Chcesz zarabiać tyle, ile Piotr Augustyński?

Obrazek użytkownika Marek Ciesielczyk
Kraj

Wystarczy robić to, co wiceprezydent Tarnowa...

Porównaj swoje wynagrodzenie i obowiązki w pracy z tymi niżej – wiceprezydenta 100-tysięcznego Tarnowa, Piotra Augustyńskiego.

Jego dochód roczny – na podstawie ostatniego, dostępnego oświadczenia majątkowego za 2018 rok – to ponad 178 tysięcy złotych.

Co musi za te pieniądze robić wiceprezydent?

Oto oficjalne sprawozdanie z działalności zastępcy Prezydenta Tarnowa Piotra Augustyńskiego w okresie od :  

1 marca do 31 marca 2020:

1.Reprezentowanie Miasta podczas narady Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie, zorganizowanej w celu podsumowania zrealizowanych w 2019 roku zadań oraz określenia kierunków działania na 2020 rok.

2.Podpisywanie umów notarialnych w imieniu Gminy Miasta Tarnowa.

3.Udział w naradzie koordynującej działania Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego wobec wprowadzonego stanu zagrożenia epidemiologicznego oraz cyklu spotkań i naradach koordynacyjnych w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.

4.Nadzór nad miejskimi spółkami komunalnymi – w tym zdalne przeprowadzenie Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w celu zatwierdzenia planu techniczno-ekonomicznego spółki na 2020 r.

Zapraszamy do Tarnowa, gdyż w międzyczasie uciekła z niego jedna czwarta mieszkańców!

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

Witam

 

Czemu to mnie nie dziwi? Urząd Miasta Gdyni jest tutaj najlepszym pracodawcą w mieście. Średnie wynagrodzenie - 7 tyś zł. (nie wiem, czy to brutto, czy netto). Mamuśki z układami marzą o karierze dla swojej pociechy właśnie tam.

Gdynia to 300 tyś. Dziwne miasto, bo od wojny to okno na świat, więc we władzy i pod kontrolą służb. W Tarnowie za komuny pewnie nie było tylu nocnych lokali, prostytutek i cinkciarzy. Tu było naprawdę inaczej. Nie dziw więc, że nadal po cichu rządzi komuna.

Więc ponieważ Gdynia jest 3x większa od Tarnowa, to i zarobki są trzy razy większe. Choć niektórzy nawet tej kasy nie potrzebują. Nowy wiceprezydent - Młody Łucyk (ze starym chodziłem do ogólniaka) to autentyczny burżuj. Pół miasta by kupił, gdyby chciał.

Więc z emeryckim pozdrowieniem (i emeryturą) pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1627025