Komorowski w służbach już w latach 70? Hadacz był w SB?

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj

Jak państwo wiecie, Putin właśnie poparł kandydaturę Komorowskiego[1]. Ten głos ex cathedra szefa Kaganatu Moskwy i naczelnego satrapy Ordy to ważne zwieńczenie stręczenia publicznie od kilku dni kandydatury polskiego Breżniewa już nie tylko przez zwyczajowych Michnikta z Olejniktem, ale i przez rosyjskich generałów w polskich mundurach. Aferzysta i kontakt Ałganowa Aleksander Kwaśniewski widać w końcu uwierzył w życie pozagrobowe bo zapewnia, że kandydaturę popiera z piekła sam Jaruzelski[2].

 

Ja jednak przeglądam serwisy i nie widzę dwu informacji, które moim zdaniem warto nagłośnić przed drugą turą.

 

Po pierwsze. Zbigniew Stonoga miał dotrzeć do dokumentów z których wynika, że znany z akcji w ostatnich dniach prowokator Bronisława Komorowskiego Adam Hadacz pracował dla Służby Bezpieczeństwa PRL. Hadacz zaprzecza. Poniżej rozmowa Stonogi z Hadaczem. Film z niepojętych dla mnie przyczyn ocenzurowano – wersja dłuższa o ok. minutę jest na Facebooku. Tu: https://www.facebook.com/269462189904991/videos/412210438963498/

 

Po drugie. Znany dziennikarz, Cezary Gmyz, należy do nielicznych co przebrnęli przez autobiografię krajowego specjalisty od kur, Jego Krzesłowości Zamachowicza. W swej książce ów gieroj, co boi się autentycznej debaty u Kukiza jak zwykle łże; relacja Wolnego Czynu z procesu o sprostowanie i przeprosiny cieszy się niezłą oglądalnością. Teraz jednak dziennikarz dostrzegł w książce informacje mogące wskazywać, że Bronisław Komorowski uwikłał się w związki ze służbami PRL już w latach 70-tych. Poniżej wypowiedź Cezarego Gmyza i przypomnienie procesu, jaki w związku z oszczerstwami tegorocznej kampanii Komorowskiemu wytoczył Adam Słomka, kandydat KPN Niezłomni na urząd prezydenta. Czwarty film to przypomnienie relacji z Powązek, gdy mentor Komorowskiego ruszył do piekła.

 

Mariusz Cysewski

 

Kontakt: tel. 511 060 559

ppraworzadnosc@gmail.com

https://www.facebook.com/groups/517163485099279

https://sites.google.com/site/wolnyczyn

http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  

http://mariuszcysewski.blogspot.com  

http://www.facebook.com/cysewski1

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

miał pozwolenie na broń

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

hobo

#1480314

koncesjonowany przez tesciów ofcerów SB.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1480356

a gościł ich i popijał z nimi agent KGB - pisze o tym Palikot w "swojej" książce...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1480364

Ale żeby zaraz w SB?. Tam jednak komuna, trzymała dość wysoko poprzeczkę. Teściowie Komorowskiego byli w UB. Powojennej kuźni, sowiecko-żydowskich młotów!. Trzeba było być człowiekiem inteligentnym i nawet błyskotliwym, żeby kwalifikować się do SB.!. Młoty były tylko ze starej kadry Moczara. Generały!. Przecież te ćwoki, Hadacz i Komorowski to przaśna ćwierćinteligencja. Nikt by ich nie przyjął na etat. Mogli być wyłącznie TW. lub KO.!.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1480380