Życzenia Świąteczne

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz samych pomyślności w Nowym 2020-ym Roku zasyła zza oceanu wzystkim blogerom, komentatorom i czytelnikom Niepoprawnych

Roman

 

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.1 (21 głosów)

Komentarze

najpiękniejsze święta i zdrowia oraz pomyślności w Nowym Roku.

 

p.s. jak widać już komuś życzenia się nie podobały. 

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1612768

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tak nam życzysz trollu :

https://spiritolibero.neon24.pl/post/150601,niepoprawni-pl-czyli-fabryka-trolli-zydowskiej-hasbary

 

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1613087

Także składam...

Serdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2020.

Vote up!
8
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1612780

Na czas Świąt Bożego Narodzenia życzę  duchowego spotkania z Panem,a na kolejny rok - niemarnowania żadnej chwili życia na sprawy puste.

Radosnych Świąt !

Vote up!
9
Vote down!
0
#1612826

Romanie dziękuję za życzenia w tym szczególnym czasie Bożego Narodzenia, który w naszym Narodzie zawsze zajmował specjalne miejsce w tradycji i w kulturze. I my z żoną Marią ślemy Tobie z UK, te najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na ten czas rodzinnych spotkań i prezentów i na cały Nowy Rok 2020. Ja osobiście jestem Ci wdzięczny za Twój patriotyzm, za czas i miłość do naszej ojczyzny, do Wołynia i Kresów i do Kresowian. Pozdrawiamy b. serdecznie

Vote up!
6
Vote down!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1612873