Pamiętamy!

Obrazek użytkownika LOS_Polski
Kraj
Katyń

Polacy nigdy nie zapomną tego ludobójstwa dokonanego na polskich elitach przez Rosjan i inne nacje ZSRR!

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

- wystąpić z wnioskiem do międzynarodowych instytucji o unanie komunizmu czyli i ruskich na równi z faszyzmem. Nikt za nas tego nie zrobi bo to to my najbardziej ucierpieliśmy z łap sowieckiego i ludobójczego bandyty.

Jednym mądrym, pismem uderzycie w czerwonych s...synów i w to Brukselskie zdemoralizowane ścierwo i tą tłudą d*pe tej niewdzięcznej kanalii timermanasa jak i w sowietów i żydo-bolszewików.

Ogromne poruszenie na świecie zagwarantowane, dowodów ich ludobójstwa dużo a debata przetoczy się przez wszystkie media (nawet te nam wrogie jak tefałen). Musicie przynajmniej wstrzasnąć tymi komunistycznymi, pasożytniczymi wszami.

Nie dajcie sobie wmówić że jesteście w defensywie-tak jak Polacy pod Monte Casino.
Żydzi za kolaboracje z moskalami i faszystami będę musieli jeszcze Polsce wypłacić wysokie odszkodowania a ich zbrodnie nigdy nie ulegną przedawnieniu.

Czasem tak mnie te PiS-oskie lamusy irytują że normalnie szok.

Róbcie coś na litość Boską !!!! - tylko nie siedźcie cicho i nie traćcie czasu - to dlatego że daliście spokój czerwonym mordercom licząc na wzajemność z ich strony - to oni przeszli do kontrataku a cierpimy znowu My wszyscy - Polski Naród. Jeśli komuniści z Brukseli robią takie zagrywki jak teraz z nami to trzeba uderzyć w ich fundamenty. To zatrzęsie całą UE.

Będą was lać pałami z każdej strony jak się za te czewrwone, bolszewickie q...y nie weźmiecie z należytą siłą.

Jest tylko jeden powód abyście tego nie zrobili - a mianowicie jeśli PiS pochodzi od komunistów bo wtedy faktycznie uderzycie w samych siebie.

PS - już wiecie że na tym forum (i na innych od ponad pół roku) - wielokrotnie zabiegałem o to aby Polska wystąpiła w obronie Anglii i głośno przy wszystkich nakłaniała do pozostania W UE.

Trochę późno ale stało się ! :) Pan Premier M. Morawiecki wypowiedział te słowa !!!

Panie Premierze dobrze tylko sto razy głośniej poproszę !!!!!!!!!!!!!!

Vote up!
4
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1586026