Problem pracy zdalnej

Obrazek użytkownika Leszek1
Kraj

Moja żona pracuje w administracji państwowej. Cześć urzedników pracuje tam zdalnie. Ona nie. Zna zalety i wady tego systemu.

Kiedy spytałem ją, czy w Polsce można wprowadzić system zdalnej pracy, odpowiedziała, że byłoby to możliwe, dopiero po gruntownym przeszkoleniu urzędników, bo teraz pracownicy w Polsce nie potrafia załatwiać spraw ani przez telefon, ani drogą elektroniczną. 

Nie do pomyslenia jest, by rząd, a zwłaszcza polski rząd, mógł pracować zdalnie w czasie kryzysu. 

To jest opinia człowieka, który wie co mówi.

Więcej na ten temat pod poniższym linkiem: 

https://www.youtube.com/watch?v=yDhJfKh5rhQ

Polecam też zapoznanie się z komentarzami pod tą wypowiedzią.  

Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (4 głosy)

Komentarze

Dziękuję Leszkowi za link. Częściowo spisałam to wystąpienie.

"Siedzi tu między nami marszałek Kuchciński, który był marszałkiem Sejmu w latach '17 - '18 kiedy był przeprowadzony przetarg na nowy system liczenia głosów - przetarg (system) który po roku prób został zdemontowany, bo ten system nie działał. Ale siedzą tutaj również były marszałek Schetyna, była pani marszałek pani Kidawa-Błońska - którzy również, kiedy pełnili ten urząd - nie wdrożyli nowoczesnych systemów, nie zaproponowali nowelizacji do regulaminu Sejmu. (- - - )

Przedstawimy poprawki do zaproponowanego Regulaminu Sejmu. (--) Uważamy, że zawieszenie normalnego obradowania Sejmu jest uzasadnione w sytuacji stanu nadzwyczajnego. Tak mówią konstytucjonaliści; również się z tym zgadzamy. Chcemy pracy merytorycznej, skutecznej, efektywnej, nowoczesnej. (- - - - -)

Nie możemy mówić Obywatelom, że mają pozostać w domu, i jednocześnie zmuszać Komitetów Wyborczych, żeby dziesiątki tysięcy ludzi wydelegowały do komisji na szkolenia, i żebyśmy uczestniczyli w organizacji wyborów. Panie Premierze! Panie Prezydencie! Przesuńmy wybory!

Vote up!
3
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1623349

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie ma drugiego takiego rządu na świecie, który miałby więcej doświadczenia w pracy sterowanej zdalnie co żont bantustanu.

 

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1623402

zaraz ja uswiadomie. :-)

Dziekuje.

Vote up!
3
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1623425

praca zdalna w wielu firmach się sprawdziła. Na pewno sa problemy, ale zdrowie ludzi jest ważniejsze.

Vote up!
3
Vote down!
0

Dodaj własny artykuł na naszych blogach- patrz profil.

#1623585