Rusell Crowe kibicuje Polsce Michnik oskarży go o antysemityzm?

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

PZPN zaprasza Russella Crowe'a na kolejny mecz Polaków. W podzięce za twitterowy doping”...”o meczu z Ukrainą australijski aktor znów pochwalił Polaków. Po raz kolejny pisał na Twitterze o naszej kadrze. „Do boju Polska” - czytamy w jego wpisie. Na jego tweeta odpowiedział PZPN „...(źródło )

Russell Crowe: Obrzezanie to barbarzyństwo!”...”Russell Crowe mówi stanowcze: "Nie!" obrzezaniu. 

Niedawno pewna ciężarna fanka zapytała go na Twitterze, czy powinna zdecydować się na obrzezanie synka, który niebawem ma przyjść na świat. 

- Obrzezanie to barbarzyństwo i głupota. Kim jesteś, by poprawiać naturę? Czy naprawdę Bóg wymaga poświęcania napletka? Dzieci są idealne - odparł aktor. 

Zaczęła się jatka internetowa - Żydzi się oburzyli. 

W odpowiedzi Crowe napisał jednemu z nich, by "nie był kretynem", po czym nawoływał, by "Żydzi przestali ciąć swoje dzieci". „...(źródło)

Adam Michnik odpowiada na pytania NaTemat

Największe zagrożenie dla Polski, to...?

To jest oczywiste. To jest ta fala nastojów populistycznych, szowinistycznych, niszczących ład konstytucyjny i osłabiających państwo.

Czy ta fala ma jakieś twarze?

Ma cztery ośrodki zarządzania. Z jednej strony to jest kierownictwo PiSu, a konkretnie Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz Z drugiej strony to jest tak zwany ruch narodowy, w którym są judeosceptycy, jeśli nie po prostu antysemici. Mówią oni językiem agresji i nienawiści. 

Z trzeciej strony to jest ojciec Rydzyk . Z czwartej strony to wspierany przez kiboli, szef "Solidarności Piotr Duda który mówi językiem obelg wobec premiera. Zwyczajnie obraża licząc na swoją bezkarność. 

Czy pana zdaniem te siły mogą przejąć władzę?

Mogą. „....( więcej )

Ksenofobiczna histeria". Michnik poskarżył się niemieckiej gazecie na PiS i Polaków

Adam Michnik udzielił wywiadu niemieckiej gazecie "Die Welt". I szeroko opowiedział o "wybuchu postaw ksenofobicznych" w Polsce w związku z kryzysem uchodźczym. Redaktor naczelny "Gazety Wyborczej" znalazł jednocześnie słowa uznania dla kanclerz Angeli Merkel. Jej działania określił jako "szlachetne" i "mądre". „...” 

"Opinia publiczna w naszym kraju jest podzielona. Z jednej strony mamy tolerancję i otwartość. Z drugiej - musimy sobie radzić z wybuchem postaw ksenofobicznych. Są one wspierane przez manipulacje części klasy politycznej. To bardzo niebezpieczne”..”"Jestem redaktorem naczelnym gazety, która walczy z ksenofobiczną histerią. Ale jest wytłumaczenie tych lęków: Polska za sprawą Hitlera i Stalina stała się krajem jednorodnym etnicznie. Jeśli ktoś jest np. ciemnoskóry, wygląda egzotycznie. Wielu ludzi odczuwa strach, bo tego nie znają, bo jest to dla nich nowe". ...(źródło )

Kiedy Julian Kornhauser mówił o sobie, że jest Żydem nie pragnął dokonać autoponiżenia. Przeciwnie, odnosił się do najwyższych aspektów swojego pochodzenia - napisał w liście do "Newsweeka" prof. dr hab. Jacek Wachowski z UAM, Członek Polskiego Towarzystwa Semiotycznego. „...”Rzeczownik Żyd w języku polskim ma wartość neutralną. W odróżnieniu od innych określeń (których nie wymienię, żeby nie zostać posądzonym o antysemityzm) opisuje przynależność narodowo- wyznaniową (wyczerpująco informuje o tym Słownik Języka Polskiego PWN). Również w ustach wyznawców religii mojżeszowej, Żyd nigdy nie oznaczał niczego poniżającego. Żydzi mówiąc o sobie, że są Żydami odwoływali się do wartości religijnych, historycznych, kulturowych i społecznych. Kiedy Julian Kornhauser mówił o sobie, że jest Żydem (a czynił to wielokrotnie) nie pragnął dokonać autoponiżenia. Przeciwnie, odnosił się do najwyższych (w tym także skomplikowanych) aspektów swojego pochodzenia. „..(źródło)

Wojciech Sadurski” Komitet wsparcia Marszu Niepodległości, który przytula do siebie judeosceptyków spod znaku ONR, wysyła sygnał o tym, że są to ideowi pobratymcy. A skoro już wiadomo, że judeosceptycy będą maszerować, chciałbym – w zgodzie z modą na historyczne rekonstrukcje – ponowić moją propozycję... „...”Judeosceptycyzm – czy to nie piękne? Antysemici mają wielką zdolność ubierania swojej nienawiści w neutralnie brzmiące słowa i uzasadnienia, ale za „judeosceptycyzm” – berety z głów! Tego jeszcze nie słyszałem, choć wiele tekstów tego towarzystwa czytałem, częściowo z motywów poznawczych, częściowo z masochizmu.

Chociaż gdy zastanowić się… "Sceptycyzm" to, jak wiadomo, postawa racjonalnie motywowanej niewiedzy lub niepewności: nie wiem, czy istnieje Bóg, czy będę żył po śmierci albo czy pieniądze dają szczęście. „Judeosceptycyzm” zatem to niewiedza na temat Żydów – ale czego o Żydach nie wie judeosceptyk? A jeśli rzeczywiście nie wie, to niech się dowie, zamiast obnosić się dumnie z tą swoją ignorancją. „...”Komitet wsparcia Marszu Niepodległości, który przytula do siebie judeosceptyków spod znaku ONR, nawet jeśli nie afirmuje judeosceptycyzmu w stu procentach, to przynajmniej wysyła sygnał o tym, że są to pobratymcy. Nie dziwi mnie zupełnie obecność w Komitecie Poparcia takich tuzów jak panowie Żaryn, Ziemkiewicz, Karnowski czy Michalkiewicz. Ale co wśród nich robi posłanka na Sejm prof. Krystyna Pawłowicz? Czy naprawdę uważa, że powinna maszerować ręka w rękę z judeosceptykami z ONR; czy wraz z nimi będzie walczyć, czuwać, nową Polskę wykuwać, jak głosiło hasło pierwszego ONR? Pani poseł – którą pamiętam jeszcze jako Krystynę z dawnych czasów jako koleżankę z pracy – nigdy może jakimś specjalnym geniuszem nie była, ale czy jako posłanka nie powinna być jednak trochę bardziej selektywna w doborze towarzyszy?Ale skoro już wiadomo, że judeosceptycy z ONR będą maszerować (na pewno sprężystym, dziarskim krokiem, z wyprężonymi pod kątem 90 stopni prawymi rękami) w Marszu Niepodległości, chciałbym – w zgodzie z modą na historyczne rekonstrukcje – ponowić moją propozycję, wysuniętą jeszcze przed poprzednim Marszem z udziałem ONR-u. Czy nie dałoby się na drodze marszu postawić dużej makiety, w skali 1:1, dawnego sklepiku żydowskiego (np. z towarami łokciowymi i kolonialnymi), a w niej ustawić zdrowego kulturystę przebranego za pejsatego Żyda w chałacie. Niech sobie ONR-owcy zrobią to, co ich poprzednicy lubili najbardziej: niech wybiją w „sklepiku” szyby a rekonstruktora potargają za pejsy i trochę spiorą, tak by broczył krwią (a naprawdę – czerwoną farbą). Młodzi judeosceptycy się trochę samo-zrealizują, wyszumią, a w sumie szkody wielkiej nie będzie, już żadnych wozów transmisyjnych potem nie przewrócą.”...(źródło )

"Judeosceptycyzm" i kpiny z prokuratury. Grzegorz Braun odpowiada na zarzut podżegania do zbrodni”...(źródło )

Jędrzej Bielecki „Brytyjczycy dali się zastraszyć„...”Wmówili nam, że nie potrafimy samodzielnie stanąć na dwóch nogach. Zmiana wymaga odwagi, a nam jej zabrakło. Właśnie dlatego większość ludzi godzi się na pracę na gównianych warunkach. To ten sam mechanizm – Stephen, 50-letni psycholog, nie ukrywa irytacji „...”Paul, śniady mężczyzna w tym samym wieku, przytakuje: – Z powodu imigracji jest coraz więcej miejsc w Londynie, gdzie nawet policja nie chce się zapuszczać. Kiedy moi rodzice przyjechali w latach 50. z RPA, mówili po angielsku, chcieli się stać Brytyjczykami. Dziś imigranci mówią w ojczystych językach, nie integrują się. Z powodu Unii straciliśmy kontrolę nad naszym krajem – dodaje. „...”źródło )

----------

Ważne

Michnik a cztery ośrodki zarządzania. Z jednej strony to jest kierownictwo PiSu, a konkretnie Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz Z drugiej strony to jest tak zwany ruch narodowy, w którym są judeosceptycy, jeśli nie po prostu antysemici. Mówią oni językiem agresji i nienawiści.

Adam Michnik: Jak Ruch Narodowy dostanie się do Sejmu to wyemigruję do Izraela „...(źródło) 

------

Mój komentarz

Mamy do czynienia z nowym zjawiskiem. Polska Kaczyńskiego staje się na całym Zachodzie symbolem wolności i wartości etycznych . Staje się nadzieja dla tych , którzy chcą obalenia reżimu lewackiego kontrolującego Zachód . Nadzieja dla tych którzy pragną wolności , zrzucenia kajdan politycznej poprawności , gender i obalenia ustroju niewolniczego zniewalającego całe państw ai narody nazwanego Konsensusem Waszyngtońskim

Im bardziej żydowski polakożerca Soros będzie pluł na Polskę i Polaków we wszystkich lichwiarskich mediach na Zachodzie ,im bardziej obywatel Izraela Michnik będzie opluwał katolicyzm i patriotyzm i poczucie dumy narodowej Polaków tym więcej ludzi na Zachodzie będzie kibicować Polsce i Kaczyńskiemu ,kibicować polskim sportowcom.

To nie przypadek ,że Crowe kibicuje publicznie polskim piłkarzom. On faktycznie kibicuje Kaczyńskiemu . Za nim pójdą następni . Za chwile pojawi się na Zachodzie zjawisko polskoeuntuzajazmu .

Czy polskoenuzjazm , entuzjazm ws stosunku do Polski ,  popieranie Kaczyńskiego , czy w końcu entuzjastyczne kibicowanie  polskiej drużyny piłkarskiej nie zostanie poczytane przez Sorosa i Michnika jako ukryty antysemityzm i judesceptycyzm .

Video Grzegorz Braun: To Izrael, a nie Iran jest osią zła na tym świecie!

Video "Narodziny Izraela" - film dokumentalny. Lektor PL

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz i  na  Twitterze  

Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści „ Pas Kuipera” 

Rozdział drugi Rozdział trzeci 

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „  13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

Jestem zainteresowany współpracą z portalem informacyjnym w zakresie dokonania przeglądu prasy , w tym anglojęzycznej , ewentualnie tłumaczeń z tego języka., tworzenia serwisu informacyjnego Analiz programów i tym podobnych Zainteresowanych proszę o kontakt 

 
 
 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)