigrantowi ekonomicznemu z biednego kraju zawsze będzie się opłacało pracować za niższe stawki, niż „tubylcowi”. Tak więc Polacy wyjeżdżają z kraju milionami „za chlebem” na Zachód, a na ich miejsce ochoczo napływają Ukraińcy. Kolejne nasze rządy doskonale zdają sobie z tego sprawę (a przynajmniej powinny), ale widocznie potrzeba zapewnienia „pracodawcom” taniej siły roboczej oraz tzw. „wielka polityka” są najważniejsze. Wraz z tymi, którzy przyjeżdżają do Polski po to, żeby tu uczciwie pracować i zapewnić lepszy byt sobie i swojej rodzinie ciągną oczywiście różne męty, przestępcy i zorganizowane grupy mafijne – przecież podobnie jest chociażby w przypadku polskiej masowej emigracji, nieprawdaż?

Jeśli więc komuś przeszkadza zalew ukraińskich imigrantów, to powinien za to winić nasze władze centralne. Mamy okres wyborczy, więc – jeśli ktoś jest bardziej zaangażowany politycznie – można przy okazji jakichś spotkań z kandydatami do parlamentu spróbować w tej sprawie jakoś nacisnąć, zgłaszać problem, zadawać pytania, wyrażać swoją opinię etc.
Oczywiście, później i tak przeważą potrzeby „pracodawców” i względy polityczne, ale przynajmniej będziecie mogli mieć czyste sumienia i przekonanie, że zrobiliście, co mogliście

Odpowiedz

ziuta 14/09/2019 at 20:53

Jeśli na starcie 40% tego co wypracujesz zabiera państwo to sorry, ale nie ma się o co przyp!@#$% do pracodawców. W UK masz ZUS 200, a u nas od najniższej 2250 brutto czyli 2710 całkowitego kosztu dla pracodawcy zabiera się od razu ponad 1000 i do rączki jest 1633. O czym mówimy?

Odpowiedz

staryman 15/09/2019 at 18:41

„Państwo” zabiera ci na to, żebyś miała emeryturę, może rentę, ubezpieczenie chorobowe i wypadkowe. No i oczywiście podatek dochodowy – żeby było na 500+, wojsko, policję, funkcjonowanie państwa etc. Można oczywiście powiedzieć, że nie chcę, żeby mi „państwo zabierało” na ubezpieczenia społeczne, bo sobie sam odłożę. W praktyce oczywiście większość nic by sobie nie odłożyła, mielibyśmy slumsy, miliony bezdomnych koczujących gdziekolwiek, umierających z głodu, chłodu i z powodu byle jakiej choroby. Tak, jak w legendarnych republikach bananowych. Fajnie, nie?
Można oczywiście dyskutować (a nawet trzeba, szczególnie przy okazji wyborów – tyle, że jakoś nikt nie jest tym szczególnie zainteresowany), czy pieniądze z podatku dochodowego państwo przeznacza w odpowiednich proporcjach na różne cele i mądrze je wydaje. Pewnie każdy miałby do tego mniejsze lub większe zastrzeżenia. Ale właśnie takie kwestie powinny być przedmiotem kampanii wyborczych i obywatele powinni głosować zgodnie z tym, co jest im najbliższe.

Odpowiedz

aaa 15/09/2019 at 10:33

Bzdury gadasz. Ukraińcy są potrzebni nie dlatego, że są tańsi od Polaka ale dlatego że w ogóle chcą pracować. Polakom się nie chce. Przynajmniej za niskie stawki. Oczywiście zaraz jełopy podniosą krzyk że trzeba więcej płacić. No trzeba. Tylko ile można zapłacić komuś do najprostszych prac gdzie nie jest potrzebne żadne wykształcenie ani umiejętności. Tylko minimalną lub trochę więcej.

Odpowiedz

zybi75 15/09/2019 at 18:02

jełopem to jesteś ty człowieku !!!o ile jesteś człowiekiem bo wydaje sie ze jesteś tym wyrzutkiem społeczeństwa z Ukrainy

Odpowiedz

staryman 15/09/2019 at 18:43

„Polakom się nie chce. Przynajmniej za niskie stawki.”
———————————————————-
A tobie by się chciało za te „niskie stawki”?
Pisałem wyraźnie, że „imigrantowi ekonomicznemu z biednego kraju zawsze będzie się opłacało pracować za niższe stawki, niż „tubylcowi””. Dlaczego? Bo ci imigranci przyjeżdżają tu na jakiś czas, zostawiając na Ukrainie swoje rodziny. Tu mieszkają byle gdzie, stłoczeni w jakichś „kołchozach”, jedzą byle co, żyją byle jak. Przez jakiś czas można tak wytrzymać i nawet odłożyć jakieś pieniądze, które na Ukrainie mają zupełnie inną wartość. Potem taki imigrant jedzie sobie na Ukrainę odpocząć, a za jakiś czas znów wraca do Polski „na saksy”.

A Polak, który tu cały czas żyje wraz z rodziną, nie da rady podobnie funkcjonować. On nie wywiezie swojej rodziny na Ukrainę, żeby tam żyła za znacznie mniejsze pieniądze. Ten Polak wraz z rodziną żyje tu i ponosi tutejsze koszty utrzymania, więc pracując musi zarobić tyle, żeby z głodu nie zdechnąć, nawet jak nie ma zbyt wysokich kwalifikacji. Ktoś, kto zarzuca mi pisanie bzdur (czyli uważa się za mądrzejszego) powinien to doskonale rozumieć. No, chyba, że w gruncie rzeczy jest ideologicznie nawiedzonym oszołomem.

Jeśli chodzi o pracowitość Polaków i Ukraińców, to jakoś nie wydaje mi się, żeby Polacy byli szczególnie leniwi. Jak wyjeżdżają „za chlebem” do takiej np. Anglii, to też ich tam chwalą za pracowitość. A prawda jest taka, że w każdym społeczeństwie są różni ludzie.

Odpowiedz

Krakusss 14/09/2019 at 09:03

Wydaje mi się że Ukraińców jest już za duzo w Polsce. Ktoś to w ogóle kontroluje? Rząd miał nie sprowadzać imigrantów a widać ich na każdym kroku. Za niedługo będą mieć przedstawicieli w parlamencie…

Odpowiedz

Marta 14/09/2019 at 09:03

To ciekawe, że w Piasecznie policji jak nie było widać, tak nie widać nadal. Pomieszkuję w ciągu całego roku w trzech miastach o podobnej wielkości i demografii. Obecnie jestem w Piasecznie i rzeczywiście tutaj jako młoda kobieta czuję się najmniej bezpiecznie. Przecież wiadomo dokładnie gdzie ukraińcy chleją wódę, jest takich miejsc w Piasecznie kilka, a chlanie w miejscu publicznym, to wykroczenie. Wystarczy kilka razy wysłać patrole w te miejsca, to tak szybko nie wrócą, bo się boją wydalenia, a w większości to tchórze poborowi, co nie chcą bronić Ukrainy przed Rosją. Ja się jako obywatelka i mieszkanka tego miasta pytam po co nam Putkiewicz Straż miejska, ja się pytam piaseczyński komendancie policji po co nam policja, jak jej nigdzie nie ma, przepraszam – jest, ale tylko na liście płac. Nie ma patroli, za to jest pełno patoli zza wschodniej granicy. Obecne władze Piaseczna trzeba bardzo szybko wymienić, bo marnotrawią środki publiczne i nie dbają w żaden sposób o bezpieczeństwo mieszkańców Piaseczna. I wiecie co ludzie, jestem pewna, że do takiej zmiany dojdzie, bo nie znam sąsiadów, którzy nie byli by wkurzeni, tym co się dzieje. A jeszcze rok temu tak nie było.

Odpowiedz

Ebe ebe 15/09/2019 at 09:32

Masz racje z wyjątkiem bycia tchórzem. Obecnie wojnę idą chętni. A mało kto chce iść, bo jak pójdziesz i np. Stracisz nogi to Cię państwo zostawi sama. Zero pomocy. Daja czasami ziemie „w nagrodzie”. Tylko ze to ziemi gdzieś w pizdu daleko, na środku pola. Praktycznie nic niewarta. Sam Krym został raczej oddany, a „mini konflikt” jest tam utrzymywany przez Putina umyślnie. Ponieważ do UE nie moze przystąpić kraj, który jest w trakcie konfliktu zbrojnego  Nikt się tam nie bije niewiadomo jak.

Odpowiedz

Roman 14/09/2019 at 11:52

Szanowni Państwo, nikt nas nie obroni, dopóki sami się nie obronimy. Należy zgłaszać wszystko. Zakłócanie ciszy nocnej, alkohol w miejscu publicznym, nielegalne zatrudnienie i pobyt. Ponadto do Urzędu Skarbowego i spółdzielni zgłaszać mieszkania w których mieszkają do rutynowej kontroli. Wiadomo powszechnie, że to w dużej mierze alkoholicy i narkomani. Egzekwujmy przestrzeganie prawa a szybciutko się z naszego miasta wyniosą.

Odpowiedz

drr 14/09/2019 at 12:03

W Piasecznie nigdy nie było bezpiecznie czy byli Ukraińcy czy nie, były momenty spokoju gdy chodziły piesze patrole z koszar Policji, niestety już ich nie ma, zamiast tego pilnują demonstracji i pomników, problem jest tez tam gdzie zazwyczaj jest alkohol, trzeba spróbować ograniczyć sprzedaż do godz 22, albo postawić tam patrol SM lub Policji.

Odpowiedz

Konfederacja 14/09/2019 at 12:12

Ukraińcy coraz lepiej bawią się w Polsce. A za 4 lata do parlamentu jako mniejszość jak Niemcy… A PiS nie miał sprowadzać imigrantów…

Odpowiedz

Kojak 17/09/2019 at 21:25

Może nie przepadam za Ukraińcami ale lepszy prawosławny Ukrainiec niż muzułmański mieszkaniec afryki, który nie chce się zasymilować z inną, nową kulturą. A to, że piją? – trudno, nauczą się, może? – żeby pić mniej. Cofnijmy się 30 lat wstecz, u nas też piliśmy. Jak mówiło stare porzekadło “6 promili – dawka śmiertelna alkoholu z wyjątkiem Polaków i Rosjan”. A jak Polacy byli postrzegani przez Niemców? – “Jedź do Polski, Twój samochód już tam jest”. Szkoda strzępić języka. Ale może się jakoś dogadamy?

Odpowiedz

Yamaha R1 14/09/2019 at 15:19

Więcej tego bydła banderowcow do Piaseczna wpuszczajcie śmieci nie ludzie

Odpowiedz

Michał 14/09/2019 at 16:11

Strach w Piasecznie po zmroku wyjść na ulicę. Pełno pijanych Ukraińców. Czy ktoś zrobi z tym wreszcie porządek?

Odpowiedz

jerzt 14/09/2019 at 16:17

Zwrócićcie uwagę ludzie, że ta informacja, podobnie jak wiele o przestępstwach Ukraińców w Polsce, została ZUPEŁNIE pominięta przez ogólnopolskie media. Dlaczego? Tak w praktyce wygląda poprawność polityczna. Jeśli sprawcą rozboju kradzieży zabójstwa jest Ukrainiec, narodowość sprawcy się przemilcza. W ten sposób ludzie nie mają pojęcie o rzeczywistej skali przemocy z ich udziałem. na całe szczęście są jeszcze lokalne portale

Odpowiedz

Martin 14/09/2019 at 19:38

Każdemu kto korzysta z usług UBera polecam rano pod blokiem przy ulicy Młynarskiej zobaczyć jak do białych fabii w jaki w stanie wsiadają Ukraińcy. Melanże do 2-3 rano o 7-8 za kolko, grille na balkonach.

Odpowiedz

wew 14/09/2019 at 19:51

Ukraina to kraj o bodaj najwyższym poziomie przestępczości w Europie. To kraj de facto upadły. Tylko ludzie zupełnie pozbawieni wyobraźni zgodzili się ot tak sobie wpuścić tu miliony Ukraińców, nie wzmacniając wydatnie Policji, nie robiąc rozpoznania, nie zwiększając stanów osobowych, nie dając im dodatkowych uprawnień itp. Niestety – już widać, że żadnej integracji nie będzie. Temat lawionowo rosnącej przestępczości za sprawą przybyszów ze wschodu jest natomiast skrupulatnie wyciszany

Odpowiedz

Tchórze z Polaków 14/09/2019 at 20:14

proponuje wyjść na ulice jeśli Policja nie chce my to zróbmy!!!!

Odpowiedz

Mieszkanka 14/09/2019 at 22:36

Cała Pawia, Dworcowa 38 zamieszkuja Ukraińcy placa za wynajem, ale jesli chodzi o smieci i podatki mówią, ze ich Pan placi. Może najwyższa pora sprawdzić naszych Panów, jak oplacaja, czy wogole opłacają śmieci, podatki. Pan burmistrz placze ze przychody sie zmniejsza z podatkow, a moze trzeba w odpowiednie osiedla zastukac. Jadac na targ, to naprzeciwko nowej szkoly jest ich mnostwo. Mieli byc przeniesione?

Odpowiedz

peter porter 14/09/2019 at 23:40

Kibole i “patrioci” są wszędzie…
Tych naszych też się boimy.
Bywamy bohaterami, ale nie potrafimy wspólnie ochronić siebie i sąsiadów przed intruzami.
Chowamy głowy w piasek i znikamy w piątek aż do poniedziałku.
Tę naszą słabość już dawno odkryli rodzimi “nietykalni”.
Żadna policja, nie tylko nasza pozorowana, nie poradzi sobie bez mądrych narzędzi prawnych i wspierającego zainteresowania sąsiadów, czyli nas wszystkich, coraz bardziej “samotnych obok siebie”.

Odpowiedz

realista 15/09/2019 at 07:51

Żenada i hańba wladz i Policji. Pod bokiem jednego z największych w PL zgrupowań oddz. interwencyjnych policji, kwitnie proceder przestepczych band ze Wschodu !

Odpowiedz

kik 15/09/2019 at 17:42

Więcej ich wpuszczajcie,to tylko gorzej będzie.

Odpowiedz

3O0M 15/09/2019 at 17:48

Może zebrać się i napisać zbiorową petycje do ministerstwa o odwołanie komendanta Policji .
Bo z moich informacji to on jest winny tego co sie dzieje na ulicach Piaseczna

Odpowiedz

peter porter 16/09/2019 at 10:57

Same budynki władzy w Piasecznie nie wystarczą. Trzeba je obsadzić kompetentną Gminną Ochroną.
Nepotom, szczególnie tym Powiatowym, powiedzmy już zdecydowanie: “Do widzenia -po drugiej strony okienka !!! “.

Odpowiedz

kasia 16/09/2019 at 17:20

Ok.chętnie podpiszę -gdzie i kiedy ?

Odpowiedz

Maria 16/09/2019 at 15:15

Tak, komendant policji w Piasecznie do zwolnienia i dymisji w trybie natychmiastowym. Wszyscy są za tym. Ludzie są już mocno zdenerwowani. W innym wypadku, jeśli policja nie zacznie aktywnie działać, dojdzie niebawem do licznych tragedii.

Odpowiedz

Martin 16/09/2019 at 17:55

Ludzie, o czym mówimy. Komenda ze 4 pietra a na pietrze jeden funkcjonariusz, wychodzą ciecia i braki personalne.

Odpowiedz

Tengorszy sort 17/09/2019 at 10:16

Ale jest oddział prewencji na ul. Puławskiej. Trzeba tylko chcieć.

Odpowiedz

Endrju 18/09/2019 at 07:04

Nie głosujcie już więcej na PiS, który wynaradawia lawinowo Polskę! Nie głosujcie też na pozostałe partie z “bandy czworga” tylko głosujcie na Narodową propolską Konfederację – lista numer 4.

Odpowiedz

Delta 18/09/2019 at 07:37

Ukraińcy won z Polski. Banderowcy. Dziewczynę mi napadli wieczorem jak sama szla. Pobili próbowali zgwalcic.

Odpowiedz

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:6)

Komentarze

…..bo tak są wychowywani! Wiedźą dla przykładu b. dobrze, że ich przodkowie wielokrotnie rżneli Lachów i nie tylko nic ich za to nie spotkało ale jeszcze uchodzą dziś powszechnie za bohaterów narodowych i Cerkiewnych. To będzie się na nas mściło i to przez pokolenia! Jesteśmy po prostu słabi i nieskuteczni, tacy właśnie do bicia! Przykre to niewymownie ale b. prawdziwe. Niestety! Pozdrawiam b. serdecznie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1617882

Ukraińcy zostaną Polakami. Ilu? Milion, dwa miliony? Wszystko zależy od sytuacji na Wschodzie oraz polityki polskiego rządu i samorządów

LINK

- Polska wydała Ukraińcom ponad milion kart Polaka. To znaczy, że oni po roku mogą stać się polskimi obywatelami.

etc etc etc

___________________________________________

Marek z Legionowa.

Ukraińcy powoli ale skutecznie zasiedlają Zamość i jeszcze trochę to będzie starach wyjść na ulice. To samo jest w Rzeszowie gdzie Ukraińskie bandy bo tak trzeba to ....nazwać wieczorami burdy wszczyna.

2016-09-24  07:46 ocena: 63%        

 

yeti

Te wszystkie Karty Polska należałoby zweryfikować, bo większość jest zalatwionych nielegalnie , albo kupionych albo dobrze podrobionych. Wiekszość tych z Kartą Polaka to ma chyba przodków takich co to w czasie wojny Polakow pacyfikowali wespół z Niemcami.

2016-09-23  18:37

etc etc etc

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1


"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć"   George Orwell
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1617890

Nie wiedzialem, ze Ukraincy stwazaja w Polsce tak powazne zagrozenie. Myslalem, ze maja jakies uczucie wdziecznosci do Polakow dajacym im prace. Kiedy przedstawiali mniejszosc, nie byli grozni. Oni sa jednak nasaczani od lat wrogoscia do Polski i to moze odbijac sie w ich podswiadomosci. Nie sadze, ze ci z Piaseczna, to Banderowcy. Uwazam, ze sa tylko wyrazicielami Rosyjsko-Ukrainskiej "kultury" na codzien. Tej ich specyficznej mentalnosci.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1617904