Chcemy repatrianta a nie imigranta!

Obrazek użytkownika LOS_Polski
Kraj

23 listopada na lotnisku w Królewie Malborskim wylądowała druga grupa polskich repatriantów z Donbasu. Na początku roku do Ojczyzny przybyło 178 osób, zaś teraz 149. Niebawem dołączy do nich jeszcze kilkudziesięciu rodaków, którzy odbyli podróż innymi środkami transportu.

Powyższe dane stanowią kontrast dla liczby imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, narzuconych nam przez Unię Europejską. Politycy koalicji PO-PSL, u kresu swoich rządów, zobowiązali się w naszym imieniu przyjąć ich do Polski 7 tys. Takie stanowisko przedstawił chociażby poseł PO Michał Szczerba 24 września na antenie telewizji Polsat. Tymczasem prasa, powołując się na dane Komisji Europejskiej, donosiła 2 tygodnie wcześniej, że wzrost napływu do Europy imigrantów z obcego kręgu kulturowego spowodował zwiększenie przez UE kwot imigrantów dla państw członkowskich. Dla Polski miała ona już wtedy wynosić prawie 12 tys. osób. Możliwości są dwie – albo „ktoś” nie znał tych danych, albo kłamał w żywe oczy.

Przypomnijmy, że na początku lipca była mowa jedynie o 2 tys. nieproszonych gości, co podkreślała nawet Ewa Kopacz, która majaczyła coś o jakimś „moralnym obowiązku”, ale zarazem stwierdziła, że nie stać nas na przyjmowanie imigrantów ekonomicznych. Innego zdania są jej „wrażliwi” partyjni koledzy, orędownicy „niesienia pomocy uchodźcom”. Oczywiście nie za swoje, a za publiczne pieniądze, które mogłyby zostać wykorzystane z pożytkiem dla Polaków.

 

Zatrważający jest fakt, że Platforma w tak bezczelny sposób mydli nam oczy. Przywołany poseł Szczerba jeszcze w połowie października obstawał przy tym, że nasz kraj przyjmie tylko 7 tys. imigrantów. Trudno uwierzyć, że nie dotarły do niego informacje medialne, mówiące o prawie dwukrotnie wyższej liczbie. A było to 3 miesiące temu, kiedy w samej Turcji, w obozach dla nielegalnych imigrantów przebywało ok. 2 mln osób. W październiku, kiedy na greckie wyspy przedostało się 150 tys. z nich, Szczerba na łamach portalu wsensie.pl skonkludował, że perspektywa większej liczby „uchodźców” w Polsce to fantasmagorie prawicy, wymyślone na potrzeby kampanii wyborczej. Na argument dziennikarza, że przy spodziewanej 2-milionowej fali imigrantów radykalnie wzrosną ich kwoty dla państw zrzeszonych w UE, odparł, że możemy liczyć na „pomoc”… Norwegii, Szwajcarii i Islandii. Nie wiem, czy Szczerba jest zaznajomiony z danymi geopolitycznymi tych państw, ale gwoli ścisłości – powierzchnia Szwajcarii wynosi 41 285 km2, z kolei Norwegia i Islandia są najsłabiej zaludnionymi krajami europejskimi (niech sobie poseł poczyta dlaczego). Do suchych faktów dochodzą jeszcze, delikatnie mówiąc, niesprzyjające nastroje społeczne. Trudno, żeby było inaczej, skoro np. w Oslo, według danych policji, wszystkie napaści na tle seksualnym w zeszłym roku zostały dokonane przez cudzoziemców. Zachęcam Michała Szczerbę, aby udał się w tamte rejony i „oświecił” Norweżki zgwałcone przez „biednych uchodźców”. Może mu się nieco rozjaśni w głowie.

 

Stosunek dotychczasowej władzy w Polsce do kwestii migracji ludności zmusza do głębszej refleksji. Z jednej strony III RP z otwartymi ramionami wita imigrantów socjalnych z krajów obcych kulturowo, a z drugiej zamyka drzwi przed potomkami naszych rodaków, których sowieckie „wyzwolenie” wywiozło w bydlęcych wagonach w głąb ZSRR. Przedstawiciele „polskiej” dyplomacji wymagają od takich osób udowodnienia związku z Ojczyzną i biegłego posługiwania się naszym językiem. Jest to postawa niezrozumiała, ale z pewnością nieprzypadkowa. Administracja centralna III RP jest bowiem przesiąknięta do szpiku kości obcymi wpływami, które dążą do wywołania chaosu w polskim życiu społecznym. A imigranci z odległych zakątków świata, nie wykazujący zdolności do asymilacji, doskonale się w tę politykę wpisują.

Przemysław Piejdak

Autor jest członkiem władz naczelnych Ligi Obrony Suwerenności.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:10)

Komentarze

Nieprzyjecie rodakow ze wschodu , a przyjecie islamskich "uchodźców" to hańba dla  "polskiego" rządu koalicji PO-PSL Ten czyn charakteryzuje jacy to byli z nich "polacy". Wierzę , że nasz nowy,  nareszcie  Polski Rząd i Prezydent  sprawią ,że Ojczyzna Polska nie zostawi swoich i jednocześnie mam nadzieje ,że nie przyjmie obcej nam duchowo i kulturowo terrorystycznej dziczy islamskiej.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1500090

za przyjęciem dużych ilości imigrantów, to pora aby wykazali się tym deklaratywnym braterstwem i przyjęli ich  do swoich domów, żywili ich, ubierali i spełniali ich "wyszukane zachcianki".

Poprzedni rząd i jego wyznawcy, w tym spsiałe dziennikarzyny, kradli na potęgę i uwałszczyli się na naszym wspólnym narodowym majatku, to teraz stać ich na wsparcie "biednych imigrantów", zatem powinni sie wywiązać ze złożonych także na forum unijnym obietnic ", cóż "słowo się rzekło, a kobyłka u płota".

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1500095

Jednym słowem, ogniska tej choroby są ulokowane w Turcji i stamtąd między innemi ma się ta choroba rozlewać na Europę. W Polsce jest najniższy wskaźnik przemocy wobec kobiet, dzięki ufoludką z planety Islam mamy szansę dogonić Europę, nic tylko bić brawo po mordach Lewantynu-Lewicowego.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1500119