Lewackie obracanie świata do góry nogami

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Lewacka rewolucja kulturalna coraz śmielej zmierza do obalenia cywilizacji chrześcijańskiej, by na jej gruzach stworzyć nowy – zdeprawowany i diabelski świat - nie uznający Dekalogu i całego dorobku chrześcijańskiej kultury. W ramach tej rewolucji trzeba znanym słowom nadać nowe znaczenie lub też stare słowa zlikwidować, jak np. słowa pan, pani, mężczyzna i kobieta. Słowu „małżeństwo” trzeba nadać nowe znaczenie, a więc także związek dwóch pederastów lub lesbijek oraz transwestytów. Także słowo „miłość’ rozszerzyć o słuszną nienawiść do wszystkich, którzy bronią prawdy i cywilizacji chrześcijańskiej.

Istotnym elementem budowy lepszego świata, będącego odwróceniem o 180 stopni cywilizacji chrześcijańskiej jest „aborcja” oraz adopcja „dobrej” śmierci, czyli nazistowskiej eutanazji. To przywódcy partii nazistowskiej, w tym Adolf Hitler, hołdowali poglądom, że państwo dla „wyhodowania” jak najdoskonalszego gatunku ludzkiego powinno w sposób istotny wpływać na prokreację swoich obywateli. Choć koncepcja ta, realizująca postulaty eugeniki, nie była niczym nowym, jednak w III Rzeszy posunięto ją do obłąkańczego ekstremum, dopuszczając możliwość fizycznej eliminacji osobników uważanych za niepełnowartościowych. Dziś są już państwa z Europy „pierwszej prędkości” jak Holandia i Hiszpania – gdzie eutanazji poddawni są nie tylko starcy ale nawet i dzieci! Wszystko po to, by stworzyć nowy, lepszy świat, gdzie nie istnieje cierpienie!

Aby zlikwidować cierpienie zwierząt hodowlanych i obronić planetę przed odzwierzęcymi gazami – zapowiadana jest konsumpcja robaków oraz likwidacja samochodów spalinowych! Wszystko ma się poruszać na wiatr lub na energię słoneczną nawet wtedy, gdy przyjdą mrozy i coraz częstsze śnieżne burze docierające nawet do Kalifornii! Są nawet tacy wyznawcy lewackiej rewolucji, którzy postulują jedzenie dzieci – oczywiście w ramach ochrony klimatu!

W tę lewacką rewolucję wpisuje się totalna opozycja w Polsce, w tym były skromny malarz kominów z Gdańska – syn Niemki i wnuczek żołnierza Wehrmachtu. On, na swych cotygodniowych parteitagach przedstawia swym wyznawcom odwrócony o 180 stopni obraz Polski, jako państwa faszystowskiego, kierowanego przez dyktatora Kaczyńskiego, którego partia łamie praworządność i Konstytucję, gwałci prawa kobiet i postępowej społeczności LGBT, oraz prawa „soli tej ziemi”, czyli funkcjonariuszy UB, SB, ZOMO i Milicji Obywatelskiej.

– Krzywdy na pewno zostaną naprawione – obiecuje dzisiaj Tusk byłym esbekom, których PIS pozbawił przywilejów emerytalnych, których w wolnej Polsce nie dorobiły się ofiary komunistycznej bezpieki.

Jak pisze minister Czarnek: „Jedyny program, który przedstawia, to taki, że jeśli nie wygra wyborów w sposób demokratyczny, to będzie gromadził ludzi na ulicach, czyli będzie robił pucz, jakiś zamach stanu. Jeśli zaś wygra wybory, to złamie prawo i wyrzuci z gmachu NBP prezesa Glapińskiego, który rzekomo, według niego, jest wybrany nielegalnie, chociaż został wskazany przez prezydenta i wybrany przez demokratyczną większość, ustanowioną w demokratycznym kraju przez większość wyborców…Jedyny program PO to jest zamach stanu, pucz i łamanie przepisów prawa” – podkreślił Czarnek.

Były malarz kominów przedstawia się bowiem, jako nowy Mesjarz, który zbawi Polaków:”Jeśli macie dzieci, wnuki, wiecie co? Jeśli macie tak jak ja córkę, wnuczkę, to nie możecie na miłość Boga głosować na PiS. Oni naprawdę zgotowali piekło kobietom i oni zgotują piekło waszym córkom i wnuczkom” – grzmiał fałszywy prorok na Konwencji PO w Radomiu…

Każdy jednak wie, że nie można mieć dwóch Bogów przed sobą. Dlatego zamach TVN (Tusk Vision Network) na papieża Jana Pawła II był odpowiedzią na słowa niemieckiego nominata, który objawił się w Radomiu, jako Zbawiciel Polski: Polski bez mięsa i nabiału, bez samochodów, bez ORLENU i CPK, bez samolotów i kanału przez Mierzeję, bez zapory na granicy z Białorusią, bez wiary i nadziei i co oczywiste – bez Wielkiego Polaka św.Jana Pawła II.

Pomniki Jana Pawła burzyć bowiem będą lewaczki Schouring i Diduszko do spółki z Jurnym Stefanem – psycholem, któremu ufa Tusk.

Już Adolf Hitler wiedział, że bez zaufanych ludzi nie da się zrealizować planów opanowania Europy przez III Rzeszę – tak jak dzisiaj nie da się zrealizować planów opanowania przez Niemcy Unii Europejskiej bez niemieckich przydupasów. Rolę „Völkischer Beobachter” - faszystowskiej gadzinowy pełni dziś w Polsce stacja TVN, która za nienawidzącym polskości Tuskiem, codziennie odwraca nasz świat do góry nogami. Można odnieść wrażenie, że TVN i polsko-języczne media działają zgodnie z tajną instrukcja Hitlera dla niemieckich mediów masowych z 24 października 1939 roku:

„Dla wszystkich w Niemczech, aż do ostatniej dziewki od krów, musi się stać jasne, że polskość równa się podczłowieczeństwu. Polacy, Żydzi i Cyganie znajdują się na tym samym szczeblu ludzkiej niepełnowartościowości. Gdyby tego rodzaju tenor zniknął z niemieckiej prasy, a wobec polactwa znalazła zastosowanie zasada tolerancji, to w ciągu niewielu lat zostalibyśmy przez polactwo rasowo podminowani, co dla niemczyzny stanowiłoby niezwykle duże niebezpieczeństwo. Nie ma więc powodu, aby publikować głębsze rozważania i artykuły o braku kultury w Polsce i o polskim podczłowieczeństwie. Wystarczy, jeśli taki lejtmotyw będzie pobrzmiewać w sposób hasłowy i pojawiać się incydentalnie w postaci pojęć «polska gospodarka», «polski upadek» i podobnych. Należy to czynić tak długo, aż każdy obywatel Niemiec będzie miał zakodowane w podświadomości, że każdego Polaka – obojętne czy to robotnika rolnego czy intelektualistę – należy traktować jak robactwo”

W tej sytuacji nikogo nie dziwi, że wystawiona do PE przez Platformę Obywatelską Ochojska – robi w PE wystawę o rzekomym polskim ludobójstwie na granicy z Białorusią - bez żadnej reakcji führera Tuska ! Nie dziwi, że Platforma przez lata ukrywała w swoich szeregach pedofila – odpowiedzialnego za śmierć dziecka, zaś wszyscy zaufani Tuska siedzą dziś w areszcie za gigantyczne przewały na śmieciach i autostradach…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (12 głosów)