ORDER TOWARZYSZA LENINA DLA TOMASZA SAKIEWICZA

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

GAZETA POLSKA OFICJALNĄ UKRAIŃSKĄ GAZETĄ

MEDAL SB UKRAINY DLA TOMASZA SAKIEWICZA

Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" został uhonorowany medalem Służby Bezpieczeństwa Ukrainy wraz z Przemysławem Miśkiewiczem ze Stowarzyszenia Pokolenie.

Ukraińcy są wdzięczni za pomoc jaką okazaliście - powiedział wiceszef Samoobrony Majdanu Andrij Grabow, wręczajac medale Tomaszowi Sakiewiczowi i Przemysławowi Miśkiewiczowi. To pierwszy medal jaki dostałem w życiu. Znamienne, że od Ukrainy. Widocznie tam już Rosjan przepędzili. Na serio mówiąc to wyróżnienie dla wszystkich tych Polaków którzy rozumieją, że silna Ukraina to silna Polska - mówił Tomasz Sakiewicz podczas odbierania wyróżnienia. Kiedy jechałem na Majdan, nie widziałem niepodległego narodu, ale widziałem walczących o godność. Widziałem tam dążenie do wolności. Dziękuję narodowi ukraińskiemu, że mogłem wrócić do pamiętnego sierpnia kiedy miałem 18 lat - mówił z kolei Miśkiewicz.

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy zajmuje się kontrwywiadem oraz wywiadem, w tym tworzeniem siatki agentów wpływu na terenie obcych państw.

Obecny szef SBU, Walentyn Naliwajczenko, w 2009 roku porównał polską policję do NKWD i Gestapo. "Na ukraińskiej ziemi władze zmieniały się jedna za drugą. Miały jednak wspólny cel - zniszczyć wszystko, co ukraińskie. Rozbić jedność naszego narodu. Nieważne, czy do więzienia na Łąckiego kierowała polska policja, niemieckie gestapo, czy radzieckie NKWD, ich głównymi więźniami byli bojownicy o niepodległość, członkowie ruchu wyzwoleńczego" - powiedział wówczas obecny szef SBU podczas otwarcia jednego z lwowskich muzeów.

www.niezalezna.pl

Czyli - zostali mianowani na oficjalnych konfidentów. Następny w kolejce Michnik.

Spokojnie, za robotę w polskich mędiach Michnik nagrodę może dostać nie od SBU i nie medal tylko np. tytuł "Pierwszego Jewropejca Europy". 20% nagrody pójdzie dla Izraela, reszta na działalność Michnika.

Jaka gazeta taki medal.

Jest to "Pocałunek śmierci" dla tego wydawnictwa. Powodem odznaczenia między innymi "Ks. Isakowicz-Zaleski:

"Gazeta Polska" zablokowała artykuł o rzezi wołyńskiej. Powody ideologiczne, nie merytoryczne". http://natemat.pl/63557,ks-isakowicz-zaleski-gazeta-polska-zablokowala-artykul-o-rzezi-wolynskiej-powody-ideologiczne-nie-merytoryczne

Na pohybel tym zaprzańcom na służbie. banderowców.

Medal został przyjęty (nawet jest zdjęcie na dowód). i o dziwo chwalą się nim na lewo i prawo. Do jakiego stopnia doszła ta degrengolada w tych mendiach, że ci ludzie nie kryją się z prezentami od bezpieczniaków ?

Drwią sobie w żywe oczy z lemingów, którzy ich czytają. Może się przeliczą, ale wątpię, aby to był "pocałunek śmierci" jak ktoś sugeruje. Klapki na oczach i religijny stosunek do dziennikarzy takich jak Sakiewicz bez względu na ich występy to tam norma.

Ciekawe czy w następnej kolejności odznaczą Bronisława albo Dawida Wildsteina ? Albo kogoś z Gazety Wyborczej dla równowagi.  

Sugeruję do kompletu dodać order Lenina, czyli jednego z Ojców Założycieli Ukrainy.

"...ich głównymi więźniami byli bojownicy o niepodległość, członkowie ruchu wyzwoleńczego"- czytaj: zdrajcy Polski, przyszli bestialscy, krwawi, okrutni i podstępni mordercy setek tysięcy niewinnych polskich dzieci, kobiet, starców i mężczyzn, neonazifaszyści spod znaku OUN-UPA-dzikie ukro bestie.

W postach celny komentarz Ks. Isakowicza - Zaleskiego

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/sluzba-bezpieczenstwa-ukrainy-oficjalnie-nagrodzila-gazete-polska

 

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:22)

Komentarze

Nie ma się czym przejmować, drogi Autorze, bo Polacy na szczęście takimi medalami nie są odznaczani, a już z pewnością takich by odmówili.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-6
#1450312

na Polakach nie jest prosta. Ich istnienie jest oczywistością, podobnie jak fakt że nie zostały one dostatecznie uczciwie "policzone i rozliczone" przez stronę ukraińską. Takie rozliczenie skutkowałoby prawdopodobnie prędzej czy później rodzajem szczerego pojednania, podobnie jak z Niemcami. Pomogłoby to w wielkim stopniu Ukrainie znaleźć swoje miejsce wśród narodów Europy. Nie jest to na rękę Rosji, bo oznaczałoby ostateczny koniec imperium. Oznacza to że Rosja będzie robiła wszystko co możliwe, żeby nie rozliczone zbrodnie dokonane na Polakach pozostały tym co nie pozwala Ukrainie odłączyć się od Rosji i zakończyć definitywnie istnienie w tej części świata rosyjsko-sowieckiego imperium. Będzie także robiła wszystko aby Europa nie była tym zainteresowana - ceną wszelkich przetargów będą układy ekonomiczne oraz zwyczajny "święty spokój". Tym bardziej że Europa ma własne kłopoty które sobie spreparowała z ludnością napływową z innych części świata oraz z "nowoczesną" ideologią negującą wszelkie tradycyjne wartości. Wiadomo że (zwłaszcza) ostatnie kilkadziesiąt lat komunizmu wpłynęło negatywnie na długi czas na mentalność poddawanych tej indoktrynacji ludzi. Minie wiele lat i zapewne pokolenie (lub pokolenia) zanim pozbędą się tego obciążenia. Czy tgo znaczy że mamy świadomie pozostawić ich los w rękach Rosji?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1450321

Ukraina, a przynajmniej organizacje narodowe na Ukrainie, same dbają o to, aby banderowcy nie zostali rozliczeni za ludobójstwo na Polakach, a jakie są efekty ich propagandy widać wyraźnie po wpisach, jak ten powyżej.

http://niepoprawni.pl/blog/lotna/braterska-milosc-oun-do-polski

Los Ukrainy jest w rękach międzynarodowego żydostwa, a nie Rosji; wystarczy przyjrzeć się, kim są oligarchowie sprawujący władzę, kto ich popiera i finansuje te wszystkie majdany, pucze i bratobójcze wojny i w czyim interesie sią one odbywają. Korzyści dla przeciętnego Ukraińca albo nawet Rosjanina są żadne.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Lotna

 

#1450361

Jeśli mamy być tacy dumni z Sakiewicza, to czemu ten artykuł nie jest  propagowany na głównj stronie portalu?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

Lotna

 

#1450366