Obgryzione jabłuszko. Zanim będzie za późno.

Obrazek użytkownika Krystian Frelichowski
Idee

Obgryzione jabłuszko. Zanim będzie za późno.

(Młodym dziewczętom, dojrzewającym chłopaka dedykuję.)

Trwał wykład. Siedziałem naprzeciwko słuchaczy, obok zaproszonego przeze mnie prelegenta. Po auli roznosił się monotonny głos. Od wczesnego rana nie miałem nic w ustach. Organizm zaczynał dopominać się o swoje. Przypomniałem sobie o jabłku, które miałem w położonej przy nogach, podręcznej torbie. Wyciągnąłem je. Otoczone błyszcząca, różową skórką, wyglądało apetycznie. Ugryzłem je. Poczułem słodko - kwaśny, orzeźwiający smak. Spojrzałem na sale. Zrobiło mi się głupio. Oni pewnie też są głodni. Nie wypada tak jeść, nie częstując innych. Jeszcze raz spojrzałem na soczyste jabłuszko. Z żalem, przelazłem pierwszemu z brzegu. Ugryzł je i podał dalej. Słuchacze skupieni na wykładzie bezwiednie odgryzali kolejne cząsteczki, przekazując jabłko sąsiadom. Na końcu auli siedziała Agnieszka. Wyszła z domu bez śniadania. Przez cały dzień nie zdążyła kupić sobie nawet wafelka. Okropnie była głodna. W końcu i do niej dotarł ogryzek. Obejrzała go uważnie. Znajdowały się na nim jeszcze nadające się do spożycia, kawałki miąższu. Agnieszka pomyślała jednak o tych wszystkich, którzy zostawili na nim ślad swoich zębów, ślinę. Pewnie były też na nim, niewidzialnym goły okiem bakterie, wirusy a może nawet chorobotwórczych grzyby. Chwyciła więc resztówkę jabłka, delikatnie za ogonek i wyrzuciła do najbliższego kosza.

Kochane dziewczyny, kochani chłopacy! Czy chcecie być dla swojego męża, swojej żony takim obgryzionym, oślinionym jabłuszkiem?! Albo inaczej. Czy założylibyście na siebie używaną bieliznę?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (15 głosów)

Komentarze

Nie bądźmy purystami i nie cierpmy na zespół kompulsywno - obsesyjny.

"Czy założysz brudną bieliznę?"

Za dawnych sportowych czasów tak się sprawdzało, czy już pora zmienić skarpetki. Rzucało się je zmięte o ścianę. Jak odpadały, to jeszcze można pochodzić. Jak się przyklejały do ściany, to pora zmienić.

 

Wesoło pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1444834

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1445016

odezwal.

Jesli ktos moze to prosze - szczere wyrazy wspolczucia dla malzonki wesoleczka buddyjskiego przekazac

Vote up!
4
Vote down!
-3

Bogdan

#1444835

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1444869

Owszem, miejsce, które ma Pan na myśli to nie jest mydło, ani jabłko, a to, co się tam zostawia nie jest śliną. Jest to miejsce gdzie znakomicie się przechowują i rozmnażają wirusy m.in.:HIV, HPV, brodawczaka; kolonie bakterii m.in: Chlamydioza, kłyciny kończyste, rzeżączka, kiła; pierwotniaki np.: rzęsistkowica; grzyby: ziarniaki, drożdżaki. I tak można bez końca.

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1444893

"To miejsce" sobie poradzi bez waszej troski.

Vote up!
2
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1444911

Fakty wskazują na co innego

Vote up!
4
Vote down!
0
#1445026

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tk, tk, nkwcy zbjją  mjątk n tych kłycnch, prwtnkch, grzybkch brdwczkch, włścw n rklm  &qt;cdwnych&qt; szczpnk. śrdków zpbgwczych.

Nwdzn rzędncy mst X spnsrwn przz kncrny frmctyczn, klkkrtn ngbywl mn, żbym pddł szczpn swją córkę przcwk HPV (szczpnk ksprymntln, z t cłkwc rfndwn kszt 1200 zł  przcwk wrsw brdwczk ldzkg).   Żl trfl,  mj córk n jst królkm dśwdczlnym.  N pddjmy sę żdnym szczpnm d klk pklń pz bwązkwym.   

 

Zmst zjmwć sę wyłczn  grzybkm w lbrtrm, rdzłbym wybrć sę czsm n grzyby d ls.

c d cyt : &qt;c sę tm zstw n jst ślną&qt; -  tóż myl sę Pn srmtn .

Zstwm w tych wspnłych kbcych mjscch  ślnę d prdzsęc lt jkś kłykć m n język n wyrósł.. Zrsztą mj gntk, wczśnj mj prtnrk brdz sb chwłły mją sztkę &qt;zstwn ślny&qt;.

Zmst czytć prwtnkch, prszę chć rz przczytć kmstrę.

Pzdrwm

TzW

 

Vote up!
3
Vote down!
-6

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1444925

Skoro zostawiał Pan tam ślinę, to też zlizywał ślinę i nie tylko pozostawioną przez poprzedników, czyli zachowywał się Pan jak homoseksualista 

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1445028

Ma Pan oczywiście rację. Podczas uprawiania seksu grupowego dochodzi do niezamierzonych aktów homoseksualizmu, zakładając, że dotknięcie śliny innego mężczyzny jest homoseksualizmem. Tyle tylko, że ja nic nie wspomniałem o seksie grupowym, lecz akcie miłosnym pary kochanków.

Nie oczekiwałem nigdy od moich partnerek żeby były dziewicami, a więc miałem świadomość tego, że ktoś tam już "gościł" i co nieco zostawił. Wszystko w zasadzie sprowadza się do higieny. Albo to coś zostało usunięte, albo nie.

Zresztą, jeżeliby przyjąć Pańskie założenie o homoseksualiżmie, to należy stwierdzić, że wszyscy jesteśmy homoseksualistami, Pan też. Nie żebym posądzał Pańską żonę o to, że nie była dziewicą, co to, to nie, ale zakładam, że chodzi Pan do restauracji, lub uniwersyteckiej stołówki  na posiłki. A skoro tak, to z pewnością nie raz został Pan homoseksualistą ( w Pańskim pojęciu), używając sztućców, których wcześniej używał inny mężczyzna. Po prostu wkładając do ust łyżkę, lizał Pan jego ślinę.

Ba, należałoby się zastanowić, czy w myśl Pańskiej tezy, nie został Pan pedofilem, całując własne dzieci.

Wszystko sprowadza się do higieny..................................i moralności.

 

P.S. Pański idol (tak zakładam) Kaczyński to wg. Pana pewnie też homoseksualista, bo całuje publiczie w rękę meżczyzn ?

Zważywszy, że nie ma żony, nasuwa sie pytanie : Co całuje zatem  mężczyznom za kulisami?

Vote up!
3
Vote down!
-3

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1445059

https://www.youtube.com/watch?v=dVscny7YGCk

Vote up!
1
Vote down!
0
#1458140

https://www.youtube.com/watch?v=gxVC_JBAtV8

Vote up!
2
Vote down!
0
#1462440