JOŃSKI-SZCZERBA DEMASKUJĄ SPEKULANTÓW! Wkrótce procesy pokazowe!

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Tylko ktoś z głęboko zaawansowanym Alzheimerem może nie pamiętać pamiętnego wiecu we Włocławku w dniu 18 sierpnia 2023 roku. To tam – obecny gauleiter na Polskę obiecał „100 konkretów w 100 dni” jego rządów w okupowanej Polsce! Oniemiałym z wrażenia pelikanom Tusk wtedy zapowiedział, że w programie będą "proste decyzje, które obniżą ceny" i ma "bardzo konkretne rozwiązanie", które spowodują, że litr benzyny kosztować będzie 5 złotych! Obecny gauleiter na Polskę zapowiedział także zwiększenie kwoty wolnej od podatku do 60 tysięcy złotych.

Koalicja Obywatelska to jednak nie Polska Zjednoczona Partia Robotnicza z czasów Bieruta, która obiecała, że każdy Polak otrzyma od partii po pół świni, a komu będzie za mało – dostanie jeszcze po ryju! Podczas kolejnej konferencji PO, zatytułowanej "Konkrety dla młodych" – partia obywatelska ogłosiła bowiem plan wprowadzenia dopłaty w wysokości 600 zł do wynajmu mieszkań dla młodych, nawiązując do wcześniejszych programów "Mieszkanie dla Młodych" i "Rodzina na swoim". Führer partii Donald Tusk zobowiązał się na tej konferencji, że przedstawi konkretne projekty ustaw, które będą dostępne publicznie, co wzbudziło entuzjazm zebranych młodych ludzi, którzy łyknęli kolejne obietnice Tuska niczym młode pelikany.

Jednak to nie PO lecz Trzecia Droga w osobach Hołowni i Kosiniaka obiecała młodym ludziom, że da im jeszcze „po ryju” – czyli "Akademiki za złotówkę". "Akademiki za złotówkę" to jedna z zapowiedzi wyborczych Trzeciej Drogi, skierowana do studentów spoza wielkich miast. "Wysłanie dziecka na studia to coraz większy koszt i wyzwanie - szczególnie dla rodzin spoza wielkich miast, które muszą wynajmować mieszkania i płacić wysokie opłaty w akademikach” – tak dokarmiali młode pelikany Hołownia i Kosiniak-Kamysz na przedwyborczych wiecach…

Po ponad 100 dniach władzy Tuska, tj. od dnia 13 grudnia 2023 roku – partia obywatelska wraz koalicyjną juntą postanowiły w lany Poniedziałek 1 kwietnia 2024 roku sprawdzić realizację zapowiedzianych przez Tuska „100 konkretów w 100 dni”...

Inspekcji stacji benzynowych oraz lokali wynajmowanych przez ludzi młodych, w tym akademików dokonał niezawodny zespół inspektorów IRCHY ( Inspekcji Robotniczo-Chłopskiej) w osobach Joński-Szczerba. Wyniki inspekcji są przerażające! Okazało się, że w opanowanych przez PIS stacjach benzynowych działa mafia spekulantów, która bezczelnie okrada Polaków! Inspektorzy Joński-Szczerba stwierdzili, że na każdej stacji w Warszawie, cena benzyny została zawyżona w stosunku do ceny zapowiedzianej przez Donalda Tuska o ponad 70 groszy!

Nie inaczej jest na stacjach benzynowych w całym kraju, który został „zabetonowany” przez PIS, jak stwierdził śledczy Trela z komisji ds. Pegazusa! W Łodzi, skąd pochodzi śledczy Trela – ceny benzyny przekroczyły nawet 80 groszy na litrze w stosunku do obiecanej przez Tuska!

Nic więc dziwnego, ze były Rzeźnik Praw Obywatelskich (RPO), którego Donald Tusk rzucił na front walki o praworządność zapowiedział masowe aresztowania kierowników stacji benzynowych, którzy w bezczelny sposób dopuścili się do kradzieży mienia państwowego! Już od wtorku funkcjonariusze bezpieki wkroczą do mieszkań kierowników wszystkich stacji benzynowych. Inspektorzy Joński-Szczerba stwierdzili bowiem, że do masowych oszustw doszło nie tylko na stacjach Orlenu, lecz i na stacjach BP, Statoilu i na praktycznie wszystkich stacjach benzynowych w Polsce! 

„PIS kradł na potęgę! Sposobem na masową kradzież, było obsadzenie na stanowiskach kierowników stacji benzynowych swoich ludzi” – stwierdził Artur Dziambor - pracownik Portu Gdańsk, zatrudniony na dyrektorskim stanowisku z wysuniętego ramienia Trzeciej Drogi.

Jeszcze do większych przestępstw doszło w stosunku do młodych ludzi, wynajmujących mieszkania. Jak stwierdzili inspektorzy Szczerba-Joński – obywatelka Grażyna U. zażądała od pary gejów 3000 złotych zaliczki za wynajem na miesiąc kwiecień dwupokojowego mieszkania w stolicy – podczas, gdy zatrudnieni nadal w ratuszu urzędnicy pisowscy – odmówili parze gejów dopłaty do czynszu w kwocie 600 złotych!

W tej sprawie toczy się już śledztwo pod nadzorem Prokuratora Korneluka! Takich przykładów jest jednak znacznie więcej i należy się spodziewać fali aresztowań wśród urzędników samorządowych w całym kraju, którzy bojkotują 600 zł dopłaty do czynszu!  

Inspektorzy Joński-Szczerba weszli także na kontrolę jednego z akademików w mieście Łodzi. Tu okazało się, że administratorzy akademika nawet nie wiedzą, że obecny marszałek Sejmu Szymon Hołownia – wraz z obecnym ministrem obrony narodowej Kosiniakiem-Kamyszem – zapowiedzieli „Akademiki za złotówkę”!!!

Ten skandal wynika z faktu, że akademikami nadal zarządzają ludzie Kaczyńskiego i po prostu bojkotują reformy Donalda Tuska i junty 13 Grudnia! Jak sądzi prokuratorzyna Wrzosek – proceder zawyżania opłat za akademiki jest stosowany w całej Polsce.

„Każdego dosięgnie ręka sprawiedliwości” – zapowiedział w Wielki Tydzień rzecznik KPRM Jan Grabiec, zaś prof. dr hab. Wojciech Sadurski, który otrzymał z rąk ministra sprawiedliwości Adama Bodnara - Odznakę Honorową za Zasługi dla Wymiaru Sprawiedliwości stwierdził, że procesy spekulantów odbędą się w trybie doraźnym i dotyczyć będą "zaboru mienia społecznego". Czyli dokładnie tak samo, jak za rządów tow. Władysława Gomułki...

Od wyroku wydanego w tym trybie nie będzie przysługiwała apelacja, a za każde przestępstwo będzie można wymierzyć karę śmierci – zgodnie z przyznaną Polsce przez Komisję Europejską specjalną klauzulą, dotycząca „przywracania w Polsce praworządności”.

„Przeprowadzimy także kontrolę Urzędów Skarbowych” - zapowiedzieli inspektorzy Joński-Szczerba w związku z podejrzeniami, że pisowscy urzędnicy blokują także wprowadzenie wolnej od podatku kwoty 60 tysięcy złotych, którą zapowiedział Donald Tusk na niezapomnianym wiecu we Włocławku w dniu 18 sierpnia 2023 roku…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Z dwóch półdupków będzie dupa, ale z dwóch półgłówków głowy nie będzie:)) Ci towarzysze wyglądają jak dwa niedoroby, grabiec też.  

Vote up!
2
Vote down!
0
#1659772