Jak znienawidzić Niemców i Unię?

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Wystarczy dobry, pro-niemiecki agitator, posługujący się oszustwem i manipulacją, by większość Polaków znienawidziła nie tylko jego ale także Niemców i Unię Europejską. Donald Tusk – bo przecież to o nim mowa – spełnia najwyższe standardy III Rzeszy, wypracowane przez doktora Goebbelsa w czasie, gdy Niemcy przygotowywali się do okupacji Polski, a następnie całego świata.

Dzisiaj nie można nam zapomnieć do czego prowadzi nienawiść do Polski i Polaków tym bardziej, że jeszcze żyją ofiary niemieckiego barbarzyństwa – a z pewnością ich potomkowie. Moja ś.p. mama, moja babcia i ciotka z domu Sadowskie przeżyły nie tylko Pawiak i obóz koncentracyjny Ravensbruck, ale także nie doczekały się grosza odszkodowania od Rasy Panów. Dziś, gdy słyszę groźby spuszczonego z niemieckiej smyczy Donalda Tuska, którego zdaniem Polacy powinni umrzeć, by zrealizować niemiecki plan ochrony klimatu – trudno ode mnie oczekiwać, bym nie nazwał Tuska mega-zdrajcą i pokochał Niemców i Unię Europejską, działającą pod dyktando rzeszy niemieckiej.

Ale wróćmy do sedna rzeczy: W środę przed komisją ds. Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (tzw. komisją helsińską) w Kongresie Stanów Zjednoczonych odbyło się wysłuchanie na temat sytuacji Polski i Węgier. Przewodniczący komisji helsińskiej przy Kongresie Stanów Zjednoczonych senator Cardin, zorganizował spektakl grillowania Polski i Węgier, w sprawie łamania tzw. praworządności. Współorganizatorem konferencji był….. German Marshall Fund a amerykański Prezes niemieckiego think tanku Heather Conley oświadczyła, że wobec braku skutków dotychczasowych działań ze strony USA i UE w sprawie zatrzymania „erozji demokracji”, Ameryka powinna zmienić podejście. Jak Conley mówiła, USA powinny w reakcji rozważyć przesunięcia w dyslokacji wojsk lub sankcje gospodarcze.

Warto przypomnieć, że Przewodniczący komisji helsińskiej senator Cardin w 2011 roku domagał się od Polski wypłaty odszkodowań za utracone mienie pożydowskie.

W czasie konferencji, zorganizowanej w Kongresie USA padły słowa o sankcjach na Węgry i Polskę, w tym o wycofaniu wojsk amerykańskich. Na słowa o kolejnych sankcjach wobec Polski natychmiast obudził się szykowany przez Niemców na gubernatora polskiej Guberni – niezawodny Donald Tusk. Tuskowi wystarczyło – zgodnie z metodą doktora Goebbelsa - podrasować informację, by puścić w Internet wstrząsającą informację na temat znienawidzonej przez Tuska i Niemców Polski:

"Kongres USA dyskutuje o możliwych sankcjach na Polskę i wycofaniu wojsk amerykański z naszego kraju. Tego samego dnia PiS ustami posła (Janusza) Kowalskiego wskazuje 2027 rok jako datę referendum w sprawie wyjścia Polski z Unii. Tak wygląda zdrada stanu" —napisał w czwartek na Twitterze lider PO Donald Tusk.

Tusk nazywając „obradami Kongresu” konferencję zorganizowaną w Kongresie USA z udziałem niemieckiego think tanku – dokonał gigantycznego oszustwa. W posiedzeniu Komisji Helsińskiej w kongresie USA uczestniczyło trzech członków Kongresu na 21 członków tej komisji, więc zainteresowanie grillowaniem Polski przez niemiecką fundację i Komisję Helsińską było gigantyczne - na miarę sukcesu Bundeswehry w bitwie pod Stalingradem, według informacji doktora Goebbelsa!

Tak się złożyło, że w czasie gdy pracowałem w USA, zostałem zaproszony przez German Marshall Fund na spotkanie, dotyczące sukcesu włączenia NRD do RFN, po obaleniu muru berlińskiego. Przysłuchując się wygłaszanym referatom przybyłych z RFN gości zauważyłem, że nikt nie wspomniał o walce „Solidarności” z komuną, czego następstwem było obalenie muru w Berlinie. Gdy więc padło zaproszenie do zadawania pytań – od razu się zgłosiłem.

W swoim pytaniu nie omieszkałem zwrócić uwagi, że NRD nadal byłaby komunistycznym państwem, gdyby nie „Solidarność”. Ponadto, mieszkańcy b. NRD znaleźli się z dnia na dzień w UE dzięki temu, że w Republika Federalna wpompowała ponad 3 biliony marek w obszary po b. NRD (był to rok 2004), zaś takie kraje jak Polska – ofiara niemieckiego barbarzyństwa musi bez żadnych dotacji tak dostosować swoje prawo i gospodarkę, by znaleźć się w Unii Europejskiej. Na koniec zadałem pytanie: „Dlaczego nikt z prelegentów nie wspomniał o prawdziwej historii włączenia NRD do RFN a zarazem do Unii Europejskiej”?

Na sali nastała cisza, którą po dłuższej chwili przerwał moderator, gdy nikt z prelegentów nie odważył się na odpowiedź: „Czy są jeszcze jakieś pytania”? - zapytał.  Ale nikt już pytań nie zadawał…

Donaldowi Tuskowi – niemieckiemu prelegentowi – warto zadać kilka pytań. Na przykład co zrobił, jako Król Europy, by Rosja przestała szantażować Europę cenami gazu? Co zrobił, by Wielka Brytania - jeden z najpotężniejszych krajów Europy nie opuściła Unii Europejskiej? Co Tusk, jako premier, szef Rady Europejskiej, szef EPL zrobił, by Niemcy zapłacili odszkodowania Polsce za II Wojnę Światową? Co Tusk zrobił w obronie suwerenności Polski? Co Tusk zrobił, by odwieść amerykańskich Żydów od prób uzyskania od Polski odszkodowania za II WŚ?

Zamiast tego Tusk, jako oszust i manipulator deformuje dla potrzeb faszystowskiej propagandy wypowiedź posła Kamińskiego: „2027 r., kiedy zakończy się obecna perspektywa budżetowa, to będzie czas, kiedy może być referendum w sprawie wyjścia Polski z UE. Jeśli nie zatrzymamy eurokratów, koszty życia w Polsce będą zbyt duże. Wyjście Polski z UE uderzy w gospodarkę niemiecką, dlatego musimy zacząć grać twardo. Polska nie może być żebrakiem UE”

W wojnie z Polską chodzi o duże pieniądze, a nie o demokrację i praworządność. Te pieniądze przestały wypływać z Polski i to jest największy szkopuł dla Niemców i „postępowego” świata zagranicznych mafii i amerykańskich Żydów. Zadaniem Tuska – niemieckiej marionetki – jest tak obrzydzić Polakom ich własną Ojczyznę, by bez wojny zgodzili się na utratę wolności i suwerenności na rzecz Niemców a w końcu na nędzę i wynarodowienie.

Tusk – nienawidzący polskości - prowadzi tę wojnę za wszelką cenę: paradoksalnie za cenę znienawidzenia przez Polaków Niemców i Unii Europejskiej. Nie wspominam o samym Tusku, którego rolę można już przyrównać do kolaboranta Philippa Pétain – symbolu narodowej zdrady i kolaboracji.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Pisać prawdę o Tusku, o jego fałszywej, zdradzieckiej, antypolskiej naturze - aż do obrzydzenia, aż do przebrzydzenia! Bo partia, na której czele stoi nie powinna mieć jakiegokolwiek poparcia u Polaków. Będę to robił nawet jak się mocno znudzę. Trzeba wytykać mu każde, najmniejsze kłamstwo i manipulację oraz przypominać każde hańbiące wydarzenie z jego życia. Do upadłego - aż ta ruda kanalia, ta paskudna, obrzydliwa kreatura pseudo polityczna, zniknie z polskiej sceny politycznej i wróci do vaterlandu...

Nie zapominajmy, że w odroznieniu od niego mamy ułatwione zadanie - z tą propagandą prawdy o nim. Powinien go obrzydzać i wytykać każdy polski patriota. Na każdą jego prowokację, manipulację, powinny odezwać się miliony głosów w internecie!

Tusk powinien kojarzyć się ze zdradą tak, jak Kwaśniewski z alkoholizmem, jak Wałęsa z donosicielstwem! Jesteśmy na dobrej drodze! Wytrwałości! 

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1634760

Pan Jezus nakazuje mówienie prawdy, tak jak mówi wiersz z Listu do Efezjan: „Przeto odrzuciwszy kłamstwo mówcie prawdę, każdy z bliźnim swoim”. (4,25).

Tusk - obok zdrajcy jest także symbolem Zła wcielonego. Gdzie się pojawi, tam wzywa do nienawiści, do wojny, do rozliczeń - a jego przyboczna banda rozciąga jego życzenia na piłowanie katolików, dorzynanie watah a nawet zastrzelenie wroga Tuska i sprzedanie jego skóry Europie. Bo to co wygadują o Polsce wspólnicy Zła wcielonego - przekroczyło już wszelkie granice. To co wykrzykują na ulicach zaślepieni przez szatana - nie nadaje się do powtórzenia !  

Tusk jest chodzącym kłamstwem, podjudzającym Polaków do zemsty - za wszystkie Tuska niepowodzenia. Tusk się zawsze pojawia tam i wtedy, gdy organizują pucz lub rujnują Polskę. Bo Tusk jest także symbolem katastrofy. Także w sensie dosłownym: nigdy nie zginęło tylu oficerów wojska polskiego, członków parlamentu i rządu jak za czasów rządów Donalda Tuska. Nigdy nie zniknęło tyle przedsiębiorstw większych lub mniejszych, niż za czasów rządów Tuska. Nigdy tak wielu Polaków nie opuściło Polski za chlebem! 

APAGE SATANAS!

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

M.Pyton

#1634771

Ryży też ma prawo żyć. Tylko pytam........ PO co!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634819

Nic mnie tak nie raduje jak wycie antypolskiej dziczy

Vote up!
0
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1634784

Tusk kłamie, twierdząc że otrzymywał pogróżki. Ja wielokrotnie próbowałem dodzwonić się do niego żeby mu solidnie nawtykać, ale on nie odbiera 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634818

Nie rozumiem, jak można było wierzyć i głosować na człowieka, dla którego od początku jego kariery politycznej, polskość to nienormalność? Taki zwrot w języku polityka powinien go dyskwalifikować. A on ciągle się kręci po sejmowych korytarzach i w wywiadach bardzo często mija się z prawdą. Kiedy wreszcie Polacy przyjdą po rozum do głowy?

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#1634829

czy większość (?) Polaków znienawidzi eurokołchoz  bo :

nie jestem pewien czy większość Polaków przestanie oglądać wu-es-i 24 ,

nie jestem pewien czy większość Polaków chce wiedzieć czy bolek to lech walesa vel lejba khone ,

nie jestem pewien czy większość Polaków - it.p. , i.t.d. ....

Vote up!
0
Vote down!
0

ke-fas

#1634877