Debata antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP

Obrazek użytkownika Marek Ciesielczyk
Kraj

Zaproszenie na

debatę antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP

niedziela, 22 marca 2015, godz. 12:oo

Warszawa, ul. Chmielna 9


Serdecznie zapraszamy na debatę antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP w niedzielę 22 marca 2015, o godz. 12:oo w auli - ul. Chmielna 9 w Warszawie oraz dyskusję na temat zjednoczenia tych środowisk, które dążą do obalenia systemu zainstalowanego w Polsce w 1989 roku i utworzenia jednej, wspólnej listy wyborczej w jesiennych wyborach do Sejmu RP.

Zaproszeni zostali  (w kolejności alfabetycznej):  Grzegorz Braun, Włodzimierz Korab-Karpowicz, Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski, Paweł Kukiz, Kornel Morawiecki, Adam Słomka, Paweł Tanajno, Jacek Wilk. Większość z nich już potwierdziła swój udział w debacie.

Jako że liczba miejsc na sali jest ograniczona, prosimy o jak najszybsze – mailowe – potwierdzenie swego udziału w tym spotkaniu - na adres: stowarzyszenie.oburzeni3@gmail.com    lub  tel. 601 255 849

 

Organizatorami debaty są:

PODZIEMNA TV

Stowarzyszenie OBURZENI

JEDNOŚĆ NARODU

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (9 głosów)

Komentarze

Wszystko piknie ale gdzie reprezentantka pci obojga, to jest szowinizm, męski szowinizm. Gdzie miss Ogórek ? a i innych tu brak

Vote up!
3
Vote down!
0
#1469827

Wszyscy maja po 1% poparcia. W dodatku jak to jest, gdy ktoś SAM uznaje, ze jest godnym stanowiska prezydenta i stara się o ten urząd?

Korwin-Mikke nie jest żadnym kandydatem antysystemowym, jest stale obecny w polityce i zasiada w Europarlamencie. Jak zaufać Kukizowi, który jeszcze niedawno popierał czynnie PO? Choć on ma chyba największe poparcie z wymienionych, ale pewnie dlatego,  że młodzi nie pamiętają tego poparcia.

Debata, w której ma wziąć udział  tak wielu kandydatów może być interesująca, ale obwaiam się, że będzie to wielki bałągan.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1469877

 Nieskromni i  niechętni aby czyjekolwiek poglądy  poza swoimi reprezentować. Nie wiem czy nie bardziej niż taki Tusk. W gruncie rzeczy zarozumiała i absolutna troska o dobro publiczne jest bardziej szkodliwa niż prywata. I każdemu z nich wydaje się ,że wynalazł doskonalszy system, ulepszył demokrację. Podobnym politykom zawsze się wydaje że przyczyną małej popularności jest to  że nie mają dostępu do szerszego audytorium. Ale ich problemem jest to że nie słuchają publiczności. Tacy oni antysystemowi jak zbuntowanym muzykiem był Kukiz z jego kontraktem z Sony. Jasne - nie będę schlebiał publiczności ale sprzedam się przy pierwszej okazji. Może nie wszyscy zasłużyli na taka krytykę, chociaż skoro występują w takiej formule , pod jednym daszkiem z hipokryta,oszustem i nicponiem Korwinem .... 

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1469922

Tymbardziej, że salka niewielka.

Jeśli panowie nie będą sie przekrzykiwać, a poszukają wspólnego mianownika, oraz sposobu jak zewrzeć szyki - może być dobry skutek.

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1469933

Ludzie!?

Jak długo jeszcze tego kabaretu?

Ślepowrony, bolki, olki, brunki.

Cała plejada ciemniaków i wygadanych cwaniaczków.

Co one umiom?

Na harmonii grać?

Ciąg dalszy drwin z Polaków, że sobie takich na najwyższy urząd wybierają?

Rzuca się plewa do wyborów, aby rozmienić głosy i pomóc

Kimaruskiemu wygrać?

Zostawcie takie idee Kiepskim.

A sami zagłosujcie na doradcę - A.Dudę.

Będzie taniej, niż na buraka z doradcami.

Vote up!
3
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1470062