Kto trzyma "Złoty klucz"?

Obrazek użytkownika seaman25
Blog

Tym razem króciutko, bo naprawdę nie bardzo wiem kto zarządza "złotym kluczykiem" w... prawie wszystkich mediach (może jedynie poza Radiem Maryja i TV Trwam)
Autentycznie wkurzyła mnie "wiadomość dnia" wyświetlana na czerwono w TiVi a powtarzająca się we wszystkich serwisach radiowych (już bez koloru alarmowego)
Ten SUPER NEWS to: "Polański wolny", ktoś przecież MUSIAŁ zadecydować że to na dzisiaj No1, a powód tego uwolnienia ciągle całkiem niejasny i podany jako:"nie można wykluczyć z całkowitą pewnością błędu we wniosku ekstradycyjnym USA".

Może ktoś z Niepoprawnych ma jakąś wiedzę jak to się dzieje że media wiedzą co dać na TOP?

P.S. w/g mnie to do d...y z taką wolnością skoro nie może jechać tam gdzie miałby ochotę np. do JuEsEj, wolny to byłby gdyby pozwolił się osądzić i tam otrzymałby "rozgrzeszenie"

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

To był bardzo ważny news, media poinformowały społeczeństwo, że pseodoartystom i pseudoautorytetom tak jak wielkim oligarchom tego nowego świata nic nie grozi. Bo cóż innego mogłoby to oznaczać skoro gwałciciel według jednego prawa jest zacnym obywatelem według innego??? Gwałciciel, który w polskich mediach i u polskich autorytetów ma wsparcie. Najgorsze w tym newsie jest to, że nie pokazano nikogo ktoby tę decyzję zdecydowanie potępił. Można było odnieść wrażenie, że gwałcić nieletnią to jest takie OK. Wstyd i hańba!!! Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#71659

Kukiz byl przeciw - zakrzykiwala go Holland.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#71670

Wczorajszy Antysalon Ziemkiewicza.Otwartym  tekstem stwierdzono ze za logistykę i inne mochkolki winna jest po.Także kilka spraw podobnych. Dzięki gazecie z programem TO I OWO , gdzie o 10.00 jest" DZIENNIK PILOTA  GÓRY TVNinfo włączyłem z kilkuminutowym opóżnieniem.Chciałem zobaczyć powtórkę. Niestety do tej pory ktoś blokuje i nie daje wgrać tego programu.Czy teraz będzie już tylko gorzej z niprawomyślnymi {dla po} wiadomościami.Warto w jakiś sposób tego posłuchać-jest co! Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#71678

 Jak pięknie zmieniono role.Piesiewicz jest teraz prokuratorem.Aco wciągał?Z   UE przyszła dyrektywa ,że od tej pory sól będziemy wciągać nosem ze względu na oszczędności.Aużycie proszku do prania nosem robi dobrze na katar a też i na potencje.pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#71682