List/Pytanie do Pana Andrzeja Dudy

Obrazek użytkownika seaman25
Kraj

Oto treść:

                                                                                                                      Sz. Pan

                                                                                                                      dr. Andrzej Duda

                                                                                                                     kandydat na urząd Prezydenta  RP

                     Doskonale zdaję sobie sprawę że ma Pan niewiele czasu aby odpowiadać na choćby krótkie – lecz WAŻNE! - pytania „zwykłych ludzi” do jakich niewątpliwie się zaliczam.  

    Staram się śledzić pański kalendarz spotkań, niestety na stronie ]]>WWW.andrzejduda.pl]]>  (w zakładce „kalendarz”)  są tylko już odbyte spotkania a brak jakiejkolwiek informacji   o spotkaniach planowanych, np. na najbliższy tydzień.    

   Tyle jako wstęp a oto BARDZO  WAŻNE pytanie:

Czy i co zamierza Pan zrobić, jakie podjąć działania - jeśli  zostanie Pan Prezydentem RP (w co nawet nie śmiem wątpić!)- aby nie pozwolić na realizację projektu H.E.A.R.T (Holocaust  Era Asset Restitution Taskforce). (]]>http://www.heartwebsite.org/]]>)projektu którego celem jest nic innego jak „oskubanie”  Polski i Polaków (oraz innych narodów Europy Środkowo-Wschodniej) na znaczne kwoty pieniędzy?

Podjęcie niezbędnych działań wydaje się pilne i niezbędne wobec stanowiska i wypowiedzi zarówno Premiera rządu państwa Izrael  Benjamina Netanyahu (]]>https://www.youtube.com/watch?v=qqvlkRYT53g]]>) jak i „przełomu” w rozmowach na powyższy temat z Rządem polskim (]]>http://www.timesofisrael.com/breakthrough-in-talks-with-poland-on-holocaust-compensation/]]>)

Serdecznie pozdrawiam i szczerze życzę sukcesu w dniu 10 maja 2015. Zapewniam że ja i moja rodzina uda się do lokalu wyborczego aby pomóc Panu w tym sukcesie.

Nie liczę natomiast na zdawkową choćby odpowiedź bo wiem że WSZYSCY – a  szczególnie politycy - w Polsce boją się powyższego tematu „jak diabeł święconej wody”

                                                         Z wyrazami szacunku – W.R. (w oryginale pełne imię i nazwisko)

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (5 głosów)

Komentarze

ikona listu na stronie http://andrzejduda.pl/kontakt

Vote up!
3
Vote down!
0
#1467031

znalazłem adres mailowy. Dzięki!

Vote up!
2
Vote down!
0
#1467654