Oburzeni żądają natychmiastowej dymisji Bieńkowskiej

Obrazek użytkownika Marek Ciesielczyk
Kraj
W dniu 11 listopada 2015 w Warszawie odbyło się IV. Walne Zebranie członków stowarzyszenia OBURZENI, które podjęło uchwałę (patrz niżej), domagającą się natychmiastowej dymisji komisarza Elżbiety Bieńkowskiej.
 


 

Do:

Sz. P. Andrzej Duda

Prezydent RP

(przyszła) Rada Ministrów RP

(na ręce przyszłej p. Premier Beaty Szydło)

Sejm RP

(na ręce p. Marszałka Marka Kuchcińskiego)Szanowny Panie Prezydencie,

Szanowni członkowie Rządu RP

Szanowni Posłowie RPIV. Walne Zebranie stowarzyszenia OBURZENI, które odbyło się w Warszawie w dniu 11 listopada 2015 roku, apeluje, aby zarówno Prezydent RP jak i Rada Ministrów i Sejm RP podjęli wszystkie możliwe kroki, by ze stanowiska Komisarza ds. rynku wewnętrznego i usług, przemysłu, przedsiębiorczości oraz małych i średnich przedsiębiorstw Komisji Europejskiej została natychmiast odwołana pani Elżbieta Bieńkowska.Naszym zdaniem tak ważnej funkcji w strukturze zarządzającej Unii Europejskiej, której Polska jest członkiem, nie może pełnić obywatel RP, wyrażający się w nieodległej przeszłości w sposób go kompromitujący, który uznać można za pogardliwy wobec nas Polaków (np. Bieńkowska do szefa CBA nt. pensji znajomej: „Mówi, ja dostawałam… 6 tysięcy… Rozumiesz to? Albo złodziej, albo idiota… To jest niemożliwe, żeby ktoś za tyle pracował…”).Uważamy, iż ta i inne wypowiedzi p. Bieńkowskiej dyskredytują ją całkowicie jako wysokiego urzędnika Unii Europejskiej oraz obywatela RP, rekomendowanego wcześniej na stanowisko Komisarza przez władze RP.Teraz powinny one – według stowarzyszenia OBURZENI (i zapewne większości Polaków) doprowadzić jak najszybciej do dymisji pani Bieńkowskiej i powołania na to stanowisko Polaka, który godnie będzie sprawował swój urząd.W imieniu Walnego Zebrania stowarzyszenia OBURZENI

Rada Koordynacyjna stowarzyszenia Oburzeni:Przewodniczący – Antoni Gut – przedsiębiorca, b. Wiceburmistrz Bielanv-ce Przewodniczący – dr Marek Ciesielczyk – politolog, publicysta, radny Rady Miejskiej w Tarnowiev-ce Przewodniczący – Jan Szymański – zarządzający i administrujący nieruchomościamiSekretarz – Wojciech Papis – przedsiębiorcaSkarbnik – Tomasz Kucharczyk – adwokatCzłonek Rady – Paweł Połanecki – b. v-ce Przewodniczący Sejmiku Woj. Mazowieckiego

 

Warszawa, 11 listopada 2015

www.oburzeni.pl

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

powinny byc rozeslane listy goncze.To samo dotyczy Komruskiego juz dawno powinien gnic w pierdlu a juz teraz kiedy caly brud na jego temat wychodzi na rozprawie Sumlinskiego,zreszta to dotyczy wiekszosci PObolszewickich lajz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1498434