Układ zamknięty za czasów PiS - włos się jeży na głowie. Zobacz jeśli chcesz żyć w prawdzie - ignoruj jeśli lubisz żyć w fałszu.

Obrazek użytkownika SolidarnyX

Po prostu nie mogę. Dzięki markowa (za link) obejrzałem wideo (podane), gdzie w jednej sprawie Marka Majchera (tego co niby w 2015 roku zrobił "zamach"  krzesłem na komoruskiego), jest przeplatanych ze sobą wiele tragicznych, skandalicznych, zbrodniczych wątków, jakie znamy z historii i nie tylko. Wcześniej już znałem sprawę Pana Marka i jego drugiej żony (która zginęła w okolicznościach dotąd nieznanych). Znałem już wcześniej jak to Prokuratura najpierw jeszcze w końcowej fazie rządów PO oskarżyła go o zamach na komoruskiego za to tylko, że podnosząc krzesło do góry na wiecu wyborczym, chciał wyśmiać go za jego skakanie po krzesłach w parlamencie Japonii. Rządy się zmieniły (na PiS) ale karygodne stanowisko prokuratury wcale. W końcu jednak sąd umorzył to postępowanie, jednak od tamtej pory organy ścigania już cały czas dręczyły Pana Marka. Pamiętam jak mu wjechali do domu. Pan Marek oprócz problemów z komoruskim, miał też bardziej osobiste, kiedy chciał opieki naprzemiennej swojego dziecka, które miał z pierwszą żoną. W końcu był zmuszony do wyjechania z dzieckiem i do czasu rozstrzygnięcia rozprawy sądowej zaopiekowania się nim samemu (przy czym były filmiki na youtube pokazujące szczęśliwe i zdrowe dziecko) - była żona Marka wcześniej straszyła, że wywiezie dziecko za granicę. W końcu napadli "prywatni detektywi" na Pana Marka (w asyście tvn) na jego prywatnej posesji - coś ala film "Tato" (

od 10 minuty).

W sądzie orzekała sędzina, której wcześniejsza rozprawa stała się scenariuszem filmu "Układ zamknięty". Dokładnie jak kiedyś zbrodnicza helena wolińska osądzając Generała Nila, tak i ta teraz nie dopuszczała do przesłuchania świadków ( 

]]>Generał Nil - rozprawa]]>

 od 1 godz. 24 minuty - niestety mogę wkleić tylko link, bo nie pokazuje tu filmiku innego niż z youtube).

W końcu orzeczono, że postępowanie o "uprowadzenie" dziecka przez jego ojca (sic! - ojciec chcący opieki naprzemiennej nie uprowadza dziecka, którego matka straszy wywiezieniem za granicę), będzie umorzone bo prokuratura wiedziała, że przegra (na działania prokuratury adwokat skrżył się do Prokuratora Krajowego, który zamiast przyjrzeć się sprawie to odesłał skarge do... prokuratury na którą była skarga - i to się dzieje obecnie na prawdę, ja miałem podobnie), ale jednocześnie na wniosek prokuratury zamkną przymusowo na czas nieokreślony Pana Marka w psychiatryku - jak mówi jego adwokat mimo sprzecznych opinii biegłych i mimo tego, ze "badanie" po którym powstała opinia nieprzychylna dla Pana Marka trwało 3 minuty - jak mówi adwokat, strzeżmy się, bo każdego z nas można wsadzić po 3 minutach do psychiatryka na czas nieokreślony. Pana Marka wsadzają do psychiatryka, a jego była żona już wywiozła dziecko za granicę i nie chce podać gdzie ono się znajduje, a prokuratura i policja odmawia jego szukania (mimo, że jak Pan Marek wcześniej po straszeniach byłej żony wziął dziecko do czasu rozprawy, to wystosowano za nim nawet list gończy, a tvn zrobiło z niego porywacza).

WŁOSY SIĘ JEŻĄ NA GŁOWIE I TO WSZYSTKO DZIEJE SIĘ OBECNIE W POLSCE RZĄDZONEJ PRZEZ PiS - w jednej sprawie mamy haniebne i niewyobrażalnie skur...e wątki z procesu Generała Nila, z filmu Tato, Układ zamknięty i to w niby wolnej Polsce po niby "dobrej zmianie" rządów PiS!

Wniosek taki, że jak się narazisz władzy, to mimo upłynięcia czasów stalinowskich, to i tak Cię zniszczą tamtymi metodami. Gdzie my żyjemy - walczmy o wolną Polskę, bo wygląda na to, że żyjemy w obłudzie - to nie jest wolność, jak takie rzeczy mogą robić z każdym z nas.

Obejrzyjcie ten film i zobaczcie gdzie my żyjemy.

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.3 (6 głosów)