„Suwerenna Polska” –mianownik :kto , co ?

Obrazek użytkownika Eugeniusz Kościesza
Kraj

„Suwerenna Polska” –mianownik :kto , co ?

celownik :komu , czemu ?

Proste pytania na dziś do przetestowania

 

Zacznę od podstaw praworządności .Kluczowa kwestia.

Nie można wypuścić zbrodniarza Tuska z Polski !

Ten gość powinien na bieżąco siedzieć i czekać na wyrok !

Za zamach smoleński, za dywersję gospodarczą, za wszystko co z ze strony „ryżego” **** -a  znamy!

Co zaś robi w tej kwestii d-ca Prokuratury.pl -minister Zbycho ?  Nic ! Nie dość  ,że przez osiem lat nie potrafił dotąd wywalić sowieckiego pochodzenia prokuratorów z podległej mu instytucji, którzy  dotąd nie podjęli śledztwa choćby ws. zamachu Smoleńskiego –do czego wszyscy jak jeden są ustawowo zobligowani!

Dotąd,  przez osiem lat nie potrafi  zredagować aktu oskarżenia aby obsadzić w areszcie zbrodniarza i kolaboranta zamachu smoleńskiego przebywającego tu pod jego nosem w Kraju . Zbycho, taki myśio –ptysio nazywa swoją partyjną przybudówkę „Suwerenną Polską”, a  sam jest suwerenny, jako był  ten kacapski PKWN ! Jedyne co , to wprowadził kolejne antypolskie restrykcje z zaborem prywatnego auta Polakom włącznie . Zbycho Z.  to kupa obciachu ,zakłamania i próżnego gadania na rzecz nicnierobienia  dla utrwalania postkomuny w prokurwaturze.pl.

O ile zaś członkowie „Suwerennej Polski”, chcą realnie zaistnieć jako polityczna siła ,to przede wszystkim  powinni tego jak domniemam tw. Zbycha Z. usunąć i zamienić w swoim środowisku  i stanowisku naczelnego prokuratora  -i to już i na teraz !

Ponadto zaręczyć programowo przed wyborami przywrócenie obowiązywania jedynej legalnej Konstytucji RP, ze wszystkimi tego konsekwencjami, a ponadto  jako paradygmat suwerenności zagwarantować w programie powszechny dostęp Polaków do broni palnej, krótkiej i długiej ! Wtedy dopiero partia będzie mogła realnie występować jako realna namiastka „Suwerennej Polski”. Tym samym tu i na teraz, wykaże ,  co to za „Suwerenna Polska”? Czy stanowi przywrócenie Suwerennej Polski idąc wzorem Armii Krajowej, czy to kolejna  powtórka Armii Ludowej- na rzecz udawania polskości dla kolejnego oszukania Polaków  !?  

p.s.

Co zaś do her Donalda T. i tw. Zbycha! W ramach przywrócenia KK z 1932 roku (oczywistej konsekwencji przywrócenia suwerenności czyli. prawomocnej konstytucji RP).  za sprawą wymienionej jeszcze przed wyborami prokuratury , obaj już jeszcze przed wyborami powinni znaleźć się w areszcie,  i oczekiwać tam do czasu pełnej wymiany personalnej dotychczasowych kacapskiego pochodzenia sądów w Polsce ! A bez wymiany obsad prokuratur -na etnicznie polskie -tego ostatniego, nie da się bezkrwawo zrobić !

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (4 głosy)

Komentarze

Aj waj –towarzysze od minusów!  Boli prawda, ale  co zrobić z wami ,ich etatami i waszym misiem ptysiem –Zbychem Z . Co i was ewentulanie czeka po wywaleniu Zbycha  –zamiast dotychczasowego bezkarnego prokuratorowania,  Czyli rejestracja w PUP-ie jako  etatowe nieroby . Aj waj! Też bym na waszym miejscu  walił minusy zamiast się rzeczowo wypowiedzieć- dlaczego jako. prokurator RP  -byłem szmatą i nie podjąłem przez 13 lat rzeczowego śledztwa ws. domniemania oczywistego na podstawie znanych okoliczności, zamachu 10.04 2010 ! 

 

Vote up!
1
Vote down!
0

E.Kościesza

#1651822