Polski biegun korupcji - Tarnów

Obrazek użytkownika Marek Ciesielczyk
Kraj
koordynatorzy OBURZONYCH
koordynatorzy OBURZONYCH

 

Kolejna afera na polskim biegunie korupcji – nowe ugrupowanie – OBURZENI – zawiadamiają prokuraturę

 
Małopolski przedstawiciel nowo powstałego ugrupowania o roboczej nazwie OBURZENI ( patrz: ]]>http://oburzeni.pl/nowe-ugrupowanie-na-polskiej-scenie-politycznej/ (link zewnętrzny)]]>), radny tarnowski Marek Ciesielczyk skierował do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w związku ze skandaliczną działalnością Tarnowskiego Klastera Przemysłowego (niedopełnieniem obowiązków i zmarnowaniem ok. 2 milionów zł).

Po aresztowaniu i oskarżeniu b. prezydenta miasta o korupcję (patrz: ]]>http://m.ciesielczyk.salon24.pl/537893,prezydent-tarnowa-aresztowany-przez-abw-podejrzany-o-korupcje(link zewnętrzny)]]> ) – Tarnów określany jest mianem „polskiego bieguna korupcji).

Na wniosek dr. Ciesielczyka Prokuratura Rejonowa w Tarnowie wszczęła teraz śledztwo w sprawie z art. 231 § 1 kodeksu karnego (o przekroczenie przez funkcjonariuszy publicznych uprawnień lub niedopełnienie obowiązków i działanie na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3). Tarnowski Klaster Przemysłowy wydał ok. 2 mln zł na adaptację budynku dla inwestora, który pokazał mu następnie gest Kozakiewicza i budynek stoi pusty – patrz wywiad telewizyjny z Ciesielczykiem:
]]>https://www.youtube.com/watch?v=eKX6PMVhl34(link zewnętrzny)]]>

lub ]]>http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/7162,marek-ciesielczyk-tarnowski-klaster-przemyslowy.html(link zewnętrzny)]]>

Przy tej okazji, na sesji Rady Miejskiej w Tarnowie swoją wypowiedzią skompromitowała się nowa (wybrana w konkursie!) prezes w/w Tarnowskiego Klastera Przemysłowego.

„Jestem żoną, matką i pasjonatką sportów ekstremalnych”
– tyle powiedziała o sobie nowa prezes, zarabiająca 12 tys. zł miesięcznie, gdy radny Ciesielczyk poprosił ją, by się przedstawiła – patrz relacja filmowa:
]]>https://www.youtube.com/watch?v=fc8RxDtNQYA(link zewnętrzny)]]>

– czas: 40 min. 11 sek. do 41 min. 20 sek. – skandaliczna odpowiedź nowej pani prezes oraz 6 godz. 13 min. 50 sek. do 6 godz. 22 min. 36 sek. – komentarz radnego Ciesielczyka.

Oburzeni apelują, by przyłączać się do nowego ugrupowania i budować faktycznie ODDOLNIE (w pełni autonomiczne!) struktury w swoim powiecie / gminie. Chcą  wystartować w przyszłym roku pod wspólnym szyldem w całej Polsce w wyborach do sejmików.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Człowiek wyjedzie tylko na parę dni i masz babo placek :-))))))
Skandal i to w moim mieście
Pozdrawiam Panie Marku

Vote up!
5
Vote down!
0
#1500960

Chyba dzieki dzialalnosci pana Ciesielczyka, wychodza na wierzch "przekrety", ktore gdzie indziej zamiecione leza "pod dywanem"... 

Vote up!
0
Vote down!
0

mikolaj

#1501279

"Tarnow to Polska prowncja jakich wiele"

Gosciu czy Ty czytasz to co piszesz:-)))))

 

radzilbym sie naprawde zastanowic!!!!!!!

Vote up!
1
Vote down!
0
#1501323

Jaki skandal ?to codziennosc  i pozostalosc POpaprancow , dzisiaj gdy groza im kary za falsz i afery wyciagaja ludzi na ulice w imieniu ich sfałszowanej demokracji

Vote up!
3
Vote down!
0
#1500996

...intencji, życzę efektów w pozytywnym dzialaniu. Ufam, że inicjatywa ma za główny cel wspomaganie rządzących dziś, w trwaniu i realizacji zainicjowanych a także obiecanych przedsięwzięć. Dziś Prezydent, Rząd zmagają się z wściekła falą nienawiści, kłamstwa, wrogiej propagandy. Książę, marszałek Poniński w odwecie za skazanie na banicję atakuje. Mam nadzieję, że "Oburzeni" nie przystaną do jego obozu. Zorganizowali się po wyborach , nie przed nimi. To dobry sygnał!

Vote up!
1
Vote down!
0
#1501028

...intencji, życzę efektów w pozytywnym dzialaniu. Ufam, że inicjatywa ma za główny cel wspomaganie rządzących dziś, w trwaniu i realizacji zainicjowanych a także obiecanych przedsięwzięć. Dziś Prezydent, Rząd zmagają się z wściekła falą nienawiści, kłamstwa, wrogiej propagandy. Książę, marszałek Poniński w odwecie za skazanie na banicję atakuje. Mam nadzieję, że "Oburzeni" nie przystaną do jego obozu. Zorganizowali się po wyborach , nie przed nimi. To dobry sygnał!

Vote up!
1
Vote down!
0
#1501029

2 miliony = biegun korupcji ???? 

 

Radzę dogłębnie zapoznać się z historią podbytomskiej wsi Rozbark, gdzie korupcja i kradzieże sięgają

WIELU MILIARDÓW

i mają charakter globalny.

 

Pozwoliły n.p. rozwinąć niemiecką gospodarkę i przeprowadzić Niemcom wiele wojen a w ciągu ostatnich 70-lat pozwolić terrorystom t.zw. "państwa radzieckiego" rozbudować przemysł ciężki i uzbrojenie jądrowe

 

W procederze udział biorą obce agentury n.p. Skull & Bones, Bilderberg Group i t.zw. "państwo radzieckie" znane też jako t.zw. "Rosja" lub Putinistan.

Akcją kierują od XIII wieku germańskie bandy terrorystyczne rodu Hencklów. Kradzież n.p. cynku osiągała w porywach 30% produkcji światowej.

Obecnie prowadzone są starania do wzmożenia eksploatacji przy pomocy neostalinowskiego konia trojańskiego PO pod nazwą RAŚ

Więcej detali:

http://niepoprawni.pl/blog/poeta/polska-najbogatszym-krajem-na-swiecie-pierwsze-czytanie-na-niedziele

http://niepoprawni.pl/blog/zetjot/polska-uchodzcy-kurdowie

http://niepoprawni.pl/blog/rafal-brzeski/terrorysci-i-media

http://niepoprawni.pl/blog/yagon-12/ani-kroku-w-tyl-mimo-jazgotu-elyty-od-jutrzejszego-switu

 

Z korupcją w Tarnowie i przemysłem zbrojeniowym łączą Rozbark osoby Wojciecha Janowskiego, Leszka Millera (Müller), Aleksandra Stolzmanna vel Kwaśniewskiego, Bronisława Szczynukowicza vel Komorowskiego i innych członków tej terrorystycznej bandy. 

http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/prezydent-bronislaw-komorowski-w-bytomiu-zdjecia-wideo,1870963,artgal,t,id,tm.html

http://wiadomosci.onet.pl/prasa/aferalny-wieden/z2fkv

http://www.osoby-krs.pl/Janowski,Wojciech,006edda49109f315247bbb82abd62e43.html

http://www.osoby-krs.pl/Kuczyński/Konrad.html

http://wpolityce.pl/polityka/203601-interesy-janowskiego-pod-lupa-w-co-gra-byly-konsul-honorowy-z-monako

http://wpolityce.pl/polityka/202669-szpiedzy-agenci-i-dyplomaci-honorowy-konsul-w-monako-oskarzony-o-zabicie-tesciowej-to-osoba-ktora-przewija-sie-w-sprawie-cerpo

http://www.szymborski.org/tag/wojciech-janowski/

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1501073