"W obronie demokracji i wolności mediów" -Konferencja Prasowa

Obrazek użytkownika Krystian Frelichowski
Ogłoszenie

"W obronie demokracji i wolności mediów" -Konferencja Prasowa
Dnia 7. XII 2014r. Podczas zwołanej przez Posła Tomasz Latosa konferencji prasowej parlamentarzyści ziemi bydgoskiej: Tomasz Latos, Kosma Złotowski, Piotr Król, Bartosz Kownacki oraz liderzy organizacji niepodległościowych Jan Raczycki – Przymierze, Barbara Wojciechowska, Teresa Pastuszewska – Idee Solidarności 1980-89, Maciej Różycki Solidarni2010, Krystian Frelichowski – Klub Gazety Polskiej; apelowali do mieszkańców o udział w marszu protestacyjnym: W obronie demokracji i wolności mediów”. Dzień 13 grudnia to rocznica tragicznych wydarzeń kiedy to dokonano zamachu na budzącą się w Polsce wolność i właśnie tego dnia kiedy wolność jest znowu zagrożona, o czym świadczą ponowne aresztowania dziennikarzy jak niejasności związane z przebiegiem wyborów należy bronić demokracji – powiedział Krystian Frelichowski.
Zapisy na wyjazd do Warszawy: zgłoszenia biur : Posła Latosa ul. Paderewskiego 28/2, posłów Piotra Króla i Kosmy Złotowskiego Wełniany Rynek 11/7 bądź na adres mailowy ( bydgoszcz@pis.org.pl) podając
swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy.
fot. Adrianna Katarzyna Piekarska

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:6)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Cyt : " .......należy bronić demokracji ". kon, cyt. Czyli Pan Krystian Frelichowski uważa, że demokracja w Polsce jest i miała się cały czas dobrze, tylko teraz nagle coś się popsuło i należy jej bronić ?
Powiem Panu, że to brzmi groteskowo i wygląda jakby żył Pan i wymienione wyżej osoby w oparach absurdu lub oparach fanatycznego kaczyzmu, skoro chce Pan bronić coś, czego nie ma i nigdy nie było.

Nie wiem jakiej jest Pan narodowości (w zasadzie nie ma to znaczenia) ale przypomnę Panu, że w krajach zachodnich (i nie tylko zachodnich) rzeczywiście demokratycznych, walczący o wolność mediów, pikietują lub okupują instytucje odpowiedzialne za media a nie Bogu ducha winne ulice.
Niestety służbom w Polsce (często za pośrednictwem jewrejstwa), udało się wprowadzić bezpieczny dla władzy zwyczaj chorągiewkowych marszy zamiast okupacji budynków.
Dlaczego dał się Pan na to nabrać ? Lub dużo gorzej, nie dał się Pan nabrać i z premedytacją organizuje wyjazdy na marsze donikąd ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1454458