Oświadczenie M.Pytona w sprawie Borysa Budki

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Borys Budka pytany w czwartek w Polsat News o wyrok w sprawie ś.p. Adamowicza i o uzasadnienie sądu podkreślił: „Bardzo dobrze, że sprawca tego mordu został skazany na karę dożywocia”. Borys Budka równocześnie oświadczył: „Dalej podtrzymuję, że siewcą tej nienawiści, tej propagandy były media rządowe”.

Warto dodać, że w uzasadnieniu wyroku na mordercę Pawła Adamowicza, przewodnicząca składu orzekającego wskazała, że „przedmiotowa sprawa nie była sprawą polityczną” i to nie była motywacja zbrodni". Ponadto dodała: „Skrajność jego poglądów była niezależna od konkretnych uwarunkowań politycznych”.

Wprawdzie badania genealogiczne nie potwierdzają związków rodzinnych przewodniczącego klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej z byłym I sekretarzem PZPR, to ja dalej podtrzymuję, że Borys Budka jest nieślubnym dzieckiem tow. Władysława Gomułki.

M.Pyton

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Załgany degenerat Borys Budka to typowy bolszewicki politruk gotów do każdego łgarstwa byleby tylko zdobyć władzę.

O takich jak on komunistycznych zbrodniarzach i mafijnych szaleńcach nie mających żadnej moralności, już w 1920 roku Jan Parandowski pisał :

„Bolszewicy byli zupełnie innego pokroju. Sekciarstwo i fanatyzm lub wrodzona dzikość pozwalały im zapomnieć o wszelkich względach [wobec] ludzkości. To są ludzie dogmatu socjalnego, który ich zaślepia i uzbraja w siłę, energię, okrucieństwo. Albowiem nie ma nic niebezpieczniejszego ponad to, gdy pewna idea ogólna i szeroka wciśnie się do mózgu małego i ciasnego. Rozsadza go, zapełnia sobą zupełnie, nie tamowana ani wyrobionymi pojęciami, ani wiedzą, ani rozumem. Staje się idée fixe, szaleństwem.*

Budka jest typowym mafijnym dewiantem, o jakich pisał psycholog Andrzej Łobaczewski:

Kiedy psychopaci zdobywają władzę stają się skłonni do uznania siebie za kryterium normalności

Może dzieje się to dlatego, jak pisze psycholog Andrzej Łobaczewski w swojej „Ponerologii politycznej”[xx] ponieważ: „W każdym kraju świata osobnicy psychopatyczni i część innych dewiantów tworzą ponerogennie aktywną siatkę porozumień, po części wyobcowaną z więzi społecznej normalnych ludzi”. Jest to antynarodowa i antyspołeczna władza tworząca swój własny „światek o swoistych prawach i obyczajach”, władza „odkrywająca swoje odmienne sposoby działania i walki o byt”.

Jedną z podstawowych metod działania takich psychopatów posiadających władzę w jakimkolwiek kraju jest właśnie eliminacjonizm — czyli usiłowanie eliminacji wszystkich przeciwników. Jak stwierdza Łobaczewski w swojej pracy, wynika to także i z tego, że: ”Kiedy psychopaci zdobywają władzę i dobrobyt stają się skłonni do uznania siebie za kryterium normalności, a tym samym ludzi normalnych za wadliwych.”*

________________________________

* Zob.: Jan Parandowski – Bolszewizm i bolszewicy w Rosji,  http://www.omp.org.pl/stareomp/index6b87.html?module=subjects&func=printpage&pageid=229&scope=all

** Całość: https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/eliminacjonizm-czyli-wiara-ze-polityczny-oponent-jest-rakiem-na-ciele-i-musi-byc

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1650879

Cała nagonka łże-mediów i PO na Adamowicza przed wyborami na prezydenta Gdańska, do których startował jako kandydat "niezależny" - będąc konkurentem kandydata z listy PO - jest całkowicie przemilczana przez TVN i formację Budki a raczej folwark Tuska a próba podtrzymania wersji lansowanej przez zarzucanie nagonki TVP to gra w "pomidor" która jest wszechobecna przy wypowiedziach wszystkich przedstawicieli Totalnych. Ta takie Pawlaki z samych swoich: "sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie" - a to że nie mają granatów w kieszeniach to i dobrze bo bawiąc się nimi mogliby sobie zrobić większą krzywdę a ich kolesie by piali, że to nie prawda wynikająca z machlojek finansowych od kopert począwszy poprzez reklamówki z biedronki do mafii vatowskich ich zabiła - tylko PiS.

Vote up!
0
Vote down!
0

niezależny Poznań

#1650929