„Nie głosuj na małe ugrupowanie!”

Obrazek użytkownika Leszek1
Kraj

Od tygodni posłowie i europosłowie z PIS, ludzie z rządu codziennie są obecni w studiu radiowym i TV Trwam i omawiają własne sukcesy. Ostatnio zmienili ton i nawołują, nie głosuj na małe ugrupowanie! Co prawda nie wymieniają nazwy tego „małego” ale to ćwiczona przez władzę metoda zamilczania podobna do PRL-owskich zapisów. Przecieżroszczeń 447Just też nie było a gdy wylazły na światło dzienne, to rządzący twierdzili, że one nie dotyczą Polski. Teraz się o nich mówi, bo „mała” Konfederacja na marszu 11. maja, w portalach sieciowych głośno się tym bezprawnym roszczeniom sprzeciwiła. Media zwane narodowymi, kierowane przez PIS marszu w ogóle nie dostrzegły! Zapis zadziałał! Ale publiczność się dowiedziała. Więc PIS zaatakował tych, którzy to nagłośnili. Mało tego, sami głosami przywódców podnieśli krzyk, że nikomu nic nie zapłacą, nic a nawet słynny „guzik”. O, obłudo! Nie mówią wprost o co chodzi ale „cokolwiek, komukolwiek”, nie mówią ile. Mówią: nie zapłacimy nikomu ani grosza a milczą o dawaniu w naturze. Zapomnieli o akcji dot. lasów państwowych? Gdy tak codziennie perorują w RM, ludzie telefonują i czasami zadają tzw. trudne pytania, nie kryją wątpliwości, krytykują…. Politycy umiejętnie zagadują, na pytania konkretnie nie odpowiadają. Dialogują z tymi, którzy ich popierają. Zapytam. Dlaczego radio zamiast wieczorami głosić Dobrą Nowinę głosi codziennie Dobrą Zmianę, nawet w święta kościelne; św. Józefa, Matki Bożej Królowej Polski. Kampania wyborcza, wiem…. ale dlaczego taka nachalna? O. Tadeusz Rydzyk późną porą wyjawił, że studenci założonej przez niego wyższej uczelni mają unikalne możliwości, jakich nie mają studiujący na uczelniach państwowych: odbywają praktyki w biurach poselskich w kraju, w Brukseli, w kancelarii prezydenta, premiera RP. Absolwenci otrzymują wspaniałe propozycje pracy. Wystarczy….. Trzeba zatem dobrze zrozumieć i właściwie odczytać hasła głoszone w mediach toruńskich. Duże media niezależne nie istnieją! Od czasu, gdy pewien sierżant odwiedził Toruń a pewien rabin pobłogosławił tam byłą premier wiele się zmieniło… warto to sobie przypomnieć. https://assets-auto.rbl.ms/a96e84574c1dac3e356b1a5f44e261069938478fb73f4686f7b2569f2320247a A więc „moherze”: nie głosuj na Konfederację! Twój głos będzie zmarnowany, skorzysta PO a i ty możesz stracić wszystkie podarowane ci przez władzę „plusy” a nawet wszystko, co masz. Tylko my, PIS obronimy twój majątek przed „przyjaciółmi” i gdy nas wybierzesz dodamy tobie kolejne bonusy! Konfederacja to ruska agentura, przepocone onuce, ruskie trolle putina etc. etc. a ty, słuchaczu RM nie bądź taki znowu katolicki domagając się zniesienia aborcji eugenicznej, wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej i nie zadawaj trudnych pytań. Siedź cicho i słuchaj… Kończę i dedykuję czytelnikom notki dwuwiersz Norwida: Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala,
Czy ten, co mówić o tem nie pozwala? Viva Cristo Rey! Króluj nam Chryste! Za: dakowski.pl

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.5 (18 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!!! Wspaniale podsumowana obłudna gra 'przykościelnych' propagandystów. Początek tej judaszowej opcji - to odpuszczenie walki o uczciwy proces w/s męczeńskiej śmierci księdza Jerzego Popiełuszki. Dalej - to już tylko konsekwencje.

Vote up!
4
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1627782

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

No cóż oni dalej uważają ludzi za bydło (i niestety po części mają rację), któremu mówią "nie głosuje wedle swojego sumienia, tylko na tych co są u żłoba wysoko".

Dlatego najlepiej oglądać większość informacji z różnych źródeł aby mieć pojęcie co się dzieje (albo zamknąć oczy i uszy i udawać, że sienie widzi i nie słyszy i żyć w błogiej nieświadomości) - ja mam problem, bo np fakty tvn nie przejdą u mnie (poza tym, że TV automatycznie mi się wyłączy, bo nie toleruje skrajnego skur...a, to ja też bym chyba zwariował jak bym miał to obejrzeć)

Vote up!
5
Vote down!
-7

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627785

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Kiedyś PPR obrzydzała nam zaplutego karła.
Dziś małe ugrupowanie obrzydzają nam Prawdziwi Patrioci Rzydowscy.

Ten kompleks małego musi się wywodzić od kaleczenia fiuta zwanego obrzezaniem.
Pierwszy sekretaz KC Prawdziwej Zjednoczonej Prawicy Rzydowskiej
niech rzyje!

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1627937

Po czym okazało się, że po takim obrzezaniu prymitywowi "kefas z giathalassy" została tylko pusta, bezzrozumna puszka...

Zresztą, tak samo jak i u bolszewickich politruków, którym wdrukowano do łba parę propagandowych komunistyczno-bolszewickich sloganów...

Vote up!
6
Vote down!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627941

Kto mi tu wstawił ten stary patefon?

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1627944

Całość jest ze strony dakowskiego?

Jeśli tak, czemu nie zaznaczone jako cytat i w polecankach?

I po co zaśmiecac takimi bredniami?

 

Vote up!
3
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1628008