Hans Gielen - prawdziwy Niemiec w Polsce!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Hans Gielen, prowadzący gdzieś koło Danzig firmę, to prawdziwy Niemiec:

szczery, prostolinijny, zdecydowany!

Zasłynął dni temu kilka kamingałtem:

"Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu. Nienawidzę Polaków, naprawdę. Nienawidzę. To nie, że ich nie lubię. Nienawidzę ich. Tak, jestem, jestem hitlerowcem, ale to wina tego kraju, że taki jestem".

Ja, w przeciwieństwie do tych polskich ksenofobów z Szańca Jeszcze Lepszego Imienia podziwiam go, bo on, Hans Gielen, powiedział głośno to, co myśli zdecydowana większość Niemców.

Skąd wiem, że większość i do tego zdecydowana?

A stąd, że każdy z dzisiejszych Niemców miał dziadka w Wehrmachcie, a dokładnie – w rycerskim Wehrmachcie, a ci najbardziej niemieccy z niemieckich – w szlachetnym SS albo i w patriotycznym Gestapo.

A wszyscy z nazi-dziadków + wszystkie nazi-babcie hurtem należeli i należały do NSDAP.

Co to NSDAP? jakiś MWzWM* zapyta.

Szukam wyjaśnienia, które by do MWzWM dotarło i jedyne, co mi na myśl przychodzi to takie niemieckie PZPR.

Co to PZPR?

No co za...

Toż to ta organizacja patriotyczna, której zgodnymi i wieeeloletnimi członkami byli ojcowie założyciele 3RP, a nawet ten szpenio od Trybunału.

Tak czy inaczej, wracając do naszego Ubermenscha (inaczej – Prawdziwy Europejczyk) jestem zdegustowany tym lansowaniem się przez jakieś Reduty itp. instytucje zastępcze, na człowieku, którego jedyną winą jest to, że mówi to, co myśli.

Zupełnie inaczej, tzn. w sposób wyważony, zachowała się organizacja Hejt Start, która ten kamingałt Hansa Gielena olała, bo każdy rozsądny człowiek przyzna, że wypowiedź Gielena przy wypowiedzi Pudzianowskiego nt islamistów to jest Wersal, a przynajmniej Sans-Souci (guglować młodzi, guglować!).

Czuję tylko pewien niedosyt, że Hans Gielen został nagrany jedynie wtedy, gdy mówił to co mówił, a nie ujrzało światła dziennego nagranie, na którym Hans Gielen śpiewa sobie przy goleniu to co śpiewa.A śpiewa zapewne Deutschland Deutschland Uber Alles !**, co jak każdy leming wie jest hymnem Zjednoczonej Europy.

----------------

* Młodzi Wykształceni z Wielkich Miast

** https://www.youtube.com/watch?v=s2IaFaJrmno

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Natalia N. nękana przez policję
w sprawie Hansa G.

W internecie pojawiło się nagranie wypowiedzi Hansa Guntera G. z ukrytej kamery.
Naśladuje on głos rozstrzeliwania, mówiąc o ustawianiu Polaków pod ścianą.

Mówi: „Chcę! Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu. Nienawidzę Polaków, naprawdę. Nienawidzę. To nie, że ich nie lubię. Nienawidzę ich. Tak, jestem, jestem hitlerowcem, ale to wina tego kraju, że taki jestem".

17 marca 2016 r. o 21. 30 nagranie wyemitowała również Telewizja Republika. Reduta Dobrego Imienia jeszcze tego samego dnia podjęła kroki przeciw zniesławieniu narodu polskiego przez wypowiedź G..

Natalia N., która nagłośniła sprawę otrzymała pismo od pełnomocnika Hansa G.
z żądaniem zaprzestania naruszeń, usunięcia z wszystkich stron internetowych nagrań i przeproszenia prezesa owej firmy za naruszenie dóbr osobistych.

W dniu 18 marca 2016 r. Natalia N. o godzinie 18 została wezwana telefonicznie przez policjantkę w celu natychmiastowego stawienia się na komendzie. Gdy udała się tam, okazało się, że jest przesłuchiwana jako świadek z zawiadomienia p. Hansa G. Powodem przesłuchania były telefoniczne groźby, jakie miał otrzymać Hans G. po ujawnieniu nagrań.

Działania policji po interwencji Hansa G. są radykalne i nieadekwatne do sytuacji. Zdumiewa również błyskawiczne tempo i pilność działań policjantów: wzywanie Natalii N. na przesłuchanie w piątek wieczór.

Natalia N. odbiera działania policji jako nacisk i nękanie. Reakcja policji po skandalicznej wypowiedzi Niemca jest nadgorliwością. Powszechnie wiadomo, że w innych przypadkach działania policji można mierzyć miesiącami!

Reduta Dobrego Imienia kontynuuje działania w sprawie Hansa G. i wspiera
Natalię N.

Maciej Świrski
Reduta Dobrego Imienia - Polska Liga przeciw Zniesławieniom

 
Warszawa, 2016-03-19

Fundacja Reduta Dobrego Imienia - Polska Liga przeciw Zniesławieniom

ul. M. Kopernika 30 lok. 537

00-950 Warszawa

tel. 515130211

kontakt@reduta-dobrego-imienia.pl

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1509536

ojtam ojtam - jakaś nadwrażliwa ta Natalia.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Ewaryst Fedorowicz

#1509537

Facebook również jest przeciwko Natalii; usuwa nagranie wraz z całą dyskusją. Nie sądzilam, że doczekam czasów, w którym prawa hitlerowca będą bardziej przestrzegane w Polsce niż polskiej obywatelki.

Niepokojące jest równiez patrolowanie Świnoujścia przez niemieckich policjantów. Nie zauwazyłam żadnego ofivcjalnego stanowiska w tej sprawie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1509543

zero zdziwień - Fejs jest w Polsce czerski totalnie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1509583

od czasu gdyśmy o Hansie Gielenie dowiedzieli się publicznie.

I - co dalej?

Uciekł z Polski? Co więc robi policja?

A co się dzieje z firmą?

Co - z panią Natalią?

Kto to wie?

Byłabym ciekawa odpowiedzi!

Pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1514827