Do kogo będzie teraz donosić Targowica?

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Wyniki wyborów w Niemczech kompletnie zaskoczyły Niemców. Jeszcze bardziej zaskoczyły te wyniki redaktorów TVN24 i co oczywiste – polską Nowoczesną Targowicę Obywatelską. Jedyny Rysiu złożył po niemiecku „Herzlichen Glückwunsch” szefowi marginalnej partii liberalnej, której udało się wejść do Bundestagu. Nota bene – z rezultatem gorszym od niemieckich nacjonalistów. W życzeniach Rysia nie zabrakło życzeń (po niemiecku) dot. współpracy w ramach neo-liberalnej familii. Wiadomo więc, z kim Rysiu będzie kolaborować, jako członek rodziny.

Pytań: kto z kim będzie teraz kolaborować – nie mogło więc zabraknąć w TVN24. Prowadzący program wyborczy red. Marciniak zapytał więc europosła Kuźmiuka(PIS) czy ten się cieszy z tego, że AfD dostała się do Bundestagu? Poseł Kuźmiuk nie dał się na to pytanie z ukrytą tezą nabrać, choć na jego miejscu odpowiedział bym Marciniakowi prosto w oczy: „A dlaczego mam się cieszyć jako Polak, z wyników wyborów w Niemczech? Niech się Niemcy cieszą i niech nie wtrącają się w nasze wybory!”

Faktem jest jednak (posługując się argumentacją polskiej neo-targowicy), że Angela Merkel nie ma mandatu do kierowania Niemcami, jako kanclerz. Partie CDU/CSU nie zdobyły bowiem bezwzględnej większości w Bundestagu i będą musiały wejść w koalicję z przeciwnikami Angeli. Jest to sytuacja nowa – pozbawiająca Angelę Merkel prawa do decydowania o Europie. Nikt bowiem nie ukrywa, że Unia Europejska stała się rodzajem wielkiej Rzeszy, o której decydowali dotąd Niemcy. No może i jeszcze Francja….

Ale o wynikach wyborów do Senatu francuskiego już nikt nie usłyszy w TVN24 lub w innych, polsko-języcznych mediach. Macron poniósł klęskę na miarę Waterloo! Partia Macrona zdobyła bowiem zaledwie 23 miejsca w Senacie Francji - liczącym 348 miejsc! Cudowne dziecko europejskiego postępu zmuszone jest więc działać na podstawie dekretów, gdyż nie może liczyć na poparcie swoich ustaw we francuskim parlamencie.

A co na łamanie demokracji we Francji mówią Timmermans, Tusk i Juncker ? Co mówią Verhofstadt i Elżunia Bieńkowska? Oni wszyscy wymownie – ale z godnością milczą. Mianowańcy Angeli wybrali sobie bowiem Polskę i Węgry do okładania maczugą „europejskich wartości”. Trudno się więc dziwić ich milczeniu, skoro Merkel utraciła mandat do kierowania nawet Niemcami…

A wyobrażacie sobie państwo ten wrzask w Europie, gdyby rząd Beaty Szydło wprowadzał zmiany w prawie na podstawie dekretów? Zapewne wysłali by na pomoc udręczonej Polsce wojska francuskie i niemieckie…

W tej nowej sytuacji – trudna jest rola polskiego skarżypyty, donosiciela i zdrajcy. Ona jest tym trudniejsza, że dowody ich donosów na Polskę są już odkrywane. Powiedział o tym europoseł Jacek Saryusz-Wolski:

Donosy na Polskę są udokumentowane, ślad pracy polskiej opozycji totalnej jest w komputerach. Publikuje je Tomasz Poręba. Były one pisane w salce, która przylega do biura byłego komisarza Lewandowskiego. (…) Żadna inna opozycja nie atakuje swojego kraju, nie ma takiego przypadku. Tylko Polacy sobie na to pozwolili, to haniebne —podkreślił Saryusz-Wolski.

Ludzie, którzy to robią nie mają honoru. Nie traci rząd, ale Polska. Nikt w Europie nie robi tego co robi totalna opozycja – dodał Saryusz Wolski…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Co do tytułowego pytania o Targowicę to zbytnio bym się nie martwił - prawdopodobnie jest prowadzona przez niemieckie siły usytuowane znacznie głębiej niż naskórkowa warstwa podlegająca wyborczym roszadom. Tym samym powątpiewam by wynik ostatnich wyborów w Niemczech coś tu dla nas istotnie zmienił.

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1548982

przepraszam, ale to są pierwsze słowa, które cisną mi się na usta, gdy czytam o donosicielach i kapusiach, wszędzie ich pełno, trudno ich zneutralizować, wysłać to świństwo w głąb Rosji albo do Niemiec ewentualnie zamknąć w psychiatryku.

Ludziom marzy się normalne życie i zyczliwa atmosfera.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1548988

Targowica będzie donosić tym, którzy płacą czyli Frau Angeli - nic się nie zmienia...tylko Niemcy będą mocniej naciskać na przyjęcie "uchodźców" przez Polskę bo AfD zacznie wyciągać brudy niemieckiej polityki na światło dzienne...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1548990

Bardzo elegancka nazwa całego totalitarnego i paskudnie antypolskiego konsorcjum, którego "donosy na Polskę są udokumentowane, ślad pracy polskiej opozycji totalnej jest w komputerach. Publikuje je Tomasz Poręba. Były one pisane w salce, która przylega do biura byłego komisarza Lewandowskiego. (…) Żadna inna opozycja nie atakuje swojego kraju, nie ma takiego przypadku. Tylko Polacy sobie na to pozwolili, to haniebne" - podkreślił Jacek Saryusz-Wolski.
"Ludzie, którzy to robią nie mają honoru. Nie traci rząd, ale Polska. Nikt w Europie nie robi tego co robi totalna opozycja" - dodał Jacek Saryusz Wolski…
 
Jedna moja uwaga!
Nowoczesna Targowica Obywatelska to nie są żadni Polacy. Broń Boże!
To nawet nie są zdrajcy!
To są lojalne psy swojego pana, który trzyma ich na smyczy i czasem rzuci im coś do żarcia.
Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1549015

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1549019

Najbliżsi przyjaciele Kościuszki zdradzili Rosjanom o czym rozmawiał z Robespierre'm, to znaczy, że miał rację (zresztą jak zwykle) Jarosław Kaczyński, mówiąc, że jest taka "tradycja" donosicielstwa w Polsce do obcych.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

parodystka

#1549046

że szczuplutki, jakem Zagłoba, jestem.

Mimo tej słabości wiekiej mojej mołwię wam, że matrix mój ten i jemu podobne to furda. Albowiem onże jurgielt wszeteczny, miedzy innymi do Uniej donoszący bardziej omamionym wirtualna rzeczywistością jest. Ludzie owi, jurgielt ów Komitety Obrony różne tworzący , do innych  wszelkich wszeteczeństw zdolny, wszeteczeństw nieznanych nawet w Sodomy krajach ze swych wszeteczeństw sławnych i dumnych zarazem, myśli, że praw jest i Panu Bogu miły. A Pan Bóg, że nie tylko ich lutersko-komsomołską  wszeteczność podziela, ale zgoła nie istnieje.

Mi, to jest Zagłobie, Matrix latawicznej chudzizny na moment przechodzi, jak się z kimś we drzwiach minąć muszę.

Tym, gnojem jeszcze zalatującym, książątkom naszej codzienności, celebrytom ród swój wywodzącym z jurnych dziejów walki armii czerwonej z polskim burżujstwem i jaśniepaństwem, tuzów miejscowej administracji i gwiazd personelu burdelu, w jaki usiłują zamienić naszą znękaną ojczyznę zagraniczni uzurpatorzy, przejdzie dopiero w świetlicy więzienia, w której na własne oczy zobaczą ogłoszenie wyroku szubienicy, na najbardziej spośród siebie "zasłużonych".

A na razie...

Nie mam pracy, zdrowia majątku i przyszłości, ale mam to tak głęboko w dupie, że czasami żałuję, że nie jestem pedałem. Nie byłoby mi tak dojmująco gorzko, jak ludziom wrażliwym jest, ale przyjemnie, przyjemniej nawet, niż było tym pogardy i lekceważenia godnym alfonsom przy ośmiorniczkach i innych burdelowych celebracjach w ramach jedynie słusznego w Rzplitej ich , i ich mocodawców Chujdupa. Ogłaszam onych niniejszym chujdupami, a to czemu się sprzeciwia zarówno matrix szczupłości mojej, jak i flaki moje z opakowaniem w ich faktycznej okazałości chujdupizmem. Wygraliśmy z faszyzmem, komunizmem, teraz przychodzi dołać się z chujdupizmem. Niechże szatani obecnie w Polsce czynni właściwy tenor przynajmniej w ich nazwaniu przyjmą chujdupami bowiem istotnie się okazują. Hajda na chujdupa z jego obmierzłym chujdupizmem.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Onufry Zagłoba

#1549078