Ostateczne rozwiązanie kwestii emeryckiej

Obrazek użytkownika brian
Kraj

 

 Jak nigdy dotąd do powstania notki zainspirowało mnie kilka"artykułów" i to odkrywczych- należy się drugi cudzysłów.

 Pochodzą z mediów tzw,gównego nurtu. Dotychczas Panowie, Panie oraz Osoby Redaktorskie piały z zachwytu nad pięknem Krainy Uśmiechu.

 A tu taki problem, otóż nagle okazuje się: zaraz przyjdą rachunki.

 "Czeka nas szok". "Ludzie nie są przygotowani na...". "Lipcowy dramat" i inne o podobnym wydźwięku. Tak jakby biedniutkie redakcje chciały, wypuszczając takie materiały jakoś się w ostatnim momencie zabezpieczyć. Niby współczucie, niby tacy przewidujący.

 Niby.

 Tymczasem tylko patrzeć sytuacji gdy zwłaszcza samotne osoby ze śmiesznymi rencinami dostaną bildy śmierci. I nie piszę przesadnie. Bo może być tak iż przez Polskę  przetoczy się fala samobójstw.

 A zdesperowani starsi ludzie najadą Warszawę. I z okrzykami typu: Tusk morderca! Kosiniak morderca! Hołownia morderca!- ruszą na Sejm, budynki rządowe, ministerstwa. Nikt ich nie zatrzyma, pośpiesznie spędzeni wojskowi mimo nowej"Ustawki" odmówią strzelania. Policja tak chętnie dotąd pałująca rolników nie będzie wiedziała co robić.

 Bo sami mają rodziców i dziadków w takim wieku jak protestujący. I możliwe- w tłumie demonstrantów.

 Zwłaszcza gdy tamci poniosą tablice z fotografiami ludzi którzy odebrali sobie życie za sprawą rachunków śmierci.

 Czy uda się im zamydlić oczy i uszy? A któryś z wywołanych odważy się z kolei pokazać publicznie?

 Wątpię.

 Jaka jest propozycja rządu Kałolicji dla emerytów? Podejrzewam że realna wygląda tak jak ilustracja wprowadzająca.

 Ale w tych tragediach może być jedna nadzieja. Choć okupiona ofiarami.

 Początek ich końca. Nawet Szybszy niż sobie Tu wyobrażamy.

  ( Uwaga, tytuły artykułów przytoczyłem nie w ich dosłownym brzmieniu. Jednak są i wiszą na 

prorządowych stronach. )

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Brak jest możliwości do jakiegokolwiek kompromisu między dojcze-nazistowskim reżimem ryżego gauleitera, a przejmowanym na całego w niemiecką okupację krajem i Narodem Polskim! Albo My skazani przez talmudo-nazistowski układ 13 grudnia na bezwzględne wyniszczenie (czego w żaden sposób nawet już nie maskuje zainstalowany w 2023 r przez BND-FSB reżim w Warszawie! ) Albo my zamiast się wieszać dokonamy \ich fizycznej ewaporacji każdego po kolei! Ale nie rozpoczynając je na stracie w starciu na ich boisku tj na ulicach i placach żydawki-warszafki. Gdzie w otwartym starciu protestujący polegną pokotem pod ogniem zomowców , abewiaków , i innych rodem z PRL resortowych buraków. Ta scenariusz to klęska na samym stracie , jeszcze przed podjęciem realnie skutecznego oporu. Otóż większość z nowych okupacyjnych namiestników (oczywista poza her Ryżym i tow. Radkiem , którzy by się nigdy nie odważyli mieć kwaterę między tubylcami .pl ) ,resorciaków oraz agitatorów warszafkowego mainstreamu.de ,  posiada swoje indywidulane plenerowe dacze , czy letniska rozrzucone w całym obszarze głownie  Pomorskim , Warmińsko-Mazurskim, a nawet w mniej atrakcyjnych turystycznie obszarach. Często mając więcej więcej niż jedno. Mało tego przeważnie jako uprzywilejowane od czasu PRL sitwy etniczne , nie tylko dysponują bronią palną , ale należą także do lokalnych kół łowieckich. I tam renegatów nie tylko jest najłatwiej dostać , choćby np. na bezpośredniej drodze dojazdowej do kwatery,  aby ukarać tak jak należy za zdradę główną  , przy tym pozyskać, całość posiadanego przez takiego osobnika sprzętu strzeleckiego wraz z zasilaniem.

A jak trafimy już zaopatrzeni tą praktyką na wloty wyjazdów stołecznego lewobrzeża , to wtedy możemy się spotkać z tymi-co wobec marnego przykładu losu wspólników zdrady- jeszcze nie dadzą dyla za Odrę!  I to nie  na warszawskich placach, jakby Oni chcieli , ale wlotach i mostach do i z lewobrzeżnego obszaru stołecznego. Tak  aby żaden z nich już nie wyjechał, ani żaden transport  żywności doń z zewnątrz nie dotarł , aż do końca. A następnie etap ewaporacji całości volksdojczowychkast  urzędniczych, w ośrodkach wojewódzkich, a  które nie zdążyły zwiać za Odrę.  

ps. Wtedy podawana obecnemu  rozkładowi armia krajowa (dotychczasowe W.P.)  , też będzie miała alternatywę: czy opowiedzieć się fizycznie po stronie polskiej i zachować tożsamość, czy niemieckiej stronie UE.de  w konfrontacji o Warszawę …

Vote up!
6
Vote down!
0

E.Kościesza

#1661239

przybysz z Afryki ma dostawać większe pieniądze niż większość polskich emerytów, którzy pracowali na swoje bieda-emerytury po 30-40lat?Jaki jest sens funkcjonowania państwa, gdzie pieniędzy nie ma dla własnych obywateli,a są dla"gości"

Vote up!
4
Vote down!
0
#1661245

 Ale to niestety prawda.

 Przeciętna"rodzina"( bo przy braku dokumentów może być zbieraniną ) 4 osobowa ma dostać na łapę, uwaga- 12 tys.złotych!!!!!

 Co na to nasi biedni emeryci pracujący lata na czarno. Co renciści którzy stracili zdrowie?

  Co do kur...y nędzy na to ja. Zarejestrowany w UP bez możliwości znalezienia pracy z powodu ogromnych ograniczeń spowodowanych nieuleczalną chorobą? I bez prawa do Jakichkolwiek świadczeń.

 Nowa kur...a klasa średnia! Lejąca z wyskoku i wykroku na durnych Polaczków.

 Murem za polskim...

 A może wreszcie i oni staną w naszej obronie?

 Tak naprawdę zaś w obronie swych rodzin, rodziców, dziadków. Sąsiadów ledwo żyjących i nie mających na wykup podstawowych leków?

 Czy wojskowi rozumieją w większości że Rzeczpospolita to nie wieprze u koryt?

 Lecz sztafeta pokoleń? Której teraz grozi po prostu eksterminacja?

 

Vote up!
6
Vote down!
0

brian

#1661246

Wyznanie polskiego patrioty.

Wzruszające

( Znalezione w necie)

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1661274

ref) Jam za nic pieniędzy nie brał.

I waszej łaski nie będę żebrał.

Ojce krew za Polskę dali.

( Przed obcym nie klękali )x 2

 1.( J.w. ).

 2.( J.w. ).

 3.Ty wrzeszczysz: "Twoi przodkowie.

 Przelali żydowską krew!).

 Ja na to:"Żegota", "Ulmowie".

 Milionów w Yad Vashem szum drzew.

 4. Ty powiesz: Antysemita.

 O Shoah prawdy tyś wrogiem.

 Ja jestem dumny Lechita.

 I klękam tylko przed Bogiem.

( Poprawiłem do wykorzystania jako tekst piosenki ).

 

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1661625