NOWA czajka

Obrazek użytkownika poeta
Kraj

Przewodniczący Solidarności, Piotr Duda podczas obchodów 40. rocznicy porozumień sierpniowych, które miały miejsce w Gdańsku w swojej wypowiedzi odniósł się do Rafała Trzaskowskiego. Konkretnie rzecz ujmując Duda uderzył w nowy twór polityczny, który zamierza budować, a właściwie już zaczął tworzyć Rafał Trzaskowski

Dudzie nie spodobała się nazwa Nowa Solidarność. Stąd też tak mocny atak słowny podczas uroczystości w Gdańsku

:

-  SŁYSZYMY TU I ÓWDZIE, ŻE MA POWSTAĆ RUCH, KTÓRY MA SIĘ NAZYWAĆ NOWA SOLIDARNOŚĆ. TO DLA NAS KURIOZALNE. SOLIDARNOŚĆ BYŁA JEST I BĘDZIE TA SAMA. DUMNA, Z WARTOŚCIAMI CHRZEŚCIJAŃSKIMI I NAUKĄ SPOŁECZNĄ KOŚCIOŁA.  powiedziAŁ PIOTR DUDA.

PROPONUJĘ TYM, WSZYSTKIM, KTÓRZY CHCĄ ZAKŁADAĆ NOWĄ SOLIDARNOŚĆ. MAM DLA NICH NAZWĘ. PROPONUJĘ, ŻEBY SIĘ NAZWALI „NOWA CZAJKA”. BYŁOBY LEPIEJ I NA CZASIE.......

https://newsbook.pl/2020/09/01/piotr-duda-zakpil-z-trzaskowskiego-i-nowej-solidarnosci-padly-mocne-slowa/

Dzieje się

na tej naszej polskiej scenie politycznej. Narobiło się na niej takiego dziwnego guana, które śmie niszczyć TO co dla Nas Polaków Najświętsze. Naszą Tradycję, Naszą Historię, Naszą Ojczyznę. Najbardziej odrażającym przedstawicielem tych niszczycieli, tych antypolaków, jest ten......jakiś, obecny prezydent Naszej Warszawy. Wyedukowany za kasę żydowskiego, wstrętnego bankstera Sorosa, pojawił się na polskiej scenie politycznej jak nowa czajka, jakby ptaszek wytrząśnięty z rękawa jakiegoś kuglarza! Czy też z jakiegoś czarnego kapelusza. ŚMIAŁO NAWET TO ZERO ubiegać się o fotel polskiego prezydenta. No i widzieliśmy jak wielu antypolaków poparło tą dziwną wrzutkę na polskiej politycznej scenie. No i widzimy, jakie ciemne, potężne siły stoją za tą nową czajką.

A wczoraj szpieg z niemieckiego wywiadu BND, potomek niemieckiego bandyty, sługi Hitlera, oficera niemieckiego Wermachtu, mordującego, zabijającego Polaków w czasie ostatniej wojny - zostaje ambasadorem niemieckim w NASZEJ Polsce!!!

KTO STOI ZA TYMI AKTAMI ?!  KTO STOI ZA TĄ DZIAŁALNOŚCIĄ OBCEJ AGENTURY, TYCH JAKICHŚ CZASKOWSKICH - KTÓRYCH EWIDENTNYM CELEM JEST NISZCZENIE, I ZNISZCZENIE, I UNICESTWIENIE NASZEJ UKOCHANEJ OJCZYZNY POLSKI! NASZEGO UKOCHANEGO DOMU. CZY POZWOLIMY niszczycielom NA TO?! 

BASTA!

NO PASARAN!

Nie pozwólmy Bracia Polacy na tą destrukcję! Na to niszczenie Naszego Domu!

Powiedział Nasz Wielki Papież Jan Paweł II

:

POLSKA TO NASZA MATKA! TO NASZA OJCZYZNA, TO NASZE BYĆ I MIEĆ!  I NIE POZWÓLMY, BY O TYM NASZYM BYĆ I MIEĆ DECYDOWALI INNI!

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:15)

Komentarze

Jaka Nowa Solidarność, jaki nowy ruch polityczny. Człowiek Katastrofa, Rafał Czajkowski może jedynie, tak jak to powiedział Piotr Duda założyć Nową Czajkę

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1642923

Jak dowiedzialem się od prokuratury, prawdopodobnie awaria Czajki została spowodowana atakiem terrorystycznym. Do ataku przyznała się skrajnie prawicowa bojówka "Mściwe Pisiory" przywódca grupy zapowiedział następne ataki, chcą sprowadzić ulewne deszcze, prognozy im sprzyjają.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642942

Trzaskowski powinien się zająć Warszawą, a nie zakładać partię. Do tego został powołany i nie radzi sobie z tym.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1642977

Nie oglądam TVN-u: Czy złapali już zamachowca z Czajki?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643046

A co na to niezmordowany Bolek?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#1643002

Powiedzmy sobie szczerze są nagrania jak PiS zwozi autokarami swoich aktywistów do Warszawy. I w tej samej chwili oni siedli na sedesach i sru...... no i Czajka nie wytrzymała

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643003

Zdjęcie na którym Narew wpada do Wisły. Zgadnijcie która to Wisła?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643119

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643284