Solidaryzm, czyli jak się Prezes Kaczyński socjalizmu wyparł

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Podczas wizyty w telewizji TRWAM Prezes Kaczyński się wyparł socjalizmu i ogłosił się solidarystą (od 28 minuty nagrania) ]]>https://tv-trwam.pl/local-vods/vod.25221]]>

Że się wyparł (a szczegolnie, że się wyparł w studiu, gdzie na ścianie wisi krzyż) to nic dziwnego – każdy „prawicowy” polityk by się w takiej sytuacji wyparł, bo socjalizm to ideologia (i będący jej konsekwencją system), stworzone przez bezbożników, z wszelkimi tego, najgorszymi, konsekwencjami.

Ale że się zadeklarował jako solidarysta – to mu się dziwię, bo co jak co, ale solidaryzm jest od lat przedmiotem mojego wnikliwego zainteresowania, co mogę udowodnić w najlepszy możliwy sposób,

bo na przykładach:

***
Przykład 1.

Najpierw mój tekst, najdosłowniej okolicznościowy, z 11 listopada 2015 pod tytułem ]]>„Bartek-podpalacz miał dzisiaj wolne?”]]> , a poświęcony słynnemu podpaleniu budki przed ambasadą Rosji, podczas Marszu Niepodległości 11 listopada 2013 roku,

za co niewinny człowiek, zanim go sąd od tego fałszywego oskarżenia uniewinnił, został aresztowany i 2 miesiące posiedział zamiast Bartka, którego min. Wojtunik w zarejestrowanej u „Sowy” rozmowie z Bieńkowską w sposób nie budzący wątpliwości podkablował.

A że za miesiąc minie 6 (słownie – sześć) lat od tej milicyjnej (nie poprawiać – policja to była przed wojną) prowokacji, i Bartek nie usiadł nawet przed ziobrowym, pisowskim prokuratorem, to co to jest, jak nie wspomniany przez Prezesa solidaryzm?

]]>http://ewaryst-fedorowicz.szkolanawigatorow.pl/bartek-podpalacz-mia-dzisiaj-wolne]]>

Przykład 2.

2 lutego 2017 roku pod wszystko mówiącym tytułem „Premier Schetyna do pierdla nie pójdzie!” przypomniałem dziejącą się w 2008 roku

„… słynną Akcję Widelec, wymierzoną przeciwko kibicom Legii Warszawa (ja od dziecka kibicuję Górnikowi Zabrze, więc nie można mnie tu posądzić o prywatę), podczas której aresztowani setkami kibice, byli zmuszani przez milicję (nie poprawiać – policja, to była przed wojną) do siadania nago na milicyjnych pałkach, bici kluczami po jądrach, gazowani w zamkniętym samochodzie) co było torturami w najczystszej ubeckiej postaci? Tak?
No właśnie.

Co, ktoś ma w tej sprawie wątpliwości?
To niech sobie na takiej pałce siądzie
(…)
Dlaczego zatem Grzegorz Schetyna bezkarnie walczy o demokrację plącząc się po sejmie i po mediach, zamiast siedzieć (nie na pałce, spokojnie, bez wierzgania mi tu!) przed prokuratorem?
Przecież to on, jako min spraw wewnętrznych za tę akcję odpowiada?

(…)

Puenta?

Jak mówi stare, polskie porzekadło – polityk politykowi łba nie urwie!”

Teraz, po wysłuchaniu relacji w TV TRWAM już wiem, dlaczego przez całe 4 lata rządów PiSu nikt go paluszkiem najmniejszym nie tknął: przez SOLIDARYZM, który jest potężniejszy, niż setki wyroków uniewinniających, wydanych na zatrzymanych kibiców przez platformerskie przecież sądy.

https://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/premier-schetyna-do-pierdla-nie-pojdzie

***

Zapewne szanowni Czytelnicy macie mi teraz za złe, że ja o jakichś torturach, czy podpaleniach, a nic nie napisałem o rajcujących dziś wszystkich, jak ich nazwałem lat temu kilka, dziennikarzy komercyjnie niepokornych „taśmach Neumanna”, co mnie definiuje (i klasyfikuje – a to coś dużo bardziej nieprzyjemnego) w Waszych oczach jednoznacznie.

A nieładnie tak wyciągać wnioski przed doczytaniem felietoniku do końca.

Neumann na nagraniu powiedział wszak wyraźnie:

„Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, k… Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k…, jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem”

***
No, jak to nie jest solidaryzm, to znaczy, że ja jestem z PiSu albo z Platformy, a tego bardzo, bardzo bym nie chciał.

-----------------------------

Informacja dla Czytelników: w związku z trollowaniem moich tekstów nie odpowiadam na żadne komentarze

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (7 głosów)

Komentarze

podstawowa zasada obecnej RP (w randze wyższej niż konstytucja):

Wy nie ruszacie naszych my nie ruszmy waszych

Jest druga wersja:

Jeżeli się już kopiemy to po kostkach - nie wyżej.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1605353

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jk z tg rszn- nrszn kpn p kstkch, n wyżj zrbć dlgę  zwną sldryzmm ?

Tg dzł dknł wybtny strtg ,.scjlst-nscjlst , przs-nczlnk.

Vote up!
3
Vote down!
-6

Verita

#1605357

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

   Mniejsze zło nie wchodzi w grę w sumiennym akcie wyborczym.

Jako wyborca muszę mieć wewnętrzną pewność, że ten, kogo wybieram, nie paktuje ze złem jako złem, lecz że jest w swoim rozumie i wolnej woli zdeterminowany do dobra wspólnego. W innym przypadku zaciągam winę, którą należy wyznać w spowiedzi św. swojemu spowiednikowi.

 https://naszdziennik.pl/mysl/213671,zadania-prawej-polityki.html

PS1.Pozdrawiam kibica Górnik Zabrze.

PS2. Aby słuchać TV Twam w okresie wyborczym...potrzeba wyjątkowej cierpliwości...mnie już jej brakuje.

 

Vote up!
4
Vote down!
-5

Verita

#1605355

Doczekasz się "ruszania waszych" jak wygrają "totalni" i jak zapowiadają uruchomią "rozgrzaną nadzwyczajną kastę".

Głosuj na "totalnych" a będziesz miał okazję sprawdzenia tego, w co tak naiwnie wierzysz.

Jakoś PIS-owi nie udało się "rozgrzać" nadzwyczajnej kasty a wręcz przeciwnie, podczas rządów PIS-u, to "totalni" rozgrzewali "nadzwyczajną kastę", czego jakoś trudno jest ci dostrzec, choć upośledzonym intelektualnie nie jesteś.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1605356