Jurek o wybuchu powstania islamskiego i upadku Niemiec

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

Premier Węgier oskarżył żydowskiego oligarchę o niszczenie Europy”..”To nie przypadek, że codziennie tysiące ludzi jest transportowanych do Europy. To spisek lewicowych elit, które chcą zniszczyć państwa narodowe, narzucając Europejczykom lewicowy sposób myślenia" – mówił premier Węgier Viktor Orbán na konferencji zorganizowanej w piątek w Budapeszcie przez trzy organizacje związane z Fideszem. „...”W radiostacji Magyar Radio przywódca Węgier oskarżył o działalność spiskową miliardera Georga Sorosa i zasilane dzięki jego środkom organizacje „społeczeństwa otwartego”. -  Europa została zdradzona i jeśli nie uda nam się stanąć w jej obronie, będzie nam odebrana – przekonywał węgierski przywódca.

- Jeśli nie zajmiemy stanowiska w obronie Europy, kontynent nie będzie już Europą obywateli mieszkających tutaj, ale będzie spełniać lunatyczne marzenia kilku działaczy, niewybieralnych przywódców, którzy obracają dużymi sumami pieniędzy i nie myślą z tego powodu w kategoriach narodowych – zaznaczył Orban.

Premier stwierdził, że Europejczycy podobnie myślący jak on „muszą zwrócić się ku demokracji i narodowi” w obliczu „spisku oraz zdrady” i rozpocząć ogólnoeuropejską debatę w celu wzmocnienia „silnej, chrześcijańskiej Europy”.

Węgierski przywódca nie szczędził słów krytyki wobec przemytników i „działaczy praw człowieka”, którzy jego zdaniem „wspierają wszystko, co osłabia państwa narodowe”. - Ten sposób myślenia zachodnich działaczy być może najlepiej uosabia sam George Soros. Pan Soros wykorzystuje swoje miliardy do promowania własnego światopoglądu w ponad stu krajach. Finansuje globalną sieć fundacji, inicjatyw, projektów i partnerstwa, aby promować swoją szczególną wizję rozszerzonej Unii Europejskiej i świata bez granic – tłumaczył Orban.”...”Orban po raz kolejny skrytykował na równi przemytników i działaczy praw człowieka. Wedle premiera pomagają oni imigrantom nielegalnie przedostać się przez granice. Węgierski przywódca obwinił aktywistów z USA i Europy Zachodniej, działających w ramach organizacji powołanych dzięki środkom finansowym dostarczonym przez George’a Sorosa, że stają się „częścią międzynarodowej sieci nielegalnego handlu ludźmi”. - Wśród biurokratów w Brukseli istnieje wielu różnego rodzaju „aktywistów”, którzy uważają, że obecna imigracja pomoże stworzyć Europę, o jakiej marzą – zaznaczył.Orban jest przekonany, że działacze z Brukseli celowo sprowadzają imigrantów do Europy. Lewica europejska chce stworzyć nowy system polityczny, który będzie musiał respektować różnego rodzaju aberracje, uznane za „prawa  człowieka”....(źródło )

Marek Jurek: "Nie możemy dopuścić do tego, że kiedy w Niemczech wybuchnie rewolucja islamska, w Polsce będzie półmilionowa społeczność muzułmańska"...”europoseł Marek Jurek przestrzegał przed poglądem, że przyszłością Europy jest islam:Nie możemy dopuścić do tego, że kiedy w Niemczech wybuchnie rewolucja islamska, w Polsce będzie półmilionowa społeczność muzułmańska. Jeśli dziś zgodzimy się z multikulturalizmem i rozbijemy związek narodu z chrześcijaństwem, to wyprowadzimy Polskę na niebezpieczną drogę – piątej kolumny rewolucji islamskiej. Przed tym musimy ochronić naszą ojczyznę”..”To prawda, że nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale prawdą jest też, że Pakistan trzyma w celi o wielkości 8 m kw. od 6 lat chrześcijankę Asię Bibi, za rzekome bluźnierstwo”, przypomniał Marek Jurek.

Powinniśmy pomagać chrześcijanom (…). Szukajmy w obozach dla uchodźców rodzin chrześcijańskich, które chcą przesiedlić się do Polski. Pokażmy, że dla nas ta wspólnota religijna coś znaczy. „..(źródło )

  • Peter Sutherland, obecny szef ONZ ds. imigracji i były prezes banku Rotszyldów: Trzeba zniwelować narodową jednolitość dla zrównoważonego rozwoju”...”Według szefa ONZ ds. imigracji Petera Sutherland kwota 240 tys imigrantów to zaledwie kropla w morzu dla liczącej 500 mln mieszkańców Unii Europejskiej, a sami imigranci o wiele bardziej niż handel czy przepływ kapitału wpływają na pozytywny i zrównoważony rozwój świata.”...”Na antenie irlandzkiego radia RTE Peter Sutherland stwierdził, że jest przekonany iż nieograniczona imigracja z krajów Afryki będzie korzystna dla Europy.  „..”Dane te są śmieszne w kontekście ogólnej europejskiej populacji 500 milionów. Dane o których mówisz to dosłownie kropla w morzu. Możemy łatwo sobie z tym poradzić. Niemcy mogą przyjąć dużo więcej i wciąż będą miały niedobór w związku ze starzeniem się populacji…

Rządy muszą prowadzić politykę przekazując pozytywne wiadomości, że migranci są dobrzy dla europejskiego środowiska, ekonomicznie i pod każdym innym względem, a nie stale wyrażając się o nich jako o ciężarze, bo tak naprawdę nie są ciężarem. W bardzo krótkim czasie będą oni mieli pozytywny wpływ na społeczność, w której żyją.„...”Peter Sutherland agent Domu Rotszyld

Z informacji podanych przez Wikipedia dowiemy się, że Peter Sutherland pełni obecnie funkcje Specjalnego Przedstawiciela Sekretarza Generalnego ONZ ds Migracji Międzynarodowej i Rozwoju.

Do czerwca bieżącego roku Sutherland pełnił funkcję międzynarodowego prezesa w banku Goldman Sach, którego aktywa należą do bankowego konsorcjum N M Rothschild & Sons Limited założonego przez  Nathana Mayera Rothschilda w 1811 roku, główna siedziba banku mieści się w Londynie, prezesem jest obecnie baron David Rene de Rothschild.

https://en.wikipedia.org/wiki/N_M_Rothschild_%26_Sons

Peter Sutherland pełnił  funkcje:

  • Dyrektor generalny w Światowej Organizacji Handlu
  • Komisarz UE ds Konkurencji
  • Prokurator Generalny  Irlandii
  • Dyrektor Irlandzkiego banku AIB
  • Dyrektor w Royal Bank of Scotland
  • Dyrektor koncernu naftowego BP
  • Dyrektor banku Goldman Sachs International

organizacje:

  • Grupa Bilderberg
  • Honorowy Przewodniczący w Komisji Trójstronnej”..(źródło)

ONZ i Bank Światowy solidarnie popierają islamizacje Europy ..”Organizacja Narodów Zjednoczonych już w 2000 roku zalecała „zastąpienie” wymierającej etnicznej ludności Europy muzułmańskimi imigrantami. Z kolei Bank Światowy i inne think tanki ekonomiczne przekonywały i nadal przekonują, że Europa musi przyjąć imigrantów z krajów muzułmańskich, jeśli chce utrzymać państwo opiekuńcze.

W raporcie zatytułowanym „Cele Rozwoju w dobie zmian demograficznych”, prezes Banku Światowego Jim Yong Kim stwierdził, że „dzięki zastosowaniu odpowiednich strategii, obecna era demograficznych przemian może być motorem wzrostu gospodarczego (…), o ile kraje ze starzejącym się społeczeństwem stworzą warunki umożliwiające uchodźcom i imigrantom udział w gospodarce. Wówczas każdy skorzysta”. Ponadto uważa, że „większość dowodów sugeruje, iż imigranci będą ciężko pracować i przyczynią się do wzrostu wpływów podatkowych, które przewyższą początkowe koszty świadczeń socjalnych”.

Agendy ONZ, zwłaszcza UNHCR, czyli Komisja Praw Człowieka, a także Komisja ds. Praw Uchodźców przy zaangażowaniu celebrytów i mediów mainstremowych – aktywnie uczestniczą w realizacji wyznaczonych celów. Pod pretekstem ochrony praw uchodźców, starają się im umożliwić wjazd do Europy.

Z kolei HSBC jeden z wiodących holdingów finansowych na świecie z siedzibą w Londynie przekonuje w swoim raporcie, że kryzys uchodźców może poprawić fatalną kondycję finansową UE. „Niemiecki rząd już o tym wie” – pisze „The Business Insider”. Kanclerz Angela Merkel – która zobowiązała się do przyjęcia ośmiuset tysięcy uchodźców tylko w tym roku – jest nawet typowana na zwyciężczynię Pokojowej Nagrody Nobla.

Niemcy są niezwykle zgodni z opiniami międzynarodowej finansjery i wyjaśniają, że dodatkowy milion imigrantów rocznie może zwiększyć potencjalny wzrost w strefie euro o 0,2 proc. rocznie, przynosząc w 2025 r. potencjalny wzrost PKB o 300 miliardów euro. „.."Analizy przedstawione przez wpływowe instytucje są jednak wielce wątpliwe. Nawet w krajach o ugruntowanej liczbie ludności islamskiej, takich jak Wielka Brytania, bezrobocie wśród muzułmanów oscyluje na poziomie 50 proc. dla mężczyzn i 75 proc. dla kobiet. Ze względu na wysoki wskaźnik urodzeń w połączeniu z poziomem bezrobocia, muzułmańscy imigranci bynajmniej nie jawią się jako „wybawiciele” europejskiego modelu socjalnego. Raczej stanowią obciążenie dla budżetu. Aż 80 proc. przybyszy z Afryki i Bliskiego Wschodu, to potencjalni pracownicy niewykwalifikowani, a 20 proc., to analfabeci. „..(źródło )

Viktor Orban „To nie przypadek, że codziennie dostarcza się do Europy tysiące migrantów. Chce się urzeczywistnić określoną konstrukcję, którą można nazwać  ukierunkowaną na lewo.Chce się pozbawić europejskie państwa narodowe znaczenia” - powiedział Orban na konferencji we włoskim instytucie kultury w Budapeszcie.

Jeśli nie zaangażujemy się na rzecz Europy, kontynent nie będzie już więcej Europą żyjących tutaj obywateli, lecz urzeczywistniaja  się mętne marzenia kilku wielkich finansistów, transnarodowych aktywistów i nie wybieranych przez nikogo funkcjonariuszy” - dodał węgierski premier.

Przeciwko temu spiskowi, przeciwko tej zdradzie musimy zwrócić się ku demokracji i ku narodowi” - zaznaczył.”..”Ta inwazja (uchodźców) kierowana jest z jednej strony przez biznes przemytniczy, z drugiej zaś przez tych aktywistów (na rzecz praw człowieka), którzy wspierają wszystko, co osłabia państwa narodowe” - zaznaczył. ..(więcej )

-------

Ważne

Marek Jurek „ Nie możemy dopuścić do tego, że kiedy w Niemczech wybuchnie rewolucja islamska, w Polsce będzie półmilionowa społeczność muzułmańska. Jeśli dziś zgodzimy się z multikulturalizmem i rozbijemy związek narodu z chrześcijaństwem, to wyprowadzimy Polskę na niebezpieczną drogę – piątej kolumny rewolucji islamskiej. Przed tym musimy ochronić naszą ojczyznę”

----

Mój komentarz

Coraz więcej polityków nie zastanawia się, czy muzułmanie rozpalą pożogę powstań, rozruchów w Europie , ale kiedy to nastąpi i jakie goepolityczne skutki to będzie miało dla Polski. W związku z pewnym w dającej się przewidzieć perspektywie czasowej ekonomicznym , społecznym i politycznym upadkiem Europy Zachodniej Polska musi się do tego przygotować . Jurek mów wyraźnie ,że w związku z przyszłym wybuchem muzułmańskiej rewolucji w Niemczech bardzo ważną sprawą jest niedopuszczenie do powstania w Polsce piątej muzułmańskiej kolumny, czyli nie wpuszczanie żadnych muzułmanów do Polski.

Warto również przyjrzeć się oskarżeniami Orbana pod adresem nie związanych z chrześcijaństwem, ba zwalczających chrześcijaństwo rodom finansistów, , lichwiarzy , którzy według niego dążą do realizacji chorych fantazji w tym stworzenia nowego ładu światowego poprzez w tym,zniszczenia narodów, rodziny, chrześcijaństwa , wiary w Boga , przy użyciu muzułmańskich imigrantów, którzy maja im w tym pomóc .

Orban rozpoczął już ostrą walkę z rodami lichwiarskimi uderzając w ich lewackich najemników, czyli poddając kontroli węgierskich służ specjalnych wszystkie opłacane prze lichwiarzy lewackie organizacje i stowarzyszenia.

W Polsce taki sam postulat złożył na ręce PiS Marian Kowalski.

Czynnik islamski oraz ściśle z nim związany problem istnienia walczących z chrześcijaństwem , rodzina i wartościom rodów lichwiarskich staje się coraz istotniejszym wektorem i imperatywem w polityce , strategi i planowaniu nowych elit politycznych Europy Środkowo Wschodniej.

Jurek mówiąc o wybuchu powstania, rewolucji muzułmańskiej w Niemczech i problemie piątej muzułmańskiej kolumny w Polsce nakreślił problem jakim w przyszłości dla Polski będzie upadek i rozpad Niemiec . W Europie , u naszych powstanie próżnie polityczna na która Polska powinna być przygotowana . Być może należy rozważyć w sytuacji likwidacji przez muzułmanów Niemiec Łoparcie strategicznych granic Polski na Łabie ( http://naszeblogi.pl/49040-rozwiazanie-kwestii-niemieckiej-przylaczenie-ziem-po-labe )

http://naszeblogi.pl/52055-orban-zapowiedzial-blokade-imigracji-na-wegry )       

Tęczowa rewolucja. Jak lobby homoseksualne osacza społeczeństwa

video Peter Sutherland: Unlimited immigration into Europe from Africa is a benefit

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz i  na  Twitterze  

Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści „ Pas Kuipera”

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 

 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

kukła

 

a jak masami manipuluje

ta krwiożercza lewacka gnida?

otóż mówi że spalono kukłę

nie lichwiarza Sorosa... a Żyda! 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1499652