PO 23.VIII.39 - może tędy?

Obrazek użytkownika wilre
Idee

]]>ARTYKUŁ ]]>

O d p o w i e d ź.

(  ) Pańskie recepty sa warte tyle co zeszłoroczny śnieg I wręcz smiechu warte zupełnie oderwane od realu.
Mieszka Pan w Belgii. I przypuszczam ,że rowniez partia która chce mieć wyborcow I wygrywać wybory przychodzi do nich w miejscach gdzie pracuja I mieszkają.
I nawiązuje kontakt.Nie sadze ,że sprawy sie rozgrywają na poziomie gadek bon motow itp w telewizji.


W pseudodemokracji III RP umiejetnie takie pole starcia wyznaczono opozycji a Ci Głupole to starcie przyjeli.
Starcie tak ustawione  n i g d y  nie bedzie wygrane. Przeciez - o dziwo tuzy publicystyki prawicowej w dyskusjach z dziennikarzami popierajacymi PO/ PSL - podwijaja pod siebie ogon I nie widac aby ktorykolwiek kiedys wygral polemiczne starcie..
PiS wiec nie mający żadnego przelożenia na SITWĘ (biznes ,słuzby ) nigdy nie bedzie miał zdolnosci wygrania wyborów I rzadzenia gdyż SITWA ma niezliczone warianty ustawiania sceny politycznej


Odzyskanie  wygrania jest zejście dosłownie do wyborcy I zmobilizowanie wyborcow ktorzy nie glosuja I PRZEKUPIENIE tych wyborcow co w terenie głosuja na PSL .W każdym okręgu wyborczym powinien byc wyznaczony mąz zaufania który zna wiekszośc wyborców będzie z nimi pracował..

W USA demokraci zdobywają glosy rejestrujac biednych wyborcow którzy nigdy nie glosowali I wręcz ucza ich jak sie głosuje aby nie obawiali sie lokalu wyborczego I głosowania.

Wiadomo ,że na PO glosuje budzetowka na PSL głosują srodowiska z Straża,Kołami gospodyń wiejskich oraz urzednikami samorzadowymi oraz agencji.Nie na darmo PSL dba aby roboty kuchenne były uzupełniane ,kuchnie I sale zabawowe straży pozarnej remontowane,uroczystosci strazy obficie wynagradzane remonty remiz prowadzone .NIK wykrył ,że PSL dopisal na straż bez dyskusji nielegalnie podobno 10 mln. A co robi na wsi PiS .Mamy desygnowanych rolników Posla Wojciechowskiego I Kużmiuka I pizza do takich rolnikow jak Pan I Ja.Pytałem Siostry mieszkajacej na wsi czy kiedykolwiek widziała działacza Pis lub osobę przekonuwujaca na glosowanie Pis -jej odpowiedz nigdy.

Trzeba zejśc z czymś co zacznie zdobywać wyborców na dole I nie bede podawal pomysłow gdyz PSL podchwycą a lenie działacze z PiS dalej beda obwozic Prezesa po powiatowej Polsce jak Niedżwiadka .Biedaczysko zmeczony tym cyrkiem palnie cos niepotrzebnie I Rejwach przekaziorow podległych SITWIE zrobi co należy aby odstraszyć wyborców.

Jerzy Zakrzewski
Palatine,Illinois.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (6 głosów)