Kidawa nie kiwaj

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

Kandydatka na prezydentkę z ramienia Platformy (anty)Obywatelskiej, Kidawa-Błońska, potomkini prastarej szlacheckiej rodziny Grabskich i prezydenta RP, Stanisława Wojciechowskiego, musiała przejść niezłe pranie mózgu, skoro uznała Pałac Saski w Warszawie za dzieło zaborców. Zmiana świadomości udała się niezwykle, na kursach KOD Kidawa dowiedziała się, że Saksonia to Rosja.

Pułkownik KGB

który dziś rządzi Związkiem Sowieckim, zaprzyjaźniony z szefem jej partii, Donaldem Tuskiem, Wladimir Putin, był wprawdzie swego czasu rezydentem w Dreźnie, ale to zdecydowanie za mało, by uznać Kraj Łużyczan za Małorosję. Na to jeszcze za wcześnie. PO ma w swych szeregach wybitnych, dobrze przeszkolonych intelektualistów, tyle, że bez intelektu. A nawet bez podstawowej wiedzy!

Jan Bogatko

]]>https://wpolityce.pl/polityka/618425-kidawa-blonska-krytykuje-odbudowe-p...]]>

]]>https://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%82ac_Saski_w_Warszawie]]>

PS.: a tak w ogóle uważam, że nadszedł czas na powołanie KOT: Komitetu Obrony Konstytucji. Jest ona atakowania przez zwolenników konstytucji Związku Sowieckiego. Paradujących, jak TW Bolek w koszulkach z napisem KONSTYTUCJA. Pokrzyczeli, podarli się i napis spłowiał. Pora go odświeżyć i wysłać na pierwszy front walki o niepodległość, wolność i prawa człowieka; walko o suwerenne państwo i rodzinę, opisaną w Konstytucji. Nazwa też dobra: KOT, symbol kota na plakacie wyrazisty i sympatyczny. To, że kodomici będą go kojarzyć z Fionką? Też dobrze!

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Ale KOT powinien dysponować oddziałem pod historyczną nazwą KEDYW. Jego działania powinny stanowić zaporę dla wszelkich działań antykonstytucyjnych. Polski nie stać na wyniosłą wspaniałomyślność, wyrozumiałość i łagodność. Jeżeli mamy przetrwać w tym skrajnie wrogim otoczeniu to sprawy wrogów na naszym terenie należy rozwiązywać zdecydowanie i bez zbędnych formalności. Pokazując jednocześnie że w razie.potrzeby jesteśmy gotowi używać wszelkich środków. Wróg dostrzegając stanowczość i zdecydowanie, ma powód do myślenia o cenie swoich działań.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1647794

Czyżbyście odkryli Amerykę? Przecież owa Pani od zawsze sadziła "kidawy" aż miło.

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1647818

...interesuję się przyczynami tych kidaw. To przecież nienaturalne.

Vote up!
2
Vote down!
0

Jan Bogatko

#1647889